Esileht Imetamine Kõige õhemad rinnapadjad

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kõige õhemad rinnapadjad

Postitas:

Millised rinnapadjad on kõige õhemad, kõige “nähtamatumad”? Kasutan Aventi omi. Praeguste ilmadega pole hullu, läbi mitme kihi riiete pole patjade kontuurid/tekstuur näha, aga suvel tahaks siiski ilusaid õhukesi suveriideid kanda, mitte pakse vammuseid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 14:13; 17.03 14:25; 20.03 18:40; 09.04 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan! Amazon.co.uk-st Lansinoh padjad tellitud. Kaks 60st pakki olid koos maksude ja saatmiskuluga 19 euri. Seal oli suuremaid pakke ja mitu pakki koos variante ka, mis kindlasti soodsamad. Ehk kellelegi kasulik teada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 14:13; 17.03 14:25; 20.03 18:40; 09.04 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No suveks on sul rinnad juba imetamisega päris hästi kohanenud ja kui sa just erand pole, siis enam nii suurt lekkimist ei toimu. Võibolla ajab siis asja ära hoopis polsterdatud imetamise rinnahoidjad (st ilma tugikaarteta, aga siiski polsterdusega). Seda juhul, kui lapsest eemal oled, Kui aga liigud koos lapsega ja teda õigel ajal toidad, ei tohiks rinnad väga tilkudagi enam

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.03 12:51; 06.04 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan ka, et hoopis polsterdus on oluline, siis võid ükskõik milliseid rinnapatju kanda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.03 16:13; 21.03 07:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan ka, et hoopis polsterdus on oluline, siis võid ükskõik milliseid rinnapatju kanda.

Kuna imetamise ajal on mu rinnad paisunud suuruseks 75F, siis polsterdust on mul vaja nagu põrsale kõrvarõngaid 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 14:13; 17.03 14:25; 20.03 18:40; 09.04 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega polsterdus ei tähenda mingeid pakse patju, vaid ka lihtsalt tugevaid vormihoidvaid korve, kust rinnapadjad kuidagi välja ei paista. Nagunii ei saa 75F kanda õhukesest pitsist rinnahoidjat, vaid midagi tugevamat, midagi vanaemade stiilis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.03 16:13; 21.03 07:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

breastfiiling padjad on superhead. Ma ei kujutagi ette, et saaks veel paremaid olla. Tõesti soovitan.
https://www.breastfeeling.com/breasfeeling-rinnapadjad-pood

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 22:28; 05.08 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

suurele rinnale just polsterdust ongi vaja, et rinnad nö omal kohal püsiksid 😀 Muidugi on alternatiiv tõmmata õlapaelad nii lühikeseks, et õhtuks on punased jutid õlgadel, aga see pole õige… ega polsterdus tähenda seda paksu 5 cm paksust push-up padjakest. Lihtsalt õhuke 2-3mm kiht, mis toetavad suuremat rinda ja samas ei lase igal tilgal piimal kohe läbi paista 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.03 12:51; 06.04 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja olen. mul millegipärast ka selle 2-3 mm paksuse polsterdusega rinnahoidjad tekitavad sellise muumia tunde. kannan trimphi minimizer mudeleid (tavalised, mitte imetamisrinnahoidjad), mis on õhukesed, siledad, piisavalt laiade õlapaeltega ja toetavad väga hästi. esimestel nädalatel peale lapse sündi proovisin ikka erinevate firmade imetamisrinnahoidjaid, aga hea enesetunne tekkis alles siis, kui imetamisrinnahoidjad nurka viskasin ja korralikult toetava triumphi mudeli selga ajasin 🙂 parem mässan imetamise ajal õlapaeltega, kui et kogu aeg on kergelt ebamugav, veidi “ripakil” tunne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.03 14:13; 17.03 14:25; 20.03 18:40; 09.04 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

NUK-il on erinevaid rinnapatju, aga ühed on hästi mõnusad ja õhukesed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule meeldivad Mam omad, aga sain 4kids poest ka BabyOno nö testrid tasuta kaasa, need olid ka väga ok. Ehk vaatan soodukate järgi kus ja miskit odavat on 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

breastfiiling padjad on superhead. Ma ei kujutagi ette, et saaks veel paremaid olla. Tõesti soovitan.
https://www.breastfeeling.com/breasfeeling-rinnapadjad-pood

Seal lehel on saatekas 6 euri (niigi kallitele patjadele 6 euri juurde pannes saab kokku päris kirve hinna). Googeldades leidsin, et neid müüb veel Bebee, aga seal on otsas. Kas kuskilt tavalisest poest/apteegist neid ei saa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal lehel on saatekas 6 euri (niigi kallitele patjadele 6 euri juurde pannes saab kokku päris kirve hinna). Googeldades leidsin, et neid müüb veel Bebee, aga seal on otsas. Kas kuskilt tavalisest poest/apteegist neid ei saa?

kui ma sealt kunagi tellisin oli saatmine tasuta. olen ka väga pettunud, et nüüd nii kallis postikulu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 22:28; 05.08 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Breastfeeling on just värskelt vist ka Apothekas täiesti olemas, plus neil hetkel selline kampaania käimas:
https://www.facebook.com/Breastfeeling/photos/a.297965597226772.1073741829.248655365491129/467032533653410/?type=3&theater

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle kõlbasid need Aventi omad küll…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Imetamine Kõige õhemad rinnapadjad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.