Esileht Pereelu ja suhted Kõige suuremad probleemid kärgperenduses?

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Kõige suuremad probleemid kärgperenduses?

Postitas:
Kägu

Jagaks siia kõige hullemaid juhtumeid või probleeme kärgperenduses, millega te ei osanud enne suhtesse astumist üldse arvestada.  Mul on kärgperenduse suhe lagunenud ja vahest mõtlen halbade olukordade peale, mida ei osanud siis lahendada ja peretûli vältimiseks käitusin tagantjärgi tarkusena valesti 🙁 

Näiteks peale beebi sündi olin kodus ja  elades kugel linnast käis mees poes koju tulles. Kui suurem laps vahest midagi poest soovis, siis ei saanud ma neid soove kunagi täita- sest selleks pidin seda mehelt paluma, kes siis oli sellise vastiku olekuga, et ma eelistasin mitte seda teha  🙁 Oleksin pidanud sellest üle olema, sest minu tunne, et mehe raha ja tema ei pea ostma minu lapsele meeldivat vorsti vms, oli nii vale! 

Teine näide- vanemahüvitis läks mehele, sest tema sai rohkem ja ta sai tööl käimist jätkata. Nii vale otsus. ma ei näinud sellest rahast sentigi, kôik oli tema otsustada ja lasteriideidki ei saanud ma selle raha eest osta, mu elu närusemad päevad- olgu, kôik oli makstud, aga mul ei olnud kunagi raha, et endale vôi lastele midagi osta. Temalt taha küsimine oli ka kuidagi vôimatu, ta ainult rààkis, et raha pole… Oleks ma saanud kasvôi enda väikest vanemapalka, oleks kôik ok olnud!

Kolmas näide- Lasin mehel ennast veenda, kui valesti ma olen enda suuremat last kasvatanud…  Siiani nutan enda lolli armumist. Ei mingit hellust poisslapsele, see rikub ta 🙁  Palun usaldage iseennast ja ärge laske uuel mehel enda ja oma lapse vahelist suhet ära lõhkuda, sest tema on lihtsalt armukade. 

Peale kokku kolimist ei kannatanud mees enam üldse, et enda lapsega mängisin, aega veetsin, ainult temaga pidin aega veetma ja ideaalne naine kodus olema! Ma oleks pidanud kohe ära kolima, sest see oleks pidanud piisav ohumärk olema, aga arvasin, et kuidas ja kuhu ma siis niimoodi kolin, küll kôik paika loksub, enne oli ju nii hästi ja lapse solgutami e ei ole hea.. Appike, kohe kui kokku kolides selgub, et kôik eelnev oli vale, siis nii ongi ja tuleb häbist üle olla ja tuult tômmata! Laps oleks selle üle elanud, aga järgneva elu eksimusi ravime kindlasti terve elu…


Kas teil on ka selliseid tagantjärgi tarkusi? 

+14
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See mees oli lihtsalt tropp, sellega poleks mingit õnne olnud ka siis, kui ta oleks su esimene mees olnud.

+29
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole ühtegi tagantjärgi tarkust. Teisel korral valisin õigema kaaslase kui esimesel.

Kärgpere elu on olnud palju parem kui oli sellele eelnev ühiste lastega elu.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin pole tegemist mitte kärgpere probleemidega vaid vägivaldse mehega.

+26
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõus eelpool kirjutajatega, need pole kärjeprobleemid, vaid probleemid, mis tekivad kooselus nõmeda mehega. Kuidas sa siis niimoodi vihma käest räästa alla sattusid? Suhtest esimese lapse isaga ei õppinud üldse midagi? Loodetavasti kolmas kord valid paremini, ja ära saa kohe suhte alguses last!

+18
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Okei 🙁

Aga millised probleemid siis tavalistes kärgperedes tekib?

Ma enda kogemuse põhjal olen tulevikus igasugused kärgperendused välistanud.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on 2 last kahe erineva mehega. Iga lastetu mehe unistus.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavalist kärgpere pole olemas, sest ainuüksi erinevaid kombinatsioone (sinu-minu-meie lapsed) on nii palju erinevaid. Sinu puhul, kui sa järgmine kord astud kärgperre koos oma kahe lapsega, kel on erinevad isad, siis probleeme võib tulla sellest, kui sa eeldad, et uus mees teeb su laste heaks kõike seda – rahaliselt, tähelepanuga, tööga ja ajaga – mida nende pärisisad ei suvatse teha ja/või sa ei julge pärisisadelt nõuda. Armumise faasis mõni kasuvanem teebki, kuid varem või hiljem tekivad siis negatiivsed emotsioonid, sest kellele meist meeldiks teha teiste lohakile jäetud tööd. Ükskõik kui suured mölakad su eksmehed ei oleks, siis paraku nad on laste kaudu sinuga igavesti seotud ja ära oota kelleltki laste heaks rohkem kui sa ootad nende isadelt. Paljud kärgpere probleemid algavad sellest, et eelmised suhted on mingis mõttes ripakil ja laste elukorraldus, vastutus ja hool kokku leppimata. Kui sa seal maakohas istusid, ilma rahata ja lapse lemmikvorstita, siis ometi tolle lapse isalt said ju elatist ja laps veetis vahel aega isa pool? Kui mitte, siis miks mitte? Mis muidugi ei õigusta su uue mehe vägivaldset ja vaenulikku käitumist.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu siin varem ka mainitud, ei ole mõtet loota, et mees su lapsele uueks isaks hakkab. Kui mõni kõigest hoolimata hakkabki, siis on see tore, aga seda ei saa eeldada. Lapsel on ju enda isa olemas. Võõra mehe laps on alati segav faktor, kuigi uus mees ei pruugi seda välja näidata. Loomulikult tuleb enne kooselu välja selgitada ja kokku leppida, et kas mees vähemalt viisakas suudab olla.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellise mehe puhul on tegemist vaimse vägivallatsejaga – eriti see, et rahakott oli tema käes ja ta sai dikteerida, mida ostetakse ja mida mitte. Kahjuks nii ongi.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu siin varem ka mainitud, ei ole mõtet loota, et mees su lapsele uueks isaks hakkab. Kui mõni kõigest hoolimata hakkabki, siis on see tore, aga seda ei saa eeldada. Lapsel on ju enda isa olemas. Võõra mehe laps on alati segav faktor, kuigi uus mees ei pruugi seda välja näidata. Loomulikult tuleb enne kooselu välja selgitada ja kokku leppida, et kas mees vähemalt viisakas suudab olla.

Mingil määral ikka peab hakkama, kui laps emaga suurema osa ajast elab. Ei tohiks olla vahet tegemist, et ühele lapsele ostetakse midagi, aga teisele mitte, et peres on neli liiget, aga perereis toimub kolmele jms. Või, et üks laps saab mingit maiustust ja teine mitte, sest las oma isa ostab talle. Võib vahel harva ka muidugi vastupidi olla, et eemal olev isa on rahaliselt rikkam ja ostab oma lapsele mingit träni, mida uus mees oma lapsele osta ei suuda, ja siis tekivad sellest pinged. Nagunii tekib tavaliselt pingeid juba sellest, et üldse kasuisa tekib lapsele ja kui veel oma laps tuleb, need võimenduvad, sest lapsed sageli tunnetavad, et nemad on nüüd nagu võõrkehad selles uues perekonnas.  Palju probleeme saab kärgperes olla.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sa olid üheaegselt oma mehe lapse ema ja siis veel ühe teise mehe lapse ema. ma näiteks olin see uus naine ehk siis sinu loos su mehe asemik enamvähem – ja oligi laps hellitatud! korra joonistas minu seinale (elasime minu korteris) pastakaga sotapota (7a laps, ehk siis mitte aastane), eitas seda ja mees ütles, et tema peab last uskuma, sest laps vannub, et pole teinud!! aga kes siis joonistas, jäi küsimus.. eks vist mina.. armukadedusest lapse vastu. ainuke asi, et mina ju tean, et mina ei joonistanud – vat sellise asja peale oleks kohe pidanud mehe ja ta valetava pärdiku välja lööma majapidamisest. aga elasime veel mitu aastat koos, minu ja mehe ajaraisk, lõpuks sai ikka lahku mindud.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Okei ????

Aga millised probleemid siis tavalistes kärgperedes tekib?

Ma enda kogemuse põhjal olen tulevikus igasugused kärgperendused välistanud.

Ma ei teagi, kas sellise avalduse peale nutta või naerda, aga lubage küsida – KUIDAS kavatsed sa tulevikus igasugused kärgperendused välistada, kui sul JUBA ON kärgpere?

Annad lapsed lastekodusse? Või isadele? Kuidas?

Kas su teisel mehel, sellel, kes su vanemat last halvasti kohtles, oli isiklikke lapsi ka või kuidas?

Ma ei saa aru.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis need kärgperede lapsed 30 aasta pärast teevad, kui kõik on veresugulased? See viib selle hetkelise iibe tõstmise täiesti uuele tasemele. Eestlased surevad oma enda lollusest veresuguluse tõttu geeniriketesse:(

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei teagi, kas sellise avalduse peale nutta või naerda, aga lubage küsida – KUIDAS kavatsed sa tulevikus igasugused kärgperendused välistada, kui sul JUBA ON kärgpere? Annad lapsed lastekodusse? Või isadele? Kuidas?

Kärgpere on pere, kuhu kuuluvad mehe, naise laps eelmisest suhtest+ühine laps. TA lihtsalt ei tee enam lapsi ja /või valib lasteta kaaslase.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis need kärgperede lapsed 30 aasta pärast teevad, kui kõik on veresugulased? See viib selle hetkelise iibe tõstmise täiesti uuele tasemele. Eestlased surevad oma enda lollusest veresuguluse tõttu geeniriketesse:(

Me pole mingi eraldatud saar kuskil ookeanisügavuses. Verevärskendajaid käib siia üle ilma.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis need kärgperede lapsed 30 aasta pärast teevad, kui kõik on veresugulased? See viib selle hetkelise iibe tõstmise täiesti uuele tasemele. Eestlased surevad oma enda lollusest veresuguluse tõttu geeniriketesse:(

Me pole mingi eraldatud saar kuskil ookeanisügavuses. Verevärskendajaid käib siia üle ilma.

Ei tea mina ühtegi võõramaalasest kärgpere. Kõik eesti naised ikka nagu madratsid

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iibele on kärgpered just head, uue kaaslasega tehakse alati uus laps(ed). Kui esimene suhe kokku jääks saaks mõlemad 1-2 ühist last ja kõik. Nüüd saab mõni ikka hulgi neid, eriti kui vahepeal lapsed teise vanemaga on, keegi teisest leibkonnast maksab peale lapsele ja ei pea kogu aja ise kantseldama lapsi.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei teagi, kas sellise avalduse peale nutta või naerda, aga lubage küsida – KUIDAS kavatsed sa tulevikus igasugused kärgperendused välistada, kui sul JUBA ON kärgpere? Annad lapsed lastekodusse? Või isadele? Kuidas?

Kärgpere on pere, kuhu kuuluvad mehe, naise laps eelmisest suhtest+ühine laps. TA lihtsalt ei tee enam lapsi ja /või valib lasteta kaaslase.

Teemaalgataja jutust ei tule kuidagi välja, nagu oleks tema noorema lapse isal veel lapsi olnud, nii et mis siis nüüd muutub?

Ja ei, kärgperesse ei pea kuuluma ka ühine laps. Piisab, kui on eraldi lapsed mõlemal poolel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Pereelu ja suhted Kõige suuremad probleemid kärgperenduses?