Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kõikidele triibulistele laia ringi küsimus

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Kõikidele triibulistele laia ringi küsimus

Postitas:

Millised olid esimesed sümptomid kui olite juba testilt kaks triipu saanud/ kui proovisite rasestuda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.11 22:07; 20.11 01:06; 20.11 15:28; 20.11 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul esimesed tunnused olid pisted paremal pool alakõhus. Ikka sellised mis panid natuke nina krimpsutama, ja neli päeva hiljem sain triibud. Järgmine vist mis tuli olid väga valusad rinnad, mis siiani annavad tunda, täna 12+2. Ja noh umbes kuuenda nädala paikku hakkas iiveldus ja väsimus pihta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pea käis ringi ja lihtsad tegevused ajasid hingeldama. (Õhupuudus)
Tundsin torkivad valusid, mis olid ebameeldivad..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Torked k6hus enne oodatavaid päevi. Valulikud rinnad. Iiveldusest pääsesin, vaevalt et nyyd l6puski tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul dpo 13, aga viimased kaks päeva oksendan. Rinnanibud tumedamaks muutunud. Rinnad valusad ja eritub limajat voolust. Kas peaksin testi ostma või ootama kuni päevad hilinevad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.11 22:07; 20.11 01:06; 20.11 15:28; 20.11 21:48;
To report this post you need to login first.

Kui mina püüdsin rasestuda, siis kujutasin päris mitu tsüklit järjest omale igasuguseid rasedussümptomeid ette. Siis, kui päriselt rasedaks jäin, ei olnud mingeid tavapärasest erinevaid sümptomeid ega märke, et nüüd seekord õnnestus. Kusjuures olin nii kindel, et kohe-kohe hakkavad päevad, et paigaldasin enne kodust välja minemist tampooni ja võtsin valuvaigisti sisse. Paar päeva hiljem sain aga triibulise testi hoopis. Enne päevade hilinemist ei näidanud testid veel midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahe rasedusega pole peale päevade ärajäämise ühtki tunnust olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne testimist ka mingid torked ja närvivalu paremal, just kõndides. Tunne, nagu kõht oleks lahti, aga ei olnud. Emaka piirkonnas torkeid “nõelaga”. Muidu tavalised pms- tunnused, sest neid torkeid esineb pea igas tsüklis. Närvivalu meenutav torge oli midagi uut. Dpo 9 ei olnud enam mingeid tunnuseid. Rinnad ei olnud enam tundlikud (pms tunnus, kui peale ov tundlikud). õhtupoole kõhus tuiked, aga see ka tavaline pms. Sain mingi õhkõrna triibu samal päeval. Dpo 10 hommikusel testil 2 triipu. “Päevade valud”, muud midagi. Järgmisel päeval alakõhus torked, midagi uut oli, et torked olid ka pärakus, nagu ov ajal tavaliselt mul. õrn peavalu. Peavalusid esinenud ka pms aja. Paha hakkas alles 7+ ja rinnad hakkasid valutama palju hiljem.

Negatiivsetes tsüklites oli rohkem tunnuseid, isegi paha olla oli vahepeal 🙂 Paha olla on pms hormoonidest, nagu progesteroon ja estrogeen. Oled sa rase või mitte, samad hormoonid avaldavad neid tunnuseid. Hcg on raseduse korral veel nii madal, et see mingit iiveldus ei tekita veel.

Oksendasin 1 x dpo 13 maoprobleemide pärast, rase ei olnud. Progesteroon lõdvestab maolukutit ja tekivad probleemid. Nibud hakkavad tumedamaks muutuma I trimestri lõpus või II trimestril. Kujutasin ka vahepeal ette, et nibud tumedamad, äkki natukene isegi olid vahepeal, rasdusele see ei viidanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 11:12; 20.11 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingeid tunnuseid ei olnud.
Vast alles 8-9 nädalal oli näha, et rinnad suurenesid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin osad kirjutasid, et tundsid pisteid alakõhus või päevade laadset valu. Mitu päeva teil see umbes kestis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 15:00; 20.11 19:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi on päevad raseduse ajal jätkunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul esimese lapsega kestsid päevad kolm kuud. Polnud aimugi et võin rase olla. Kuna sõbranna testis. Testisin ennast ka nalja pärast. No ja nüüd on mul kuue aastane poeg. Hetkel proovin taas rasestuda. Siiani tulutult. Ainult sümptomid on. Testid siiski negatiivsed.

<div
class=”d4p-bbp-quote-title”>Kägu kirjutas:Kas kellelgi on päevad raseduse ajal jätkunud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.11 22:07; 20.11 01:06; 20.11 15:28; 20.11 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin osad kirjutasid, et tundsid pisteid alakõhus või päevade laadset valu. Mitu päeva teil see umbes kestis?

Erinevatel päevadel erinevad valud ja torked. Oletatava pesastumise ajal närvivalu ja munasarjavalu. Siis kui testisin oli päevade valu. Vahepeal torkeid jne, aga need on sellised, mis tulevad ja lähevad, mitte pidevalt.

Sõbrannal olid väga vererohked päevad, peale seda tegi testi ja sai rasvased triibud. Järgmiste “päevade” ajal määris. Arst lohutas, et osadel naistel käivadki päevad edasi. Kui arsti juurde uh’sse läks, tuli välja, et lootekott oli tühi, avastati 10. nädalal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 11:12; 20.11 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtke ette guugel ja pange sinna sama küsimus inglise keeles. Leiate sadu inimesi, kel polnud sümptomeid ja pole rasedad, ning samuti sadu, kel olid sümptomid ja on rasedad. Täpselt sama sümptomite puudumisega. Nende kogemus ei näite mitte midagi sinu olukorra kohta.
See sümptomite teema ongi vaimselt keeruline, sellest ma saan väga hästi aru, aga parem on mitte neid otsida. Tegelikult tekitavad enamuse neid nn sümptomeid väga varase raseduse korral needsamad hormoonid, mis tegutsevad igal tsüklil. Lihtsalt rasestuda püüdes me kuulame ja tunnetame oma keha ja sümptomeid palju rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigi kolme rasedusega läksid rinnad valusaks ja suuremaks mõned päevad enne eeldatavate päevade algust (kui päevad ei alanud, siis tegin testi). Ka esimese rasedusega, mis peetus u 5. nädalal, oli juba nii varases staadiumis sama asi – rinnad valusad ja tunduvalt suuremad. Muid tunnuseid ei olnud alguses, iiveldus ja väsimus tekkisid u 7.-8. nädalal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kes ivfi teel rasedaks jäävad, neil üldse mingeid tunnuseid eristada raskem. Rohtude mõju lihtsalt tihti sama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 15:00; 20.11 19:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valusad rinnad ja PMS olek.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul esimese lapsega kestsid päevad kolm kuud. Polnud aimugi et võin rase olla. Kuna sõbranna testis. Testisin ennast ka nalja pärast. No ja nüüd on mul kuue aastane poeg. Hetkel proovin taas rasestuda. Siiani tulutult. Ainult sümptomid on. Testid siiski negatiivsed.

<div
class=”d4p-bbp-quote-title”>Kägu kirjutas:Kas kellelgi on päevad raseduse ajal jätkunud?

Päevade näol vaid veritsus või valu ka alakõhus ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevad on mul terve elu valutud olnud. Olid ka sel ajal tavalise tsükli pikkusega ning ilma valudeta. Kui teada sain oli käsil 12nädalat+/-3päeva. Peale uh enam päevi ei hakanud ka.

minul esimese lapsega kestsid päevad kolm kuud. Polnud aimugi et võin rase olla. Kuna sõbranna testis. Testisin ennast ka nalja pärast. No ja nüüd on mul kuue aastane poeg. Hetkel proovin taas rasestuda. Siiani tulutult. Ainult sümptomid on. Testid siiski negatiivsed.

<div
class=”d4p-bbp-quote-title”>Kägu kirjutas:Kas kellelgi on päevad raseduse ajal jätkunud?

Päevade näol vaid veritsus või valu ka alakõhus ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.11 22:07; 20.11 01:06; 20.11 15:28; 20.11 21:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nibud läksid valusaks juba enne positiivse testi saamist.
Mingeid muid tunnuseid ei ole siiani olnud mitte ühtegi, täna 10+1.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pärast ovulatsiooni on niikuinii sarnaseid sümptome, ja needki on pea kõigil naistel isemoodi. kui sul on midagi iseäralikku, mille järgi muidu tunned ära, et päevad tulevad, siis ehk võib juhtuda, et kui neid tunnuseid pole, siis ehk saad kahtlustada, kuigi paljudel naisel kõik samamoodi ja ei saa arugi. tunnused tulevad nii või naa kõige varem alates pesastumisest, mis on ainult mõni päev enne päevade algust (umbes 9 dpo ja 4-5 päeva enne päevi), millal ka tavaliselt pms kõige märgatavam. rinnanibud tumenevad ikka reeglina hiljem, küll aga varem sünnitanud naistel võib olla piimaeritust rasedana juba päris alguses (seda aga ka võib juhtuda mõnel ka päevadega seoses). iiveldus ka tuleb ikka hiljem tavaliselt, kuigi pärast ovulatsiooni on iiveldus normaalne ka niisama, mitte raseduse puhul. kui päris oksendad, siis ikka oleks üllatav, et rasedusest, mis on 13dpo.
minul on enne päevi peavalud, rasedana ei ole olnud. ja ka magusaisu ja suuri tujukõikumisi ei olnud nendel kordadel, kui olin rase. oli ka kõrgenenud libido, kui tavaliselt pärast ovulatsiooni ei ole üldse huvi. aga need on minu tunnused, teistel isemoodi. veel oli mul määrimine mõni päev enne päevi, ja kui olin rase, siis ei määrinud üldse. voolus on olnud iga rasedusega täiesti erinev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese rasedusega ei saanud midagi muud aru, kui et päevad jäid mitu päeva hiljaks. Ja oli planeeritud ka, nii et hakkasin kohe testima kui päevi polnud. Aga triibud testile sain alles nädal hiljem.

Teise rasedusega juba enne positiivset testi hakkasid rinnad meeletult sügelema. No kohe nii, et kogu aeg oli tahtmine käsi pluusi alla panna ja sügada. Hästi tundlikuks muutusin ka. Mäletan, et keegi ütles midagi, mille peale ma kohutavalt solvusin ja tavaliselt ma ei solvu peaaegu mitte millegi peale. Arutasin veel mehega seda ütlemist ja tema ka ei saanud aru, et mis seal solvuda oli. Ja šokolaad, mille olin PMS-i jaoks valmis ostnud, jäi minust söömata, ei tulnud meeldegi. Kuna oli üks suurem sündmus ja tahtsin selgust, kas võib alkoholi juua või mitte, siis tegin testi juba enne oodatavaid päevi ja sain õrna triibu.
Samas kuu enne seda, kui jätsime vahendid ära, siis enne päevi juba tundus, et kõik viitab rasedusele. Oli iiveldus ja väsimus ja kõhuvalud jne. Aga test oli negatiivne ja tulid päevad. Rasedus tuli järgmise tsükliga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte mingeid sümptomeid ei olnud, ainult päevad jäid ära. Enesetunne hakkas kehvemaks minema alles neljanda nädala paiku (raseduse avastasin teisel nädalal kui päevad oleks pidanud hakkama, aga ei hakanud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tunnuste järgi väga paljud ilmselt teada ei saa:)

Minul oli esimene asi ohatis. Korra 10 aastat tagasi tegin samuti ja siis oli 8 aastat, kusohatist üldse ei esinenud. Siis hakkas uuesti kimbutama. Nüüd jaanuaris tegin uue ravikuuri ja kuni novembrini ei olnud kordagi ohatist. Siis tuli ohatis ja ka triibud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jesver sain hiljuti triibud ja mul tuli ka ohatis, aga ei osanud seda sellega seostada.
Pigem oli see, et rinnad olid valusad ja jäidki valusaks (PMSiga on ka valusad), aga päevad jäid ka ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kõikidele triibulistele laia ringi küsimus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.