Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kõige tavapäratum asi, mida olete teinud/mis on teiega juhtunud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )

Teema: Kõige tavapäratum asi, mida olete teinud/mis on teiega juhtunud

Postitas:
Kägu

Huvi tekkis, et kui inimesed pole paljusid tavapäraseid asju teinud, nagu siin ühest teemast saab lugeda, siis milliseid tavapäratuid asju olete teinud või kogenud?

Minu puhul paar näidet:

1. Ma olen ärganud selle peale, et mind püssitoruga tonksati ja püss siis minu poole suunati (edasi läks kõik täiesti rahumeelselt, piirikontroll).
2. Olen rabalaukas ulpides laukaservale toetatud telefonist perekooli lugenud (veider jah, tean, võibolla peaks tegema teema, et kus on kõige veidram koht, kus sa oled perekooli lugenud)
3. Mind on laviinist välja kaevatud

+41
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma olen veetnud öö Harlemi linnaosas tänavatel, kuna kokkulepitud  öömajaga oli mingi jama. Siis polnudki hirmus, aga hiljem mõeldes… brrrrrrrrrr

+26
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen olnud teatris (vist Vanemuine) kõhuli koridoris maas ja kõva häälega appi karjunud. Pidulik kleit seljas ja puha!

Seal olid kuskil treppide juures läbi mitme korruse ulatuvad kitsad aknad, millel vähemalt tol ajal ei olnud mingeid turvaääriseid. Jalutasin seal ja nägin, kuidas üks varateismeline laps tagurdas ja kukkus sealt vahest läbi, nii et jõudis veel kätega põrandaservast kinni haarata. Ma hüppasin kõhuli ja haarasin lapse käsivartest. Üles tõmmata ma teda ei jaksanud, sestap lihtsalt hoidsin ja karjusin abi järele, mingid inimesed läksid siis alumisele korrusele (kus need lapse jalad akna juures alla rippusid) ja võtsid ta sealt vastu.

+64
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen Perekooli teema teinud!
Kunagi ammu arstid leidsid, et mõistlik oleks minu veri maha jahutada … jäigi süda seisma. Regullisid surveastet, esimese korraga ei saanud õhku välja, aga uus katse ja elektrit ja laabus. Hetkel planeerimisel kaks sarnast tegevust.

+3
-18
Please wait...

Postitas:
Kägu

Midagi nii karmi mul ei ole… Aga natuke siiski:

Üle 15 a tagasi murdis minu koju öösel varas sisse. Ärkasin selle peale, kui ta voodi ees olnud raamatuvirna ümber ajas, sest võttis selle pealt mini telefoni. Ärkan, näen, et mingi võõras mees seisab toas. Küsisin unise peaga tema käest: “Kes te olete, mis te tahate?” Võõras jooksis minema. Hakkasin oma meest üles äratama – kuule, keegi võõras oli toas! Mees keeras selja ja pomises, et ära jama. Kui ma ta lõpuks üles sain, selgus, et köögiakna klaas oli eest ära urgitsetud ja selle kaudu aken lahti tehtud ning sisse tuldud. Talvisel ajal.

Teine juhtum oli paar aastat tagasi, mulle sõideti tagant sisse kui ma foori punase tule ees peatusin, tagumisest autost kargas välja noormees, kes halises: “Ma arvasin, et proua lipsab kollasega läbi.” Nagu.. ei. Kollase süttides olin ma foorist igatahes rohkem kui pidurdusmaa kaugusel ja ma ammu seisin enne, kui see tagumine auto sinna üldse jõudis.

+33
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

1. Istusin omale 4 sukavarrast kintsu kinni

2. Andsin oma seljakoti ära, sest mind ähvardas relvaga mootorrattalt maha hüpanud mustades riietes mees

+31
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

*Ma olen öösel Times Square kõnniteel istunud ja pillinud, kuna mul oli akutühi, bussist olin maha jäänud ja raha mul ka polnud. Ja ma olin üksi.
*Ma olen Hispaanias ööotsa mäe otsas istunud, kuna ma jäin pimeda kätte ja ma ei näinud enam alla mineku rada, ning vihma sadas ja kivid olid libedad. Ohutum oli oodata hommikut. Olin jälle üksi.

+33
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Hmm, ma olen olnud professionaalne kõhutantsija, käinud restoranides laudade vahel tantsimas jne

Ma olen töötanud oma endise klassivenna isa alluvuses, kusjuures aastaid enne seda oli ka mu ema tema alluvuses töötanud …

Teismelistena kunagi talvel suure pakasega hääletasime end sõbrannaga politseiauto peale. Viisid meid kenasti koju 🙂 Ei olnud purjus ega midagi, kell oli 20 paiku, aga neetult külm oli, tollal oli meil kombeks pikki jalutuskäike teha.

Midagi eriti ekstreemset polegi teinud, vähemalt ei meenu midagi sellist, mida saaks tõsta väga tavapäratuna esile, mida paljud teised poleks teinud. Ühel soojamaa reisil hüppasin kõrgelt kaljunukilt merre, aga usun, et see väga tavapäratu pole, kui koht on eelnevalt turvaliseks testitud paljude teiste turistide poolt 😀

+13
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

*Ma olen öösel Times Square kõnniteel istunud ja pillinud, kuna mul oli akutühi, bussist olin maha jäänud ja raha mul ka polnud. Ja ma olin üksi.
*Ma olen Hispaanias ööotsa mäe otsas istunud, kuna ma jäin pimeda kätte ja ma ei näinud enam alla mineku rada, ning vihma sadas ja kivid olid libedad. Ohutum oli oodata hommikut. Olin jälle üksi.

Tuttav tunne, mina olen Olümpose mäel Kreekas niimoodi hommikut oodanud.

+19
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

*Ma olen öösel Times Square kõnniteel istunud ja pillinud, kuna mul oli akutühi, bussist olin maha jäänud ja raha mul ka polnud. Ja ma olin üksi.

Tuttav tunne, mina olen Olümpose mäel Kreekas niimoodi hommikut oodanud.

Aga need on need vahvad mälestused, mida on tore meenutada 🙂 .

Mulle meeldivad sellised olukorrad tagantjärgi, need annavad reisile teise võlu. Rohkem emotsioone.

+11
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

1. Istusin omale 4 sukavarrast kintsu kinni

2. Andsin oma seljakoti ära, sest mind ähvardas relvaga mootorrattalt maha hüpanud mustades riietes mees

Natuke hirmus on sellist asja laikida, aga miinustada pole ka õige. Kuidas sa sellest pärast üle said?

Noh, eestis olen ma ka üksi metsas ööbinud, tegin soolorattamatka. Muud polnud hullu, kui et ilm oli vihmane ja külm, kuigi oli suve keskpaik. Ja mul polnud telki.

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen koos sõbrannaga selle teeäärse vanaaegse piimapuki all ööbinud. Oli kohutavalt ebamugav, külm ja vihma sadas. Jäime hääletades väga lollis kohas pidama.

+22
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on midagi väga karmi ja valusat, mille kohta ma südamest loodan, et keegi teist ei pea midagi sellist läbi elama.

Olen otseses mõttes otsustanud oma lapse elu ja surma üle. Mu vastsündinu oli nii raskes seisus, et püsis elus vaid aparaatide abil ja konsiilium otsustas tema elus hoidmise lõpetada, sest heaks väljavaateks oli lootus täpselt null. Selleks oli aga vaja vanemate nõusolekut, seega pidime mehega otsustama, et laseme omaenda lapsel surra…

+34
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen otseses mõttes otsustanud oma lapse elu ja surma üle. Mu vastsündinu oli nii raskes seisus, et püsis elus vaid aparaatide abil ja konsiilium otsustas tema elus hoidmise lõpetada, sest heaks väljavaateks oli lootus täpselt null. Selleks oli aga vaja vanemate nõusolekut, seega pidime mehega otsustama, et laseme omaenda lapsel surra…

Tunnen südamest kaasa. Jah kõik tavapäratud olukorrad elus ei ole sellised, mida tahaks uuesti läbi kogeda.

+24
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on midagi väga karmi ja valusat, mille kohta ma südamest loodan, et keegi teist ei pea midagi sellist läbi elama.

Oii! Pai sulle ja mul on kahju, et te pidite sellise asja läbi elama.

+16
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen 16-aastaselt koos sõbrannaga hääletades jõudnud autoga kuskile metsa vahele, autos peale meie veel kaks meest ja uksed lukus. Kui õiendama hakkasime, et siia me küll ei soovinud, siis sai sõbranna ühe tüübi käest tohlaka vastu nägu, ikka väga hirmus oli. Ütlesid, et võtavad meid nüüd ühele saunapeole kaasa. Õnneks tahtsid nad veel enne kuskilt läbi minna ja kui teine mees majas käis, õnnestus meil sõbrannaga autost välja saada ja minema joosta. Kükitasime siis pimedas metsas ja ei julgenud tee äärde välja ka enam minna, sest kui oleksime kogemata uuesti sama auto peale hääletanud. Lõpuks ikka õnnelikult koju jõudsime, aga hääletamise isu on küll igaveseks kadunud.

+45
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olin keskkooliealine, tantsisin aleviku peol võõra poisiga terve õhtu ja see tahtis autoga koju viia. Tundus ohutu nunnu poiss. Kaasa tuli ka minu sõbranna ja see trügis kohe nunnu kõrvale esiistmele. Mina pidin taha istuma ja sinna tuli ka suurt kasvu lontrus. Selle olemasolu ma ei olnud märganudki. Lontrus oli purjus, hakkas ilkuma ja ähvardama mida kõike nad nüüd meiega teha võivad. Sõbranna pistis röökima, sundis auto peatuma ja läks maha. Mind lontrus välja ei lasknud. Tikkus suudlema ja aina ähvardas. Maad oli koju 4 km, seda sõideti mitu korda edasi-tagasi läbi. Nunnu tegi sõnatult kõike, mida lontrus käskis teha. Midagi küll peale ilase lakkumise ei juhtunud, aga väga kole elamus oli. Koju jõudsin siiski enne sõbrannat, tema oli päris kaua tee ääres metsas konutanud. Ta teed mööda ei julgenud minna ja põldu mööda ka ei saanud, sügav lumi oli.

+27
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pai Sulle :,(

+11
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Veider kogemus oli Šveitsis. Kuskil 20 aastat tagasi, enne nutiajastut. Olime kaotanud tee hotelli, olime maapiirkonnas, olid mäed ja väiksed jõed/ojad, kui üle saigi, siis lõppes tee mingi maja juures ja meie hotellini ei viinud. Üritasime inglise keeles teed küsida, midagi seletati ka, aga ikka me minna ei osanud. Siis sattusime saksa keeles juhataja juurde. Juhatamine kõlas umbes nagu sõjaväekäsklused: auhh-auhh-auhh. Ja meil oli järsku kõik selge!

Me kumbki ei osanud saksa keelt.

+22
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ülikooli ajal tegi sõbranna ettepaneku Tallinnast külastada ja mina nõustusin, sest ma arvasin, et läheme bussiga. Selgus, et tal oli hoopis plaan häälega minna, millest ma oleks keeldunud, kui oleks kohe teadnud. Aga kuna ma olin juba jah-vastuse andnud, siis tuli vastumeelselt kaasa minna. Esimene auto polnud viga, soliidse jutuga mees. Järgmisena peatus mikrobuss, kus istus joobunud ja karvane meeste seltskond. Ma poleks iial sinna roninud, aga sõbranna hüppas kohe  kribinal-krabinal sisse ja egas minagi üksi tahtnud sinna tee äärde maha jääda. Õnneks tüübid ise olid sõbralikud, aga käis lakkamatu purkide tinistamine (kaas arvatud juht), mikrokas kihutas nagu rakett, siis hakkas paduvihma ka sadama… Oi ma hoidsin kahe käega toolist kinni ja palvetasin, et ühes tükis linna jõuaks. Linna jõudes lubasin, et ei hääleta enam mitte kunagi ja seni olen sõna pidanud.

+25
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on neid palju, kuna tõmban ligi igasuguseid imelikke.

Näide: kohtusin mehega. Täitsa tore oli. Saime paar korda kokku ja üks kord kutsusin õhtul enda juurde.

Istusime diivanil ja rääkisime niisama juttu, kui ta järsku ütles: “sinus on mingi teatud tume jõud, nii et võin sulle rääkida. Ma tapsin inimese. Viisin ta metsa ja peksin surnuks. Keegi teda ei igatseks. Ta oli halb laste vastu. Mine politseisse, kui tahad, aga mind nad ei leia”.

Esiteks, pole mingit tumedat jõudu. Teiseks, midaasja.

(Rohkem me ei kohtunud, sest talle ei meeldinud mu seebipudel. Siis sai küllalt).

+25
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

* olen Liibanonis pommitamise üle elanud (õnneks õhuhäire ajal aeti varjendisse). Olin tuttavatel külas. Paraku oli ramadaani aeg just lõppenud ja seega ka üleüldine rahulik periood. Kaugemat suitsu ja pommitamist nägi veel tihti, aga siis ju ei mõtle, et seesama ka enda lähedal võib juhtuda.

* oleme vale lennuki peale läinud, uksed juba suleti kui meid välja lasti ja lennujaama/-välja töötaja saatel jaama tagasi saadeti (see oli Kreekas, pidime lendama Tallinna, aga suutsime abikaasaga Minski lennukile ronida)

* oleme abikaasaga tulivihase emapõdra eest jooksnud, viimsepäeva pasuna- ja inglikoor pea kohal laulmas. See oli metsas seenel käies, kui sattusime pisikese peidus olnud vasika ja tema mamma otsa. Elu parim sprint ja polnud naljanatukestki. Autosse jõudes (põder ei ajanud juba tükk aega enam taga) ajas muidugi naerma, tegelikult mina vähemalt olin küll kogu lidumise aja nutu äärel.

+42
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina sattusin ühte klassi oma poolvennaga, kellel aga minu olemasolust aimugi polnud (mina siis see sohilaps). Mina aga teadsin ja no eks ma siis ju lakkamatult jälgisin teda, mida ta õigepea ka märkas ja hakkas vastu flirtima. Väidetavalt oli ka väga ära armunud. Lõpuks pidasin õigemaks asi ära rääkida. Mäletan siiani seda uskumatut ja võõristavat pilku. Küsis muide ka isa käest hiljem, aga see oli vaid keerutanud, nii et poiss ei osanud kuidagi seisukohta võtta. Eemale ta siiski tõmbus.

+24
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Panin kunagi u 20a tagasi Kuldsesse Börsi või Soovi vms kuulutuse, et soovin laenata autokooli jaoks raha. Üks mees kirjutaski, saime Tallinnas kokku ja andis raha. Päris õudne mõelda, et selline julgus…. Muidugi lasin üle ta ja tagasi ei maksnud. Hiljem soovisin seda teha aga kahjuks ei suutnud meenutada ta nime ega postkasti andmeid, kus suhtlesime.

+3
-49
Please wait...

Postitas:
Kägu

Panin kunagi u 20a tagasi Kuldsesse Börsi või Soovi vms kuulutuse, et soovin laenata autokooli jaoks raha. Üks mees kirjutaski, saime Tallinnas kokku ja andis raha. Päris õudne mõelda, et selline julgus…. Muidugi lasin üle ta ja tagasi ei maksnud. Hiljem soovisin seda teha aga kahjuks ei suutnud meenutada ta nime ega postkasti andmeid, kus suhtlesime.

Tahtsin miinustada, aga millegipärast pani plussi.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen ennast endise sõbra/partneri nö igapäev käidava tee peale, tema tavapärasel kellaajal, sokutanud. Ime küll, väga hämaral ajal, talv oli, kohtusimegi.
Toimus eestlaslik variant – nägime hetkeks teineteist, aga olime liiga ähmis, et teineteisest välja teha. Polnud näinud ka kümme aastat, ainult netisuhtlus vahepeal.

Vanus : mitte kõige noorem noorus.

+4
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olin umbes 12. Elasin linnas, mõne korteriga vanas kortermajas. Oli suvi ja ema oli just paariks nädalaks välismaale sugulasele külla sõitnud. Mulle oli jäetuda raha, kodus oli lauatelefon, juhised kõikvõimalikeks olukordades, söök, no mis saab ikka valesti minna.  Hiljuti oli  meie  korterile paigaldatud snepperlukk, lukku käis ka välisuks, millest oli ligipääs ainult meie korterisse. Ema ärasõiduhommikul tahtsin õue korraks minna, panin korteriukse kinni, siis jõudis pärale, et snepperlukk läks kinni ja võtit pole. Kuna elasin esimesel korrusel, siis mõtlesin, et pole hullu, muugin köögi õhuakna lahi ja sealt juba saab suure akna lahti jne. Paraku oli ema ka välisukse kinni keeranud ja see avanes ka ainult võtmega. Hetkeks oli väike paanikahoog küll, et mida teha. Välisuksele kopsimisest poleks mingit kasu olnud, sest kõrvalised möödujad seal niisma ei jalutanud, mobiile ega midagi sellist sel ajal muidugi polnud. Keldrisse oleks saanud, aga seal polnud aknaid. Pööningule oleks saanud, aga seal ka avanevaid aknaid polnud. Õnneks oli ühekordne aken vanal eestiaegsel välisukse ülaosas, mis käis haakidega kinni. Otsisin kuskilt pööningult vist mingi kasti või ämbri, ronisin selle peal, tegin haagid lahti, tõstsin akna eest ära. Siis ronisin kuidagi selle ava kaudu õue, muukisin mingi peenikese asjaga õhuakana lahti ja toas ma olingi.

Episoode hääletamiste ajast on ka muidugi mitmeid.Veider lonkav ja sõbralik mees, kes keeras auto metsa, et üks suits teha, seltskond noormehi, kes keeras auto metsa, et üks kanep teha, alasti mees, kelle auto peale ma siiski ei läinud, kihutav mees, kellel oli Lohusalust vaja umbes 10 minutiga Tallinnasse jõuda, narkojoobes mees, kellel olid ebatsensuursed soovid, autojutlustaja, abordi kahjulikkusest rääkiv mees, mees, kes rääkis terve tee, kui õnnelik ta on ja kui hea naine tal on, mees revolriga- lihtsalt näitas enda relva ja lasi ka katsuda, sõidu lõpus onaneeriv mees- muidu täitsa meeldiv ja viisakas,  mees, kes võttis peale ratastooliga hääletava mehe, mees kes parandas oma karmat sellega, et võttis peale imelikke inimesi- vange, purjus inimesi (ja minusuguseid ilmselt), mees kes korjas talveööl peale 4 tüdrukut Tallinna servalt, pani nad oma töö juurde ööbima ja ostis hommikul kojusõiduks bussipiletid jne jne. Aga see  kõik käis kuidagi hääletamise juurde ja tõsiselt hirmu ei tundnud huvitaval kombel ma kunagi ja midagi kunagi nende pikkade aastate jooksul ka ei juhtunud.  Aga see snepperluku juhtum, huuu – siis mul oli hetkeks küll tõsine paanika.

+27
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind tõmmati relva ähvardusel valgusfoori taga peatuvast autost välja. Adrenaliinilaks  aga oli nii suur, et läksin talle füüsiliselt kallale. Õnneks oli see vist temagi jaoks nii suur shokk, et pisike blond piiga talle vastu hakkab ja elus olen siiani. Hiljem politseis istudes jõudis reaalsus kohale sellisel moel, et ei suutnud inglise keeles jaa-d ega ei-dki öelda, mingitest faktidest rääkimata. Ilmselgelt ma kuskile sõjaolukorda ei sobiks (või saaks seal esimeses lahingus surma).

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks seda vastajat on miinustatud?  Ei ole ju palutud rääkida ainult põnevatest ja meelelahutuslikest seikadest. Ema jaoks on lapse surm midagi sellist, mis on nagunii kogu aeg temaga, seega on ka sellest rääkimine ema jaoks loomulik, sest traagiline kogemus on elu vältimatu osa ja sellest mitterääkimine ei muuda olukorda kergemaks. Pigem vastupidi. Seepärast saan väga hästi aru, miks see ema sellest räägib. Küll aga on teda miinustada väga ebadelikaatne!

+25
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võiksid nüüd ise kellegi autokooli kinni maksta, siis oleks justkui tasa see asi. Või annetada .

+34
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kõige tavapäratum asi, mida olete teinud/mis on teiega juhtunud