Esileht Hobinurk “Kõige parem kaaslane” saade

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: “Kõige parem kaaslane” saade

Postitas:
Kägu

Vaatan praegu seda saadet ja lihtsalt ei usu oma silmi ja kõrvu. Nii eluvõõrad siis ongi meie noored.

+8
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Välja on valitud ju kõige eluvõõramad, mitte tavalised noored tavalisest elust. Ega neid polnud ka kerge leida. Ja ka seda on kirjutatud, et palju oli siiski ka lavastatud ja nad veidi ikka näitlesid üle.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suht palju lavastust. Ja kui vaatate neidude küüsi, siis 2 kuud vangistuses nad ei olnud. Telia kliendid võtke Go3 äpp, vaadake 6 osa ära ja pange äpp kinni. Teenus on minuti põhine.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ongi vaid Go3. Ei tahagi kõike korraga ära vaadata, piisab kord nädalas küll. Hea teemaalgatus, tuligi meelde, et peaks 2. osa vaatama hakkama.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saade on ikka väga mage. Küüned ei kasva välja 2 kuu jooksul?? Et saatetiim kas päriselt ikka käisid tibud hoolduses või aja ühiku osas valetate?? Selle aastased osalejad on ikka tsirkusest toodud. Sorry nohikud.

 

 

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tooks mõne näite siis vähemalt. Et need kes kasutu telerämpsu vaatamise peale aega ei raiska, ka teada saaks, mis meie noortel siis täpsemalt viga on.

Muidu arvaks, et TA ise on eluvõõras, kui mõtleb et suvakad realityd on koht, kust päris elu kohta adekvaatset infot saada.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vaatasin esimest osa suu ammuli. Kohutav.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidu arvaks, et TA ise on eluvõõras, kui mõtleb et suvakad realityd on koht, kust päris elu kohta adekvaatset infot saada.

No kes hakkab siin sulle neid totakaid olukordi ja repliike ümber jutustama? Kui ei sa ei vaata saadet, siis nii on ja sul polegi siin teemas midagi teha. Minul mängis see taustaks ja tõesti vajus suu ammuli nii saamatute noorte peale, olgu see siis lavastus või mitte, päris laest ka ikka kõike pole võetud.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas te suudate sellist paska üldse vaadata? See räägib teie enda kohta midagi.
Eriti arusaamatu on minu jaoks see teleka taustaks käiamine, nagu mingi ajutuimestus käib koguaeg. Tehke sellest üks pikem paus ja hakkate ise ka aru saama, kui jube see nn meelelahutus on.

+9
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas te suudate sellist paska üldse vaadata? See räägib teie enda kohta midagi.

Eriti arusaamatu on minu jaoks see teleka taustaks käiamine, nagu mingi ajutuimestus käib koguaeg. Tehke sellest üks pikem paus ja hakkate ise ka aru saama, kui jube see nn meelelahutus on.

Teleka taustaks käiamine on võrreldes nutitelefonis sügamisega tunduvalt asjalikum. Saab samal ajal teha midagi muud, nagu triikimine, kudumine ja palju muid käelisi tegevusi.  Olen ammu märganud, et kõige suuremad telekavihkajad on ka suurimad nutiseadmesõltlased.

+13
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas te suudate sellist paska üldse vaadata? See räägib teie enda kohta midagi.

Eriti arusaamatu on minu jaoks see teleka taustaks käiamine, nagu mingi ajutuimestus käib koguaeg. Tehke sellest üks pikem paus ja hakkate ise ka aru saama, kui jube see nn meelelahutus on.

Sa istud perekoolis, õilis lilleke.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin hobiteemas oli ju just kiitus, et voh, normaalsed noored leitud, asjalikud ja ei roni üksteise voodisse 😀 nüüd tuleb välja, et…

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millal see haigete inimeste ära kasutamine meedia poolt ära keelatakse? Seal on vähemalt pool seltskonnast vaimselt väga haiged.

 

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peeglid oleks pidanud sealt majast esimesena eemaldama!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas te suudate sellist paska üldse vaadata? See räägib teie enda kohta midagi.

Eriti arusaamatu on minu jaoks see teleka taustaks käiamine, nagu mingi ajutuimestus käib koguaeg. Tehke sellest üks pikem paus ja hakkate ise ka aru saama, kui jube see nn meelelahutus on.

rahu ainult rahu (ütles k…. ja võttis järgmise l….) ei räägi see meie kohta midagi, aga kaasaegse “eluga” tuleb ka kursis olla ja keegi pole väitnud, et see pole jube meelelahutus

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saade, mis kuulub samasse auku kuhu ka Rannamaja, Armastuse malev.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millal see haigete inimeste ära kasutamine meedia poolt ära keelatakse? Seal on vähemalt pool seltskonnast vaimselt väga haiged.

Samasugused haiged vahivad seda telekast, suud ammuli.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millal see haigete inimeste ära kasutamine meedia poolt ära keelatakse? Seal on vähemalt pool seltskonnast vaimselt väga haiged.

Siis, kui samasugused haiged nende saadete vaatamise lõpetavad. Eks neid ikka seepärast vorbitakse, et reiting on kõrge.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas te suudate sellist paska üldse vaadata? See räägib teie enda kohta midagi.

Eriti arusaamatu on minu jaoks see teleka taustaks käiamine, nagu mingi ajutuimestus käib koguaeg. Tehke sellest üks pikem paus ja hakkate ise ka aru saama, kui jube see nn meelelahutus on.

Perekool on su ajud vist päris tuimaks söönud?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uue toetusega tuleb selliseid nüüd topelt juurde!

+4
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Legendaarsed killud on Ma tahaksin muna keeta, aga ma ei saa, sest mul pole taimerit! Ja Ma ei saa koristada, mu meik läheb laiali.
Harilikku pliiatsit ei saa kasutada, sest huuled lähevad kuivaks jne.

Aga Sass mulle meeldib. Intelligentne nunnu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Legendaarsed killud on Ma tahaksin muna keeta, aga ma ei saa, sest mul pole taimerit! Ja Ma ei saa koristada, mu meik läheb laiali.

Harilikku pliiatsit ei saa kasutada, sest huuled lähevad kuivaks jne.

Aga Sass mulle meeldib. Intelligentne nunnu.

Ei ole võimeline isegi telefonis taimerit kasutama, millest siin veel rääkida!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kanadele kartuli kooriti enne ära ja pärast segati osa siis neile hulka. Milleks kanadele kooritud kartulid?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole võimeline isegi telefonis taimerit kasutama, millest siin veel rääkida!

Neil vist pole seal telefone, aga mind pole küll kunagi sellepärast munad keetmata jäänud, et pole kella või taimerit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vaatan saadet ja olen rahul, et minu lapsed on normaalsed,. Isegi see nutisõltuvuses laps on sellel taustal normaalne.

Kunagi vaatasin Võsa petsi ja nentisin, et minu perekondlikud probleemid on tühi tähi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühe noormehe ema lausa avalikult kirjutab, et ei armasta oma poega. Hariduseks on märgitud otseloomulikult elu ülikool!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühe noormehe ema lausa avalikult kirjutab, et ei armasta oma poega. Hariduseks on märgitud otseloomulikult elu ülikool!

Kes? Kus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühe noormehe ema lausa avalikult kirjutab, et ei armasta oma poega. Hariduseks on märgitud otseloomulikult elu ülikool!

Kes? Kus?

Tv3 leheküljel kommentaarides.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Legendaarsed killud on Ma tahaksin muna keeta, aga ma ei saa, sest mul pole taimerit! Ja Ma ei saa koristada, mu meik läheb laiali.

Harilikku pliiatsit ei saa kasutada, sest huuled lähevad kuivaks jne.

Aga Sass mulle meeldib. Intelligentne nunnu.

ta Vanamehe häälega

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin hobiteemas oli ju just kiitus, et voh, normaalsed noored leitud, asjalikud ja ei roni üksteise voodisse ???? nüüd tuleb välja, et…

vaata tolle postituse kuupäeva, too on aasta tagasi esimese hooaja kohta tehtud teema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Hobinurk “Kõige parem kaaslane” saade