Esileht Erivajadustega laps Kokkupuude lastekaitsetöötajaga?

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Kokkupuude lastekaitsetöötajaga?

Postitas:
Kägu

Tere Perekooli liikmed!

Usun, et me kõik teame oma tutvusringkonnas kedagi, kellel on kokkupuude lastekaitsetöötajaga. Seega teame ka seda, et tänasel hetkel ei tähenda enam lastekaitsetöötajaga suhtlemine üksnes halbu vanemlikke oskusi, vaid toimetamist oma lapse heaolu nimel, mistahes valdkonnas, ka erivajadustega laste puhul, kui ka koolikohustuse täitmise küsimustes või lapse õigusrikkumist puudutavas.

Ehk on ka Teie hulgast kedagi, kes on lastekaitsetööga isiklikult kokku puutunud? Palun jagage oma kogemust!

Jagage oma kogemust aadressil http://www.lastekaitselugu.ee ning andke lastekaitsetöötaja kohta tagasisidet – selle abil on võimalik saada teada, mis lastekaitsetöötajaga koostööd soodustab, mis takistab, mis peaks olema teisiti jne.

Mida rohkem hinnanguid, seda selgem pilt! Kogutud vastuste põhjal on võimalik teha ettepanekuid lastekaitsetöö parendamiseks ja tööpraktika täiendamiseks!

Selgitame ühes koos välja – mis toimib ning mida tuleb muuta!

0
-2
Please wait...

Postitas:
lastekaitselugu

Täida küsimustik ja õpeta oma looga!

Lastekaitsetööga kokku puutunud inimesed näevad olukorda teisiti, kui ametnikud ning just seetõttu on oluline nende kogemuste uurimine.

Kui Sinul on olnud kontakti lastekaitsetöötajaga (mis võib ka olla lühike ja ühekordne või juhtunud väga ammu või olete suhelnud hoopiski nt kellegi teise perekonnast) siis palun täida anonüümne küsimustik http://www.lastekaitselugu.ee – ka ainult valikvastustega küsimustele vastamine on oluline ja õpetlik!

Kogutud vastuseid kasutan magistritöös, et selgitada välja, mis nt lastekaitsega koostööd soodustab, mis nt koostööd takistab või mida tuleks sootuks muuta!

Lisaküsimuste jaoks on veebilehel minu kontaktandmed – vastan ja selgitan rõõmsasti juurde!

0
0
Please wait...

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Erivajadustega laps Kokkupuude lastekaitsetöötajaga?