Esileht Väikelaps Kõige soojem Reima kombe?

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Kõige soojem Reima kombe?

Postitas:
Kägu

Meeldivad väga kõik Reima õueriided, neid on meil olnud palju. Disain, istuvus, veekindlus jne. Aga kas Reimal on tõeliselt sooja talvekombekat? Need tunduvad õhukesed, on mõni paksem mudel ka? Ja-jah, igal pool on jutt, et see ongi õhuke, aga tegelikult soe. Liikuval lapsel kindlasti, aga mul on pigem väga rahulik 3-aastane. Tahaks, et soe oleks ka korraliku miinusega, ka kelgus ja kärus ning eriti hea, kui ei peaks midagi tohutult alla toppima. Peaks pigem Lenne poole vaatama? Lennega kahjuks olen märganud, et ühel suurusel jalad lühikesed, järgmisel aga varrukad liiga suured. Varrukate pealekeeramine talvekombel pole vist kõige mugavam?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lenne toodab peamiselt Vene turu jaoks ja Venemaa talve arvestades on 300g vatiiniga tõesti soojad. Kui kombeka suurust raske valida, siis pigem mantel/parka ja talvepüksid, hoiab ilusti soojas

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reimateci kõige soojem talvekombe mudel on Kiddo.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahaks just kombekat, mitte komplekti.

Mis mudel see Kiddo on, minu arust pole see mudeli nimi (äkki sari?). Mul on üks voodrita kombe, mis on ka Kiddo.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub Stavanger soojem, kasutame seda külmemate ilmadega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kolme lumehelbe embleemiga kombinesoonid on ju kuni -20 kraadi. Sihukesi temperatuure tänapäeval enam Eestis talvel ju eriti ei ole. Kas sa elad kuskil põhjanabal uurimisbaasis, et need pole su arvates piisavalt soojad?
Kiddo on tõesti super, mu lapsel oli, käis tagatipuks veel kaks talve järjest, nii palju kasvuruumi oli. See on tõesti imeliselt soe, samas kerge.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reima kombed on ülisoojad. Neil on neid veel kahes paksuses- kuni -20 kraadi ja teised on sellest külmemad. Mine Reima Outleti, seal nad oskavad soovitada. 🙂

Ma oma lastel ei saa kumbagi kasutada, sest nad sulavad seal sees ära , kuigi on täiesti tavaliste toariietega- lühikese varrukaga pluus ja retuusid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sildi peal on -20, aga need on ju katsudes õhukesed. Kuidas siis megasoojad? Kuumaverelistele kindlasti, jah. Aga enda lapsele panin Reima talvekombeka juba 0 kuni +5 kraadiga selga, liiga soe kindlasti polnud. Kuidas peaks sama kombe sobima -15 kraadiga, sellist ilma oli möödunud talvel piisavalt.

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sildi peal on -20, aga need on ju katsudes õhukesed. Kuidas siis megasoojad? Kuumaverelistele kindlasti, jah. Aga enda lapsele panin Reima talvekombeka juba 0 kuni +5 kraadiga selga, liiga soe kindlasti polnud. Kuidas peaks sama kombe sobima -15 kraadiga, sellist ilma oli möödunud talvel piisavalt.

Aluskihid alla ja ei hakka külm, termopesu/meriino.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sildi peal on -20, aga need on ju katsudes õhukesed. Kuidas siis megasoojad? Kuumaverelistele kindlasti, jah. Aga enda lapsele panin Reima talvekombeka juba 0 kuni +5 kraadiga selga, liiga soe kindlasti polnud. Kuidas peaks sama kombe sobima -15 kraadiga, sellist ilma oli möödunud talvel piisavalt.

Õhukesed millega võrreldes? Nende odavama otsa kombedega, mis lapse michelin mani sarnaseks muudavad, nii et jalgugi liigutama ei mahu? Minu laps on erivajadusega ja oma tervisemure tõttu alakaaluline, st külmavares. Lisaks õppis ta käima tunduvalt hiljem oma eakaaslastest. Reima Kiddoga oli päriselt ka soe isegi lihtsalt kärus istudes. Ja boonuseks oli, et ka minu kõhn ja motoorses arengus maha jäänud laps suutis Reimaga osavalt liikuda, sest see oli kerge, voolujooneline ja ei muutnud teda kohmakaks kubujussiks.
Reimal on spets tehnoloogia välja arendatud nende kombede soojapidavuse jaoks. Lõige ja detailid on ka sellised, mis muudavad riietumise lihtsaks ja toetavad lapse iseseivust. Lukk kinni ja naksti on lapse ümber nagu kosmoseülikond, pole vaja kogu aeg sikutada ja sakutada, sest kuskilt kael paljas, säär väljas või varrukas kaenla alla üles liikunud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reima on kombedest parim, Reimatec on neist veel kõige parem liin. Ka kindad on meil ainult Reimatec. Kiddot ei teagi, kas enam toodetakse, outleti nimekirjades on juba uuemad sarjad ja mu lapsed kombekaeast ammu väljas. Kirjelduste ja siltide järgi saab kindlasti välja otsida soojemaid. Lego ja Legotec on ka head kombed, ka kasutatuna ostetud Lassied on ok, aga Reimast üle ei ole ükski. Lukud liiguvad, miski ei kulu küljest ära jne.

Ma ka ei saa aru, mis vatiinikuhja teemaalgataja ihaldab, et SOE oleks, ammu on paremaid mooduseid sooja saada kui PAKS kiht vatti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millised need odavama otsa kombed on? Lenne on enamvähem samas hinnaklassis nagu Reima ja ei näe välja nagu Michelinimehike.
Kas tõesti on õhuke Reima sama soe nagu paks Lenne?

Ja veelkord – ma ei räägi aktiivsest lapsest, sellisele ilmselgelt sobib Reima.

Eelmine talv toppisingi paksu aluskombe kogu aeg Reimale alla. Ja siis ka hoidsin hinge kinni, et kas lapsel on ikka soe. Ise ei kujutaks ette, et kannan nii õhukest jopet nagu Reima. Endale ostsin 500g soojustusega talvemantli, see tundub katsudes nagu enamvähem.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jeesus, noh, mida sa konkreetselt tahad siis? Et keegi ütleks sulle, et Reima on paha, osta jah Lenne? Mis see katsudes õhuke Reima sul on? Vaata etiketi pealt, mitu lumehelvest on.
Palun, guugeldasin sinu eest, siin on Reima kõige soojem kombinesoon. Nad ise kirjutavad nii tootekirjelduses. Temperatuuride -10 kuni -30 jaoks. Kolm lumehelvest. Pane siis +5 selga see kui tahad.

https://www.reima.com/int/Kidswear/Outerwear/Overalls/Kids%27-Snowsuits/Kids%27-winter-snowsuit-Kipina/p/520249-0105

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No tahtsin teada lihtsalt, kas Reimal mõni paksem kombe ka on. Eespool juba selgitasin, miks Lennet ei saa osta, jalad on lühikesed. Reima suurused sobivad paremini.

Ja kogemusi ka, et kas kellelgi on külmakartlik rahulik laps ja on Reima kombega talvel soojas olnud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah on küll, ka sünnist 3 aastat kõik talved paar tundi õues maganud lapsed on olnud Reimaga soojad. Saad aru, see käe all tunduv kombe paksus ei näita tema soojapidavust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reimal on küll üks paksem kombe ka. Olen ise katsumas käinud aga ei mäleta mudelit. Äkki kipinä?
kusjuures Molo kombekad on ka õhemad aga need veel soojemad kui Reimad. Selja peal seespool fliis ka. Aga trööpamist jälle ei kannata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kipina kombe pole ka teab mis paks, aga võib-olla tõesti paksem kui teised Reimad. Panin selga 0 kraadiga toariiete peale, laps tuppa tulles higine polnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lenne toodab peamiselt Vene turu jaoks ja Venemaa talve arvestades on 300g vatiiniga tõesti soojad. Kui kombeka suurust raske valida, siis pigem mantel/parka ja talvepüksid, hoiab ilusti soojas

Lennel ainult osad parkad ja joped selle 300g vatiiniga. Enamus kombekas on ikka 180g vatiniga. Mul ühel lapsel Reimatec (kahe lumehelbega) ja teisel Lenne kombe sellel aastal ning katsudes ja välimuse järgi täpselt sama paks vatiin. Didriksonsi kombe, millel 140g vatiini, on tõesti tuntavalt õhem. Kui tahta hästi sooja ja just Reimat, siis kolme lumehelbega on Kipina ja Raili kombekate mudelid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan kasutada koos  meriinovillast kombeka või pesuga, kindla peale minek!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Väikelaps Kõige soojem Reima kombe?