Esileht Ajaviite- ja muud jutud KÕIGE POOD TARTUS,Pepleri tn,jubedus,jubedus,jubedus…

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: KÕIGE POOD TARTUS,Pepleri tn,jubedus,jubedus,jubedus…

Postitas:
sirtsu11

Sõitsin autoga täna mööda ja mõtlesin,et astun sisse. Aga uskumatu kuhu peldikusse ma sattusin. Kõige Pood (võtab müüki inimestelt asju).Õudne nii kole,must,räpane ja haiseb. Mis riideid seal müüdi ala riided hullemad kui kuskil kaltsukas. Jalanõud olid nii nii ära kantud et ei kannata kriitikat. Huvitavad omanikud,kes seda kaupa seal müügiks võtavad ,kas nad on PIMEDAD ? Arvan,et paljudel pole kodus ka selliseid kaltse mis seal raha eest müüdi.Laste riided olid nii katki ja koledad.Jube mida inimene peab raha eest ostma,et omanikele palka teenida… Kuidas Teil selle poega kogemusi on. Palun laske tulla plusse ja miinuseid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: KÕIGE POOD TARTUS,Pepleri tn,jubedus,jubedus,jubedus…

Läksin sealt kunagi mööda, kohutav joogijanu oli. Lugesin sildilt, et \”Kõige pood\” ja soovisin vett osta. Seda seal ei olnud. Rohkem pole sisse astunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sinuga täiesti nõus. Ülimalt jube koht.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen alati hämmastunud, millist kaupa sinna võetakse oma tuttavatelt! Olen proovinud mitu korda pakkuda korralikku kaupa, alati öeldakse et hetkel on pood täis ja ei võta. Samas sellised närtsud on hingehinna eest, mitu korda kallimad kui harilikus kaltsukas. Piinlik võiks neil olla ausalt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
talent

Ma sain sealt kunagi ilgelt ägeda vaagna ja teekannu, PECTOPAH HAPBA peale kirjutatud.
Oli paras urgas jah, aga riideid-jalanõusid ma niisugusest kohast ei otsigi. Ei tea, mis olukord seal praegu on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

see on üks kõike sh prügi müütav kaltsukas. ma ise olen sinna ka sattunud ja lausa paar x. kord sain sealt ilusa seeliku, praktiliselt uue ja norm. firma oma
aga jah, ega sinna eriti minna ei taha. see jääb mulle vahel tee peale ja olen sinna rohkem sooja pärast läinud (nii -20 ilm)…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõesti on jube koht,omankud on lollid. Oma tuttavate kaltse müüvad,olen ka sinna tahtnud anda paaril korral ilusaid asju,aga ei võetud. Seal olid laste riietel lukud katki,saabastel puudusid paelad… no mida? Ehtne kaltsukas … mõtetu pood,selliseid kaltse saab igast Tartu kaltsupoest. No tõesti imelik ,et võetakse müüki ,määratakse hind ja pood paneb ka ju veel oma protsendi juurde,uskumatu saast.Huvitav ,kuidas see peldik ära elab? Kes sealt ostavad. Neid kirju võiks ka omanikud lugeda,kui nad muidugu pimedad pole.Kauba müüki võtmisel on ilmselt nad jah pimadad.Õudne urgas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tahtsin veel lisada, et ükskord proovisin üsna kena kleiti selga. Kahjuks hakkasin alles siis tundma, et kleit haiseb higi järgi, kui see mul juba seljas oli! Mul läks süda pahaks ja kadusin ruttu poest. Usun et riie oli siiski tuues pestud ja enne mind oli keegi higikoll proovinud, aga siiski oli see väga vastik kogemus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pakkusin ka sinna kunagi müüki laste riideid, täiesti uued. Otstud väljaspool eestit. Ei olnud mingid kaltsud ega närakad. Aga mis siis mulle öeldi- neid me müüki ei võta, neid ei osteta, need on moest väljas!!! Raha tahtsin nende eest sümboolselt. Panin pärasts iis ostasse müüki ja läksid nagu soojad saiad:)
Teine variant: viisin sinna raseda teksad (korralikud, ise ostsin 450 krooni eest). Seal öeldi, et maks 2 eurot hind, kuna neid ei osteta. Kuna mul pole rahahäda, siis suht pohh. Panin müüki, las saab see kel hädasti vaja. Mõni aeg hiljem läksin poodi, minu püksid müüdud. Sain oma raha kätte ja läksin vaatasin siis poes ringi ja mis ma näen. Minu püksid müügis seal 10 euroga!! Küisin, mis toimub. Selle peale vastati ruttu, et need pole teie omad, lihtsalt samasugused. Kahjuks peab tõdema, et need olid minu püksid, tundisn ära paari asja järgi.
Enam ma ise sinna poodi midagi ei vii ja ei osta ka!!

Please wait...
Postitas:
Kägu

minge kastani tänavale komisjonipoodi siis 🙂 seal on veidi kentsakad tädid müüjateks, kuid kaupa võib mõnikord leida soodsa hinnaga ja päris korraliku :)!

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga kuidas nad seda sodi müüa suudavad?? Ju siis palju lolle ostjaid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen sealt ostnud väga ilusa talvejaki, ilusad püksid ja hunniku ägedaid kõrvarõngaid.
See jakk maksis, tõsi, küll, väga palju kaltsuka kohta – 600 krooni. Aga kuna see on tõesti ilus, täpselt minu stiil, ja ma olen seda juba aastaid kandnud, siis ei ole üldse kahju sellest rahast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pakkusin ka sinna kunagi müüki laste riideid, täiesti uued. Otstud väljaspool eestit. Ei olnud mingid kaltsud ega närakad. Aga mis siis mulle öeldi- neid me müüki ei võta, neid ei osteta, need on moest väljas!!! Raha tahtsin nende eest sümboolselt. Panin pärasts iis ostasse müüki ja läksid nagu soojad saiad:)
Teine variant: viisin sinna raseda teksad (korralikud, ise ostsin 450 krooni eest). Seal öeldi, et maks 2 eurot hind, kuna neid ei osteta. Kuna mul pole rahahäda, siis suht pohh. Panin müüki, las saab see kel hädasti vaja. Mõni aeg hiljem läksin poodi, minu püksid müüdud. Sain oma raha kätte ja läksin vaatasin siis poes ringi ja mis ma näen. Minu püksid müügis seal 10 euroga!! Küisin, mis toimub. Selle peale vastati ruttu, et need pole teie omad, lihtsalt samasugused. Kahjuks peab tõdema, et need olid minu püksid, tundisn ära paari asja järgi.
Enam ma ise sinna poodi midagi ei vii ja ei osta ka!! [/tsitaat]
mina viisin sina poodi umbes aasta tagasi lapse korralikud ecco sandaalid. raha tahtsin sümboolse summa, sest mul polenendega tõesti midagi teha ning tuttavaid, kellele ära anda, ka pole. kui ma nädal hiljem läbi astusin, siis nägin, et kingad on endiselt müügis, kuid hind oli 5 (loe: viis) korda kõrgem kui minu alghind!!! vastuseks sain, et see on müügihind, millega tõenäoliselt ollakse nõus veel ostma ning poe majandamiseks on raha vaja…
vanasti viisin asju illikukusse, seal oli kindel protsent (30 või 40), mis alghinnale juurde lisati. minu idee, et keegi saab endale korrlaikud kingad soodsalt, hakkas teenima hoopis omanikule ülisuurt kasumit. võtsin oma kingad, lõpetasin lepingu ning kinkisin kingad tuttava tuttavale

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

mina viisin sina poodi umbes aasta tagasi lapse korralikud ecco sandaalid. raha tahtsin sümboolse summa, sest mul polenendega tõesti midagi teha ning tuttavaid, kellele ära anda, ka pole. kui ma nädal hiljem läbi astusin, siis nägin, et kingad on endiselt müügis, kuid hind oli 5 (loe: viis) korda kõrgem kui minu alghind!!! vastuseks sain, et see on müügihind, millega tõenäoliselt ollakse nõus veel ostma ning poe majandamiseks on raha vaja…
vanasti viisin asju illikukusse, seal oli kindel protsent (30 või 40), mis alghinnale juurde lisati. minu idee, et keegi saab endale korrlaikud kingad soodsalt, hakkas teenima hoopis omanikule ülisuurt kasumit. võtsin oma kingad, lõpetasin lepingu ning kinkisin kingad tuttava tuttavale[/tsitaat]

No ilmselt sellele minu ostetud 600-kroonisele jakile oli ka jõhker mitmekordne juurdehindlus külge keevitatud, aga noh, mis parata, turumajandus – milleks jätta minusugustele lollidele nende raha 😀

Please wait...
Postitas:
rotsik

Ma ei tea, ma olen sealt küll odavalt normaalseid asju saanud, võib-olla on lugu lihtsalt viimase aastaga halvemaks muutunud – üle aasta pole ma seal enam käinud. Midagi müüa pole ma ka muidugi proovinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]rotsik kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei tea, ma olen sealt küll odavalt normaalseid asju saanud, võib-olla on lugu lihtsalt viimase aastaga halvemaks muutunud – üle aasta pole ma seal enam käinud. Midagi müüa pole ma ka muidugi proovinud.[/tsitaat]kusjuures nii mu meelest ongi, varem võis seal suht odava raha eest lahedaid asju leida, aga nii vähe kui ma viimasel ajal sinna olen sattunud, siis tundub kõik kuidagi väga kallis ja mõttetu olema

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuulge aga kuidas see pood siis ennast ära majandab? Mini kate salaärile?

Please wait...
Postitas:
Avril

Ma kah olen üritanud sinna paaril korral asju viia – no ikka korralikke, kvaliteetseid ja ajatuid, klassikalisi asju, pigem selliseid kontoristiilis ja siis öeldakse et need ei ole moes, neid ei osteta. Aga no mina ja paljud mu tuttavad ostaksid.
Mina ei osta jälle selliseid hilpharaka asju nagu seal müüakse.
Rasedateksadega oli ka nii et viisin sinna,võtsid müüki et no ilmselt ei lähe et keegi ei osta neilt selliseid asju aga võime ju proovida, sai selline sümboolne hind ja siis 3 päevaga läksid kohe kaubaks.
Ma ka ei saa nende valikukriteeriumitest aru. Minu hinnangul on kalleid kaltse täis aga odavaid ja kvaliteetseid ei võeta. No ei saa aru.
Aga vahel läbi käin ikka sealt, mõnikord harva leiab ka midagi head (aga pigem nö aksessuaare – üks rätik mille ostsin – ma olen jumalast sillas sellest :)).

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina ikka üht-teist korralikku olen leidnud (lastele), endale polegi vaadanud. aga tõesti, ka minu pakutud kaupa pole nad vastu võtnud. ja olen päris mitmeid teisi ka kuulnud seda kurtvat.
kõige poes on lihtsalt nii suur külastatavus, et hea kaup (korralik ja soodsa hinnaga) läheb ikka väga kiiresti kaubaks. käin ise ka päris tihti ja siis olen seda nagu täheldanud.
aga paar päeva tagasi käisin kastani tänava (keldris) komisjonipoes – vot sain rabanduse!!! jube saast, jalatsid nii ära kantud ja siis veel pesumasinaga ka pestud ja kõigil hinnad üle mõistuse. riided ka tublisti kallimad kui kaltsukates ja no nii ära kantud, et tasuta ka sellist kraami omale koju ei veaks. pole mingi moeguru, aga no paljud eksemplarid olid iidamast-aadamast ajast. tahapoole , täiskasvanute poolele ei hakanud minemagi, esimene pool ehmatas nii ära:)

Please wait...
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud KÕIGE POOD TARTUS,Pepleri tn,jubedus,jubedus,jubedus…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.