Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kokku kolides (naine mehe juurde) lõpetatakse säästmine?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 220 )

Teema: Kokku kolides (naine mehe juurde) lõpetatakse säästmine?

Postitas:
Kägu

Jälle üks, kes arvab, et teema on temast. Jutt ei old sinust!

See osa oli just minust, sest mina tõin teemasse abikaasadevahelise laenulepingu, mille peale siis üks kägu arvas, et see on haige ja niisuguse käitumise korral “pole eriti lähedasi suhteid”. Mina pean igati normaalseks, et suurema summa omanike vahetuse korral sõlmitakse leping. Ka abikaasaga, ka emaga, ka lapsega. See ei puuduta kuidagi lähedasi suhteid, küll aga on raha ja sõlmimata jäänud kokkulepped neid lähedadi suhteid lõhkunud. Kohe tuleb meelde see sünnitoetaja, mis iganes Ann või Anni ta oli, kes tegi endast hullu ohvri kui mees otsustas pere lahutada (ilmus uus naine). Kõrgharidusega inimene ja nii loll, korrutas aina, mida kõike tema teinud oli, aga vot näe, mees võttis kogu vara (oma vara!). Loll veel, et elas ja sai laosed mehega, kes kohe algul ütles, et abielluda ei taha ja temale monogaansed suhted ei kehti.

Möllas ja sõimas FB-s laste isa, päris hull lugemine oli. Jah, mees oli ka paras tõbras, aga juriidika oli tema poolel.

Seega mina olen 100% seda meelt, et igasugused suuremad tehingud (1000€ ma tõesti suureks summaks ei pea) tuleb fikseerida. Kes solvub, `a la et teda ei usaldata, siis sellise inimesega polegi mõtet pere ja kodu luua.

sina tulid oma suurte laenudega teemasse, kus probleemiks oli naine, kes sai mehelt laenu “mõnisada eurot korraga, kokku ehk isegi tuhat eurot”, mida mees nüüd tagasi nõuab – sellisel puhul on ogar tuua siia oma ärilaenud, mille puhul on elementaarne sõlmida kirjalik leping, kui üheks osapooleks on (loodav) firma. sinu näide ei puutu asjasse, teema on peresuhetest, mitte ärilaenudest. peresiseselt paarisaja euro laenamine ei peaks olema küll asi, mida kirjalikult fikseerida, veel enam tagasi nõuda, kui teine on jätkuvalt hädas

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen eelmine ja lisan, et maja on mehe nimel ja soetatud enne abielu. Ehk siis põhimõtteliselt elan “mehe pinnal”, mis küll mulle peavalu ei valmista.

Ohh, kullakene…

Põhjendasin ju, miks see mulle peavalu ei valmista. Vt ka eelmine postitus kohe. Teiseks…no kuhu ta nüüd, 67-aastasenaeriti jooksma peaks hakkama, kui eluaeg truu olnud.

+3
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sy üleeelmine post

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just nii ma arvasin! Kui teed abikaasaga laenulepingu, “puuduvad lähedased suhted”.

Mis sa nüüd leili lähed, ma kirjutasingi, et suuremate summade puhul on okei leping sõlmida.

Sa ära ise võta kõike nii nagu see teema oleks sinust, sa pigem kuulud nende õnnelike hulka, kelle elu on selline, et 1000 pole mingi summa. Paljude jaoks tähendab aga eraisikult laenamine just seda, et laenatakse ilma mingi lepinguta väiksemaid summasid. Kui on suuremat raha vaja, siis selleks on pangad olemas.

Ei lähe leili. Minu postitust tsiteeriti, mina vastasin. On loogiline?
Ma pole ka kuskil maininud, et 1000€ pole “mingi” raha. On küll, aga mitte eriti suur. Selline tagavara võiks vœi peaks ikka olema. Ma ei arva ka, et väikest summat pole mõtet säästa – on küll ja iga suurem summa saab alguse väiksemast. Tuluka teemast tuleb igal aastal kenasti välja suhtumine, et “tasuta” raha, see tuleb kohe sirgeks lüüa. Samuti olen lugenud, et ah, sel aastal ainult paarsada tagasi, seda polegi mõtet hoida. Kui niisugune hoiak, siis ei imesta, et inimene võib kooselu lõppedes varatuna tänaval olla.

Mis suuremate summade laenamisse puutub, siis kui ühel on perest anda, siis leian, et pigem laenata nii kui pangast. Aga lepinguga.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen eelmine ja lisan, et maja on mehe nimel ja soetatud enne abielu. Ehk siis põhimõtteliselt elan “mehe pinnal”, mis küll mulle peavalu ei valmista.

Ohh, kullakene…

Põhjendasin ju, miks see mulle peavalu ei valmista. Vt ka eelmine postitus kohe. Teiseks…no kuhu ta nüüd, 67-aastasenaeriti jooksma peaks hakkama, kui eluaeg truu olnud.

See, et sul veel midagi hinge taga on, ei ole põhjendus sellele, kui eluase soetatakse ühiste varade arvelt, aga läheb ainult phe poole nimele. Miks midagi sellist teha? Reaalsus ilmselt pisut teine kui eelnevalt kirjeldasid – mees siiski ostiski selle maja ja putitas üles enda raha eest, mida sa lihtsalt sujuvalt “meie” säästudeks nimetad.
Ja sel juhul ongi kõik jokk

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen eelmine ja lisan, et maja on mehe nimel ja soetatud enne abielu. Ehk siis põhimõtteliselt elan “mehe pinnal”, mis küll mulle peavalu ei valmista.

Ohh, kullakene…

Põhjendasin ju, miks see mulle peavalu ei valmista. Vt ka eelmine postitus kohe. Teiseks…no kuhu ta nüüd, 67-aastasenaeriti jooksma peaks hakkama, kui eluaeg truu olnud.

See, et sul veel midagi hinge taga on, ei ole põhjendus sellele, kui eluase soetatakse ühiste varade arvelt, aga läheb ainult phe poole nimele. Miks midagi sellist teha? Reaalsus ilmselt pisut teine kui eelnevalt kirjeldasid – mees siiski ostiski selle maja ja putitas üles enda raha eest, mida sa lihtsalt sujuvalt “meie” säästudeks nimetad.

Ja sel juhul ongi kõik jokk

Sa vist ei lugenud? Maja ostis mees. Minu korter jäi alles ja on mu lahusvara. Meie säästud läksid meie palgast maja remondiks ja laenumakseteks. Ma teenin veidi mehest rohkem. Miks seda teha…sest usaldan ja armastan teda ning usaldus pole kätte maksnud. Kui aga peaks juhtuma ime ja maksab kätte, siis on mul piisavalt säästusid ENNE abielu kogutud ja lahusvara ning kui said laenumaksed otsa, tekitan vaikselt juurde. PLUSS on mul saada ühisvarast, mis on mõlema palkade eest ostetud, lahutuse korral pool kahest üürimiseks ostetud korterist, pool suvilast saarel ja pool põllumaa müügist saadavast rahast. Pluss on mul kaks korralikku sammast, pluss oma endine korter. Mis taeva alla jäämine 🙂

+3
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie säästud läksid meie palgast maja remondiks ja laenumakseteks. Ma teenin veidi mehest rohkem.

Kui maja on enne abielu ostetud mehe nimele, miks sina sinna üldse mingeid oma säästusid sisse paned remondiks ja laenumakseteks?

Ma saan veel aru, et kui sa selles majas ise ka elad, siis ostad mõne sisustuselemendi, näiteks mööblit, teleri, maksad osa veearvest jms, aga miks sa maksad teise inimese laenumakseid? Isegi kui sul on veidikene kõrgem sissetulek kui mehel…

Sellisel juhul oleksite pidanud kohe abielluma ja selle maja ka kahe peale ostma, mitte nii, et mees ostab teie mõlema säästusid kasutusele võttes enda nimele maja.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie säästud läksid meie palgast maja remondiks ja laenumakseteks. Ma teenin veidi mehest rohkem.

Kui maja on enne abielu ostetud mehe nimele, miks sina sinna üldse mingeid oma säästusid sisse paned remondiks ja laenumakseteks?

Ma saan veel aru, et kui sa selles majas ise ka elad, siis ostad mõne sisustuselemendi, näiteks mööblit, teleri, maksad osa veearvest jms, aga miks sa maksad teise inimese laenumakseid? Isegi kui sul on veidikene kõrgem sissetulek kui mehel…

Sellisel juhul oleksite pidanud kohe abielluma ja selle maja ka kahe peale ostma, mitte nii, et mees ostab teie mõlema säästusid kasutusele võttes enda nimele maja.

Lugesin ka seda juttu ja ütleks samuti, et ääretult loll tegu.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui maja on enne abielu ostetud mehe nimele, miks sina sinna üldse mingeid oma säästusid sisse paned remondiks ja laenumakseteks?

TAHAN! Abielu! Armastus! Perekond 🙂

Nii panen min raha oma elukohta, mis juriidiliselt kuulub mu laste isale ja minu abikaasale. Nii paneb tema mõtlemata raha lauale, kui ma ütlen, et nüüd on hallux valgus hakanud tõesti valutama. Arvel mul seda 1200-2000 ei ole, aga saaksin juba ülehomme lõikusele. Panen midagi aktsiates müüki panema. Paneb raha lauale, investeerib minusse ja ütleb, miks sa oma sääste puutud? Las säästud olla!
Me oleme abikaasad. Ka minu korteris aitas tema mööblit kokku panna, ostab kogu meie autokütuse, sest sisuliselt on see kõik MEIE 🙂

+3
-24
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellisel juhul oleksite pidanud kohe abielluma ja selle maja ka kahe peale ostma, mitte nii, et mees ostab teie mõlema säästusid kasutusele võttes enda nimele maja.

Isver. Mitte mingeid minu sääste sinna ei kulunud. NULL. Loe ometi. Kõik on alles. Ta tegi sissemaksuks ainult oma korteri. Edasi maksime koos laenumakset. Kogutud säästud on mul kõik alles. Kasvanud. Korter alles. Pool muud ühisvara olemas. Uuesti vaikselt mitu aastat investeerimas.

+2
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Edasi maksime koos laenumakset.

Miks sa siis maksad maja laenumakset, mis sulle ei kuulu. Pole ju eriti tark tegu.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka minu korteris aitas tema mööblit kokku panna, ostab kogu meie autokütuse, sest sisuliselt on see kõik MEIE ????

Peab ikka päris loll olema, kui võrdled maja omamist kütuse ostmisega. Kui teil kõik nii tore ja võrdne on, miks siis maja kahe peale ei saanud vormistada? Miks ainult mehe oma?

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sina tulid oma suurte laenudega teemasse, kus probleemiks oli naine, kes sai mehelt laenu “mõnisada eurot korraga, kokku ehk isegi tuhat eurot”, mida mees nüüd tagasi nõuab – sellisel puhul on ogar tuua siia oma ärilaenud, mille puhul on elementaarne sõlmida kirjalik leping, kui üheks osapooleks on (loodav) firma. sinu näide ei puutu asjasse, teema on peresuhetest, mitte ärilaenudest. peresiseselt paarisaja euro laenamine ei peaks olema küll asi, mida kirjalikult fikseerida, veel enam tagasi nõuda, kui teine on jätkuvalt hädas

Värskendan su mälu ja tähelepanu:

täiesti haige teema, kui elukaaslane teisele raha laenab ja veel hullem, neid tagasi ootab.

/…../

Ahah, jälle keegi, kes ka abielus varalepingut mõttetuks peab? Äriga sa ilmselt ka kokku puutunud ei ole.
Mina justnimelt laenasin abikaasalt oma ettevõtte alustamiseks x summa, tema jälle aastate pärast minult ühe seadme soetamiseks. Loomulikult tegime laenulepingud ja kõik muu, mida vaja.

See üks pisike sõna – ka! – on minu tekstis sees. See tähendab, et lisaks millelegi võib paralleele tõmmata/teemasse tuua ka, samuti sellise näite v kõrvalepõike. Kaudselt on teema sama – raha ja mis sellega kaasneb. Juhin ka tähelepanu, et sina pole kindlasti see, kes otsustab kaasfoorumlaste osalemise üle mingis teemas.

Mis puutub kirjalikku leppesse, siis sul ei käse seda keegi teha. Paarisaja euro puhul ei tee mina ka, suurema summa korral on see garantii mõlemale osapoolele. See “…veel enam tagasi nõuda, kui teine on jätkuvalt hädas…” on arusaamatu. Laenu ju selleks saigi, et poleks hädas.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Edasi maksime koos laenumakset.

Miks sa siis maksad maja laenumakset, mis sulle ei kuulu. Pole ju eriti tark tegu.

Miks mitte, kui mees maksab näiteks samaaegselt näiteks autode hooldused, jooksvad remondid, kindlustused, elektri jme. Sente ei sae 🙂

Kas tõesti nii kitsisid inimesi on olemas, kes näiteks kolivad partneri ostetud majasse, sünnitavad talle lapsi ja samas keelduvad seal näiteks kardinaid ostmast, mõnd kindlustust maksmast, poest muruniitjale kütust toomast või prügiveo arvet maksmast, sest “ei ole minu maja”. Elukindlustus on minu nimele, lapsed pärivad niikuinii (ma ilmselt ka, pole uurinud), mees on lahke käega ja mina olen lahke käega, kopikaid ei loe …no natuke võiks oma partnerit ju armastada ka 🙂

Hetkel olen kodus ära nädalaks, kolmapäeval alles koju ja mees kirjutas mulle FB messengeri täna, et tellis mulle ühe ajalehe, mida ta ise ei loe, aastaks, ja ostis mu ravimid apteegist ära. Oleksin võinud seda vabalt ise siit linnast teha, aga me ei vea köit teineteise poole. Ma lähen homme vaatama, kas siit saan kuskilt temale osta midagi ägedat tema rõõmustamiseks.

+1
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka minu korteris aitas tema mööblit kokku panna, ostab kogu meie autokütuse, sest sisuliselt on see kõik MEIE ????

Peab ikka päris loll olema, kui võrdled maja omamist kütuse ostmisega. Kui teil kõik nii tore ja võrdne on, miks siis maja kahe peale ei saanud vormistada? Miks ainult mehe oma?

Keda huvitab see maja? Koduna muidugi jah. Aga mis rahajutt. Miks see peaks minu oma olema? Mul on piisavalt vara. Laste oma on see niikuinii ja minule piisaks elu lõpuni sellest, mis mul on, kui ta ta peaks mu maha jätma. Või mina tema. Klammerduma ei pea. Mul puudub vähimgi huvi kõike võimalikku oma tagumiku alla kraapida. Lapsed on kindlustatud, mina ole kindlustatud, mees on kindlustatud = meie pere on igatpidi, koos ja eraldi, kindlustatud.

+1
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teiseks…no kuhu ta nüüd, 67-aastasenaeriti jooksma peaks hakkama, kui eluaeg truu olnud.

Kui vana see Riisalu oligi?
Ja kõik need teised vanamehed, kes korraga tütrevanused naised leiavad? ????

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teiseks…no kuhu ta nüüd, 67-aastasenaeriti jooksma peaks hakkama, kui eluaeg truu olnud.

Minu 65 aastane naabrimees leidis mingi venelasest kunstrindadega bimbo endale, kes on alla 40 aasta vana. Naabrivanamehel muidugi on raha, kui vaene vana mees, siis pole ohtu karta.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teiseks…no kuhu ta nüüd, 67-aastasenaeriti jooksma peaks hakkama, kui eluaeg truu olnud.

Miks sa arvad, et ta truu on olnud? Kuidas saab midagi sellist kindlasti väita?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teiseks…no kuhu ta nüüd, 67-aastasenaeriti jooksma peaks hakkama, kui eluaeg truu olnud.

Kui vana see Riisalu oligi?

Ja kõik need teised vanamehed, kes korraga tütrevanused naised leiavad? ????

Siis pole midagi teha. Kas ma siis tunneksin ennast paremini, kui poleks seda öökappi ostnud ega 191 eurot kuus pannud majalaenule. No ei. Valu oleks ikka tunnetes. Esmalt kas kolin oma korterisse ja-või müün midagi kullast või väärtpaberitest maha ja ostan uue korteri. Või ostan maja. Muidugi võib see juhtuda, kuigi on väga ebatõenäoline. Sama hästi võin mina ta maha jätta. Aga küüned enda poole elamine pole kunagi raha juurde toonud. Ka vanasõna et kes kopikat ei korja, see rublat ei saa, ei tähenda, et väldi igasuguse raha väljaandmist. Mina andsin kopika ja olen saanud vastu ka rahas kindlasti rohkem, kui raha laenumaksetesse läks. Mida näitena tuua. Ma olen sel aastal 2x tellinud e-selveri, ühe korra e-drinksi ja ühe korra käinud üks Vorstiabis. Kõik muu toidu ostab juba aastaid, umbes 15 aastat tema, sest temal on töö, mis võimaldab pause, ta on peamine kokk ja ta viitsib mööda taluturgusid sõita ja talle meeldib oma pere ja laste toidulaua eest hoolitseda.

+1
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teiseks…no kuhu ta nüüd, 67-aastasenaeriti jooksma peaks hakkama, kui eluaeg truu olnud.

Miks sa arvad, et ta truu on olnud? Kuidas saab midagi sellist kindlasti väita?

Õige. Ütleme siis nii, et tal pole olnud regulaarset armukest ega sagedasi petmisi. Siiski üldiselt ma arvan, et juhupetmise võimalus on nullilähedane, aga nii naiivne ma pole, et selle peale mürki võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui maja on enne abielu ostetud mehe nimele, miks sina sinna üldse mingeid oma säästusid sisse paned remondiks ja laenumakseteks?

TAHAN! Abielu! Armastus! Perekond ????

Nii panen min raha oma elukohta, mis juriidiliselt kuulub mu laste isale ja minu abikaasale. Nii paneb tema mõtlemata raha lauale, kui ma ütlen, et nüüd on hallux valgus hakanud tõesti valutama. Arvel mul seda 1200-2000 ei ole, aga saaksin juba ülehomme lõikusele. Panen midagi aktsiates müüki panema. Paneb raha lauale, investeerib minusse ja ütleb, miks sa oma sääste puutud? Las säästud olla!

Me oleme abikaasad. Ka minu korteris aitas tema mööblit kokku panna, ostab kogu meie autokütuse, sest sisuliselt on see kõik MEIE ????

Mulle tundub küll, et see MEIE on oigem mehe panus.
Sul ei ole arvel 1200-2000€? Selleks peab hakkama aktsiaid müüma? Ühesõnaga sina ei saa ilma mehe abita mingeid spontaanoste tega või isegi arstile minna, sest raha raha sul pole, on ainult nn aktsiaraha? Seda viimast aga ei saa ju kohe.
Njah, Perekoolis liigub ikka tõsiaelt kirju seltskond.

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul ei ole arvel 1200-2000€? Selleks peab hakkama aktsiaid müüma? Ühesõnaga sina ei saa ilma mehe abita mingeid spontaanoste tega või isegi arstile minna, sest raha raha sul pole, on ainult nn aktsiaraha? Seda viimast aga ei saa ju kohe.

Mul oli sellel hetkel ca 1020 tavaarvel. Pole harjumust hoida nädal enne palgapäeva arvel rohkem, kui seda saab investeerida ja kõik on olemas. Polnud kindel, kas operatsiooniks peab maksma ette või pärast.
Oh, ma olen ka mehele imestades otsa vaadanud, kui ta ütleb, et tuleval kuul ostaks selle miski, nt uue paadimootori. Miks tuleval kuul, mul on arvel niipalju, palju sul on, siis meil on kokku niipalju. Kui tahad, osta sel kuul.

+1
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sünnitavad talle lapsi

sa sünnitad lapsi kellelegi teisele?

Sa saad kellegagi koos lapse, mitte sa ei sünnita neid kellelegi teisele, kui sa just surrogaatema ei ole.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tõesti nii kitsisid inimesi on olemas, kes näiteks kolivad partneri ostetud majasse, sünnitavad talle lapsi…

Kas tõesti on olemas inimesi, kes sünnitavad partnerile lapsi? Mõni vist lausa riigile, nagu lugenud olen.
Absurd!

Elukindlustus on minu nimele, lapsed pärivad niikuinii (ma ilmselt ka, pole uurinud),…

Oled küll, ära vassi. Eespool kilkad ju, kuidas sa lahutuse korral ühisvarast osa saad ja nüüd ei tea, et abikaasa pärib poole ja lapsed poolest pooled/veerandid vms? Püüad jätta hästi hooletut muljet, tegelikult on viimase põrandaliistu ja sendini kõik välja arvutatud ja teada.

Ma lähen homme vaatama, kas siit saan kuskilt temale osta midagi ägedat tema rõõmustamiseks.

Tõeline lasteaed!

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sünnitavad talle lapsi

sa sünnitad lapsi kellelegi teisele?

Sa saad kellegagi koos lapse, mitte sa ei sünnita neid kellelegi teisele, kui sa just surrogaatema ei ole.

Nii, jõudsime sõnade kallal närimiseni, sest kõri kallale ei õnnestunud tulla. Elame üle. Sul on õigus. Õige sõnastus olnuks, et sünnitan endale ja talle (või meile temaga) lapsi.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled küll, ära vassi. Eespool kilkad ju, kuidas sa lahutuse korral ühisvarast osa saad ja nüüd ei tea, et abikaasa pärib poole ja lapsed poolest pooled/veerandid vms? Püüad jätta hästi hooletut muljet, tegelikult on viimase põrandaliistu ja sendini kõik välja arvutatud ja teada.

Ühisvara kohta muidugi tean, aga see maja, mile kohta kirjutan, et ei tea täpselt EI OLE ÜHISVARA.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled küll, ära vassi. Eespool kilkad ju, kuidas sa lahutuse korral ühisvarast osa saad ja nüüd ei tea, et abikaasa pärib poole ja lapsed poolest pooled/veerandid vms? Püüad jätta hästi hooletut muljet, tegelikult on viimase põrandaliistu ja sendini kõik välja arvutatud ja teada.

Ühisvara kohta muidugi tean, aga see maja, mile kohta kirjutan, et ei tea täpselt EI OLE ÜHISVARA.

Aga aitäh info eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul on arvel niipalju, palju sul on,

Kõik on nii usaldav ja ühine, aga pole ühist pangaarvetk. Tõeline MEIE!

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul on arvel niipalju, palju sul on,

Kõik on nii usaldav ja ühine, aga pole ühist pangaarvetk. Tõeline MEIE!

Eestis ei saa olla ühist pangaarvet 🙂

Meil on kummalgi oma. Kuskil e-postkastis on mul mehe konto andmed ja temal minu omad. Ei mäleta et oleksin kunagi vaadanud. Mugavam ja normaalsem on peres ju arutleda. Kui jutt on midagi meie perekonnale ostmisest, mis on kallim kui jooks rehve, siis muidugi räägime, palju meil kokku raha on. Oluliselt lihtsam on küsida, saada 3 sekundiga vastus ja koos arutleda, kui vaikides kõrvuti tugitoolidest nohisedes arvutisse minna ja vaadata abikaasa pangakontot.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii, jõudsime sõnade kallal närimiseni, sest kõri kallale ei õnnestunud tulla. Elame üle. Sul on õigus. Õige sõnastus olnuks, et sünnitan endale ja talle (või meile temaga) lapsi.

Olen teemaalgataja.

Kas sa meietad ennast? Ära unusta, et sina, hoolimata minu palvest mitte see teema sinu personaalteemaks muuta, vatrad siin tundide kaupa oma isiklikest asjadest.
Sa ei pea ka igale küsimusele vastama, aga on näha, et sulle väga meeldib teie perekonna asju ja vara Perekoolis lahata. Ole hea inimene ja tee sellest teine teema, mitte ära risusta minu loodut. Sinu perekonna ajalugu ja käekäik ei puutu kuidagi teemasse. Õigemini puutus niipalju, et seletasid ära – raha kui niisugust sul pole, on vajadusel aktsiad ja kuld, nälja ja tänavale ei jää, tore. Nüüd on kõik saanud selguse ja sina rahulduse jutustamisest ning ma arvan, et aitab. Sinu kõri ei huvita kedagu peale su enda.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 220 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kokku kolides (naine mehe juurde) lõpetatakse säästmine?