Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kõige nõmedamad spordialad

Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )

Teema: Kõige nõmedamad spordialad

Postitas:
Kägu

Ükski spordiala ei ole mõttetu. Pigem tasuks mõelda siin muudele asjadele. Nagu nt keegi ka eespool välja tõi, “üksteise peksmine”. Sporti harrastades tekib ikka vigastusi, aga kui spordiala eesmärk ongi teise inimese nokauti löömine, siis minu jaoks on see liiga brutaalne. Võitluskunsti oskus ise on lahe muidu.

Amatööride tasemel võitluskunste harrastades keegi ikka nokauti ei saa. Välja arvatud juhud, kus liiga erineva tasemega või jõuga võitlejad kokku lastakse. Selle vältimiseks omakorda on kasutusel vööd ja kaalukategooriad.

Pidevad löögid pähe (isegi kui teadvus jääb alles) on ohtlikud. Kui inimene tahab oma aju jäädavalt kahjustada, siis poks on selleks ideaalne spordiala. Suurema kaaluga ja kogemusega poksijal ei ole teistsugune kolba- või ajuehitus. Eriti, kui vastane on sama tugeva ja kiire löögiga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teise koha saab kitsest üle hüppamine.

Hobune on hullem, selle paneks 1. kohale. Kitsed ja tõkked selle vastu ei saa.

Aga tüdrukud minu mäletamist mööda üle hobuse hüppeid ei teinud. Või kui täpne olla, siis paljudel lend peatus enne kui hobune otsa sai. Aga keda huvitas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jälestan poksi ja maadlust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

“Sport on mänguline kehaline või vaimne võistluslik tegevus. Sport eristub mittevõistluslikust kehakultuurist.” Male on mänguline vaimne võistluslik tegevus – järelikult sport.

Kardan, et see definitsioon ei tee midagi selgemaks. Sel juhul on laste matemaatikavõistlus “Känguru” ka sport – vaimne võistluslik tegevus? Siin ma küsingi, et miks on male sport, aga matemaatikas võistlemine ei ole?

Aga klaverikonkurss või käsitööolümpiaad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõige nõmedam on vaieldamatult poks.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kõige nõmedamad spordialad