Esileht Hobinurk Kõige odavamalt Vahemere äärde

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Teema: Kõige odavamalt Vahemere äärde

Postitas:
Kägu

Siin liigub raudselt suure reisikogemusega inimesi.

Minu küsimus: kuhu võiks reisida, et saada kõige soodsamalt juuli esimesel nädalal varbad Vahemerre pista ja neid seal 5-7 päeva hoida. Ainult ODAV hind ongi seekord kriteerium.

Prantsusmaa on vist kõige kallim… nii palju olen aru saanud.

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juuli alguses ma Vahemere äärde ei läheks. Esiteks: vähegi normaalsed paigad seal on sel ajal ülerahvastatud, ilm võib olla põuane ja eestlasele põrgukuum, hinnad on laes, kuna turiste on palju. Läheksin septembri lõpus või isegi oktoobris Eesti suve pikendama. Ookean on veel soe, ujuda saab, ilm on mõnus, apartemendi kahele võib ca 500 euro/nädal kätte saada. Varem oli hästi mugav otselend Tallinn-Nizza, aga ma ei tea, kuidas sel suvel, kas tuleb. Aga vabandan, kui teemat häirisin, sest juuli algul seal vaevalt midagi liiga odavat on.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

naudid 40 kraadist kuumust?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh, inimene küsib ainult nõu ja kohe on targad platsis. Ju tal on siis omad põhjused, miks just sel ajal reisida.

Pakun välja Kreeka. Itaaliasse nt. võib saada odavad lennupiletid, aga muu on jälle kallim (majutus, auto, toit jne).

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Air balticul on praegu mingid soodukad. Pead vaatama, kuhu saab soodsamalt. Ja siis orgunnid majutuse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Air balticul on praegu mingid soodukad. Pead vaatama, kuhu saab soodsamalt. Ja siis orgunnid majutuse.

Kui hind on ainult oluline, siis tõesti vaata lennupileteid ja majutust. Tegelikult ju praegu keegi täpselt ei tea, mis reisihindadega suvel toimuma hakkab, kogu aeg hoiatatakse, et kõik läheb palju kallimaks. Juba suvel räägiti, et Türgi head hinnad kaovad, aga kas kaovad? Türgi on siiani väga soodne olnud, tasub ikka reise vaadata. Samuti Hispaania kirdeosa Costa Brava (Girona lennujaam), terve pikk rannik täis imeilusaid linnu, Blanes, Lloret de Mar, Tossa de Mar jne.

Kas varbad peavad just Vahemeres olema? Must meri on täitsa sama ja Bulgaaria kuurordid  üsna head, toidud maitsvad ja suhteliselt ikka väga odavad võrreldes meiega. Mulle meeldis Bulgaarias väga, kõik on olemas, varvastel ka soe ja hea 🙂

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juuli alguses ma Vahemere äärde ei läheks. Esiteks: vähegi normaalsed paigad seal on sel ajal ülerahvastatud, ilm võib olla põuane ja eestlasele põrgukuum, hinnad on laes, kuna turiste on palju. Läheksin septembri lõpus või isegi oktoobris Eesti suve pikendama. Ookean on veel soe, ujuda saab, ilm on mõnus, apartemendi kahele võib ca 500 euro/nädal kätte saada. Varem oli hästi mugav otselend Tallinn-Nizza, aga ma ei tea, kuidas sel suvel, kas tuleb. Aga vabandan, kui teemat häirisin, sest juuli algul seal vaevalt midagi liiga odavat on.

Milline ookean täpsemalt?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juuli alguses ma Vahemere äärde ei läheks. Esiteks: vähegi normaalsed paigad seal on sel ajal ülerahvastatud, ilm võib olla põuane ja eestlasele põrgukuum, hinnad on laes, kuna turiste on palju. Läheksin septembri lõpus või isegi oktoobris Eesti suve pikendama. Ookean on veel soe, ujuda saab, ilm on mõnus, apartemendi kahele võib ca 500 euro/nädal kätte saada. Varem oli hästi mugav otselend Tallinn-Nizza, aga ma ei tea, kuidas sel suvel, kas tuleb. Aga vabandan, kui teemat häirisin, sest juuli algul seal vaevalt midagi liiga odavat on.

Milline ookean täpsemalt?

Imestada pole midagi. Isegi mingi laul on ju sõnadega umbes et ‘mu tüdruk on Hispaanias, ookeani taga’ vms. Ju osad inimesed ei ole gloobust kunagi lähedalt näinud.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Türgi? Ehkki hinnad ka seal tõusnud, on valik nii suur, et saab ka soodsalt. Muidugi iseasi siis milline see hotell siis ka on…Aga odav on Itaalias nt Sitsiilia. Saab otselennuga suviti ja kohapeal on tõesti väga soodne. Sardiinia seevastu jälle väga kallis.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imestada pole midagi. Isegi mingi laul on ju sõnadega umbes et ‘mu tüdruk on Hispaanias, ookeani taga’ vms. Ju osad inimesed ei ole gloobust kunagi lähedalt näinud.

Vajadusel võib gloobuse kõrvale võtta küll, aga ilma selletagi võiks olla selge, et see nimetatud tüdruk on Kanaari saartel.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Odavamad sihtkohad võiksid  olla Bulgaaria, Horvaatia, Montenegro, Türgi

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin liigub raudselt suure reisikogemusega inimesi.

Minu küsimus: kuhu võiks reisida, et saada kõige soodsamalt juuli esimesel nädalal varbad Vahemerre pista ja neid seal 5-7 päeva hoida. Ainult ODAV hind ongi seekord kriteerium.

Prantsusmaa on vist kõige kallim… nii palju olen aru saanud.

Kas alguspunkt peab olema Tallinn või võib ka Riia või Helsinki  olla?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas alguspunkt peab olema Tallinn või võib ka Riia või Helsinki  olla?

Nii palju kui olen endale huvitavatesse kohtadesse lennupileteid vaadanud,siis Riiast ja ka mitte Helsingist ei saa soodsamalt kui Tallinnast. Riia ja Tallinna hinnad on tavaliselt umbes samad, Helsingi omad tunduvalt kallimad.

Lennukipiletid on enamasti odavaimad Ryanairil, eriti kui minnagi väikese seljakotiga. Juuli  vahemere ääres võib vägagi palav olla, aga võib-olla ongi vägagi palav teemaalgataja soov.

Mina vaataks kõigepealt lennupiletid ja siis ööbimise võimalikes sihtkohtades, tihti on airnb soodsam kui booking, samas bookingus saab mingeid jagatud ühistuba hostelis variante kui selline ööbimine kõne alla tuleks, enamasti on hostelites ka söögivalmistamise võimalus. Kämpingud on vist ka üsna soodsad ja mõned ka hea asukohaga.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juuli Vahemere ääres tõesti ei kõla ahvatlevana. Kui vähegi võimalik, soovitaksin seda aega Eestis nautida (nii palju kui seda suvekest siin vähegi on) ja Vahemere äärde minna mais või septembris. Juulis pole seal mitte ainult põrgulikult kuum ja ülerahvastatud ning kallim, vaid on ka metsatulekahjude hooaeg, mis võib terve puhkuse ära rikkuda.
Ise soovitaksin Kreeka lõunaosa st Peloponnesose piirkonda. Imeilus loodus, tohutult vaatamisväärsusi, suurepärane toit ja mugavad rannad.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei läheks juulis Vahemere äärde. Juulis on kõige mõnusam olla Eestis. Oktoobris läheks hoopis Aadria mere äärde.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline ookean täpsemalt?

Atlandi ookean loomulikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige odavam on ilmselt Kreeka või Balkani riigid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Odavamad sihtkohad võiksid olla Bulgaaria, Horvaatia, Montenegro, Türgi

Bulgaaria ei ole Vahemere ääres, Musta mere ääres on.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline ookean täpsemalt?

Atlandi ookean loomulikult.

Suurem osa vahemere riike ei asu Atlandi ookeani ääres. Valik jääb ju suht väikeseks ja just kallimad riigid on sealpool 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suurem osa vahemere riike ei asu Atlandi ookeani ääres. Valik jääb ju suht väikeseks ja just kallimad riigid on sealpool ????

Hispaania ja Portugal pole kallis, Prantsusmaa on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juuli ilm Vahemere ääres (Euroopa poolel) on suurepärane! Võta Ryanairi lennupiletid Milanosse ja sõida edasi mere äärde? Ehk Sloveenia võiks riigina soodsamaid hindu pakkuda?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käin igal aastal erinevates vahemereriikides ja minu hinnangul on kõige odavamad Horvaatia ja Hispaania. Eelmisel aastal üllatas Kreeka kõrgete hindadega. Itaalia ja Prantsusmaa on alati kallimad olnud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käin igal aastal erinevates vahemereriikides ja minu hinnangul on kõige odavamad Horvaatia ja Hispaania. Eelmisel aastal üllatas Kreeka kõrgete hindadega. Itaalia ja Prantsusmaa on alati kallimad olnud.

Hispaaniast oli ka eelmisel aastal Kreeka odavam. Horvaatia hinnaklass jääb samasse kanti. Hispaania kahjuks räägivad sealsed kohalikud. Väljaspool turismisektorit ikka väga enesekeskne rahvus. Prantsusmaal samamoodi. Türgi välistaks ka sealsete inimeste pärast, eriti naisterahvana.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Horvaatia pole Vahemere ääres.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Horvaatia pole Vahemere ääres.

Soovitan kooli tagasi minna

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Mediterranean_Sea

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui ainus kriteerium on ODAV, siis võiks tõesti Vahemere asemel Musta merd kaaluda. Bulgaaria?

Aga kui ikkagi, siis Prantsusmaal pole midagi odavat. Isegi Kreeka oli eelmisel aastal tublisti kallim kui aasta varem.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina julgen küll soovitada juulis Hispaania külastamist. Sisemaal ja linnas majade vahel võib tõesti olla veidi liiga kuum (päeval 35-40 kraadi tihti). Aga kui on soov kuurortlinnas (Benalmadena, Marbella jne) päikest võtta, mere ääres või basseinis olla, siis mõnus. Käisime juuli alguses. Mere ääres oli 28-34 kraadi sooja päeval. Üks päev oli 25 kraadi ja suur tuul, siis panin juba kampsuni vahepeal selga. ????

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina julgen küll soovitada juulis Hispaania külastamist. Sisemaal ja linnas majade vahel võib tõesti olla veidi liiga kuum (päeval 35-40 kraadi tihti). Aga kui on soov kuurortlinnas (Benalmadena, Marbella jne) päikest võtta, mere ääres või basseinis olla, siis mõnus. Käisime juuli alguses. Mere ääres oli 28-34 kraadi sooja päeval. Üks päev oli 25 kraadi ja suur tuul, siis panin juba kampsuni vahepeal selga. ????

Benalmadena ja Marbella ei ole odav sihtkoht.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Benalmadena ja Marbella ei ole odav sihtkoht.

Käin kogu aeg seal ja Eestiga võrreldes suhteliselt odav. Majutust on igas hinnaklassis, autorent odavam kui Eestis või Kreekas, takso odavam kui Eestis, väljas söömine sarnane või odavam kui Eestis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Benalmadena ja Marbella ei ole odav sihtkoht. Käin kogu aeg seal ja Eestiga võrreldes suhteliselt odav. Majutust on igas hinnaklassis, autorent odavam kui Eestis või Kreekas, takso odavam kui Eestis, väljas söömine sarnane või odavam kui Eestis.

Tallinnast on sinna otselennud või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )


Esileht Hobinurk Kõige odavamalt Vahemere äärde