Esileht Ajaviite- ja muud jutud kõige pikem aeg mis kulunud ylikooli alustamisest lõpetamiseni ja kuidas kulgeb

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: kõige pikem aeg mis kulunud ylikooli alustamisest lõpetamiseni ja kuidas kulgeb

Postitas:
Kägu

mul on 14a ylikooli alustamiset, jäi pooleli, kaks kolmandikku ainetest on tehtud. mötlen, kas lõpetada. önneks enamus tehtud ainetest kehtivad. kaua teil on kulunud? ja ma ei pea silmas siis kahte v nelja aastat yle nominaali. on keegi yle kymne aasta ka oodanud:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: kõige pikem aeg mis kulunud ylikooli alustamisest lõpetamiseni ja kuidas kulgeb

Kui mina veel töötasin ja tegelesin ülikoolis sinusuguste puruvanakestega 🙂 siis oli mul üks lõpmata meeldiv ja galantne härrasmees, kelle õpingud katkesid millalgi 1970ndate teises pooles. Tagasi õppima tuli ta esimest korda 1980ndatel ja siis taas 1990ndate keskel, siis juba pisut tõsisemalt. Rühkis visalt edasi tempoga 6 ainepunkti (praeguste euroopa ainepunktide arvestuses umbes 10 ehk?) aastas ja jõudis kuskil 2002a paiku lõpuks oma bakalaureusekraadini. Mul oli nii hea meel, nagu oleksin ise diplomi saanud 😀

Sarnaseid eksemplare oli veel ja veel, nendest reaalselt dilomini jõudsid muidugi tunduvalt vähemad, kui oli suure hurraaga tagasi ülikooli tulijaid. Kõige parem motivaator oli hirm kaotada tööd (erialase kvalifikatsiooni puudumise tõttu), paremuselt järgmine soov saada uut töökohta, kus oli nõutud kõrgharidus.

Please wait...
Postitas:
Alfonss

RE: kõige pikem aeg mis kulunud ylikooli alustamisest lõpetamiseni ja kuidas kulgeb

sain 10 aastaga BA tehtud, istusin viimases vagunis vanas 4+2 süsteemis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

15a. Sinna sisse mahtus 5a inseneriõppe kava täitmine ja lõpetamine ning 2a magister samuti, doktorit kaitsma ei lubatud.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud kõige pikem aeg mis kulunud ylikooli alustamisest lõpetamiseni ja kuidas kulgeb

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.