Esileht Pereelu ja suhted Kolimine mitte puhkusereis!!!

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kolimine mitte puhkusereis!!!

Postitas:

Kuidas teha mehele selgeks et ME KOLIME ÄRA, mitte ei lähe hetkeks puhkama.
Kolime Soome kogu perega, korter jääb eestisse alles. Ma pean ju ometigi jätma korteri sellisesse olukorda, et me oleme siit ära kolinud.. asjad sortima.. kokku pakkima.. üleliigse minema viskama. Mööbel jääb sisse. Aga sellegipoolest peaksin riiulid tühjaks tegema ja asjad kenasti kasti pakkima, mida kaasa ei võta. Ma ei usu et me siia enne kui 3 kuu pärast tagasi saame tulla, seega jätta asjad \”nii nagu nad on\”? Ei, minuarvates mitte? Või olen ma kolimis-stressis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.07 15:40; 23.07 16:34; 23.07 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

milleks nii hoolega pakkida ja sorteerida, kui 3 kuu pärast tagasi tulete? Kolm kuud läheb ruttu, see pole kolm aastat. Igal juhul jätaksin kõik allesjäävad asjad riiulitesse ja kappidesse, siis on hea kodune tunne tagasi tulla. Ja miks sa arvad, et asjadel on parem olla kastides pakituna, mitte kappides?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga paljudel on ju mõlemal pool elamine olemas, vahepeal tahate kodumaal käia jne. Endal on ka elamine Eestis olemas ja ära minnes pesen pesu ja tühjendan külmkapi ja prügikasti, midagi kokku pakkima küll ei hakka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte midagi pole vaja kokku pakkida. Mina kui alati kuskile lähen, siis koristan lihtsalt korteri ära. Iga asi oma kohale ja nii hea tunne on pärast koju tulla. Panna asjad kastidesse kuskile toanurka vedelema ja siis hakata uuesti lahti pakkima – milleks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

te ei koli ju ära kui kolme kuu pärast tagasi olete, lähete ju vaid ajutiselt soome. kolimine on ikka siis, kui kõik asjad kaasa võtate ja enam tagasi ei tule. ma kolisin kolmetoalisest majja elama, vot see oli kolimine, elusees poleks uskunud, et meil niipalju asju on kuigi mööbel jäi vanasse korterisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie olime samuti 3 kuud Soomes, kodu tegime korda ja jätsime nii kui oli. Kolimine ikka siis kui enam tagasi ei tulegi:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, ei.. Me siiski KOLIME! Eestis sugulastel külas käies saame lihtsalt oma korteris ööbida mitte ei pea kellegi teise juurde öömaja lunima minema. 3 kuud seepärast, et arvan et varem ei saa me sealt küll eestisse käima.
Me ikka kolime – plaan on seal vähemalt 5 aastat elada, kuni jalad konkreetselt alla saab!
Ma siiski ei arva, et peaksin laste kommikausi riiuli peale või voodipesu voodisse jätma. Ok, rohukapist saan aru – las see olla! Aga ülejäänud? Ju siis olen lihtsalt üle pingutanud ja stressis..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.07 15:40; 23.07 16:34; 23.07 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unustasid aadressi kirjutada! Telekas ja arvuti jäta sisse. Raha pane teise kummutisahtlisse vasakule serva.
Tänan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolimine on see kui sa pakid kõik oma asjad kokku ja praeguse elamise maha müüd või välja üürid. Praegusel juhul jääb su kodu lihtsalt sind ootama. Miks peaksid asjad kokku pakkima?
Kokku paned ikka vaid need asjad mida kaasa võtad.
Ja mismoodi sa siis mõtled, et kui tuled kolme kuu pärast tagasi, öise laevaga, väsinud, tüdinud ja siis hakkad veel kaste lahti harutama?
Kojutulemine peab ikka hea olema, iga asi omal kohal, toad korras. Niigi kodusolemise aega eriti ju ei jäägi.
Vaene mees ma ütlen!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 17:15; 23.07 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Absoluutselt ei saa paanikast aru.

Paljudel inimestel on näit maakodu. Kui maakodust sügisel ära tullakse, siis võetakse must pesu ja riknev toidukraam kaasa, aga see on ka kõik.

Teie peate kaasa võtma muidugi kõik vajalikud asjad ja selle käigus on mõtekas ka üleliigne ära visata. Aga miks sa riiulid tühjaks teed? Üürite korteri välja või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kolimine on see kui sa pakid kõik oma asjad kokku ja praeguse elamise maha müüd või välja üürid. Praegusel juhul jääb su kodu lihtsalt sind ootama. Miks peaksid asjad kokku pakkima?
Kokku paned ikka vaid need asjad mida kaasa võtad.
Ja mismoodi sa siis mõtled, et kui tuled kolme kuu pärast tagasi, öise laevaga, väsinud, tüdinud ja siis hakkad veel kaste lahti harutama?
Kojutulemine peab ikka hea olema, iga asi omal kohal, toad korras. Niigi kodusolemise aega eriti ju ei jäägi.
Vaene mees ma ütlen![/tsitaat]

Miks öise laevaga? Lennukid käivad täiesti mõistlikel aegadel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asjad pead kokku pakkima siis, kui keegi vahepeal sinu korterit kasutab ning sa ei soovi oma asjades soramist. Kui ise mõne kuu pärast tagasi tuled, piisab tõesti lihtsalt koristamisest. Voodipesud võid ju ära võtta, kuid miks neid kuhugi kastidesse peab paigutama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks asjad ei või riiuli peal olla? mitte midagi ei saa aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Miks öise laevaga? Lennukid käivad täiesti mõistlikel aegadel.[/tsitaat]

Kulla inimene, see on näide!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 17:15; 23.07 19:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soome siinsamas, võid suvalisel nädalavahetusel tulla ja asju sorterida. Milleks paanitseda?
Võibolla ei meeldigi ja tuled kuu pärast tagasi. On nii ka juhtunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub jah.. mul on täielik stress! Jätan siis asjad riiulisse, võib-olla siin tõesti õige jutt! Oii kuiii raskee .. kodust ära minna. õõõõh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.07 15:40; 23.07 16:34; 23.07 20:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui te üürilisi ei võta, siis pole küll vaja hulluks minna kolimisega. Võtad kaasa asjad, mis on vaja. Korteri koristad ära, et oleks hea tulla ja ongi kõik. Teine lugu kui üürile annate, siis on jah selline hullumine õigustatud. Ja isegi siit pole kõike mõtet vedadagi. Seal kuhu lähete on ilmset ka poed olemas ja vajadusel saab soetada mis vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted Kolimine mitte puhkusereis!!!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.