Esileht Pereelu ja suhted kokku paariks alles palju aastaid hiljem peale tutvust- võib asja saada?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: kokku paariks alles palju aastaid hiljem peale tutvust- võib asja saada?

Postitas:

Leidsin suvalisest jututoast 6-7a tagasi huvitava inimese, kellega teatud põhjustel suhe arenema ei saanud hakata. Austasime üksteise suhteid (kokku ei saanud) ja rääkisime 4a vahel harva niisama maast ja ilmast msn-s kuniks see \”virtuaalsõprus\” lõpuks kuidagi vaibus. Märkasin ükspäev juhuslikult Facebookist, et ta on naisest lahku läinud ja vallaline. Olen ka vahepeal üksikema staatusesse sattunud ja mõtlen, kas võtta ise ühendust. Samas kui see leek omal ajal kustus, on mõtet hakata üritama vana suppi…?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noo kui suhtlemine oli ainult netipõhine, mis vana supp see siis on ? Suhtluse uuendamine ?
Aga selle mõttega ära talle küll lähene, et sina otsustad ära, et kolid temaga kokkuelama 🙂 Suhe ei ole ju mingi ühe isiku planeerida. Et nagu mehel enam midagi otsustada ei ole, et kui sina kõnetad, siis kohe peab sinuga kokku kolima ? Vallalise staatus võib tähendada ka seda, et hetkel on naisega korralikult tülis ja seda silt ripub kuni leppimiseni. Tean mitut abieluinimest, kes niimoodi oma tülisid väljendavad, vahetades facebooki staatust. Sisuliselt on aga nad ikka \”vallalisena\” registreeritud abielus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub et sa lihtsalt mõtled praegu liiga palju ja liiga suurelt. Lase elul minna nagu läheb.Ega kohe ei pea ju suhtesse siis astuma, võite ju ka niisama oma vana tutvust uuendada-jätkata, lihtsalt suhelda. Ja kui tõesti on midagi enamat, küll siis asjad omasoodu veerevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain oma mehega kokku üle aasta peale suhtlemise algust. Tutvusime ka mingis suvalises foorumis, kribasime teineteisega mitu kuud. Siis mingil põhjusel ma talle enam ei kirjutanud. Tema mulle ka mitte. Ja läks mööda terve aasta, kui ta mulle juhuslikult kirjutas, et kuidas läheb. Olid temal vahepeal olnud muutused ja minul ka. Siis saime kokku…ja jäime kokku, nüüd juba aastaid. Küsida võid ikka, et mis ja kuidas, eks siis paistab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen hetkel suhtes, mis algas virtuaalse tutvusega 9 aastat tagasi. Tollal me kokku ei saanud, kumbki leidis reaalis partneri ja suhtlus jäi soiku.
Kaks aastat tagasi, olles mõlemad vallalised, sattusime msn-s rääkima, kuu aega hiljem I kohtumine ja sealt edasi suhtesse. Ja see suhe läheb aina paremaks. Samas on tunne, et noorematena kohtudes poleks see kõik nii lihtne olnud, polnud kogemusi ega sellist suhtumist ellu, mis nüüd. Õige inimene tuleb õigel ajal, usun nüüd mina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain oma abikaasaga tuttavaks kui olime alles noored (mina 15a, tema 18a) ja kokku kolisime 7 aastat hiljem. Enne seda liikusime lihtsalt ühises sõpruskonnas ja oli meil mõlemal teisi lühisuhteid. Mina sain isegi vahepeal lapse teisega, praegune mees käis ühiste sõpradega mind haiglas õnnitlemas sel puhul jne. Lapse isaga kooselust asja ei saanud, vanad sõbrad mul aga jäid alles, liikusime ikka ühises seltskonnas ja nii me lõpuks teineteist \”leidsimegi\”. Praeguseks oleme 14 aastat abielus olnud.
Mina usun, et kui olete kokku loodud, küllap siis kunagi ka kokku saate ja jääte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Pereelu ja suhted kokku paariks alles palju aastaid hiljem peale tutvust- võib asja saada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.