Esileht Pereelu ja suhted Kokkukolimise heietus ja erinevused partnerite vahel

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )

Teema: Kokkukolimise heietus ja erinevused partnerite vahel

Postitas:
Kägu

Olen 42 naine, 2 teismelise ema. Mõned aastad lahutatud. Eelmisel aastal kohtusin toreda mehega, kes on 34, lastetu ja elab vanematega. Meil on väga hea klapp ning oleme omadega jõudnud kokkukolimise juttudeni. Minul on oma elamine, lisaks veel korter, mis on välja üüritud. Iseenesestmõistagi, mees koliks minu juurde. Aga midagi siin häirib mind. Eelnevalt on ta elanud ühe naise juurest teise juurde vahepeatustega vanemate juures. Ja nüüd ma olen järjekordne naine, kelle juurde sisse kolitakse. Ühest küljest tobe mõelda, aga ma ei saa sinna ka midagi parata.

Mees tahab abielluda, kodu, ühiseid lapsi. Minul juba on lapsed ja juba suured lapsed, tõesti enam ei taha. Praegu on väga tore elu oma kahe teismelisega. Tahakski vaid kaaslast, kellega elu jagada. Aga mitte titenduse ja kodu mängimisega jälle otsast alata. Kohati on mul isegi tunne, et mees tuleks justkui kolmandaks pojaks. Käisime eile poistele uusi sooje riideid ostmas ja mees justkui vaatab kõrvalt, et tal on ka vaja. Aga ise ta endale ei osta, põhimõtteliselt enda peale ei kuluta. Ta võib mulle osta midagi, aga siis justkui ootabki vastu, et mina täidan tema soovid. Mingi kummaline arusaam suhtest, kus täidetakse üksteise soove. Mina aga saan omade soovide täitmisega ise hakkama, sama eeldan mehelt. Mees vist pole harjunud enda eest veel hoolitsema, seda on teinud eelnevad naised ja ema.

Juba eos, enne kokkukolimist mulle tundub, et see on halb plaan. Muidu kaaslasena on ta tore. Aga just see kokkukolimine on pannud rohkem mõtlema. Kas on veel kellelgi kogemusi, kuidas on läinud, kui erinevused nii vanuse kui perekonnaseisu, rahalise seisu misiganes erinevused on väga suured ja ikkagi on kooselu kenasti sujunud?

+26
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge alustage ühist elu. Teil on täiesti erinevad ootused ja soovid, mida aeg ainult võimendab.

+53
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kirjelduse järgi võib eeldada küll, et need kahtlused ajas aina süvenevad, ega ta ilmselt rahaliselt ka väga panustama hakka, olete sellest rääkinud? kui mees otsib järjekordset mugavat “toit laual-pesu pestud” kodu, siis kahest lapsest sulle juba aitab ka, eks see teemaalgatus ainult kinnitab seda.

+32
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks kokku kolida ja mitte pidada kahe võrdse täiskasvanu vahelist visiitsuhet? Te olete eludega nii erinevas kohas, et ma näen palju potentsiaalseid konflikte tulevikus. Sina oled kahe jalaga maas olev naine, kellel vastutus laste ees, mees tundub paras nipernaadi. Sellisel juhul võikski ju lihtsalt meeldivalt aega veeta, mitte kodu mängida? Kui su sisetunne ütleb juba praegu, et see on halb plaan, siis sellel on mingi põhjus. Laste saamine pole teil juba vanuse tõttu nii lihtne, et mõeldud-tehtud.

+27
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi ei koliks kokku.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juba eos, enne kokkukolimist mulle tundub, et see on halb plaan.

Jah, tõesti tundub olevat halb plaan. Ninnu-nännu läheb üle ja siis sa ei mõista, kui pime olid. Selline lapse käitumine mehe poolt ei tõota midagi head sulle, kes sa juba oled neist mängudest välja kasvanud.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enda ja teiste elukogemuse pealt võin öelda, et tahad tugevat peret, tuleb kokku kolides luua ühine kodu. See ei ole hea alus suhteks, kui üks kolib teise juurde sisse ja kodus olijad peavad hakkama ruumi tegema uuele tulijale. Teema on kirjutatud huvitavalt, toonitatud asju, mida tavaliselt mehed märkavad. Niiet arvan, et teemakirjutaja ei ole naine, vaid mees. Milleks selliseid kirju siia vorpida, noo ma ei tea. Noo õpi siis nii kirjutama, et vähemalt tõene oleks.

+2
-27
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen olnud samas olukorras, kus mul 3 last olemas ja hakkasime suhtlema 10a noorema mehega, kellel lapsi pole. Ise olen 40. Lõpetasin selle suhte, sest mina enam lapsi mitte mingil juhul ei soovi, tema aga küll.

Tegelikult ei kujuta ma üldse ette, et noor mees ja vanem naine koos saaks elada.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enda ja teiste elukogemuse pealt võin öelda, et tahad tugevat peret, tuleb kokku kolides luua ühine kodu. See ei ole hea alus suhteks, kui üks kolib teise juurde sisse ja kodus olijad peavad hakkama ruumi tegema uuele tulijale. Teema on kirjutatud huvitavalt, toonitatud asju, mida tavaliselt mehed märkavad. Niiet arvan, et teemakirjutaja ei ole naine, vaid mees. Milleks selliseid kirju siia vorpida, noo ma ei tea. Noo õpi siis nii kirjutama, et vähemalt tõene oleks.

Pigem müüd oma lapsepõlvekodu maha, kui lased uuel kallimal sisse kolida?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enda ja teiste elukogemuse pealt võin öelda, et tahad tugevat peret, tuleb kokku kolides luua ühine kodu. See ei ole hea alus suhteks, kui üks kolib teise juurde sisse ja kodus olijad peavad hakkama ruumi tegema uuele tulijale. Teema on kirjutatud huvitavalt, toonitatud asju, mida tavaliselt mehed märkavad. Niiet arvan, et teemakirjutaja ei ole naine, vaid mees. Milleks selliseid kirju siia vorpida, noo ma ei tea. Noo õpi siis nii kirjutama, et vähemalt tõene oleks.

Mida siis tavaliselt mehed märkavad?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida siis tavaliselt mehed märkavad?

Et lastele osteti riideid ja tema jäi ilma.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida siis tavaliselt mehed märkavad?

Et lastele osteti riideid ja tema jäi ilma.

Mis jama see on. Kas mõni normaalne mees ootab, et talle ostetakse koos lastega riideid?

+25
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juba eos, enne kokkukolimist mulle tundub, et see on halb plaan. Muidu kaaslasena on ta tore. Aga just see kokkukolimine on pannud rohkem mõtlema. Kas on veel kellelgi kogemusi, kuidas on läinud, kui erinevused nii vanuse kui perekonnaseisu, rahalise seisu misiganes erinevused on väga suured ja ikkagi on kooselu kenasti sujunud?

Kuidas teil muidu see seksivärk omavahel toimib? Oled rahul? Ma ise ei soovitaks nooremat lastetut meest võtta, vaid vaadata omavanuseid lahutatud mehi, kes enesega toime tulevad. Nende puhul võib aga tekkida mure, et mõnel äkki oma elamine ja ei taha sinu juurde kolida.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ju tead ise ka vastust, kirjutad selle välja lausa – see pole mees, see on arengutasemelt poisike, kes otsib endale ema aseainet. Milline 34-aastane mees elab oma vanematega? Saaks aru, kui ta vanemad vanad ja põdurad ja ta on nad enda koju kolinud, et nende eest parem hoolitseda oleks, kuid sellisel juhul ei tekiks ka küsimust, et kas ta peaks sinu juurde kolima.

Võtad ta enda katuse alla, kasutab sind paar aastat ära, kuni sul kõrini saab ning silmad avanevad ja ta välja viskad, et järgmine ta oma tiiva alla korjata saaks.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jäta palun see mees kellelegi nooremale naisele, kes temaga lapsi saada tahaks ja temaga peret luua tahaks. Ilmselgelt olete teie kaks liiga erinevas eluetapis, et rahulikult päikeseloojangusse sõuda. Mingil hetkel hakkab see mees lapsi tahtma, sinul on see juba ammu “tehtud-nähtud” ja sa isegi ei taha rohkem lapsi. Siis isegi kui lahku ei lähe, siis mees on lõppude lõpuks sinu “peres” (= sina ja sinu lapsed) õnnetu. Praegu tundub tunne kuum ja meri põlvini ja küll kõigega hakkama saab, aga lõpuks ikka tõenäoliselt ei saa. Sa südamepõhjas ei taha isegi teda “oma kaela peale”, oma korterisse jne. Kõik see sissekolimine teie töötavasse peresse ja kasuisandus noorema lastetu mehe ja kahe teismelise vahel… kaheldav.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan eelmisele jutule, et niisama koos võite vabalt olla ja visiitsuhet pidada, aga tõsisemate plaanide koha pealt tõmbaksin piiri. Kui mees otsib kohta, kuhu lihtsalt mõnusasti sisse kolida järgmise “emme” juurde, no misasi see on…

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kokku ei koliks, sest see mees tõesti otsib uut kodu koos hoolitseva ja asjade eest maksva “emaga”.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 42 naine, 2 teismelise ema. Mõned aastad lahutatud. Eelmisel aastal kohtusin toreda mehega, kes on 34, lastetu ja elab vanematega.

Kohati on mul isegi tunne, et mees tuleks justkui kolmandaks pojaks.  Mees vist pole harjunud enda eest veel hoolitsema, seda on teinud eelnevad naised ja ema.

Kui armumisperioodil teise ellusuhtumine, arusaamised, soovid ja rahateema häirivad, siis kokkukolides võimenduvad need erinevused veelgi. Aga tunne on sul õige – see mees kipub sulle pigem pojaks. Suhted, kus mees valib endast nii palju vanema naise, otsib tegelikult omale uut ema. Palun kuula enda sisetunnet.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mehel pole lapsi, aga ta on öelnud, et tahab neid. Ja sinul ON lapsed ja sa tead, et rohkem enam ei taha – siis siit ei saa ju pikaajaliselt õnnelikku suhet kahjuks tulla? Sest isegi kui mees praegu, suhte alguses armununa mõtleb, et ah, suva need lapsed, eks vaatame, mis elu toob, siis ta ju tahab neid ikka edasi, aga sinul ei ole enam aastaid aega rasestumise osas ümber mõelda (mitte et sa peaksid seda tegema, aga no 25-aastase naise puhul võiks mees ju veel sellele loota, et naise algne vastumeelsus asendub siiski ka lapsesooviga millalgi lähima 10-15 aasta jooksul). Ehk siis kokkukolimine ei tundu üldse hea mõte. Kumbki teist saab lõpuks ikka haiget ja seal vahel on veel sinu teismelised ka, ei-ei.
Aga suhte jätkamine võiks ju ka kokku kolimata võimalik olla? Lihtsalt selle klausliga, et tõenäoliselt on mehel mingi radar ikkagi aktiivne, sest kunagi tahab ta oma peret ja lapsi.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võta elult, mis võtta annab. Kui on hea klapp, siis miks mitte. Abielluma ei hakkaks ega lapsi saama, aga koos elamiseks sobib, kui ikka panustab ühisesse elllu ja lastega saab läbi. Kui kauaks seda suhet on, eks elu näitab.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enda ja teiste elukogemuse pealt võin öelda, et tahad tugevat peret, tuleb kokku kolides luua ühine kodu. See ei ole hea alus suhteks, kui üks kolib teise juurde sisse ja kodus olijad peavad hakkama ruumi tegema uuele tulijale. Teema on kirjutatud huvitavalt, toonitatud asju, mida tavaliselt mehed märkavad. Niiet arvan, et teemakirjutaja ei ole naine, vaid mees. Milleks selliseid kirju siia vorpida, noo ma ei tea. Noo õpi siis nii kirjutama, et vähemalt tõene oleks.

Kui sa tuled siia selliseid väiteid esitama, siis tõesta ära ka, miks sa siia kirjutad siis, kui ei suuda ära põhjendada? Kas sa väidad, et kirjutaja on mees, kes tahab noorema mehega kokku kolida või mida? Selge ju, et tegu on naisega. Ma ei tea, kust sa võtad, et TA mees on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina peaks selle mehega vestluse teemal “lapsed”. TA – sa oled 42 – selles vanuses rasestumine on nagu loteriivõit, st suht harv juhus. ja vast olulisem selle jutuajamise käigus on see, et sina enam lapsi ei taha. sa peaksidki selle juurde jääma. eks pärast seda tõsist jutuajamist ole näha, mis saab. kas mees võtab mingeid otsuseid vastu või mitte. st. kas jätkab suhet või mitte, kui lapsed nii olulised on.

kui jääte suhtesse ja suhtlema, siis ma selle kokkukolimisega ei kiirustaks. ütle mehele, et sulle meeldib su elu praegu ja et sa pead selle kokkukolimise mõttega veel harjuma ja mis kõige olulisem – ka oma lastega arvestama. kas lapsed ka tahavad, et see mees sisse koliks? on sul pojad või tütred? kui tütar või tütred, siis tema tunneb end kõige ebamugavamalt. võibolla praegu saab stringide väel kodus ringi kepsutada, sest pereliikmete ees on see ok. aga ema uus polt on võõras mees. hakka siis oma kodus iga liigutust ette mõtlema, jne – see ei ole kõige mõnusam.

suhtle selle mehega niisama, nii nagu sina tahad. võibolla see mees areneb ja teil on pikem tulevik, aga võibolla mitte. tänane päev on tore. ole egoistlik.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees tahab abielluda, kodu, ühiseid lapsi. Minul juba on lapsed ja juba suured lapsed, tõesti enam ei taha. Praegu on väga tore elu oma kahe teismelisega. Tahakski vaid kaaslast, kellega elu jagada. Aga mitte titenduse ja kodu mängimisega jälle otsast alata.

Kuule naine, oli tore, noormees aitas sul aega viita, aga lase ta nüüd vabaks, et tal oleks võimalik endale pere luua. Ilmselge ju, et teie plaanid-soovid selles väga olulises küsimuses ei klapi. Teie kooselu ja suhe on välistatud või sa tõesti eeldad, et noor mees loobuks laste saamisest sinu pärast?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees tahab abielluda, kodu, ühiseid lapsi. Minul juba on lapsed ja juba suured lapsed, tõesti enam ei taha.

Kuidas teil siis “klapp” on, kui nii erinevad ootused elule…? Oled sa mehele öelnud, et sina rohkem lapsi ei taha?

Ma ei saa tegelikult kokkukolimise problemaatikast üldse aru, kui need kaks lauset näitavad selgelt kätte, et te ei sobi. Võibolla on tõesti seks hea ja tore ka juttu ajada, aga ühist elu pole küll mõtet temaga planeerida. Parem ütle kohe välja, et sulle meeldib su kodu ja lastest ka aitab. Pole vaja teist inimest petta. Kui paar aasta pärast suur armumine üle läheb, olete mõlemad õnnelikud, et päris “kokku ei kolinud”. Aga muidugi võib ta sinu juures külas käimist praegu jätkata, kui teile parasjagu mõlamale praegu nii sobib. Noor mees ju veel, jõuab endale ka paari aasta pärast hakata laste ema otsima.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt igaks juhuks ütlen, et 42 pole lapse või laste saamiseks sugugi liiga vana. Minu enda vanaema sündis, kui tema ema oli 46. Juhul, kui sa tõesti rohkem lapsi ei taha, siis muidugi.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanusevahe eksisteerib põhjusega… et passi vaadataks ja viis korda mõeldaks. Lase mees vabaks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind teeks ettevaatlikuks mees, kes veel 20ndates elab vanematega, aga 34 – täiesti kindlalt peseb emme tal kodus sokke, vaaritab süüa, koristab tuba ja peab teda ülal. Sel mehel puudub iseseisvus. Ta otsib endale uut emmet. Usun, et on ahvatlev noore mehe tähelepanu, aga oled arukas naine ja leiad endale veel palju parema, võrdväärse kaaslase. Teie suhe ei saa toimima, teed vaid end õnnetuks.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes siin räägivad juttu, et lase mees vabaks – minu poolest on ta kogu aeg vaba olnud. Laste teema on meil algusest saadik läbiräägitud, et mina enam ei soovi. Praeguse teema eesmärk ei olegi niivõrd, et ma kangesti sooviks kooselu. Pigem vist ongi see paratamatus, et kui niikuinii on teada, et eesmärgid pikemas perspektiivis on nii erinevad, siis ehk tasuks see suhe kohe ära lõpetada. Mehest niikuinii lõpetajat ei oleks.

Siiski oleks tore kuulda teistest sarnastest suhetest, mis neist on saanud, eriti neist suhetest, kus koos hakataksegi elama ning mõlemad on rahul oma eluga.

Ise olen mõelnud uut kooselu alustada siis kui mõlemad poisid on kodust väljas, sinna pole enam palju aega jäänud.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes siin räägivad juttu, et lase mees vabaks – minu poolest on ta kogu aeg vaba olnud. Laste teema on meil algusest saadik läbiräägitud, et mina enam ei soovi. Praeguse teema eesmärk ei olegi niivõrd, et ma kangesti sooviks kooselu. Pigem vist ongi see paratamatus, et kui niikuinii on teada, et eesmärgid pikemas perspektiivis on nii erinevad, siis ehk tasuks see suhe kohe ära lõpetada. Mehest niikuinii lõpetajat ei oleks.

Siiski oleks tore kuulda teistest sarnastest suhetest, mis neist on saanud, eriti neist suhetest, kus koos hakataksegi elama ning mõlemad on rahul oma eluga.

Ise olen mõelnud uut kooselu alustada siis kui mõlemad poisid on kodust väljas, sinna pole enam palju aega jäänud.

Pead ise lõpetama suhte. Kokkuvõttes ta võidab ja hiljem on tänulik.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siinkohal ongi siis otsustamise koht, mis edasi teha, kuhu oma elu pöörata või jätta kõik samaks. Meie ju ei saa seda otsust sinu eest teha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )


Esileht Pereelu ja suhted Kokkukolimise heietus ja erinevused partnerite vahel