Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kõik mida teete on tühi töö

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Kõik mida teete on tühi töö

Postitas:
Kägu

1) Pidev püüdlemine ilu poole= me kõik saame ükskord 30, ükskõik kui säilinud ei olda

2) Rikkuse taga ajamine= tühi töö.
Seda ei saa igavesti nautida ning sellega kaasneb probleeme. Näed terve elu vaeva, aga jääb teistele. Ma pole kohanud üdini õnnelikku rikast inimest. Stress näkku kirjutatud enamikele.
Nautida saab ehk kullakaevaja, aga seegi vahetatakse välja. Kui raha ja kuulsus teeks õnnelikuks ja täidetuks siis ei oleks hollywoodis narkareid ega rahustisõltlasi.

3) Sind ei mäletata 10 aastat peale surma, kui sa just kuulus inimene ei olnud. Jutu käigis ehk mainitakse korra, aga taga keegi ei nuta ja puudust ei tunne.

Kirjutasin nimelt kirjavigadega et , tähenäriaid närvj aiada

Olen eluga rahulolev inimene kellel puudub stress.

+6
-38
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et sul on päris stressirohke elu, et viitsisid sellise teksti siia kirjutada. Stressivaba ja eluga rahulolev inimene isegi ei teeks kirjutaks sellist postitust.

+35
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõlab küll väga elus pettunud inimese jutuna. Ilmselt jäeti teemaalgataja maha varastes 30-ndates, st just siis, kui naise väline värskus kaduma hakkab.

+16
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, see “me kõik saame ükskord 30” oleks küll nagu 18-aastase poolt kirjutatud, kelle jaoks on 30-aastaselt noorus läbi, juuksed on lühikeseks lõigatud ning teksad varna riputatud.

+33
-2
Please wait...

Postitas:
kirilind2

Rahulolev inimene ei tee sellist teemat. 😛
Aga lase olla.
Täna on sul joogid joomata ja rabateel pikutamata jäänud. Sellest ka selline teema.
Aga katsu oma rumm ikka kätte saada. Läheb paremaks.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

On näha jah.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

3) Sind ei mäletata 10 aastat peale surma, kui sa just kuulus inimene ei olnud. Jutu käigis ehk mainitakse korra, aga taga keegi ei nuta ja puudust ei tunne.

vot see on küll väga imelik arvamus. mina oma vanaemast tunnen väga puudust, nutan siiani taga ja aeg-ajalt lausa pisaratega.

+12
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, see “me kõik saame ükskord 30” oleks küll nagu 18-aastase poolt kirjutatud, kelle jaoks on 30-aastaselt noorus läbi, juuksed on lühikeseks lõigatud ning teksad varna riputatud.

Ma mõtlesin ka selle koha peal, et oh lapseke, mina küll enam kunagi 30 ei saa!

/43a/

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

vot see on küll väga imelik arvamus. mina oma vanaemast tunnen väga puudust, nutan siiani taga ja aeg-ajalt lausa pisaratega.

Sama siin, vanavanemad on juba 15 aastat surnud aga mõtlen neile iganädalaselt ja tunnen puudust.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

1.Ma olen 53, kas peaksin ennast oksa tõmbama, et mul on kortsud, liigne kehakaal kimbutab, juuksed on hallid? Või ma võtan sõbrannadega veini ja viskama nalja, et hea, et silmanägemine kehvaks läheb – ei näe kortse, liigseid näokarvu ega kaalul enam numbreid.
2. rikas on hea olla – pean ennast heal järjel olevaks, on kinnisvara, mida saan müüa, kui pensipõlv kätte jõuab.
3. kui surnud oled, siis on küll jumala ükskõik, kas keegi sinu peale mõtleb, kuigi oma ema meenutame väga tihti.

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sama siin, vanavanemad on juba 15 aastat surnud aga mõtlen neile iganädalaselt ja tunnen puudust.

Mina tunnen kohutavalt puudust oma parimast sõbrast, üle 10a ja oma isast 8a. Kui keegi on su jaoks oluline, mäletad igavesti ja kui väga kurb on, siis võib ka taga nutta

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vanasti olid lõpukirjandite kirjutamiseks mingid kursused, äkki lähed sinna oma katsetusi tegema? Praegu veel väga nõrk.
… kõik saavad lõpuks 30? Kallis laps, 30 on alles algus. Lõpuks saad 90 kui hästi läheb.

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

1. minule on seni iga järgmine aasta rohkem meeldinud kui eelmine. Ka pärast 30t. Elukogemus ja enesekindlus panevad perspektiivid paika ja ei ole enam vajadust olla kõigile meele järele – näiteks neile kes arvavad et ainult 20 aastased ja super välimusega inimesed elada võivad. Tõmban oma nädalavahetusesed pesemata juuksed ilma kammimata patsi nii et hallid karvad helgivad päikese käes ja lahen jalutan kesklinnas. Mul suva mis sina mõtled, mina olen vähemalt oma eluga rahul.
2.Rikas ja õnnetu on ikkagi parem olla kui vaene ja õnnetu. Ma pole ühtegi vaest ja päriselt õnnelikku ka kohanud.
3. Kui iseenda surelikkusega leppida ei suuda on eriti raske elu. Proovi rahusteid

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

30 on just kõige kenam naine. Küps, hoolitsetud, kvaliteeti hindav jne

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

30 küll mingi küps ei ole, täitsa nooruke alles 🙂

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olin pabinas kui 20 sain, et nii palju juba, siis 22 (oli nõukaaeg), siis 30, 50, nüüd olen 61 ja mõtlen, et 10 aastat tagasi oli ju päris noor veel.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pikemas perspektiivis oleme kõik surnud. Kas see tähendab, et peaksime kohe valge lina ümber võtma ja surnuaia poole roomama?

Elu eesmärgi ja mõttekuse peab igaüks ise enda jaoks leidma või selgeks tegema. Kui teed midagi enda jaoks meelepärast ja mõttekat, siis ei ole see kunagi tühi töö isegi siis kui päris sellist tulemust ei tule nagu ootasid. See ongi see mõtteviis, et loeb ka teekond tulemuseni, mitte ainult tulemus ise.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

1) Pidev püüdlemine ilu poole= me kõik saame ükskord 30, ükskõik kui säilinud ei olda

2) Rikkuse taga ajamine= tühi töö.

Seda ei saa igavesti nautida ning sellega kaasneb probleeme. Näed terve elu vaeva, aga jääb teistele. Ma pole kohanud üdini õnnelikku rikast inimest. Stress näkku kirjutatud enamikele.

Nautida saab ehk kullakaevaja, aga seegi vahetatakse välja. Kui raha ja kuulsus teeks õnnelikuks ja täidetuks siis ei oleks hollywoodis narkareid ega rahustisõltlasi.

Kirjutasin nimelt kirjavigadega et , tähenäriaid närvj aiada

1) Olen juba rohkem kui 30, mul on ükskõik kui säilinud või vähesäilinud ma olen.
2) Ise olen pigem vaene. Eriti oma heade sõpradega võrreldes. Aga pagan, minu meelest on mu jõukad sõbrad täitsa rahul ja õnnelikud. Neil jätkub jagamisrõõmu teistelegi. Toetavad noori elluastujaid ja sportijaid, sponsoreerivad edukaid kodukoha õppureid, osalevad vabatahtlikena kogukonna elus.
3) Surnuna on üsna ükskõik palju sind mäletatakse. Ise meenutan üsna sageli oma vanaema ja vanaisa – kuigi nende mõlema surmast on ikka üle 10 aasta möödas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

1. Mis 30, mõni on juba 50 ja ka tahab hea välja näha koos kortsudega.
2.Rikkuse tagaajamine on ka nii mitmeti mõistetav. Hea on kui rikkust on lõpuks nii palju, et vanadus pole nii muresid tekitav raha pärast. ja see et raha ei tee õnnelikuks on ka vale värk. teeb ikka küll, kui vaadata neid Kingi elu kampaaniaid või rahakogumisi tervise parandamiseks. mis on neile peredele õnneks vaja? ongi vaja raha, et saada juurde elupäevi kalli ravi abil või kui hästi läheb siis ehk isegi terveneda.
3. enamust ei mäletata tõesti. vaid oma lähedaed mäletavad. Teised mäletavad vaid siis, kui oled elus midagi ära teinud või kuidagi silma paistnud.

0
0
Please wait...

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kõik mida teete on tühi töö