Esileht Kodunurk Kokk kasutab toiduaineid, mis on väga kasulikud [Video]

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kokk kasutab toiduaineid, mis on väga kasulikud [Video]

Postitas:

Eestis tehtud video, kus kokk õpetab, kuidas teha omale magus hommik. Nimelt valmistab ta selles videos erinevatest toiduainetest ühe joogi, mis peaks olema väga kasulik & tervislik, kuna see sisaldab erinevaid vitamiine jpm.

Video: http://www.youtube.com/watch?v=NSe9mf4d0pY [EESTI KEELES]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kokaks nimetamine on nüüd küll ilmselge liialdus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand issand. Ei hakka üldse kommenteerima, et tervislik on liialdus, kokk on liialdus, aga võttis mõtlema, et kui suur protsent siin kirjutavatest inimestest võivad olla tegelikult lapsed…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omast arust võib olla naljakas, aga see toiduga mängimine on ütlemata näotu ajal, mil mingi mõnikümmend tuhat Eesti last nälgivat. \”Kokk\” võiks korraks mõelda, mida ta teeb siis, kui ise nende hulka satub.

Muidu jutt jookseb ladusalt, pole ju paha. Aga võiks oma annet millegi mõistliku peale kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Issand issand. Ei hakka üldse kommenteerima, et tervislik on liialdus, kokk on liialdus, aga võttis mõtlema, et kui suur protsent siin kirjutavatest inimestest võivad olla tegelikult lapsed…[/tsitaat]
Kõik me olime kunagi lapsed 🙂

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Omast arust võib olla naljakas, aga see toiduga mängimine on ütlemata näotu ajal, mil mingi mõnikümmend tuhat Eesti last nälgivat. \”Kokk\” võiks korraks mõelda, mida ta teeb siis, kui ise nende hulka satub.

Muidu jutt jookseb ladusalt, pole ju paha. Aga võiks oma annet millegi mõistliku peale kasutada.[/tsitaat]
See polnud toiduga mängimine, vaid uus vitamiinidega täidetud jook. Lihtsalt et seda valmistada, tuli segada erinevaid toiduaineid kokku \”&\”(loetakse: ja) toitained ühinevad.

Üldiselt polnud see ka toidu raiskamine, sest kui ikka mitu asja koos, siis saab kõhu ka täis. Ülejäänud joogi jõime ka ära, seega midagi ei läinud raisku.

Proovige julgelt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Analüüs:
* Koostisosadest võib tervislikuks lugeda vaid vee ja pähklid. Ülejäänu on puhas süsisvesikute saast ja ei oma mingeid vitamiinilisi väärtuseid.
* Videol olev tegelena pole kokk.

Järeldus – teemaalgataja on valelik.

Moraalsest poolest ei hakka rääkima, sest selleks on teemaalgataja liialt rumal, kui jagab videot, kus toiduaianeid solgitakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.09 17:04; 06.09 20:53; 07.09 05:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Analüüs:
* Koostisosadest võib tervislikuks lugeda vaid vee ja pähklid. Ülejäänu on puhas süsisvesikute saast ja ei oma mingeid vitamiinilisi väärtuseid.
* Videol olev tegelena pole kokk.

Järeldus – teemaalgataja on valelik.

Moraalsest poolest ei hakka rääkima, sest selleks on teemaalgataja liialt rumal, kui jagab videot, kus toiduaianeid solgitakse.[/tsitaat]

Ma vaatan et sa ei saa minust juba üle enam, iga minu teema alla postitad oma teksti, ära nüüd siin avalikult kah siis sebi 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära erutu ja õpi selle asemel lugema. Polnud sama tekst. Vorm oli sama, aga sisu erines.
Kommenteerisin kahes teemas ja konkreetse teemaga haakuva analüüsi ja järelduse. Oleksid võinud ikka läbi lugeda.

Ma kahjuks ei tea palju sul teemasid on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.09 17:04; 06.09 20:53; 07.09 05:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ära erutu ja õpi selle asemel lugema. Polnud sama tekst. Vorm oli sama, aga sisu erines.
Kommenteerisin kahes teemas ja konkreetse teemaga haakuva analüüsi ja järelduse. Oleksid võinud ikka läbi lugeda.

Ma kahjuks ei tea palju sul teemasid on.[/tsitaat]

Ära nüüd oma odava tekstiga üle ka pinguta. Kuna mingi oinas lasi mu teema maha, siis kirjutan siia, et tegu oli reklaamitrikiga, mis ka töötas.Noshit et asjad maksavad, lihtsalt see oli promo. Suht tihti on ka teleris telo reklaamid, kus SUURELT KIRJAS, et see tasuta, aga midagi pole tasuta.

Aga jap, kui sa reklaamidest midagi ei tea, siis pigem vaiki, nāed targem välja musi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma hästi vaikselt küsin. Mida sa reklaamid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.09 17:04; 06.09 20:53; 07.09 05:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma hästi vaikselt küsin. Mida sa reklaamid?[/tsitaat]

Hiina naisi
\”Made in China\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, poiss.
Ära keera solki kokku.
Hakatuseks tee endale selgeks, mis on vitamiinid.
Toored makaronid ja manna? Andke kannatust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuule, poiss.
Ära keera solki kokku.
Hakatuseks tee endale selgeks, mis on vitamiinid.
Toored makaronid ja manna? Andke kannatust.[/tsitaat]

Mulle maitsevad ka koera krõbinad..

E:/ Tänud 1 000 vaatamise eest. Uues videos sööme koerte krõbuskeid, vihmavett ja kaneeli .) 3 in 1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk Kokk kasutab toiduaineid, mis on väga kasulikud [Video]

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.