Esileht Sünnitus Kole kõhuvolt pärast KEISRIT!

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Kole kõhuvolt pärast KEISRIT!

Postitas:

No on ikka lugu, ma arvasin, et mul, noorel naisel, eelnevalt üsna sileda kõhuga, ei jää pärast keisrit midagi näha peale aimatava armi. 6 nädalat hiljem ma olen saanud juba jooksmas käia ja üldine enesetunne on hea, aga kõhul on selline kerge rasvapolster peal, tänu sellele on armi kohal põlleke.
Mismoodi nüüd edasi? Kas peaksin veel ootama? Kas trenn võib aidata midagi muuta? Üldse ei taha leppida, et kõht on nüüd selline.
Laps on muidugi tore kingitus, aga ootamatult raske oli taastuda lõikusest ning nüüd peeglist ennast vaadata ei tahagi.. Keha suhtes on nüüd täitsa ebakindlus ning meest ka sinna kõhu juurde katsuma ei luba..

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole eriti mõistlik otsus 6 nädalat peale keisrit jooksmas käia. Anna aega endale ometi ükskord sellest ebanormaalsest ideaalse alakaalulise keha kultusest eemal olla. Maailmas on tähtsamaidki asju kui ideaalses kaalus olla.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega pärast tavasûnnitustki kõik 1,5 kuu möödudes modellikõhuga ei ole. Mul oli keiser ja kõht+arm taastisid ikka pool aastat. Armi.oli tunda isegi aasta jagu. Ma muidugi hakkasin kohe pärast lõikust bandaaži kandma, arm muidugi väljas. Ei tea, kas sellest, aga rippuma ei jäänud midagi. Pehme ja paks oli siiski.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

6 nädalat hiljem ma olen saanud juba jooksmas käia ja üldine enesetunne on hea, aga kõhul on selline kerge rasvapolster peal, tänu sellele on armi kohal põlleke.
Mismoodi nüüd edasi? Kas peaksin veel ootama? Kas trenn võib aidata midagi muuta? Üldse ei taha leppida, et kõht on nüüd selline.

Kui on rasvapolster kõhul, siis ei saagi ju armi koht täiesti sile olla, see pole kuidagi võimalik 🙂
Anna aega. Arm ise muutub ka pidevalt, kootuma hakkab alles 6 kuu pärast. Rakud elavad oma elu, sa pole ju plastikust.
Kindlasti aitab trenn rasvkudet vähendada, aga vara veel. Lase kehal normaalselt toibuda.
Kerge jooks ei tee paha, aga tugevaks treenimiseks on veel vara.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 19:06; 21.11 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need “anna aega” tädid võitlevad titekilodega veel ka siis, kui laps juba koolis käib ja sport on nende jaoks müstiline enesepiinamine.
Kui enesetunne hea ja kõik korras, siis loomulikult võib trenni teha. Ilmselt see volt tekkis tõepoolest seetõttu, et kõhul on pekikiht. Normkaal pole alakaal ja kõhul naisel küll mingit märgatvat rasvakihti ei peaks olema. Kui kehakaal on suurem, kui enne sünnitust, võiks proovida seda langetada. Ja kui volt püsib, siis millalgi ka ilukirurgiga konsulteerida.

+4
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need “anna aega” tädid võitlevad titekilodega veel ka siis, kui laps juba koolis käib ja sport on nende jaoks müstiline enesepiinamine.

Mitu keisrit sulle tehtud on, et nii kindlalt selliseid väiteid loobid?

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 19:06; 21.11 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui talle ka tehti, siis jooksis ta ilmselt otse sünnitusmajast trenni, sest mees oleks ta lihtsalt maha jätnud esimese pekivoldi pärast 😉 .

Aga kui nüüd mitte iroonitseda, siis mul on see volt ikka veel (aasta kreisrist) ja ilmselt ka jäāb igavesti) Aga nende trennihaide kõrval olen ma rasvunud ja lodev 162cm ja 62kg.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sama lugu, enne rasedust täiesti laudsileda kõhuga ja pärast keisrit armi kohal rasvavolt. Tegelikult läks ikkagi iga kuuga natukesehaaval väiksemaks, kuniks avastasin, et on täiesti kadunud. Ära muretse ja trenniga tasub kindlasti veel oodata. Füüsiline pingutus võib liiteid tekitada ja see on juba suurem probleem. Mulle vähemalt nii arst ütles ja väga kerget trenni lubas alles 2-3 kuud pärast keisrit tegema hakata.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks keisrit olnud, olen ülekaalus aga enne ei rippunud kõht vaid oli lihtsalt selline pehmeke. Nüüd aga ripub üle armi korralikult.
Minu eesmärk on saada normkaal ja kui kõht pole ilus siis peale viimast last minna siiski kõhtu ka korrigeerima. Esimesest keisrist kohe 3a möödas ja teisest 1a

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul valgus veri juba haiglas sinna voldikohta ja kuna koheselt haava lahti ei lõigatud, vaid 2 päeva pärast günekoloog laiutas käsi, et nüüd pole teha enam midagi. Soovitas hiljem ilukirurgi poole pöörduda.
Absurd olulord, olen ideaalkaalus ja pean selle banaani suuruse kivikõva tüki pärast 3500 eurose kõhuplastika tegema. Sünnitusest möödas 1 a 3 k. Sünnitusi 4. Ehk et enam ei muutu selle kõhuga midagi, rasvapolstrit pole, konkreetne banaan on naha all näha püsti ja eriti pikali, katsudes valus ja ebanugav. Muidu keha heas toonuses ja vormis.
Plaanin hiljemalt 2 kuu pärast kõhtu korrigeerida.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on olnud kaks keisrit ja ma arvan, et umbes kolme kuu pärast oli kõht endine. Esimene kord oli tulemus lausa nii hea, et kui läksin uue günekoloogi juurde ja olin talle oma loo ette vuristanud, siis läbivaatusel küsis ta üllatunult, et aga mis günekoloogiline operatsioon teil olnud on, sest arm oli keisriarmi kohta nii väike. Teisel korral jäi arm suurem ja kui kaalu on rohkem, siis on volt ka märgatav, aga kui kaalu on pikkus- 110, siis kaob volt ka ära. Nii et ei pea hullus alakaalus olema, et kõht sile oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul möödas aasta. Rasvavolti pole, küll aga väga kōrge ja kole arm jäi. Nagu vihmauss. Keegi ütles, et niidid vōeti liiga hilja välja, et sellepärast. Ei teagi, aga ōnnetu olen küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need “anna aega” tädid võitlevad titekilodega veel ka siis, kui laps juba koolis käib ja sport on nende jaoks müstiline enesepiinamine.

Kui enesetunne hea ja kõik korras, siis loomulikult võib trenni teha. Ilmselt see volt tekkis tõepoolest seetõttu, et kõhul on pekikiht. Normkaal pole alakaal ja kõhul naisel küll mingit märgatvat rasvakihti ei peaks olema. Kui kehakaal on suurem, kui enne sünnitust, võiks proovida seda langetada. Ja kui volt püsib, siis millalgi ka ilukirurgiga konsulteerida.

Normaalsel normaalkaalus naisel, kes ei tegele kulturismi ega fitnessiga (rasedad nagunii vast tõsiselt tegeleda ei saa), on loomulikult naha all ka kõhupiirkonnas rasvakiht. Armid paranevad ja nahk taastub (lisaks raseduse ajal kogunenud lisarasvkoele on nahk ise välja veninud!) erinevatel inimestel erineva kiirusega.
Minul näiteks paranevad armid kaua, aga lõpuks on need siiani siiski kõik peaaegu olematuks taastunud. Kaua tähendab, et aasta kuni kaks kulub minul, et armid oleksid nagu ülejäänud nahkki, ainult et ehk õige pisut heledam.
Raseduste ajal pole seni üleliia juurde võtnud, aga endisesse vormi pole ka kiirelt tagasi saanud, ikka on läinud 5-7 kuud. Viimasega sain diastaasi, nii et kui hommikul nägin normaalne välja ja kaal ka normis nagu enne, siis õhtuks oli kõht punnis…

Ehk siis, anna aega, TA, ja looda, et sina oled see, kellel kõik siiski endiseks taastub. Lootmiseks on aega ja põhjust veel küllalt.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Sünnitus Kole kõhuvolt pärast KEISRIT!