Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kõik kohad ennustusi täis

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kõik kohad ennustusi täis

Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et kõik kohad on Mangi ennustusi (ja ka muid ennustusi) täis. Kui paljud neid loevad ja miks? Mina selline kahe jalaga maa peal inimene ei saa üldse sellest fenomenist aru, mida see ennustus annab? Kas keegi teeb midagi või jätab tegemata või teeb teisiti midagi sest ennustus ütles nii või naa. Kaua üldse meeles püsib, mis seal kirjas oli?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu jaoks on see ka täiesti arusaamatu ja absurdne. 21. sajandil ja ennustused – tõsiselt nagu – kelle jaoks …?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oh, see pole midagi selle kõrval, mida poliitika vaatlejad teevad. Üks arvamine ja prognoosimine käib, kuidas kõik minema hakkab. Selle kõrval, mida poliitikaga tegelevad inimesed teevad, on kõik muu ennustamine tühine ja vähetähtis. (Muideks, iga inimene, kes kardab tulevikus toimuvat või mittetoimuvat, tegeleb ka ennustamisega)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Appi, päris tõsiselt- alles nüüd avastasin, et siin juba vähemalt kaks mangi-teemat. No ma ütlen, see mangi nimi on juba nagu tapeet, enam silmad ei salvesta ära, kui seda näevad. Vabandan, et uue teema tegin.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oh, see pole midagi selle kõrval, mida poliitika vaatlejad teevad. Üks arvamine ja prognoosimine käib, kuidas kõik minema hakkab.

No just, ma küsiks ka, et milleks? Ennusta mida tahes, läheb ikka nii nagu läheb. Aastavahetuse saateid ja lugusid ikka imelihtne teha, mine aga pista mikrofon ühele ja teisele ja kolmandale nina ette ja muudkui korruta sama küsimust, et mida siis toob aasta xxxx? Ja siis jälle järgmise ja järgmise käest sama. Tüütuks läheb ju.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loen lihtsalt meelelahutuseks. Noh, nagu mõni loeb näiteks blogisid. Aasta lõpus on hea lugeda ja vaadata, kas miskit täppi ka läks. Paraku tundub, et enamus juhtudel on täiesti risti-vastupidi sellele, mida horoskoop “lubas”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Loen lihtsalt meelelahutuseks. Noh, nagu mõni loeb näiteks blogisid. Aasta lõpus on hea lugeda ja vaadata, kas miskit täppi ka läks. Paraku tundub, et enamus juhtudel on täiesti risti-vastupidi sellele, mida horoskoop “lubas”.

Kas sa viitsid aasta lõpus uuesti lugeda mida aasta alguses nö lubati või jääb meelde?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sa viitsid aasta lõpus uuesti lugeda mida aasta alguses nö lubati või jääb meelde?

Võtan aasta lõpus eelmise aasta horoskoobi (Paukson, Mang, misiganes) ette ja võrdlen möödunud aastaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eestlased on lihtsalt väga usklik rahvas. Viidet ei oska panna, aga hiljuti tehti ses osas põhjalik uuring ja selgus, et nii on. Eestlased ei ole küll kuigi kristlike kirikute (aktiivsed) liikmed, aga sellegipoolest usklikud. Piibli õpetust nimetatakse muinasjutuks, aga igasuguseid ennustusi ning horoskoope loetakse regulaarselt ja huviga ning on hulk neidki, kes nende järele oma elu seavad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ei loe ja paneb imestama, et täie mõistusega inimesed sellist jama usuvad ja üldse lugeda viitsivad, ju on midagi puudu

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mitte ainult ennustusi usuvad vaid igasugust esoteerikat nagu kristallid ja kivid, nõidu on iga nurga peal juba, samuti selgeltnägijaid. Usun et iga kolmas täiskuu ajal põletab küünlaid ja pomiseb omaette kristallid taskus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ostsin eelmine aasta Mangi oma ja sellist jura pole ammu lugenud, varasemalt olid vähemalt huvitavad. Ja muidugi olen ka varem ostnud Pakusoni ja Mangi ka sinna otsa veel, enam mitte. Nüüd aasta lõpus lugesin ja ümmargune null või mull, kuidas võtta 🙂
Ei ole mul lotovõite tulnud, pole karjääriredelil roninud jne. jne. Kui midagi lugeda pole ja lauaserval või ooteruumis vedeleb, siis võin ju lugeda, ostma enam küll ei hakkaks.

0
0
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kõik kohad ennustusi täis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.