Esileht Ilu ja tervis Kõik ajab närvi ja vihale

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: Kõik ajab närvi ja vihale

Postitas:
Kägu

Mul on just vastupidi – mida vanemaks saan, seda vähem tahan riidu ja tüli, seda vähem mõistan seda (oma mehe) mis-nad-sõidavad-minust-mööda -pargivad- niimoodi, ehitavad naamoodi, teevad-valesti, on lollid jne… Mida vanemaks saan, seda enam hindan rahu ja mõnusat olemist (vot see sõda ainsana, see ajab küll kettasse ja tekitab vahkviha nende venelaste vastu). Seda enam ei saa aru inimestest, keda ärritavad igasugused tühiasjad, kuidas keegi oma tekki voodis paigutab või kes jälle tule ära kustutas või miks jälle minu võti on kuhugi ära viidud (ise pani) jne. Isegi need uhhuutajad, lihtsalt ei saa aru, kuidas saab nii loll olla, aga nad ei ärrita ka mind, pisut hirmutab ainult, et kui neid lolle saab liiga palju, mis siis meist siin saab, need aina protestivad kõige vastu ja lõhestavad ja ilmselt  kaob see rahu, mida aina enam vanemaks saades hindan. Kodus juba on üks närvipundar, tänavatel ja internetis räuskavad teised, kelle meelest ka kõik on paha ja vale ja ainult protestimine viib õnne ja heaoluni. Ei saa elada rahus ja rahulik olla, ümberringi aina vihased ja frustreeritud inimesed..

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on just vastupidi – mida vanemaks saan, seda vähem tahan riidu ja tüli, seda vähem mõistan seda (oma mehe) mis-nad-sõidavad-minust-mööda -pargivad- niimoodi, ehitavad naamoodi, teevad-valesti, on lollid jne… Mida vanemaks saan, seda enam hindan rahu ja mõnusat olemist (vot see sõda ainsana, see ajab küll kettasse ja tekitab vahkviha nende venelaste vastu). Seda enam ei saa aru inimestest, keda ärritavad igasugused tühiasjad, kuidas keegi oma tekki voodis paigutab või kes jälle tule ära kustutas või miks jälle minu võti on kuhugi ära viidud (ise pani) jne. Isegi need uhhuutajad, lihtsalt ei saa aru, kuidas saab nii loll olla, aga nad ei ärrita ka mind, pisut hirmutab ainult, et kui neid lolle saab liiga palju, mis siis meist siin saab, need aina protestivad kõige vastu ja lõhestavad ja ilmselt kaob see rahu, mida aina enam vanemaks saades hindan. Kodus juba on üks närvipundar, tänavatel ja internetis räuskavad teised, kelle meelest ka kõik on paha ja vale ja ainult protestimine viib õnne ja heaoluni. Ei saa elada rahus ja rahulik olla, ümberringi aina vihased ja frustreeritud inimesed..

Täpselt minu mõtted.
20ndates olin väga lühikese süütenööriga, kiskusin ise tüli üles ega osanud suhteid hoida. Nüüd olen 44- rahulik, õnnelik. Aega, vabadust ja raha on, teen mis tahan ja kuna tahan.

+2
0
Please wait...

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Esileht Ilu ja tervis Kõik ajab närvi ja vihale