Esileht Pereelu ja suhted Kokata armastav mees on nagu taeva kingitus

Näitan 15 postitust - vahemik 61 kuni 75 (kokku 75 )

Teema: Kokata armastav mees on nagu taeva kingitus

Postitas:

Mina eriti ei armasta süüa teha, samas teistele minu tehtud söök maitseb. Olen mõelnud, et kas mulle meeldiks kui meie peres hoopis mees süüa teeks? Tegelikult ei meeldiks, sest minu jaoks oleks päris raske pidevalt kiites süüa teise inimese valitud toitu. Ma tahan ise valida, mida söön, mille järele mul hetkel isu on. Kui mees teeb süüa, ei taha ju tema tundeid riivata ja searaguu asemel hoopis kilo maasikaid ära süüa. Ma teen ise tihti perele sooja sööki aga ise seda ei söö, sest isu on hoopis tomatite või murelite vms. jàrele. Mees mul tegelikult oskab küll süüa teha aga ei tee, sest peab seda naiste tööks vist. Vahel teeb selliseid toite, mida mina ei viitsi, nagu näiteks pasteeti, mis tõepoolest sulab suus.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 15:27; 19.08 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsi lolli, kes läheb mehega metsa mõneks tunniks jalutama ja tassib seljakotiga mitmekümnekilost fotovarustust kaasas.

Ma vist ei pea seda lolli kaugelt otsimagi, sest ma just leidsin ühe valetaja, kes väitis, et Mul on tavaliselt kaasas hoopis mu peegelkaameraga suur fotokas ja erinevad objektiivid, sest alati on, mida pildistada. Millisesse kätte see korv peaks veel mahtuma?

Ja kui ma valetajat lolliks nimetan, siis ma vist väga ei eksi?

Suure tõenäosusega nad siiski seda ju on.

Peace, baby. :-9

Ühe objektiivi keeran kaamera külge ja teise sokutan mehe kergesse matkaseljakotti, kus on ka kohvitermos, veepudel ja vahel ka pirukad. Ma tõesti ei oska ühe käega pildistada ehk ühe käega hoian fotokat õiges asendis ja teisega vajutan “päästikule”.
Aga ma mõistan, et sa selle peale ei tule.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 05.08 09:45; 05.08 12:18; 05.08 12:21; 05.08 12:25; 05.08 12:34; 05.08 12:38; 06.08 10:50; 06.08 10:58; 06.08 11:39; 11.08 16:32; 11.08 16:37; 11.08 16:41; 13.08 12:39; 13.08 12:46; 13.08 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

#3513228:
#3513164:
Otsi lolli, kes läheb mehega metsa mõneks tunniks jalutama ja tassib seljakotiga mitmekümnekilost fotovarustust kaasas.

Ma vist ei pea seda lolli kaugelt otsimagi, sest ma just leidsin ühe valetaja, kes väitis, et Mul on tavaliselt kaasas hoopis mu peegelkaameraga suur fotokas ja erinevad objektiivid, sest alati on, mida pildistada. Millisesse kätte see korv peaks veel mahtuma?

Ja kui ma valetajat lolliks nimetan, siis ma vist väga ei eksi?

Suure tõenäosusega nad siiski seda ju on.

Peace, baby. :-9

Ühe objektiivi keeran kaamera külge ja teise sokutan mehe kergesse matkaseljakotti, kus on ka kohvitermos, veepudel ja vahel ka pirukad.
Aga ma mõistan, et sa selle peale ei tule.

Sul pole mitte mees vaid koormaloom. Isegi oma kola ei viitsi provva tassida. Ja me räägime 400gr objektiivist, mitte “raskustest”. Ahah, Jälkuril on jälle hoog sees, nagu ma aru saan, rohkem … ei torgi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

#3513228:

#3513164:

Otsi lolli, kes läheb mehega metsa mõneks tunniks jalutama ja tassib seljakotiga mitmekümnekilost fotovarustust kaasas.

Ma vist ei pea seda lolli kaugelt otsimagi, sest ma just leidsin ühe valetaja, kes väitis, et Mul on tavaliselt kaasas hoopis mu peegelkaameraga suur fotokas ja erinevad objektiivid, sest alati on, mida pildistada. Millisesse kätte see korv peaks veel mahtuma?

Ja kui ma valetajat lolliks nimetan, siis ma vist väga ei eksi?

Suure tõenäosusega nad siiski seda ju on.

Peace, baby. :-9

Ühe objektiivi keeran kaamera külge ja teise sokutan mehe kergesse matkaseljakotti, kus on ka kohvitermos, veepudel ja vahel ka pirukad.

Aga ma mõistan, et sa selle peale ei tule.

Sul pole mitte mees vaid koormaloom. Isegi oma kola ei viitsi provva tassida.

Sorry, teie probleem, kui teie abikaasad sunnivad teid raskusi tassima. Minu mees on tugev, kes hoolitseb selle eest, et naisel hea oleks.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 05.08 09:45; 05.08 12:18; 05.08 12:21; 05.08 12:25; 05.08 12:34; 05.08 12:38; 06.08 10:50; 06.08 10:58; 06.08 11:39; 11.08 16:32; 11.08 16:37; 11.08 16:41; 13.08 12:39; 13.08 12:46; 13.08 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

#3513228:

#3513164:

Otsi lolli, kes läheb mehega metsa mõneks tunniks jalutama ja tassib seljakotiga mitmekümnekilost fotovarustust kaasas.

Ma vist ei pea seda lolli kaugelt otsimagi, sest ma just leidsin ühe valetaja, kes väitis, et Mul on tavaliselt kaasas hoopis mu peegelkaameraga suur fotokas ja erinevad objektiivid, sest alati on, mida pildistada. Millisesse kätte see korv peaks veel mahtuma?

Ja kui ma valetajat lolliks nimetan, siis ma vist väga ei eksi?

Suure tõenäosusega nad siiski seda ju on.

Peace, baby. :-9

Ühe objektiivi keeran kaamera külge ja teise sokutan mehe kergesse matkaseljakotti, kus on ka kohvitermos, veepudel ja vahel ka pirukad.

Aga ma mõistan, et sa selle peale ei tule.

Sul pole mitte mees vaid koormaloom. Isegi oma kola ei viitsi provva tassida.

Sorry, teie probleem, kui teie abikaasad sunnivad teid raskusi tassima. Minu mees on tugev, kes hoolitseb selle eest, et naisel hea oleks.

Sa ise saad ka aru, et oled praegu naljanumber ????
Minu mees on ka tugev, aga üldiselt ma tassin oma asju ise, mul on endal ka seljakott soetatud.
Tead miks? Sest mina olen oma mehele nii hea naine, et ma mõtlen ta tema peale, mida tundub, et sina ei tee.
Ma ei kujuta ette, kui te peaksite matkale minema, su mehel oleks ikka täitsa pekkis.
Kui me tegime matka(edasi tagasi 42 km), siis minu kott kaalus 20 kg, ma ei kujutanud ette ka, et sokutan poole oma mehele 😀

Te olete mingi hipsteri paar või?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.08 18:17; 09.08 19:12; 11.08 18:36; 13.08 12:59; 13.08 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on tugev, kes hoolitseb selle eest, et naisel hea oleks.

Kuulge, see ei olegi ju Jälkur, see on hoopis Milvi Kiisu jutt…

Jälkur tundub nagu pisut ka teravama mõistusega olevat. See kodanik siin nii veenev luuletaja ei ole.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 06.08 11:37; 06.08 15:36; 09.08 18:43; 10.08 11:14; 10.08 13:34; 11.08 18:33; 13.08 13:23; 18.08 14:40; 19.08 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

#3513228:

#3513164:

Otsi lolli, kes läheb mehega metsa mõneks tunniks jalutama ja tassib seljakotiga mitmekümnekilost fotovarustust kaasas.

Ma vist ei pea seda lolli kaugelt otsimagi, sest ma just leidsin ühe valetaja, kes väitis, et Mul on tavaliselt kaasas hoopis mu peegelkaameraga suur fotokas ja erinevad objektiivid, sest alati on, mida pildistada. Millisesse kätte see korv peaks veel mahtuma?

Ja kui ma valetajat lolliks nimetan, siis ma vist väga ei eksi?

Suure tõenäosusega nad siiski seda ju on.

Peace, baby. :-9

Ühe objektiivi keeran kaamera külge ja teise sokutan mehe kergesse matkaseljakotti, kus on ka kohvitermos, veepudel ja vahel ka pirukad.

Aga ma mõistan, et sa selle peale ei tule.

Sul pole mitte mees vaid koormaloom. Isegi oma kola ei viitsi provva tassida.

Sorry, teie probleem, kui teie abikaasad sunnivad teid raskusi tassima. Minu mees on tugev, kes hoolitseb selle eest, et naisel hea oleks.

Sa ise saad ka aru, et oled praegu naljanumber ????

Minu mees on ka tugev, aga üldiselt ma tassin oma asju ise, mul on endal ka seljakott soetatud.

Tead miks? Sest mina olen oma mehele nii hea naine, et ma mõtlen ta tema peale, mida tundub, et sina ei tee.

Ma ei kujuta ette, kui te peaksite matkale minema, su mehel oleks ikka täitsa pekkis.

Kui me tegime matka(edasi tagasi 42 km), siis minu kott kaalus 20 kg, ma ei kujutanud ette ka, et sokutan poole oma mehele ????

Te olete mingi hipsteri paar või?

Naljanumbrid on ikka need, kes ise vabatahtlikult vinnavad seljas suuri raskusi, selle asemel et see mehele anda, kui too lahkelt end kandjaks pakub. Sellisele matkale, kus ma pean pidevalt mingit üüratut raskust ise kandma, ma ei lähegi. Ei saa aru, miks peaks endale vabatahtlikult enamugavusi tekitama.
Sa ise ikka saad aru, kui rumalat juttu sa ajad? Mees pakub, et kannab sinu kompse ja sina vastad, et ei, ma kannan ise, muidu äkki ma ei olegi hea naine. Irw

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 05.08 09:45; 05.08 12:18; 05.08 12:21; 05.08 12:25; 05.08 12:34; 05.08 12:38; 06.08 10:50; 06.08 10:58; 06.08 11:39; 11.08 16:32; 11.08 16:37; 11.08 16:41; 13.08 12:39; 13.08 12:46; 13.08 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

#3513228:

#3513164:

Otsi lolli, kes läheb mehega metsa mõneks tunniks jalutama ja tassib seljakotiga mitmekümnekilost fotovarustust kaasas.

Ma vist ei pea seda lolli kaugelt otsimagi, sest ma just leidsin ühe valetaja, kes väitis, et Mul on tavaliselt kaasas hoopis mu peegelkaameraga suur fotokas ja erinevad objektiivid, sest alati on, mida pildistada. Millisesse kätte see korv peaks veel mahtuma?

Ja kui ma valetajat lolliks nimetan, siis ma vist väga ei eksi?

Suure tõenäosusega nad siiski seda ju on.

Peace, baby. :-9

Ühe objektiivi keeran kaamera külge ja teise sokutan mehe kergesse matkaseljakotti, kus on ka kohvitermos, veepudel ja vahel ka pirukad.

Aga ma mõistan, et sa selle peale ei tule.

Sul pole mitte mees vaid koormaloom. Isegi oma kola ei viitsi provva tassida.

Sorry, teie probleem, kui teie abikaasad sunnivad teid raskusi tassima. Minu mees on tugev, kes hoolitseb selle eest, et naisel hea oleks.

Sa ise saad ka aru, et oled praegu naljanumber ????

Minu mees on ka tugev, aga üldiselt ma tassin oma asju ise, mul on endal ka seljakott soetatud.

Tead miks? Sest mina olen oma mehele nii hea naine, et ma mõtlen ta tema peale, mida tundub, et sina ei tee.

Ma ei kujuta ette, kui te peaksite matkale minema, su mehel oleks ikka täitsa pekkis.

Kui me tegime matka(edasi tagasi 42 km), siis minu kott kaalus 20 kg, ma ei kujutanud ette ka, et sokutan poole oma mehele ????

Te olete mingi hipsteri paar või?

Naljanumbrid on ikka need, kes ise vabatahtlikult vinnavad seljas suuri raskusi, selle asemel et see mehele anda, kui too lahkelt end kandjaks pakub. Sellisele matkale, kus ma pean pidevalt mingit üüratut raskust ise kandma, ma ei lähegi. Ei saa aru, miks peaks endale vabatahtlikult enamugavusi tekitama.

Sa ise ikka saad aru, kui rumalat juttu sa ajad? Mees pakub, et kannab sinu kompse ja sina vastad, et ei, ma kannan ise, muidu äkki ma ei olegi hea naine. Irw

Muidugi ta kannab, kui tal miskit muud kanda pole(toidukotid jne), aga niisama pole vajadust.

Õigus jah, miks mu üldse arvasin, et sa peaksid matkale minema. Et matkale minna on vaja iseloomu. Jõudu ja võhma. Aga sellest ma sain aru, et sul seda pole. Ma ausalt ôeldes ei saa sinu kasutegurist üldse aru.
Oletame, et kui sõda tuleb, siis on sinu ja su mehega kööga.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.08 18:17; 09.08 19:12; 11.08 18:36; 13.08 12:59; 13.08 20:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehh, kui suva on mul sellest, kas mees süüa teeb. Minu oma teeb ka ülihästi, aga mul oleks hoopis parem meel, kui ta viitsiks hoopis kööki koristada. Kuna ma ise armastan ka kohutavalt kokata, siis oleks ideaalne, kui mees tahaks pärast köögi ära koristada. Kahjuks aga meeldib talle ainult süüa teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehh, kui suva on mul sellest, kas mees süüa teeb. Minu oma teeb ka ülihästi, aga mul oleks hoopis parem meel, kui ta viitsiks hoopis kööki koristada. Kuna ma ise armastan ka kohutavalt kokata, siis oleks ideaalne, kui mees tahaks pärast köögi ära koristada. Kahjuks aga meeldib talle ainult süüa teha.

Sama siin. Mulle väga meeldib, et mees teeb süüa (minu jaoks ei ole see eriline lemmiktegevus), aga pärast oleks köögist nagu sõda üle käinud ja kraamimine jääb ikka mulle.
Kui ma ise süüa teen, siis koristan jooksvalt tegemise käigus ja pärast ei olegi nt kraanikausitäit musti nõusid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, millised on su lemmikroad, mida su mees teeb? Ja on mõni, mis ka üldse ei meeldi?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.08 10:20; 11.08 19:10; 18.08 13:24; 18.08 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, millised on su lemmikroad, mida su mees teeb? Ja on mõni, mis ka üldse ei meeldi?

Pole vist mingit mõtet siit teemast loota, et teemaalgataja siin midagi räägiks. Mingit meest ju polegi olemas.

Selge see, et tal on kuum kartul suus kinni ja ei mäleta….

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 06.08 11:37; 06.08 15:36; 09.08 18:43; 10.08 11:14; 10.08 13:34; 11.08 18:33; 13.08 13:23; 18.08 14:40; 19.08 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, millised on su lemmikroad, mida su mees teeb? Ja on mõni, mis ka üldse ei meeldi?

Pole vist mingit mõtet siit teemast loota, et teemaalgataja siin midagi räägiks. Mingit meest ju polegi olemas.

Selge see, et tal on kuum kartul suus kinni ja ei mäleta….

Kahju. Prooviks isegi uusi asju teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.08 10:20; 11.08 19:10; 18.08 13:24; 18.08 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on selline olukord, kus mees teeb söögi aga koristamine jääb mulle sama ebameeldiv kui see kui mees toob seened ja seente puhastamine jääb mulle, mõnus metsas lonkimine aga jääb olemata. Või kui mees toob linnu koju ja mina pean suled katkuma ja toidu tegema. Jahilkäik on ju hulga huvitavam, sulgede katkumine on tüütu. Seenelkäik on huvitav, puhastamine on tüütu. Võrreldes koristamisega on ka söögitegu huvitavam. Sega mind küll häirib, kui mulle jääb alati tüütum pool tegevusest. Seeõttu leppisime mehega kokku, et kui tema toob jahisaagi, kitkub ja rapib selle ise. Kui mina toon metsast mustikad, puhstan need ise. Ja kes teeb söögi, koristab enda järelt ise.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 15:27; 19.08 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on selline olukord, kus mees teeb söögi aga koristamine jääb mulle sama ebameeldiv kui see kui mees toob seened ja seente puhastamine jääb mulle,

Mees on vist kergelt debiilne sul?

Või pole sul üldse meest?
Selge see, et kala (isegi räim) fileerimisega kaasneb mingi õue jooksmine ja isegi seente puhastamisega kaasneb sama.

See ei saa sul tõsine probleem olla; vastasel korral keegi on debiilik.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 06.08 11:37; 06.08 15:36; 09.08 18:43; 10.08 11:14; 10.08 13:34; 11.08 18:33; 13.08 13:23; 18.08 14:40; 19.08 17:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 61 kuni 75 (kokku 75 )


Esileht Pereelu ja suhted Kokata armastav mees on nagu taeva kingitus