Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kõik beebi ootel emmedele…kogemuste kohta kysimus

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kõik beebi ootel emmedele…kogemuste kohta kysimus

Postitas:

Tere! Minu viimane menstr oli 19dets. Nyydseks 6nadlat beebiootwl.lahen 7 veb. Esimest korda arstile. Kas teil oli ka samal ajal alguses pakitsus tunne,vahest torled.mitmendal nadalal hakkab u.kõht kasvama:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

torked on normaalne nähtus, emakas suureneb.
minu kõhtu oli näha allas 25nädalast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis koguste?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust Kogemuste. Tryki viga!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtle nüüd sellele, et sinust saab lapsevanem, kes peab oma lapsele olema eeskujuks ja esimeseks õpetajaks. Harjuta end korrektselt kirjutama. Väga halb on lugeda sellist segast teksti. Esimese klassi tasemel vigu igatahes lubada ei tohiks.
Kindlasti ei ole see irisemine sinu kallal. Soe soovitus.

Nagu öeldud, torked on normaalsed. Kõht tuleb ette täiesti erinevalt. Mõnel juba 12.nädala paiku, mõni läheb sünnitama nii, et teised küsivad: \”Kas ta oli rase??\”. 20.nädala paiku on üldiselt ikka midagi näha juba, aga ei pruugi. Samas teine on kõrval juba hiigelsuur.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 00:27; 03.02 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli ennem kogematta koguste.Telefoniga olin parajasti internetis ja läks valesti.loodan ikke teemakohaseid jutte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul esimese rasedusegsa käht tuli alles 5 kuul.Aga nääd ootan 2 ja käht on juba ees kuihi on jooksmas 12 nädal.aga kõht on küll nagu oleks mul 5või 6 kuu!See kõik on nii erinev;)Ole tubli:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu punu hakkas kasvama ca 15.nädalal 🙂 aga igalühel on see erinev :)Pakitsus ja torked ja valu kõhus ja valu seljas jne jne..see kõik on normaalne 😀 Emakas venib, et beebile ruumi teha 🙂 Mind õnnistati u 7-16 nädal ka mõnusate iiveldustega ja okseralliga ja vot see pole enam mõnna 🙂 Aga mis siin ikka hirmutada, lõpptulemus on ju siiski parim maailmas 🙂 Jõudu ja jaksu 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohjah. Loe nagu teismeliste emade tugigrupi veebivestlust. Vigane emakeel ei ole ei kõnes ega kirjas põhiseaduslik õigus ja ma räägin täiesti tõsiselt, et te peate suutma oma lapsele midagi õpetada. Ma tean, et siin foorumis ei tohi õigekirja osas eriti suud lahti teha, aga ma tõesti hea pärast.
Kas ei ole piinlik, kui laps ütleb koolis õpetajale, et tema emme ju kirjutab nii?

Asi ei ole norimises. Kui näed töökaaslast, kel seelikusaba värvli vahele jäänud, siis ütled seda ju. Samal moel on minul tunne, et ehk on inimesel abiks ja aitab piinlikke olukordi vältida, kui natuke oma keelealastest teadmistest edasi annan. PS – ma ei ole emakeeleõpetaja ja pole ka täiesti veatu, aga väga riivab silma solgitud eesti keel tulevaste emade jutuajamistes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 00:27; 03.02 13:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on praaegu u . 19 nädalat rasedust ja kes vaadata ei oska ei saagi aru et kõht ees on ,kuigi minu jaoks on küll märgatavalt suurenenud 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kõik beebi ootel emmedele…kogemuste kohta kysimus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.