Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kõige parem rasedusaegne toetav bandaaz

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kõige parem rasedusaegne toetav bandaaz

Postitas:

Milline on kõige parem ja mugavam?
Kannan ka rasedateksaseid aga need ei ole mõeldud toetama. Esimese rasedusega kandsin Gerda bandaazi, kuna selg valutas. Sel korral selg ei valuta(veel) aga soovin osta, et toetaks kõhtu, et see alla ei vajuks väga. Esimese raseduega oli mul kõht koguaeg suht all.
Milline bandaaz on mõnusalt toetav ja samas ka mugav kanda? päris pesupükse ei tahaks osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 14:12; 22.01 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks nüüd Gerda bandaa¸ ei sobi? Ise kasutan seda ja olen rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest see oli üsna ebamugav. ja ääred olid kuidagi kõvad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 14:12; 22.01 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitmendast nädalast te bandaa¸i kannate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan hooti. Mingi aeg kannan ja siis jälle ei kanna (kuskilt on meelde jäänud, et koguaeg ei tasu kanda, sest kõhulihased jäävad endal nõrgaks). Arst soovitas mul kanda juba 15.nädalast kuskil, seljavalu tõttu.
Nüüd vahepeal polnud pikalt kandnud, täna hommikul panin jälle peale ja nii ebamugav oli kuidagi. Ei tea kas harjumatu või milles asi, aga kõhul oli küll täitsa valus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ootan kaksikuid ja esimene rasedus, ostsin ka Gerda bandaa¸i ja kuna kõht on kaksikutega ikka suuuuuur, siis sellest bandaa¸ist oli kasu ainult 5. kuuni. Praeguseks … täiesti mõttetu asjandus. Toetab selga jah natuke, aga suure kõhu osas üldse ei aita 🙁 Paar nädalat on jäänud vastu pidada, vist pean lihtsalt ära kannatama, ei tea, milline bandaa¸ oleks asjalik. Kahju muidugi, et enne ei teadnud seda, et Gerda omast ei ole kasu, poleks üldse ostnud. Aa, natuke leevendust toob see, kui lihtsalt paned laia vöö kõhu alla, no sellise mugava ja laia, siis see toetab. Aga sellega jälle istuda ei ole väga hea, sest alumine kaksik tunneb survet ja hakkab taguma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämmaemand soovtab valida laiem vöö, aga ise kannan ka gerdat kuna teisi pole eriti saada , mõnes üksikus netipoes vaid, aga kuna sain selle tuttavalt ei hakka ka uut ostma’

http://relaxmom.ee/index.php/rasedusaegne-bandaaz-nera-tonus-elast.html

http://relaxmom.ee/index.php/rasedusaegsed-bandaazid.html?mode=list

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, et teemat risustan, mul on pakkuda UUS Gerda bandaa¸, suurus 2, hind 10 eurot (ostsin 18 euroga).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldis kanda raseduse teisel poolel sellist vööd http://relaxmom.ee/index.php/rasedusaegsed-bandaazid/relaxmaternity-silver-belt-rasedusaegne-bandaaz-voo.html – kasvas koos kõhuga, väga mugav oli ja samas toetav. Vöö mul endiselt olemas (M suurus), võin müüa 18 euroga, kui huvi on – märku saab anda kristina.vind@gmail.com.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kõige parem rasedusaegne toetav bandaaz

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.