Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kõige parem valik recliner-tugitoole?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kõige parem valik recliner-tugitoole?

Postitas:
Kägu

Kus võiks olla Tallinnas kõige parem valik reclinereid? Mingis poes vaatasin ja istusin, paljud olid sellised, kus ainult jalatugi üles käis – no see ei ole päris see. jala- ja seljatoel võiks olla ka vahepealsete asendite fikseerimise võimalus, mitte ainult all ja üleval asend. Pole kahjuks eriti aeg aotsida, paar päeva kõigest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ega sa pead ikka googeldama. Meil on reclinerid juba vast 4. ring ja meil on see lisasoov, et need oleksid ümmargusel alusel ehk et nendega saaks keerata vasakule-paremale. Mingeid nõka-nõka asendivahetusi ma ei tea, meil on kõik olnud sellised, et kuidas seljaga survet annad, nii alla läheb. Lihtsalt googelda. Osades poodides võib nende nimi olla TV-tool.

PS ära mine termini ECO-nahk õnge. See on kunstnahk.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kõige usaldusväärsem oli minu meelest Sotka/Asko ja Masku poes need toolid. Ise ostsin Sotkast, sest sai mingi 45% soodukaga ja täisnahast võrreldes teistel kunstnahast. Aasta kasutanud ja kõik toimib. Maskus oli elektriliselt juhitavad. Ma oleks ka sellist tahtnud aga see maksis pea 600€ või oli rohkem ega täpselt mäletagi ja leidsin, et kallis. Samas mugav oli see, et sai jalatuge tõsta ja seljatuge liigutada erineval nii, et fikseeritud asendid oleks olnud muidugi parem. Võrreldes seda, mis mul päraegu on , kus pead seljatoele nõjatuma ja siis saad nö. pikutada.
Mõnel oli nii, et ei saanud päris pikali ka lasta. jäi mingi kummaline 135 kraadi alla asend.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kõige parem valik recliner-tugitoole

..on ilmselt selline koht, kust kõige väiksema tõenäosusega ostaks omale tooli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina vaatasin esmalt läbi kõik e-poed, seal oli neid palju ja erinevaid. Küll pöörlevaid või kiikuvaid, küll elektrilisi, selliseid, mis ainult jalaosa üles tõstavad, küll päris lamavasse asendisse lükatavaid, küll kitsaid ja laiemaid, riide, naha ja kunstnahaga kaetuid. Ei osanud midagi valida, sest ei teadnud, kuidas ma end neis tunda võiksin.
Läksin poodi ja katsetasin järele nii kiikuva (ajas südame pahaks paari minutiga), kitsa ja laia, nii ainult jalaosa tõstva kui ka lamamisasendisse lükatava ainult oma selja jõul.
Ja ostsin seejärel e-poest laia, paksu polstriga, mõnusa disainiga ja sobivat värvi nahaga tooli.
Pisut pelgasin, et äkki ei vasta kirjeldusele, aga kohe oli kõik õige ja väga mugav.
Ainus jama, et kolmandal päeval hargnes üks tepitud iluõmblus paari sentimeetri jagu lahti. Saatsin pildi poele, ütlesin, et mind ei sega, aga mis saab, kui veel mõni hargnema hakkab, strateegilisemas kohas? Tagasi saata ka ei taha, tooli väga vaja.
Olin palju halba e-poodidest kuulnud, aga see lahenes küll imehästi – nemad soovisid siiski kohe välja vahetada, kuigi rebend üliväike. Pakkusid variandi, et uus tool tuuakse kohale ja samale kullerile anname vana üle, niikaua kasutagu me rahus. Küsisid veel, kas pakend on alles või nad panevad ise uue kasti kaasa, kuller siis pakib.
Uuega on kõik korras juba üle aasta, parimalt kulutatud raha üldse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina vaatasin esmalt läbi kõik e-poed, seal oli neid palju ja erinevaid. Küll pöörlevaid või kiikuvaid, küll elektrilisi, selliseid, mis ainult jalaosa üles tõstavad, küll päris lamavasse asendisse lükatavaid, küll kitsaid ja laiemaid, riide, naha ja kunstnahaga kaetuid. Ei osanud midagi valida, sest ei teadnud, kuidas ma end neis tunda võiksin.

Läksin poodi ja katsetasin järele nii kiikuva (ajas südame pahaks paari minutiga), kitsa ja laia, nii ainult jalaosa tõstva kui ka lamamisasendisse lükatava ainult oma selja jõul.

Ja ostsin seejärel e-poest laia, paksu polstriga, mõnusa disainiga ja sobivat värvi nahaga tooli.

Pisut pelgasin, et äkki ei vasta kirjeldusele, aga kohe oli kõik õige ja väga mugav.

Ainus jama, et kolmandal päeval hargnes üks tepitud iluõmblus paari sentimeetri jagu lahti. Saatsin pildi poele, ütlesin, et mind ei sega, aga mis saab, kui veel mõni hargnema hakkab, strateegilisemas kohas? Tagasi saata ka ei taha, tooli väga vaja.

Olin palju halba e-poodidest kuulnud, aga see lahenes küll imehästi – nemad soovisid siiski kohe välja vahetada, kuigi rebend üliväike. Pakkusid variandi, et uus tool tuuakse kohale ja samale kullerile anname vana üle, niikaua kasutagu me rahus. Küsisid veel, kas pakend on alles või nad panevad ise uue kasti kaasa, kuller siis pakib.

Uuega on kõik korras juba üle aasta, parimalt kulutatud raha üldse.

Sellise hea reklaami peale pane e poe nimi ma kirja. Teinekord oleks endal ja vaja midagi veel osta siis hea vaadata nende lehele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellise hea reklaami peale pane e poe nimi ma kirja. Teinekord oleks endal ja vaja midagi veel osta siis hea vaadata nende lehele.

Mina ei reklaami ühtki lehte. Oma arvutis on see leht salvestatud ja ka poel lubatud pakkumisi saata, mida nad ka teevad. Olen sealt ikka korduvalt ostnud. Perekooli poe nime lisamine, et endal oleks pärast hea vaadata 😛 Naljatilk.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei reklaami ühtki lehte. Oma arvutis on see leht salvestatud ja ka poel lubatud pakkumisi saata, mida nad ka teevad. Olen sealt ikka korduvalt ostnud. Perekooli poe nime lisamine, et endal oleks pärast hea vaadata 😛 Naljatilk.

Noo selge. Eks oligi arvata, et järjekord vilepuhuja tuli oma ulmelisest mööblivahetuse seiklusest kirjutama. See jutt tundus kohe algul juba suht muinasjutu vestja pajatusena.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tagasi saata ka ei taha, tooli väga vaja.

Kuidas enne seda tooli hakkama said?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tagasi saata ka ei taha, tooli väga vaja.

Kuidas enne seda tooli hakkama said?

Miks sa arvad, et ta esimest reclinerit tahab, mitte et tal eelmine ootamatult katki läiks?

Aga su mõtete selgitamiseks näiteks minul on recliner majas asendamatu, sest meiega koos elav vanainimene – 81 a – pärast kaht puusaoperatsiooni ei peaks kogu oma keharaskust (ta on 1.90 pikk ja 105 kilo kaaluv mees) istmikule laskma. Enam mitte kunagi.

Ka mul endal rasedana osutus recliner ainsaks mugavaks tooliks. Jalad ei läinud paiste ja ei pidanud mingi tumbaga nihelema. Sai selga toetada, sai kasvõi tukkuda. Enam ma küll ei rasestu, aga kuskil kõveras diivaninurgas mina isiklikult oma õhtuid enam veeta ei taha.

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kõige parem valik recliner-tugitoole?