Esileht Hobinurk Kõige parem kaaslane

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 68 )

Teema: Kõige parem kaaslane

Postitas:
Kägu

No aga hakka tegutsema! Kes seda sinu eest siis tegema peaks? Algata petitsioon ja kogu allkirju, kirjuta TV 3-le, korralda miiting, kirjuta artikleid meediasse jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja eraldi kassad alkoholi ostjaile. noored ei tohi neid pudeleid näha!! mitte mingil juhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on see üle pika aja üks normaalne reality. Nad ei joo nagu loomad, ega tõmba ringi. Väga kokkuhoidvad ja ei draamatse – tunduvad väga toredad noored.

Alkoholi näitamine peaks ju olema keelatud seadusega. Sellised saated, kus alkoholi tarbitakse tuleb silmapilkselt keelata. Eriti kui seda vaatavad alaealised. Kindlasti on vanusepiirang sellel saatel peal ja noored ei saa seda näha. Mis tähendab, et ei joo nagu loomad. Üldse ei tohi joomist näidata, mitte grammi ka. Või siis tuleb tagada, et seda ei näe noored inimesed. Kes tuleb üldse saate peale, kus alkoholi näidatakse ? Julm suhtumine noortesse inimestesse. Eriti julm on see, et näidatakse positiivseid omadusi väga halbade omadustega koos. Sellised saated tuleb ärakeelata. Kohe.

Ma ei ütleks, et see kommentaar vale on! Noored ON väga mõjutatavad.

Siin hobinurgas tundub olema alkoholi tarbimine väga okei ja seda igas vanusklassis, meenub Aunaste teema kus hoolega roolijoodikuid kaitsma asuti.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki mõjub selline joomise näitamine just noortele kainestavalt, sest need lollused, mis seal realitites juua täis peaga tehakse, on ikka räiged. Sugutatakse otse kaamerate all ja pärast on silmad häbi täis. Vanematest ja lähedastest ka kahju, et oma juua täis lapse seksuaalelu läbi kaamerate kõigile eestlastele näitamisega nad julma olukorda pannakse.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin hobinurgas tundub olema alkoholi tarbimine väga okei ja seda igas vanusklassis, meenub Aunaste teema kus hoolega roolijoodikuid kaitsma asuti.

Palun kopi siia need postitused, kus roolijoodikuid kaitsma asuti! Mitte keegi tolles teemas ei pidanud napsusena juhtimist õigeks, aga sina otsustasid ikka mingi vale kirja panna. Nagu oleks olnud joobes peaga juhtimise kaitsjaid – ei olnud mitte ühtegi!

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun kopi siia need postitused, kus roolijoodikuid kaitsma asuti! Mitte keegi tolles teemas ei pidanud napsusena juhtimist õigeks, aga sina otsustasid ikka mingi vale kirja panna. Nagu oleks olnud joobes peaga juhtimise kaitsjaid – ei olnud mitte ühtegi!

Pole see, keda tsiteerid, aga olen temaga nõus. Lugesin ka seda teemat ning meelsus oli küll selline, et kuna midagi hullu ei juhtunud, siis pole ju lugu. Ja ega siis inimene pea eluks ajaks olema ühiskonnast välja tõugatud. Kusjuures nõus – ei pea, aga inimene ei pea ka paari kuu pärast peale tegu riigi TV ekraanile minema.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No täna jälle ikka mõnusalt tühjaks kulistatud pudeleid….

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas seal parim saab mingi auhinna või mis selle saate mõte üldse on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No täna jälle ikka mõnusalt tühjaks kulistatud pudeleid….

Mis seal juhtus siis? Ma ise ei vaata, seega ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No täna jälle ikka mõnusalt tühjaks kulistatud pudeleid….

Mis seal juhtus siis? Ma ise ei vaata, seega ei tea.

Mitte midagi ei juhtunud, mis alkoholiga seoses oleks. Möödaminnes oli näha, et võtsid õhtul mõne napsi, kui juttu ajasid. Täiskasvanud inimesed kõik.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No täna jälle ikka mõnusalt tühjaks kulistatud pudeleid….

Mis seal juhtus siis? Ma ise ei vaata, seega ei tea.

Mitte midagi ei juhtunud, mis alkoholiga seoses oleks. Möödaminnes oli näha, et võtsid õhtul mõne napsi, kui juttu ajasid. Täiskasvanud inimesed kõik.

Sel juhul on see eelnev kommentaar täiesti mõttetu. Või mingi karsklane on tulnud vinguma?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No täna jälle ikka mõnusalt tühjaks kulistatud pudeleid….

ja siis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No täna jälle ikka mõnusalt tühjaks kulistatud pudeleid….

Mis seal juhtus siis? Ma ise ei vaata, seega ei tea.

Mitte midagi ei juhtunud, mis alkoholiga seoses oleks. Möödaminnes oli näha, et võtsid õhtul mõne napsi, kui juttu ajasid. Täiskasvanud inimesed kõik.

Sel juhul on see eelnev kommentaar täiesti mõttetu. Või mingi karsklane on tulnud vinguma?

Ongi mõttetu. Ja neid tühje pudeleid ka keegi ekstra ei näidanud ega tähelepanu ei juhtinud,  koristamise käigus vist mõni paistis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga positiivsed noored inimesed. Mulle meeldis nende suhtumine, ei kommenteerita kedagi välimuse pärast ja kõik on võrdselt tegevustes sees.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alkoholi näitamine peaks ju olema keelatud seadusega. Sellised saated, kus alkoholi tarbitakse tuleb silmapilkselt keelata. Eriti kui seda vaatavad alaealised. Kindlasti on vanusepiirang sellel saatel peal ja noored ei saa seda näha. Mis tähendab, et ei joo nagu loomad. Üldse ei tohi joomist näidata, mitte grammi ka. Või siis tuleb tagada, et seda ei näe noored inimesed. Kes tuleb üldse saate peale, kus alkoholi näidatakse ? Julm suhtumine noortesse inimestesse. Eriti julm on see, et näidatakse positiivseid omadusi väga halbade omadustega koos. Sellised saated tuleb ärakeelata. Kohe.

Loodan, et sinusugusel lapsi pole. Päris piinlik oleks sellise emaga.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

varsti on sari läbi. kelle poolt olete? minu lemmik on Sannu!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma viimast  osa ei viitsinud vaadata, läks suht igavaks. Aga eelmiste osade järgi meeldis ka Sannu.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles osas oli see “kohting” vanema inimesega ikka täitsa piinlik.
Miks seda üldse kohtinguks nimetati? Kohting on ikka inimestel, kel on armastus või sümpaatia üksteise suhtes.
Seda oleks võinud lihtsalt kohtumiseks nimetada.
Tänapäeva noor inimene ei oska endast kaks korda vanema naisterahvaga küll midagi rääkida ja veel enam mingit komplimenti teha.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas siis teile silmi punnitav võitja tundus? Kas arvasite mõnda muud tegelast võitvat?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas siis teile silmi punnitav võitja tundus? Kas arvasite mõnda muud tegelast võitvat?

Mul oli täiesti ükskõik, kes parimaks valiti, kõik olid toredad inimesed. Mis sellest silmade punnitamisest – tegi kuidagi halvemaks või?

Ma pigem ei saanud aru, kuidas see hääletus toimus. Nagu oleks viimase saate ajal hääletada saanud, aga samas nad juba suvel said teada, kes parimaks valiti? Või kuidas?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pigem ei saanud aru, kuidas see hääletus toimus. Nagu oleks viimase saate ajal hääletada saanud, aga samas nad juba suvel said teada, kes parimaks valiti? Või kuidas?

Ju olid siis kõikidega võidustseenid ära filmitud. Oleks võinud nad jah otsesaateks uuesti kokku kutsuda ja siis võitja teatavaks teha, oleks mõjunud usutavamana. Ma ka algul vaatasin, et puud ju väljas täitsa rohelised ja võitja juba teada 😀

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks oli see nii igav saade, et loobusin juba pärast esimest osa. Püüdsin natukene ka teist vaadata, et kas läheb huvitavamaks, aga ei.

Ka minu teismeline, kes neist noortest aasta-paar noorem, ei olnud üldse huvitatud sellest saatest.

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uus hooaeg eile telekas. noored pole näinud pesumasinat ja ei oska makarone keeta. kes on nende laste vanemad?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

oi, kui naljakas see kokkuvõttes oli, 1.ülesanne potsupeldiku puhastus, üllatuseks veel loomad, naera puruks, uus reaalsus mõnele

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vihkavad lapsi, loomi ja isegi padjapüüri ei oska padjale peale panna?!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Plaan on vaadata. Mul omal samavanad lapsed, kes ei viitsi midagi kodus teha ega lase endale ka midagi õpetada. Ütlevad et kui vaja, küll nad netist siis vaatavad, õpivad. On siis nii. Eks isegi, kui ostad mingi uue kodumasina, pead manuaali läbi lugema. Ega pesumasingi pole tänapäeval enam nagu riga, millel oligi kõige rohkem 2 nuppu.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suht masendav seltskond seal seekord koos võrreldes eelmise aastaga.
Eriti hullud oli see Koška ja need kaks p..epoissi.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaadates seda, on mul hea meel, et mul on normaalsed lapsed.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

oi, kui naljakas see kokkuvõttes oli, 1.ülesanne potsupeldiku puhastus, üllatuseks veel loomad, naera puruks, uus reaalsus mõnele

Ju said keldrist välja saate ajaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul targematele peldiku puhastamise kohta küsimus.

Kas  välikäimlatel seina taga pole ülesse tõstetavat katet et lampkadti puhastada? Et käibki augu kaudu?

Ma nagu mäletan, et maal oli kemmergu seina taga laudadega kaetud kaas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 68 )


Esileht Hobinurk Kõige parem kaaslane