Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: kolibakter

Postitas:

Avastati kolibakter. On kellelgi kogemusi? Ämmaemdndaga saan suhelda alles esmasp. Ilmselt antibiootikumid, kuigi ei tahaks neid raseduse ajal üldse tarvitada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 09:44; 27.01 08:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka. Arvatavasti juba 3a enne rasedust ( sümptomite järgi arvan). Raseduse 33.nädalal kasvas külvist e-coli välja. Ei tahtnud samuti niisama igasugust ab süüa, seega lasin teha tundlikkustesti. See näitas, et minu e-coli saab tõrjuda täiesti ohutu ja tavalise amoxicilliniga. Tegin kuuri läbi( 2 nädalat) ja olingi pahalasest prii.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 09:54; 26.01 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka, aga mingit ravi ma küll pole saanud. Raseduse alguses juba avastati… Igas vereproovis on siiani see pisik sees. On see siis midagi halba? Huvitav, et minu arst nii ükskõikne selle suhtes on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps selle Sinult sünnitusel saab, siis on see väga halb variant…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 09:54; 26.01 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minu tuttaval sündis laps 25 nädalal, laps elas 2 nädalat ja suri ning pärast, uurides põhjuseid, et miks kõik nii läks, siis arvati, et colibakter võis olla see, mis sünnitustegevuse nii varakult esile kutsus.
Parem see bakter ikka korralikult välja ravida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sattusin haiglasse 20ndal nädalal umbes, sünnitegevus hakkas, aga õnneks läks siiski kõik hästi ja laps ei sündinud. Analüüside tulemustest selgus, et organismis oli kolibakter, sain antibiootikume ja nüüd kõik korras. Mul muidugi mõjutas ka tööstress ja rasked tingimused antud olukorda. Kuid jah, pigem see siiski kohe välja ravida, sest tagajärjed võivad väga hullud olla. Uurisin nende antibiootikumide kohta mitmelt arstilt, nad kinnitasid, et loomulikult ükski ravim pole ei rasedale ega üldse inimese organismile hea, kuid need rohud ei mõju lapsele nii tugevasti, et peaksin muretsema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul avastati ka tupekülvist E Coli. Sain ampicillini ja kõik sai korda. Ämmakas rääkis ka et see üks kuri bakter, teeb palju jamasid, enneaegset sünnitust, ja hullematki. Ravi välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasin endale antibiootikumid kirjutada, valvearst rääkis et need ei tee lootele midagi kahjulikku, kahjulikum on bakteriga edasi elada (võib organismis levima hakata). Mul avastati uriinist ehk et põiepõletiku näol.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 09:44; 27.01 08:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.