Esileht Pereelu ja suhted Kõigil kägudel korraga tunded otsas

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Kõigil kägudel korraga tunded otsas

Postitas:

Imestamapanevalt paljudel siin oma meestega suhted läbi saamas ja tunded läinud.Pange siia see koosoldud aastate nr,millisest tundsite,et suhe hakkab otsa saama või on muutunud milleksi,mis see varem polnud.

+5
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.06 23:14; 22.06 13:20; 22.06 21:00; 23.06 13:30; 24.06 21:21; 24.06 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad võiksid kõik koos ühe suure kärgpere teha. Kus oleks alles vaheldust ja õnne-õnne-õnne.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tunded täitsa alles, tänan huvi tundmast.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 00:22; 23.06 01:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimased 2a elasime kui naabrid kuna üks on perehoidja ja teine-depressivne vaid oma viitsimise ja enda lõbu peal, siit ka suhtede lõpp. Minu tunded pole kuhugi läinud; kuigi arvan, et teine pool neid suunas muujale kuna nõuab lahutust.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 07:48; 24.06 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tunded täitsa alles, tänan huvi tundmast.

Kes sul vastata palus sel juhul?

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.06 23:14; 22.06 13:20; 22.06 21:00; 23.06 13:30; 24.06 21:21; 24.06 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa ilgud? Üks teema oli, üks sadade seast, aga sul vaja suu täis võtta. Ja pealegi seal teemas ei olnud paljudel tunded otsas, vaid tagasi tulnud, sa ei märganud, paljud rääkisid oma minevikukogemustest.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa ilgud? Üks teema oli, üks sadade seast, aga sul vaja suu täis võtta. Ja pealegi seal teemas ei olnud paljudel tunded otsas, vaid tagasi tulnud, sa ei märganud, paljud rääkisid oma minevikukogemustest.

Tohoh,päris pühaviha täis kohe.Ma ei teadnudki,et mul on keelatud mulle huvi pakkuvast küsimusest teema teha! Võid rahulikult oma sadade teemade juurde minna ja neid lugeda kui midagi tarka öelda pole.Loe hoolikamalt,siis näed,kui paljudes teemades sellest räägitakse.

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.06 23:14; 22.06 13:20; 22.06 21:00; 23.06 13:30; 24.06 21:21; 24.06 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on tunded täitsa alles, tänan huvi tundmast.

Kes sul vastata palus sel juhul?

Ta tahtis teemaalgatajale näidata, et ei ole kõigil kägudel tunded otsas.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

22a kooselu. Viimased kümme- kaasüürilised, ei midagi enamat.
Kurb tegelikult. Aga töö/lapsed võtavad kogu aja, seega ei ole ka aega endale uut silmarõõmu leida.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 00:22; 23.06 01:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imestamapanevalt paljudel siin oma meestega suhted läbi saamas ja tunded läinud.Pange siia see koosoldud aastate nr,millisest tundsite,et suhe hakkab otsa saama või on muutunud milleksi,mis see varem polnud.

Heh, mida sa siis lootsid siit foorumist leida? Et kõik eksponeerivad oma pere ja suhteidülli j selleks see foorum tehtigi? Haa haa!

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 11:06; 23.06 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imestamapanevalt paljudel siin oma meestega suhted läbi saamas ja tunded läinud.Pange siia see koosoldud aastate nr,millisest tundsite,et suhe hakkab otsa saama või on muutunud milleksi,mis see varem polnud.

Heh, mida sa siis lootsid siit foorumist leida? Et kõik eksponeerivad oma pere ja suhteidülli j selleks see foorum tehtigi? Haa haa!

Ei ma ei ole l o o t n u d siit midagi leida.Juhtisin lihtsalt tähelepanu,et väga paljudel suhted nässus.Huvitas,et mitmendast koos elatud aastast suhe on allamäge minema hakanud.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.06 23:14; 22.06 13:20; 22.06 21:00; 23.06 13:30; 24.06 21:21; 24.06 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imestamapanevalt paljudel siin oma meestega suhted läbi saamas ja tunded läinud.Pange siia see koosoldud aastate nr,millisest tundsite,et suhe hakkab otsa saama või on muutunud milleksi,mis see varem polnud.

Heh, mida sa siis lootsid siit foorumist leida? Et kõik eksponeerivad oma pere ja suhteidülli j selleks see foorum tehtigi? Haa haa!

Ei ma ei ole l o o t n u d siit midagi leida.Juhtisin lihtsalt tähelepanu,et väga paljudel suhted nässus.Huvitas,et mitmendast koos elatud aastast suhe on allamäge minema hakanud.

Pakun, et kohe kui tekkis rutiin ja saabus sobivana tunduv hetk et senine abielu endale isiklikult kasulikuks pöörata.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 11:06; 23.06 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

22a kooselu. Viimased kümme- kaasüürilised, ei midagi enamat.

Kurb tegelikult. Aga töö/lapsed võtavad kogu aja, seega ei ole ka aega endale uut silmarõõmu leida.

10 aastat ilma seksita?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ma ei ole l o o t n u d siit midagi leida.Juhtisin lihtsalt tähelepanu,et väga paljudel suhted nässus.Huvitas,et mitmendast koos elatud aastast suhe on allamäge minema hakanud.

Juhi parem oma kirjatehnikale tähelepanu, s..tt on lugeda, kui vahesid pole.

Keegi ei tule ju perekooli teemat tegema, et elame juba 10a koos ja ikka on veel liblikad. Et kas TEIE oskate ehk öelda, milles asi võib olla?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 14:13; 24.06 08:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imestamapanevalt paljudel siin oma meestega suhted läbi saamas ja tunded läinud.Pange siia see koosoldud aastate nr,millisest tundsite,et suhe hakkab otsa saama või on muutunud milleksi,mis see varem polnud.

Ei ole ju kõigil. Ma ka kägu, aga tundeid jagub. Mehega 10 a koos.
Tõsi, umbes viis-kuus aastat tagasi oli meil ka mingi kriis, aga üle saime.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imestamapanevalt paljudel

Tegelt olid kahel käol see teema (kägusid kokku 100 tuhat), ehk arvuta see protsent ise välja, kui oskad. (vist mitte)

Aga perekooli “imestajakäod” ei pane enam ammu mitte kedagi imestama.
Imestajad lihtsalt pole maailmas mitte ühegi asjaga varem kokku puutunud ja perekoolist loevad esimest korda.

Imestatakse alates sellest, kui mõni kodus oma partneriga seksib kuni selleni, et mõni naine kannab suvel palavaga kleidi all aluspükse.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 14:13; 24.06 08:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tunded said ka selle jaanipäevaga teise suuna. Ilmselt mitte otsa, aga midagi muutus.

No aru ma ei saa, iga jumala kord on mehel vaja maale oma vanematekoju ronida. Oleks seal siis veel kena elamine, vahva seltskond, mõnus tähistamine, aga ei. Räämas elamine, läbiläidavad toad, peldik õues 100 meetrit majast eemal, pesemisvõimalus ainult hoovi peal olevas saunas, lällavad vennad. Isegi õues pole eriti kohta, kus istuda ja astuda, kuna kanad jooksevad hoovis vabalt ringi ja kõik kohad on kanas…a täis.

Jah, olen ilmselt kehv naine, aga sinna mina kaasa enam ei lähe. Varasematel aastatel alati käisin, tegin, koristasin, aga sellest pole mingit kasu. Järgmisel korral minnes on hullem kui enne. Lisaks see pidev “minu kodu” jutt – testamendiga jääb maja minu mehele ja selle nimel peksab ma sellesse majja sisse nii aega ja raha, aga mina selles enam osaleda ei kavatse. Ei taha enam kuulda põhjendusi, et perega 1-2 korda aastas kontserdile minna või 5-6 aasta tagant teha nädalane puhkusereis on kulukas või et õiged ja toredad inimesed elavad ainult maal, kindlasti mitte linnas (kus me ise ligi 20 aastat elanud ja töötanud oleme).

See aasta oli esimene, kus mees veetis jaanipäeva maal “oma perega” ja meie lastega jäime koju. Ja peab ütlema, et meil oli igati vinge jaanipäev – šašlõkk valmis küll elektrigrillis ja sõime seda toas teleri ees, aga pärast käisime linna jaanitulel, vaatasime tuld ja esinejaid, tantsisime koos võõrastega lava ees ja tegime pika öise jalutuskäigu. Ma tundsin ennast nii õnneliku ja vabana, nagu ma seda enam aastaid tundnud ei ole.

Mees tuleb tagasi täna õhtul, aga … ma ei oota teda.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

22a kooselu. Viimased kümme- kaasüürilised, ei midagi enamat.

Kurb tegelikult. Aga töö/lapsed võtavad kogu aja, seega ei ole ka aega endale uut silmarõõmu leida.

Sul puudub õigus silmarõõmu suhtes. Tegele vaid oma 22a abielukaaslasega, et mitte siin vinguda. Lapsed kasvavad välja 10a ja ongi õige aeg pöörata oma pilk abikaasa suunda. 😉

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 07:48; 24.06 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imestamapanevalt paljudel

Tegelt olid kahel käol see teema (kägusid kokku 100 tuhat), ehk arvuta see protsent ise välja, kui oskad. (vist mitte)

Aga perekooli “imestajakäod” ei pane enam ammu mitte kedagi imestama.

Imestajad lihtsalt pole maailmas mitte ühegi asjaga varem kokku puutunud ja perekoolist loevad esimest korda.

Imestatakse alates sellest, kui mõni kodus oma partneriga seksib kuni selleni, et mõni naine kannab suvel palavaga kleidi all aluspükse.

Muidugi ei oska arvutada,kõrgem matemaatika ikka ju.Ja päris elust ka midagi ei tea- jälle õigus sul! Sinusuguse kõrval pole ma mitte keegi.Sa ju tead kõike ja oled nii targaks saanud,sest su elu möödub perekoolis- kõigi 100 000 käo tehtud teemade sisud isegi peas,erinevalt minust.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.06 23:14; 22.06 13:20; 22.06 21:00; 23.06 13:30; 24.06 21:21; 24.06 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tunded said ka selle jaanipäevaga teise suuna. Ilmselt mitte otsa, aga midagi muutus.

No aru ma ei saa, iga jumala kord on mehel vaja maale oma vanematekoju ronida. Oleks seal siis veel kena elamine, vahva seltskond, mõnus tähistamine, aga ei. Räämas elamine, läbiläidavad toad, peldik õues 100 meetrit majast eemal, pesemisvõimalus ainult hoovi peal olevas saunas, lällavad vennad. Isegi õues pole eriti kohta, kus istuda ja astuda, kuna kanad jooksevad hoovis vabalt ringi ja kõik kohad on kanas…a täis.

Jah, olen ilmselt kehv naine, aga sinna mina kaasa enam ei lähe. Varasematel aastatel alati käisin, tegin, koristasin, aga sellest pole mingit kasu. Järgmisel korral minnes on hullem kui enne. Lisaks see pidev “minu kodu” jutt – testamendiga jääb maja minu mehele ja selle nimel peksab ma sellesse majja sisse nii aega ja raha, aga mina selles enam osaleda ei kavatse. Ei taha enam kuulda põhjendusi, et perega 1-2 korda aastas kontserdile minna või 5-6 aasta tagant teha nädalane puhkusereis on kulukas või et õiged ja toredad inimesed elavad ainult maal, kindlasti mitte linnas (kus me ise ligi 20 aastat elanud ja töötanud oleme).

See aasta oli esimene, kus mees veetis jaanipäeva maal “oma perega” ja meie lastega jäime koju. Ja peab ütlema, et meil oli igati vinge jaanipäev – šašlõkk valmis küll elektrigrillis ja sõime seda toas teleri ees, aga pärast käisime linna jaanitulel, vaatasime tuld ja esinejaid, tantsisime koos võõrastega lava ees ja tegime pika öise jalutuskäigu. Ma tundsin ennast nii õnneliku ja vabana, nagu ma seda enam aastaid tundnud ei ole.

Mees tuleb tagasi täna õhtul, aga … ma ei oota teda.

Nii meeldiv on lugeda,kui inimene vastab teemale,kirjutades oma loo.Aitäh! Kahjuks kohtab siin aga liiga palju kibestunud õelusekotte,kes kohe ei saa muudmoodi,kui peavad solvama ja teemast mööda jama ajama.Ja muidugi tuleb nendele vastikutele kommentaaridele ka pigem plusse kui miinuseid.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.06 23:14; 22.06 13:20; 22.06 21:00; 23.06 13:30; 24.06 21:21; 24.06 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tunded said ka selle jaanipäevaga teise suuna. Ilmselt mitte otsa, aga midagi muutus.

No aru ma ei saa, iga jumala kord on mehel vaja maale oma vanematekoju ronida. Oleks seal siis veel kena elamine, vahva seltskond, mõnus tähistamine, aga ei. Räämas elamine, läbiläidavad toad, peldik õues 100 meetrit majast eemal, pesemisvõimalus ainult hoovi peal olevas saunas, lällavad vennad. Isegi õues pole eriti kohta, kus istuda ja astuda, kuna kanad jooksevad hoovis vabalt ringi ja kõik kohad on kanas…a täis.

Jah, olen ilmselt kehv naine, aga sinna mina kaasa enam ei lähe. Varasematel aastatel alati käisin, tegin, koristasin, aga sellest pole mingit kasu. Järgmisel korral minnes on hullem kui enne. Lisaks see pidev “minu kodu” jutt – testamendiga jääb maja minu mehele ja selle nimel peksab ma sellesse majja sisse nii aega ja raha, aga mina selles enam osaleda ei kavatse. Ei taha enam kuulda põhjendusi, et perega 1-2 korda aastas kontserdile minna või 5-6 aasta tagant teha nädalane puhkusereis on kulukas või et õiged ja toredad inimesed elavad ainult maal, kindlasti mitte linnas (kus me ise ligi 20 aastat elanud ja töötanud oleme).

See aasta oli esimene, kus mees veetis jaanipäeva maal “oma perega” ja meie lastega jäime koju. Ja peab ütlema, et meil oli igati vinge jaanipäev – šašlõkk valmis küll elektrigrillis ja sõime seda toas teleri ees, aga pärast käisime linna jaanitulel, vaatasime tuld ja esinejaid, tantsisime koos võõrastega lava ees ja tegime pika öise jalutuskäigu. Ma tundsin ennast nii õnneliku ja vabana, nagu ma seda enam aastaid tundnud ei ole.

Mees tuleb tagasi täna õhtul, aga … ma ei oota teda.

kenasti kirja pandud lugu. aga väga kurb ka, eriti kui mõelda, et meie peres olen mina see, kes oma vana talumaja perele “pähe määrib” ja kõik jaanipäevaks maale kamandab. kindlasti on seal vaja nende päevade jooksul ka tööd teha. minu aeg ja raha läheb juba aastaid maamajja, lihtsalt nii kiindunud olen oma lapsepõlve Bullerby ellu. ja kuna minu jaoks on see nii tähtis ja mehe jaoks teisejärguline, siis probleeme sellelt pinnalt on nii palju…et ma ei tea millega see lõpeb.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted Kõigil kägudel korraga tunded otsas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.