Esileht Hobinurk Kõige odavamalt Vahemere äärde

Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )

Teema: Kõige odavamalt Vahemere äärde

Postitas:
Kägu

Benalmadena ja Marbella ei ole odav sihtkoht. Käin kogu aeg seal ja Eestiga võrreldes suhteliselt odav. Majutust on igas hinnaklassis, autorent odavam kui Eestis või Kreekas, takso odavam kui Eestis, väljas söömine sarnane või odavam kui Eestis.

Tallinnast on sinna otselennud või?

Need on kohe Malaga külje all, eriti lähedal on Benalmadena. Tallinn – Malaga otselend täitsa olemas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#4116172: Kas alguspunkt peab olema Tallinn või võib ka Riia või Helsinki  olla? Nii palju kui olen endale huvitavatesse kohtadesse lennupileteid vaadanud,siis Riiast ja ka mitte Helsingist ei saa soodsamalt kui Tallinnast. Riia ja Tallinna hinnad on tavaliselt umbes samad, Helsingi omad tunduvalt kallimad.

Oleneb ikka sihtkohast ja inimese enda elukohast.

Näiteks siin samas teemas välja toodud Hispaania Malaga.

Mainiti küll, et otselennud Tallinnast olemas, aga ma pole suutnud leida.  Tunnistan siinkoha oma saamatust vist küll, aga ei leidnud või polnud meie valitud ajavahemikul see saada.

Aga konkreetne näide, millega eelmisel nädalal tegelesin ja ära ostsime märtisse. Sihtkoht Malaga.
Oteselendu Tallinnast ei leidnud ja kõik olid ümberistumisega Riiast.
Otselend Riia-Malaga-Riia tuli 220.- inimene. Ümberistumisega Tallinnast sama lend 680.- inimene. Ma ei tee nalja. Tallinn-Riia sobiva kellaajaga lend oli ca 230.- üks ots.

Meie elukoht on tegelikult selline, et väga suurt vahet pole, kas Tallinn või Riia. Aga antud juhul oleks isegi rahaliselt mõttekam Tallinnast Riiga auto või Luxepressiga sõita neljal inimesel. Autoparkla Riia lennujaamas on 35.- nädal. Kütusekulu 100.-Kokkuhoid lendudelt aga 1800 selle kamba peale.

 

Sama näite Helsinki kohta on olemas ja lausa mitu.

Sihtkohaks Tenerife või Tai. Mõlemad tulid viimase hetke pakkumisega (kaks nädalat ette) ikka megasoodsad. Jah küll paketikad, aga mõlema sihtkoha puhul oli paketikas soodsam lennupiletitest, kui ise peaks ostma lennud. Otsustasime, et lähme sellega ja hotelli mitte sobivuse korral otsime koha peal ise uue elamise. Õnneks ei pidanud ka majutuses pettuma.

Aasta tagasi Tenerife puhul hoidsime kolme inimese peale kokku üle kolme tuhande. Aga tegemist oli tol korral väga viimase pakkumisega, kui teisipäeval ostsime ja laupäeval lendasime. Olime selle aja planeerinud juba nagunii ja riskisime viimase hetke pakkumist oodata.

Juulis vaataks ma ise ka Hispaaniat, kas Barcelona  Tallinnast või Malaga Riiast.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Malaga otselend täitsa olemas.

Palun anna teada, kes teeb otselndu. Ma päriselt ka otsin just seda sihtkohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Malaga otselend täitsa olemas.

Palun anna teada, kes teeb otselndu. Ma päriselt ka otsin just seda sihtkohta.

AirBaltic suvisel hooajal st. aprillist alates

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Malaga otselend täitsa olemas.

Palun anna teada, kes teeb otselndu. Ma päriselt ka otsin just seda sihtkohta.

AirBaltic suvisel hooajal st. aprillist alates

Aitäh! Leidsingi sobiva. Tõesti suur tänu!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käin kogu aeg seal ja Eestiga võrreldes suhteliselt odav. Majutust on igas hinnaklassis, autorent odavam kui Eestis või Kreekas, takso odavam kui Eestis, väljas söömine sarnane või odavam kui Eestis.

No ma ei tea, olen seal paarkümmend korda käinud ja pole sinuga üldse nõus. Viisakas majutus alates 200 eurot/öö, takso kallim kui Eestis, väljas söömine kallim.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alles siin keegi hädaldas, kui odavalt saadud Shveitsi lennupiletitele lisaks majutust otsis…  Nii et tasub eelnevalt uurida hindu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Horvaatia pole Vahemere ääres.

Soovitan kooli tagasi minna

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Mediterranean_Sea

Jh, Wikipedia on ju teadmiste alus. Võtame nüüd uuesti kaardi lahti ja veendume, et Horvaatia asub Aadria mere rannikul.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jh, Wikipedia on ju teadmiste alus. Võtame nüüd uuesti kaardi lahti ja veendume, et Horvaatia asub Aadria mere rannikul.

Soovitan siiski Wikipeediast järele vaadata, et mis need “Vahemeri” ja “Aadria meri” siis täpsemalt on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Horvaatia pole Vahemere ääres.

Soovitan kooli tagasi minna

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Mediterranean_Sea

Jh, Wikipedia on ju teadmiste alus. Võtame nüüd uuesti kaardi lahti ja veendume, et Horvaatia asub Aadria mere rannikul.

Aadria meri, nagu ka Joonia meri ja Egeuse meri jne, on Vahemere osad. Saad aru? Seega on Horvaatia Vahemere ääres.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma ei tea, olen seal paarkümmend korda käinud ja pole sinuga üldse nõus. Viisakas majutus alates 200 eurot/öö, takso kallim kui Eestis, väljas söömine kallim.

Viisakas majutus on ka siin juba 200 eurot öö kõrghooajal ja see “viisakas” jääb Marbella piirkonnale alla. Mina sõidan seal überiga ja see ei ole küll absoluutselt kallim kui siin bolt. Väljas söömine ei ole marbellas kallim, väga heas restoranis sai väga head toitu sama hinna eest, mis ma siin käin Luccas või muus suva kohas, mis pole eriti peenedki. Aga kulutada annab muidugi igal pool väga palju, kui õigeid kohti ei tea ja astud suvalisse turistilõksu sisse.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Horvaatia pole Vahemere ääres.

Soovitan kooli tagasi minna

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Mediterranean_Sea

Jh, Wikipedia on ju teadmiste alus. Võtame nüüd uuesti kaardi lahti ja veendume, et Horvaatia asub Aadria mere rannikul.

Aadria meri, nagu ka Joonia meri ja Egeuse meri jne, on Vahemere osad. Saad aru? Seega on Horvaatia Vahemere ääres.

Vahemeri koosneb 13 merest, kõigil oma nimi.

 

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aadria meri, nagu ka Joonia meri ja Egeuse meri jne, on Vahemere osad. Saad aru? Seega on Horvaatia Vahemere ääres.

Vahemeri koosneb 13 merest, kõigil oma nimi.

Kedagi ei huvita su nõme targutamine. Kui reisisoovitusi anda ei oska, siis ära kirjuta midagi. Enamik inimesi peab Horvaatiat vahemeremaaks.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma ei tea, olen seal paarkümmend korda käinud ja pole sinuga üldse nõus. Viisakas majutus alates 200 eurot/öö, takso kallim kui Eestis, väljas söömine kallim.

Viisakas majutus on ka siin juba 200 eurot öö kõrghooajal ja see “viisakas” jääb Marbella piirkonnale alla. Mina sõidan seal überiga ja see ei ole küll absoluutselt kallim kui siin bolt. Väljas söömine ei ole marbellas kallim, väga heas restoranis sai väga head toitu sama hinna eest, mis ma siin käin Luccas või muus suva kohas, mis pole eriti peenedki. Aga kulutada annab muidugi igal pool väga palju, kui õigeid kohti ei tea ja astud suvalisse turistilõksu sisse.

Kõik õige, aga küsimus oli kõige odavamas võimaluses varbad merre pista – Marbella kandist on ikka tunduvalt odavamaid paiku, kus 5-7 päeva suvitada.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik õige, aga küsimus oli kõige odavamas võimaluses varbad merre pista – Marbella kandist on ikka tunduvalt odavamaid paiku, kus 5-7 päeva suvitada.

Seda nüüd küll jah, aga viimati elasin seal väga viisakas hotellis, kus nädal kahele oli 600. See polnud küll juulis. Autorent oli 300 eurot uue maasturi eest, Kreekas ja mujal on igal pool kallim. Väljas ei pea söömas käima, poes on toit üsna odav. Seega pole seal nii kallis midagi, kui paljud arvavad, kuigi kui raha tahad kulutada, siis muidugi piir puudub.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aadria meri, nagu ka Joonia meri ja Egeuse meri jne, on Vahemere osad. Saad aru? Seega on Horvaatia Vahemere ääres.

Mis tähtsust sellel on, arvad, et lendu tuleb mere nime alusel otsida või mida kuradit sa saed?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Albaania, Montenegro.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aadria meri, nagu ka Joonia meri ja Egeuse meri jne, on Vahemere osad. Saad aru? Seega on Horvaatia Vahemere ääres.

Mis tähtsust sellel on, arvad, et lendu tuleb mere nime alusel otsida või mida kuradit sa saed?

Millest sina räägid üldse?

Keegi siin väitis, et Horvaatia ei asu üldse  Vahemere ääres, et asub hoopis Aadria mere ääres – sellele vastatigi, et Aadria meri on samuti Vahemere osa. Nagu ka paljud muude nimedega  mered – kõik nad kokku moodustavad Vahemere.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et Kreeka on kõige soodsam. Aeganiga piletid ja nt Ateenasse.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et Kreeka on kõige soodsam. Aeganiga piletid ja nt Ateenasse.

Hinna ja kvaliteedi suhe pole Kreekas hea. Odav hotell Kreekas on kehvema kvaliteediga kui odav hotell Hispaanias. Autorent on ka Kreekas kallim. Sama raha eest saad ilge väikese mootoriga käru, mille eest Hispaanias saad korraliku uue auto.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et Kreeka on kõige soodsam. Aeganiga piletid ja nt Ateenasse.

Ei ütleks. Olime kevadel mehega Kreetal, nädal viisakas AI hotellis koos lendudega läks 2800.- Autorent 100 eur/päev.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et Kreeka on kõige soodsam. Aeganiga piletid ja nt Ateenasse.

Ei ütleks. Olime kevadel mehega Kreetal, nädal viisakas AI hotellis koos lendudega läks 2800.- Autorent 100 eur/päev.

Jutt käib ikka mandri-Kreekast, mitte Kreetast, mis ongi kallis saar.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutt käib ikka mandri-Kreekast, mitte Kreetast, mis ongi kallis saar.

Küsimus on ju mida inimene soovib, varemeid vaadata või rannapuhkust. Rannapuhkuseks on ikkagi saared, mandril on kesised võimalused selleks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et Kreeka on kõige soodsam. Aeganiga piletid ja nt Ateenasse.

Ei ütleks. Olime kevadel mehega Kreetal, nädal viisakas AI hotellis koos lendudega läks 2800.- Autorent 100 eur/päev.

kuigi Kreekas on ka kõik kallimaks läinud, siis meie võtame alati apartemendi ja maksame selle eest ca 300 eurot nädal. Hommikusöögi teeme ise, teised söögid sööme kuskil väljas (vahel kokkame kodus ka). Auto (uus B-kat) ka ca 300 eurot nädal.

Oleme erinevatel saartel. Lend kas Aegeaniga (vahel väga odav) või charter Tallinnast või Helsingist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )


Esileht Hobinurk Kõige odavamalt Vahemere äärde