Esileht Pereelu ja suhted Kõigile neile keda see puudutab!

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kõigile neile keda see puudutab!

Postitas:

Tere!

Olgugi, et registreerisin oma kasutaja alles täna, olen sellele foorumil juba mõnda aega silma peal hoidnud. Täpsemalt on mind huvitanud kõik see, mis puudutab INSULTI. Ja sellest on siin kirjutatud nii mõndagi. Kes räägib enda kogemustest, kes räägib lähedaste omast, kes räägib hooldamisest, kes räägib hooldusesse saatmisest ja kes hirmust ise sellesse haigestuda.

Umbes üle kuu tagasi asutasin ma ettevõtte, mis ongi loodud insuldihaigete ja nende lähedaste aitamiseks. Üritame pakkuda terviklahendust, mis käsitleb insulti kui haigust, mis tabab kogu perekonda. Sest, ei ole ju nii, et inimene haigestub ja see puudutab ainult teda. Enamasti on just lähedased need kes peavad seda inimest hakkama hooldama või siis võimaldama tal minna hooldekodusse.

Meie eesmärkideks on teha haige võimalikult iseseisvaks ja kõik, mis jääb lähedaste kanda, seal me nõustame, kuidas seda teha nii, et enda tervist ei rikuks. Ma ei tahaks siin väga reklaami teha, vaid pigem anda mõista, et oleme olemas, kui meid vajate.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa juba registreerisid, siis oleks kena esineda selle nimega. Mingi käguettevõte ei ole eriti tõsiseltvõetav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui teed reklaami, siis tee juba korralikult.
praeguse info põhjal jääb mõistmatuks, kes on olemas, kus on olemas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, väga vabandan puuduva info pärast.
Kasutajanimi fysteg.
Ettevõtte koduleht asub lehel http://www.fysteg.ee
Ühendust saab info@fysteg.ee või telefonil 58193489
Tegutseme Tallinnas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ANd…
Hinda ei ole julgenud kodulehele ka ülesse panna .ÕNGITSETE, õnnekütid.
Ei leidnud küll midagi erilist, mille poolest te tava taastusravist erinete või paremad oleksite. Peale selle, et kontakti saab võtta e- kirja teel ja imelik nimi on teie kontaktil info @ fusteg. Nagu e- kirja aadress.
Ma eelistan alati ettevõtteid, kus omanikud või tegevjuhid ei häbene oma nimesid või isegi pilte välja panna, et huviline saaks näha ka kellega tegemist on ning tausta kontrollida -uurida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]tsiki priki kirjutas:[/small]
[tsitaat]ANd…
Hinda ei ole julgenud kodulehele ka ülesse panna .ÕNGITSETE, õnnekütid.
Ei leidnud küll midagi erilist, mille poolest te tava taastusravist erinete või paremad oleksite. Peale selle, et kontakti saab võtta e- kirja teel ja imelik nimi on teie kontaktil info @ fusteg. Nagu e- kirja aadress.
Ma eelistan alati ettevõtteid, kus omanikud või tegevjuhid ei häbene oma nimesid või isegi pilte välja panna, et huviline saaks näha ka kellega tegemist on ning tausta kontrollida -uurida.[/tsitaat]
Seekord Sul vedas, taustauuring on imelihtne, tavalise paari tunni asemel paar minutit. Nende antud telefoninumbrist alustades saab teada nii nimed kui näod ja ka teisel pool planeeti tehtud reiside muljed. Seda tänu sellele, et äriühingu registreerimisel ei taibanud inimene teha firmale eraldi firma nimega aadressi, vaid andis sinna inimese nimega eraaadressi.

Teemaalgatajale suur tänu selle eest, et sattusin neid reisimuljeid lugema. Väga huvitav blogi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]tsiki priki kirjutas:[/small]

Seekord Sul vedas, taustauuring on imelihtne, tavalise paari tunni asemel paar minutit. Nende antud telefoninumbrist alustades saab teada nii nimed kui näod ja ka teisel pool planeeti tehtud reiside muljed. Seda tänu sellele, et äriühingu registreerimisel ei taibanud inimene teha firmale eraldi firma nimega aadressi, vaid andis sinna inimese nimega eraaadressi.

Teemaalgatajale suur tänu selle eest, et sattusin neid reisimuljeid lugema. Väga huvitav blogi![/tsitaat]

Mis mul ikka vedas. Ma ei teinudki otsingut, sest ei vaja nende teenust.
Pane siis siia ka link, saavad teisedki huvitavat lugemist.
Juhtisin lihtsalt tähelepanu sellele, et usaldus võidetakse avatusega mitte salatsemisega. Miks ma peaksin hakkama otsima ja nuhkima, kui ma saan usaldusväärse teenuse teistelt, kelle taust ja teod on avatud nende endi poolt?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 11:17; 28.11 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma selgitaks mõningaid asjaolusid.

Kui väidetakse, et me ei erine tava taastusravist, siis see väide on ühelt poolt õige, kuid teisalt vale. Õige on ta sellepärast, et me tõepoolest kasutame neid samu teaduspõhiseid töövõtteid ja lähenemisi, mis teistes Eesti taastusravi asutustes. Tegelikult me ju lihtsamalt öeldes pakumegi tegevusteraapiat ja füsioteraapiat.

Samas vale on ta selle pärast, et:
1) Nii ambulaarne kui statsionaarne taastusravi toimub alati taastusravi asutuses. Meie aga käime patsiendi enda juures seda tegemas. Ehk siis klient ei pea muretsema selle pärast, kuidas ta kuhugi jõuab, vaid ta teab, et tema juurde tullakse.

2) Me käsitleme haigusi nagu need oleks tabanud kogu perekonda, mitte ainult ühte inimest. Ehk siis korraga töötame me nii kliendi, kui ka tema lähedastega. Ma toon ühe praktilise näite. Nii kaua kui klient ei ole suuteline ise minema voodist ratastooli, aitab teda ju lähedane. Ja meie muretseme ka selle eest, et lähedane teda aidates endale liiga ei teeks. Ehk siis õpetame, kuidas oleks teda kõige parem aidata.

Lisaks näeme meie alati reaalselt millised on kliendi kodus olevad võimalused, takistused ja ohud, samal ajal kui haiglas võib see info jääda ebaselgeks. Ehk siis vahest anname nõu, kuidas mööblit ümber paigutada, et see aitaks taastumisele kaasa, vahest soovitame võtta kasutusele mõned abivahendid jne.

3)Oma töös oleme me märganud, et pea alati jääb taastumine mingis etapis stoppama ja mõne faasiga on haiglas väga raske tegeleda. Ma toon siinkohal näitena poes käimise. Haiglas on raske seda immiteerida, meil on aga võimalus kliendiga päris reaalselt poes käimist harjutada.( Kuidas trepist alla/ülesse saada, kuidas teed ületada, kas võtta käru või korv, kuidas saada asju kätte alt, kuidas ülevalt, kuhu toetuda, kus puhata jne).

Meie tööliste nimed on avalikult kodulehel nähtavad ja sobivaid pilte lihtsalt veel ei ole, mitte, et me sooviksime neid varjata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No nii, paistab, et ma oma eriharidusega ei taipa mujalt vaadata, kui \”kontaktid\” alt. Nüüd leidsin \”meist\” alt tõesti töötajate nimed ka.
Mulle on nüüd asi selge.
Tegelege plaanipäraselt edasi.
Kindlasti jätkub ka teile sobivaid kliente.
Nõukogude aegse taustaga inimesed küll on harjunud ise hakkama saama ja saavad ka. Nii nagu Hunt-Kriimsilmal oli 9 ametit on ka 1960-70 ja varem sündinud inimestel oskused kraavi kaevata, sünnitust vastu võtta kui ka hambaid kodustes tingimustes ravida rääkimata elektroonikaseadmete remondist. Ega see füsioteraapiaga mingi kosmoseteadus pole. Pool aastat süvendatud õpet ja samaaegse praktikaga saab seegi asi selgeks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 11:17; 28.11 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Värskele kasutajale soovitan teemapealkirjas täpsem olla!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted Kõigile neile keda see puudutab!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.