Esileht Pereelu ja suhted Kõik pereelus ideaalne, aga midagi ikkagi häirib

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 78 )

Teema: Kõik pereelus ideaalne, aga midagi ikkagi häirib

Postitas:

Mind kadestavad paljud, sest küpses eas üksikemana leidsin väga kena ja eduka mehe, kellega ongi väga hea suhe. Mees on minu suhtes hooliv ja väga hea isa ka minu lapsele eelmisest suhtest. Aga üht-teist siiski häirib. Muidugi on tegemist teise ringi mehega, sest ega sellises eas ju polegi enam esimese ringi mehi või need on väga kummalised. Aga häiriv on asjaolu, et sellest eksist ei ole meie elu ikkagi üldse vaba. Eksi serveetitakse mulle juba algusest peale sellise kurvakese ja depressiivsena, kellele tuleb kaasa tunda ja keda ei tohi ärritada. Kui meie suhe mehega algas, siis aastaid kuulsin seda juttu. Lõpuks rääkisin ise eksile meie suhtest, sest kaua võib.

Mulle räägitakse aastaid suurest armastusest, aga eksi mitteärritamise soovist ei saa talle midagi rääkida. Ok, siis võttis mees jalad kõhu alt välja, hankis meile elamise ja elame sellest ajast koos. Aga edasi kuulen aina jälle sellest, et seda ja teist ei tohi eksile rääkida, sest milleks teda kurvastada. Lisaks maksab eksile suure summa kuus ja veel lisaks muid asju. Näiteks nüüd teatas, et eks läheb lapsega reisile, tema jälle maksab. Ma rääkisin sellest, siis ütles, et kas sul on millestki puudus, kas soovid lisaraha. No ei soovi, aga asi on põhimõttes. Eks on alati mingi ideaalnaise võrdkuju, kes ikka veel on üksi, elab vaid lapsele, midagi ei taha, midagi ei nõua.

Minust jälle jäetakse kogu suguvõsale hoopis teine mulje. Esiteks ma muidugi lõin agressiivselt abielus mehe üle. Teiseks mul on laps eelmisest suhtest, kes saab mehe lapsega hästi läbi. Mees on tihti ära. Siis mõned korrad on juhtunud, et mees läheb ära, minul oleks ka tegemist ja siis see eks ütleb, et las mu laps tuleb tema juurde, tema lapsel on tore, kui sõber külla tuleb ja tema ju nagunii kuskile ei lähe. Ma olen siis nõustunud ja mina olen siis sellepärast väga jube ema, aga eks tubli. Näiteks jaanipäeval oli see juhus, kui minu laps ja eksi laps olid koos eksi lapse ema juures.

Nüüd siis on eks nii ideaalne inimene, et oli ju kodus, hoolitses oma lapse eest ja ka veel võhivõõra lapse eest, kui nende vanemad ringi lasksid. Seda juttu võib pikalt jätkata. Aga probleem on selles, et mina olen tavaline rõõmsameelne inimene, kes soovib ikka kuskil käia ka, aga tublimaks peetakse mingit kuivikust eksi, kes vaid istub kodus. Ja minu mees on sellisega endiselt abielus, sest ütleb, et ei soovi selle teemaga taas eksi ärritada. Kaua võib.

+2
-35
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 29.06 15:26; 29.06 15:54; 29.06 16:17; 29.06 17:11; 29.06 17:58; 30.06 17:01; 30.06 18:56; 30.06 19:10; 30.06 19:54; 30.06 20:15; 30.06 21:00; 01.07 08:25; 02.07 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja minu mees on sellisega endiselt abielus, sest ütleb, et ei soovi selle teemaga taas eksi ärritada.

Mismõttes?
Kui kõrgelt sa nüüd kesk ilusat suve kukkkusid?

Sul pole ju meest, sellel teisel naisel on. Ja see teine naine ei ole eks vaid sina oled uus armuke, kellega “elatakse” praegu koos.
Sul ikka kõik asjad peas sassis.

Seda vist ei pea lisama, et see, keda te seal kamba peale jagate, ei ole mees, vaid meenutab…tead küll, kui piimasupp pikalt seisab ja jahtub ja mis siis sinna peale tekib…

+40
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.06 15:33; 29.06 17:04; 29.06 17:37; 29.06 20:54; 30.06 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind kadestavad paljud, sest küpses eas üksikemana leidsin väga kena ja eduka mehe, kellega ongi väga hea suhe. Mees on minu suhtes hooliv ja väga hea isa ka minu lapsele eelmisest suhtest. Aga üht-teist siiski häirib. Muidugi on tegemist teise ringi mehega, sest ega sellises eas ju polegi enam esimese ringi mehi või need on väga kummalised. Aga häiriv on asjaolu, et sellest eksist ei ole meie elu ikkagi üldse vaba. Eksi serveetitakse mulle juba algusest peale sellise kurvakese ja depressiivsena, kellele tuleb kaasa tunda ja keda ei tohi ärritada. Kui meie suhe mehega algas, siis aastaid kuulsin seda juttu. Lõpuks rääkisin ise eksile meie suhtest, sest kaua võib.

Mulle räägitakse aastaid suurest armastusest, aga eksi mitteärritamise soovist ei saa talle midagi rääkida. Ok, siis võttis mees jalad kõhu alt välja, hankis meile elamise ja elame sellest ajast koos. Aga edasi kuulen aina jälle sellest, et seda ja teist ei tohi eksile rääkida, sest milleks teda kurvastada. Lisaks maksab eksile suure summa kuus ja veel lisaks muid asju. Näiteks nüüd teatas, et eks läheb lapsega reisile, tema jälle maksab. Ma rääkisin sellest, siis ütles, et kas sul on millestki puudus, kas soovid lisaraha. No ei soovi, aga asi on põhimõttes. Eks on alati mingi ideaalnaise võrdkuju, kes ikka veel on üksi, elab vaid lapsele, midagi ei taha, midagi ei nõua.

Minust jälle jäetakse kogu suguvõsale hoopis teine mulje. Esiteks ma muidugi lõin agressiivselt abielus mehe üle. Teiseks mul on laps eelmisest suhtest, kes saab mehe lapsega hästi läbi. Mees on tihti ära. Siis mõned korrad on juhtunud, et mees läheb ära, minul oleks ka tegemist ja siis see eks ütleb, et las mu laps tuleb tema juurde, tema lapsel on tore, kui sõber külla tuleb ja tema ju nagunii kuskile ei lähe. Ma olen siis nõustunud ja mina olen siis sellepärast väga jube ema, aga eks tubli. Näiteks jaanipäeval oli see juhus, kui minu laps ja eksi laps olid koos eksi lapse ema juures.

Nüüd siis on eks nii ideaalne inimene, et oli ju kodus, hoolitses oma lapse eest ja ka veel võhivõõra lapse eest, kui nende vanemad ringi lasksid. Seda juttu võib pikalt jätkata. Aga probleem on selles, et mina olen tavaline rõõmsameelne inimene, kes soovib ikka kuskil käia ka, aga tublimaks peetakse mingit kuivikust eksi, kes vaid istub kodus. Ja minu mees on sellisega endiselt abielus, sest ütleb, et ei soovi selle teemaga taas eksi ärritada. Kaua võib.

Mees on oma endise naisega abielus ja elab sinuga koos? Ja sina lõid ta mehe üle? Ma üldse ei imesta, miks sinusse halvasti suhtutakse.

+38
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa jällegi aru, et mis asjad need on, mida sul on tarvis eksile kõnelda. Ja no, miks sa tahad teda ärritada? Hoia lihtsalt normaalselt distantsi ja polegi vaja “seda ja teist” ärritamiseks rääkida.

Ma olen ise eksnaine. Ja no mina tõesti pole mingist suhtlemisest uuega huvitatud. Ma isegi ei teaks, kuidas reageerida, kui ta tahaks mingeid mind ärritavaid asju rääkida. Vist mõtleksin, et “no miks sa seda teed?”.

Aga mulle tundub, et mees tegelikult kahetseb oma normaalse eksi mahajätmise pärast. Nüüd on mingi hullu otsa sattunud, kes tahab määrata, kuidas ta oma raha võib jagada, ja kellele kui palju maksta. Aga kuidagi viisakalt lahti saada ka ei oska.

+23
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 29.06 15:54; 29.06 16:01; 30.06 11:11; 30.06 14:07; 30.06 14:21; 30.06 18:49; 30.06 19:08; 30.06 19:22; 30.06 19:43; 30.06 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on oma endise naisega abielus ja elab sinuga koos? Ja sina lõid ta mehe üle? Ma üldse ei imesta, miks sinusse halvasti suhtutakse.

Aga mis mina siis olen valesti teinud? Mees on alati mulle rääkinud, et armastab mind. Juba esimesest kohtumisest peale. Tema hakkas mulle külge lööma, abielust rääkis hiljem. Ka nüüd on jutt, et armastab vaid mind, eksi juba ammu mitte, vaid lapse pärast suhtlevad. Kuidas mina milleski süüdi olen?

+4
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 29.06 15:26; 29.06 15:54; 29.06 16:17; 29.06 17:11; 29.06 17:58; 30.06 17:01; 30.06 18:56; 30.06 19:10; 30.06 19:54; 30.06 20:15; 30.06 21:00; 01.07 08:25; 02.07 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on oma endise naisega abielus ja elab sinuga koos? Ja sina lõid ta mehe üle? Ma üldse ei imesta, miks sinusse halvasti suhtutakse.

Aga mis mina siis olen valesti teinud? Mees on alati mulle rääkinud, et armastab mind. Juba esimesest kohtumisest peale. Tema hakkas mulle külge lööma, abielust rääkis hiljem. Ka nüüd on jutt, et armastab vaid mind, eksi juba ammu mitte, vaid lapse pärast suhtlevad. Kuidas mina milleski süüdi olen?

Sa polegi süüdi. Oled lihtsalt ullike.

+25
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 29.06 15:54; 29.06 16:01; 30.06 11:11; 30.06 14:07; 30.06 14:21; 30.06 18:49; 30.06 19:08; 30.06 19:22; 30.06 19:43; 30.06 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teie suhe üldse alguse sai?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tähtsust sellel enam on, kuidas see alguse sai. Suhe on kestnud juba 6 aastat. Mehega oleme töökaaslased, tema hakkas mulle külge lööma. Mina olin vaba naine. Mina pole küll siin milleski süüdi.

+6
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 29.06 15:26; 29.06 15:54; 29.06 16:17; 29.06 17:11; 29.06 17:58; 30.06 17:01; 30.06 18:56; 30.06 19:10; 30.06 19:54; 30.06 20:15; 30.06 21:00; 01.07 08:25; 02.07 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abieluajal soetatud vara on ühisvara. Naine käis oma lapsega oma raha eest reisil. Tõenäoliselt sa elad ka tema majas.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tähtsust sellel enam on, kuidas see alguse sai. Suhe on kestnud juba 6 aastat. Mehega oleme töökaaslased, tema hakkas mulle külge lööma. Mina olin vaba naine. Mina pole küll siin milleski süüdi.

Juba 6 aastat on teil suhe ja juba kõik need 6 aastat on see mees ikka oma naisega abielus? Sain ma õigesti aru? Siis on küll äge lugu, sa ise ei arva?

+27
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 16:28; 30.06 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tähtsust sellel enam on, kuidas see alguse sai. Suhe on kestnud juba 6 aastat. Mehega oleme töökaaslased, tema hakkas mulle külge lööma. Mina olin vaba naine. Mina pole küll siin milleski süüdi.

Juba 6 aastat on teil suhe ja juba kõik need 6 aastat on see mees ikka oma naisega abielus? Sain ma õigesti aru? Siis on küll äge lugu, sa ise ei arva?

Mul olid vanemad umbes sama kaua peale lahkuminekut abielus, aga sellepärast, et nad ei “viitsinud” lahutada. Lahutasid siis, kui ema tahtis uue mehega abielluda ja isalgi ei läinud peale seda kaua. Nii et ma julgeks öelda, et pole haruldane olukord, aga kui mees ei lahuta, sest ei taha eksi ärritada, siis ma võtaks selle suhte osas vabalt. Sinu tunnetest ta ju ei hooli sama palju, kui eksi omadest.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis mina siis olen valesti teinud? Mees on alati mulle rääkinud, et armastab mind. Juba esimesest kohtumisest peale. Tema hakkas mulle külge lööma, abielust rääkis hiljem. Ka nüüd on jutt, et armastab vaid mind, eksi juba ammu mitte, vaid lapse pärast suhtlevad. Kuidas mina milleski süüdi olen?

Aga millski ju siiski oled, sest täna SINA tunnistasid, et “midagi ikka häirib”
Või ei tunnistanud?

Ja süüdi oledki selles, et lasid end valetajal nurka mängida. Mees ajas ise ligi? No tore.
– Kas sa oled ka vaba mees või abielus mees?
– Jah ma olen täiesti vaba mees.
– Selge, siis olen nõus sinuga suhtlema.

……..

Hiljem…
– Kle, Peetrike, nüüd tuli välja, et sa oled mulle valetanud!
– Jah olen, teadlikult valetasin, kuna ei jullgenud tõtt öelda.
– Ahnii. No sellisel juhul lähevad meie teed nüüd lahku, sest 1. ma ei salli valetajaid ja 2. ma ei suhtle abielumeestega.

…ja sul poleks praegu tänast probleemi.
Miskipärast otsustasid sa asja teisiti lahendada.
Aga vale teeotsa valinud inimesel poole pealt mingit tarka nõu anda…ma ei tea, kas on võimalik.
Vist mitte.

+14
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.06 15:33; 29.06 17:04; 29.06 17:37; 29.06 20:54; 30.06 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan aru, et siin mõistetakse ka mind hukka. Aga palun siis öelge, mis mina olen valesti teinud? Olin vaba naine, külge hakkas lööma kena töökaaslane, kes oli ka jutu järgi vaba. Suhe arenes edasi, olime koos mitmeid aastaid, alles siis selgus, et tegelikult on see mees veel kirjade järgi abielus. Kuigi elas minuga koos. Milles mina süüdi olen?

+6
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 29.06 15:26; 29.06 15:54; 29.06 16:17; 29.06 17:11; 29.06 17:58; 30.06 17:01; 30.06 18:56; 30.06 19:10; 30.06 19:54; 30.06 20:15; 30.06 21:00; 01.07 08:25; 02.07 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan aru, et siin mõistetakse ka mind hukka. Aga palun siis öelge, mis mina olen valesti teinud? Olin vaba naine, külge hakkas lööma kena töökaaslane, kes oli ka jutu järgi vaba. Suhe arenes edasi, olime koos mitmeid aastaid, alles siis selgus, et tegelikult on see mees veel kirjade järgi abielus. Kuigi elas minuga koos. Milles mina süüdi olen?

Hetkel, kui selgus mehe abielu, oleks tulnud ukse poole pöörduda ja suhtest välja kõndida.

+14
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milles mina süüdi olen?

ma ju kkirjutasin pika jutu, sa nagunii aru ei saa.

Mees valetas, siis tuli vale välja. sa andsid valetajale andeks.
Aga sellega sa ju määrasid end valetajaga suhtesse. Nüüd saadki valöetaja vilju maitsta, mida sa nutad.
Süüdi või mitte, keegi pole süüdi.
Lihtsalt ise sa otsustasid, et see pole sinu joks oluline. nüüd on tuul muutunud ja nüüd järsku on oluline.

Krt, üks naine ei või selline mitmevärviline nahk olla.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.06 15:33; 29.06 17:04; 29.06 17:37; 29.06 20:54; 30.06 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel, kui selgus mehe abielu, oleks tulnud ukse poole pöörduda ja suhtest välja kõndida.

Aga siis elasime ju koos juba. Mina olin selle mehe sõnul tema tähtsaim naine maailmas.

+5
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 29.06 15:26; 29.06 15:54; 29.06 16:17; 29.06 17:11; 29.06 17:58; 30.06 17:01; 30.06 18:56; 30.06 19:10; 30.06 19:54; 30.06 20:15; 30.06 21:00; 01.07 08:25; 02.07 20:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel, kui selgus mehe abielu, oleks tulnud ukse poole pöörduda ja suhtest välja kõndida.

Miks? tundub, et “eksil” pole midagi selle vastu, et ta oma abikaasat teise naisega jagab. Ja mehel on ka mugav, nii suur see armastus ka pole, et peaks mingit nodi jagama hakkama. Mees ilmselt tunneb, et teda ei teeks lahutus ja uuesti abiellumine õnnelikumaks ja seetõttu pole tal ka mõtet neid tüütuid samme ette võtta. Mehed on s…ks mugavad.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, aga ma ei saa su jutust väga midagi aru. Kas eesti keel ei ole sinu emakeel või kuidas see võimalik on, et sa elementaarsete sõnade tähendust ei tea?
Abielus mehe naine ei ole tema eks, sellist naist nimetatakse abikaasaks. Seega sel mehel ei ole mingit eksi. Samuti ei ole ta “sinu mees”, sina oled hoopis abielumehe armuke. Tema on oma abikaasa mees. Ei ole mingit teise ringi meest sul, mees on oma naisega abielus, seega täiesti esimesel ringil.
Abielus inimestel tõepoolest on tavapäraselt ka ühine rahakott. Armuke pole rahul, et mees maksis oma pere reisi eest ja asi on koguni veel PÕHIMÕTTES? See on küll väga kummaline ja harvaesinev põhimõte, et mees ei tohi oma perele raha kulutada. Meie ühiskonnas tavapäraselt kehtib täpselt vastupidine põhimõte, see on koguni seadusandlusega reguleeritud. Saan aru nii, et kui mees peaks ehk kunagi lahutama ja sinuga abielluma, siis ei pärast seda ta põhimõtte pärast teie pere eelarvesse sentigi panustada ei tohi? See tundub küll väga veider, ausalt öeldes.
Ma ei mõista küll, miks üks naine on nõus niiviisi elama ja kirjeldab seda veel kui muidu ideaalset pereelu. Aga eks sa ise tead.

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on inimlik, et nõrgematele või õnnetutele tuntakse kaasa. ja neid kes selle kurbuse põhjustajad on, neid ei sallita. kuigi kurbuse põhjustaja on otseselt see mees, kes oma naise maha jättis, oled see põhjus ikkagi sina.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see abielusolemise absurdsus ära unustada, siis ma inimlikult saan küll aru, et nn eksi ideaalne käitumine võib uuele naisele ärritavalt mõjuda, aga mu meelest oleks üsna mõistlik endale sellest aru anda, et säärane kadeduse tundmine on väiklane ja nõme, ja mitte sellepärast “eksi” halvasti suhtuda. Ta tundub sinu jutu järgi ju väga normaalne inimene. Ja see POLEGI sinu asi, kas ja kui palju mees oma lapse ema ja last toetab, kui see teie enda majanduslikku olukorda silmnähtavalt kehvaks ei tee.

Äge, et lapsed läbi saavad ja kui sa ussitamissoovist üle saaks, võiks teil täitsa normaalsed ja lastele kõige valutumalt mõjuvad suhted areneda ju nii, et saate kõik omavahel sõbralikult läbi, hoiate vajadusel kõiki kärglapsi ja pole mingeid hulle intriige või pingeid. Ära siis tekita neid ometi.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga siis elasime ju koos juba. Mina olin selle mehe sõnul tema tähtsaim naine maailmas.

Järjekordne vale ju. Ja siis see vale sulle taas meeldis ja sa mõnulesid nagu kass selle paistel.

Aga kas sa, ullike, üldse selle peale oled mõelnud, MIKS mees lahutada ei taha?
Ja ajab mingit käojaani oma naise kurvastamisest ja millest iganes.
(khm, normaalne mees, kui ta oma naist kurvastada ei tahaks, ei elaks kokku TEISE naisega. Aga see selleks)

Kas sel mehel on naisega mingeid varasid kahe peale?
Tavaliselt on varandus peamine põhjus, miks mehed lahutada ei taha ja naist “kurvastada” ei taha.
Sest lahutuse korral hakkaks hoopis neil endil majanduslikult “väga kurb”.

Kellele kuulub kinnisvara, kus elate või mis vara mehel veel kuskil on?
Mida ta “väidab” et on tema oma, aga tegelikult ei pruugi…

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.06 15:33; 29.06 17:04; 29.06 17:37; 29.06 20:54; 30.06 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elu ei ole spordivõistlus, kus peetakse edetabeleid ja kes kellest kiirem on. Kui tahad võid ju elu koguaeg võtta, et keegi peab halvem olema kui keegi on parem, aga mõtet sellisel võrdluses pole. Kui sulle tundub, et kui sinu kuuldes kedagi kiidetakse, et see on laitus sinule, siis otsi kiiresti abi, sul on väga suured probleemid. Kas jutud, et oled halvem kui tema on reaalsed või sulle tundub teiste suhtumisest, et nii on? Kui tundub, otsi kiiresti abi. Kui otse öeldakse, siis lõpeta selle perega suhtlemine.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan aru, et siin mõistetakse ka mind hukka. Aga palun siis öelge, mis mina olen valesti teinud?

Ise võtsid teise ringi mehe, kel laps (ilmselge ju, et toetab oma last, kui on normaalne mees), aga vingud, et miks mees oma last toetab, mehel on siiani abielugi lahutamata ja küsid, mida sa valesti oled teinud? Ei, mitte midagi, oled täiuslik.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.06 21:44; 30.06 10:01; 30.06 20:06; 01.07 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul ei ole ju pereelus kõik ideaalne, kui mees on sul teise naisega abielus!

Pead seda ideaalseks või?

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.06 23:38; 30.06 10:16; 30.06 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liba või väga hea huumor!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan teemaalgatajast küll aru, aga siin on nagu perekoolis ikka, et kui paar esimest vastajat hakkavad peksma, siis kargab kogu käokari kallale ja nokivad või silmad peast.

Tegelikult see, et pärast lahkuminekut kohe ei lahutata, ei olegi nii ebatavaline. Mu vanemad elasid mõlemad juba aastaid uute kaasadega ja olid omavahel jätkuvalt abielus. Tegelikult see jooksujalu lahutama minemine on natukene veider selle kõrval, et inimesed elavad koos, ei kavatsegi abielluda ja väidavad, et paber ei muuda ju midagi. Kui ei muuda, miks siis peaks kohe seda paberit, kui see kunagi soetatud, likvideerima tormama, kui suhe otsas? Nüüdseks on vanemad lahutatud, aga uutega elavad ikkagi vabaabielus.

Aga teemaalgataja elukaaslasel on kas raskekujuline süütunne oma ametliku abikaasa ja nende ühise lapse ees või siis ta ikka nii väga ei armasta teemaalgatajat, st eelistab taganemisteed lahti hoida. Muidugi võib asi ka selles olla, et mees ei taha oma vara kellelegi teisele kui lapsele jätta. Lapse emaga abielus olemine on selleks hea kindel vahend. Pealegi kui ta lahutaks, siis tahaks sina mõne aja pärast äkki abielluda ja siis tuleks juba uus ühisvara ja laps jääks niimoodi millestki ilma, mis isa vara on. Naise ja mehe vaheline armastus armastuseks, aga vara tahab kõik oma lapsele jätta. Kuid ära mitte loodagi, et kui teie lahku peaksite minema, siis ta sinu tunnetest samamoodi hoolib või sind materiaalselt toetab või midagi. Isegi kui teil oleksid ühised lapsed, siis esimese abielu laps saab kõik ja ühistele jääksid riismed. Miks need asjad selliselt käituvatel meestel nii käivad, mina ei tea.

Aga mehe suguseltsi jaoks oled sina perelõhkuja (väga võimalik, et mõni mõtleb või koguni ütleb, et lits ja perelõhkuja) ja õigeks sugulaseks peetakse esimest abikaasat. Isegi kui nad lahku lähevad ja mees sinuga abiellub.

Sulle, nagu ma aru saan, ei sobi väga hästi olemasolev olukord. Eks sa pead kaaluma, kas riskid mehele ultimaatumi esitada või lepid olemasoleva olukorraga. Kui hakkad ultimaatumeid pilduma, et kui selleks ja selleks kuupäevaks mees ei lahuta, siis jätad ta maha, siis võib juhtuda, et peadki maha jätma või läheb ta ise selle ähvarduse peale minema.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.06 02:54; 01.07 04:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse emaga abielus olemine on selleks hea kindel vahend. Pealegi kui ta lahutaks, siis tahaks sina mõne aja pärast äkki abielluda ja siis tuleks juba uus ühisvara ja laps jääks niimoodi millestki ilma, mis isa vara on.

Kas sa nüüd räägid tänapäeval, aastal 2019 kehtivat juttu või räägib sinus hääl kuskilt minevikust, nii umbes 1970?

Miks mulle tundub, et see viimane? Ja miks asetada inimsi juba ette otsustusvõimetusse olukorda (tahaks KEEGI abielluda) või prognoosida uue naise poolset potentsiaalset kullakaevamist (tuleks uus ühisvara)

Kust see ühisvara sul tänapäeval “tuleb” kui sa ise seda ei taha?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.06 15:33; 29.06 17:04; 29.06 17:37; 29.06 20:54; 30.06 08:14;
To report this post you need to login first.

Abielu ei ole mingi näitaja, oluline on see, kellega elatakse ja kellega vaba aega veedetakse.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuid ära mitte loodagi, et kui teie lahku peaksite minema, siis ta sinu tunnetest samamoodi hoolib või sind materiaalselt toetab või midagi. Isegi kui teil oleksid ühised lapsed, siis esimese abielu laps saab kõik ja ühistele jääksid riismed.

Oleneb ikka, millal mees sureb. Kui ühised lapsed on sel ajal alaealised, siis ei saa esimese abielu laps kõike saada, kõik ühised lapsed saaksid ikka sundosa, kui isadus on määratud.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.06 21:44; 30.06 10:01; 30.06 20:06; 01.07 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sellel mehel on lapsi rohkem kui üks, siis päris nii see ikka ei käi, et esimese abielu laps saab kõik. Sel juhul peaks mees teised lapsed saama vallaslastena, st et tema nime ei olekski lapse sünniandmetes. vaid sel juhul võiks olla variant, et esimese abielu laps pärib kõik.

Muidugi on võimalus teha testament. Sellega saaks ka selle esimese abielu lapse pärandist üldse ilma jätta. Kui testamenti ei ole, siis pärivad lapsed siiski võrdses osas, mitte ei vaadata, kas ta on sündinud esimesest või kolmandast abielust. Peaasi, et on oma isa lapsed.

Uuesti abielludes saab teha ka abieluvara lepingu.

Seaduses on aga üks huvitav säte küll. Kui mehe eks, kes on praegu mehega abielus, peaks saama mõne teise mehega lapse, siis see laps läheb automaatselt abikaasale kirja, nii et kui eks soovib oma uue lapse päris isa saada kirja lapse isana, siis läheb suuremaks võimlemiseks ja bürokraatiaks, sest automaatselt läheb laps kirja abikaasa lapsena. (see oli veel paar aastat tagasi, minu teada pole muudetud, parandage, kui ma eksin).

Minu poolest võiksin mina isiklikult elada koos, ilma abieluta. Aga sellist asja ma küll ei taluks, et ma elaksin koos mingi mehega, kes on teise naisega abielus. Rääkigu see mees siis mida iganes. Kui ei kõlba abielu lahutada, siis mingit kooselu ei toimu. Aga noh, eks inimestel on erinev taluvuslävi…

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.06 23:38; 30.06 10:16; 30.06 21:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 78 )


Esileht Pereelu ja suhted Kõik pereelus ideaalne, aga midagi ikkagi häirib

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.