Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kolimine Tallinna

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Kolimine Tallinna

Postitas:

Nii kolin järgmine kuu pojaga Tallinna. Lapse isaga kokku et,pole mõtet enam Pärnu vahet sõita .. Aga ma ei tunne Tallinnat üldse.. Äkki on siin mõni emme kes elab ka Mustamäe teel ..umm Prisma oli seal lähedal ja Hesburger ka ristmiku juures .. nii palju ma siis mäletan:) Et äkki on siin mõni emme kes elab seal läheduses , tuleks oma pojaga kampa jalutama .. Muidu tõesti selline tunne,et kuul pähe.Võta või navigatsiooni seade kaasa ja hakka sellega ringi jalutama:)Muidugi mingi aeg harjun ära ja pole probleemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuul pähe on küll liiga ekstreemne väljend 🙂 Aga jäta oma meil, siis saadakse ühendust ka Sinuga ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

:-))) mis Sinuga oleks, kui sa peaksid kolima mõnda suurde linna nagu London või Washington 🙂
Naljakas ikka, kui väike maa on Eesti, aga Tallinn hirmutab veel kedagi oma suurusega 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun jäta vähemalt oma e-aadress, kui kontakte otsid 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no ma ju ütlesin et eks ikka harjub ..Inimene harjub ju kõigega .. mu e-mail on dinksmsn@hotmail.com
Ju ma siis jalutan 1 km kaugusel ja siis natuke kaugemale jne .. minu meelest kõik majad samasugused seal..Ja see kuul pähe see lihtsalt ütlus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Dia-Dia kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ja see kuul pähe see lihtsalt ütlus![/tsitaat]

Tore, et jälle 1 mats linnas juures…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle üks loll pärnakas juures ütleks mina. Laske või kuul pähe aga minu kokkupuude selle kandi rahvaga on ebameeldivus kuubis, lisaks nende ülbus, ükskõiksus jne öak

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Dia-Dia kirjutas:[/small]
[tsitaat]no ma ju ütlesin et eks ikka harjub ..Inimene harjub ju kõigega .. mu e-mail on dinksmsn@hotmail.com
Ju ma siis jalutan 1 km kaugusel ja siis natuke kaugemale jne .. minu meelest kõik majad samasugused seal..Ja see kuul pähe see lihtsalt ütlus![/tsitaat]
Ära sa siit seltsilist otsi.Parem harju ise Tallinnaga siis vähem selliseid ülbikust sõpru.Kui mees Tallinnast siis tal ju tuttavaid ikka on ja hiljem saavad ka sinu tuttavateks.edu sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emm kes ütles et ma ülbik olen ? SEE ET KELLEGIL ON KOKKUPUUTED ÜLBIKUTEGA see ei tähenda ,et mina ülbik olen !!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jube kuninganna/kuningas sa oled ..Mis sa omaarust arvad et kuna sa oled Tallinnast siis oled jube BOSS v ? See ütlus täiesti tavaline .. Sa võid oma hambaid kellegi teise peale siin krigistada !!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju oled sa valede inimestega siis kokku puutunud !!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kuulge !!! Sp kirjasingi siia ,et otsida kedagi kellega koos jalutada ..AGA TUNDUB ,ET OLETE VÄGA NEGATIIVSED! Ma ei ütleks ,et ma olen siin kuidagi ülbelt käitunud. Aga aitähh ju ma siis hakkan ise harjuma !!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kuulge !!! Sp kirjasingi siia ,et otsida kedagi kellega koos jalutada ..AGA TUNDUB ,ET OLETE VÄGA NEGATIIVSED! Ma ei ütleks ,et ma olen siin kuidagi ülbelt käitunud. Aga aitähh ju ma siis hakkan üksi jalutama !!JÄTKAKE OMA HAMMASTE KRIGISTAMIS….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas sa pole siis lapse isa juures varem käinud? Kuidas sa tema juurde kolid? Kas sa teda ikka tunned? Tundub lihtsali imelik, et kolid ühe mehe juurde, kes veel lapse isa, aga ei teagi kus kandis elab või mis seal ümbruses on…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jälle üks loll pärnakas juures ütleks mina. Laske või kuul pähe aga minu kokkupuude selle kandi rahvaga on ebameeldivus kuubis, lisaks nende ülbus, ükskõiksus jne öak[/tsitaat]

Huvitav, et minu kogemus on sama, miskipärast ei ole klappi nendega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

normaalse tallnlasena ütlen sulle tere tulemast!

Kui elad Mustika Prisma lähedal, siis on lapsega hea variant jalutada mööda Mustamäe teed (suuremate numbrite suunas) kuni Männipargini. Seal on lapsel toredad mänguväljakud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse isa on pärit Pärnust ..Kuna Pärnus tööd pole siis ta on Tallinnas töötanud juba natuke üle aasta..Leppisime mehega kokku et kui laps sünnib siis mingi aja pärast kolime kokku.. Paljude naiste mehed töötavad Soomes .. Mis nendega on ka küsimus ,et mis ja miks? Kuna rahaliselt hakkab rahakott miinustesse jooksma.(2 koha peal elamisest) See et teil on kokkupuuteid ülbete pärnakatega … see pole ime ..igal pool on erinevaid inimesi .. Tahate öelda ,et Tallinnas või kuskil mujal on ainult heatahtlikud inimesed ? No ma ei usu..juba kommentaaridest loen välja ,et nii see pole!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehh, algul ikka jaluta ise, hakkad jupikaupa aina suuremaid ringe kodu ümber tegema. Ajapikku avastad pargid (Männi park väga hea koht kus lapsega käia) ja küllap mänguplatsidel juba teiste lapsevanematega jutule saad.
Niimoodi foorumi kaudu jalutuskaaslase otsimisel ei näe küll suurt mõtet, \”liivakastist\” leitud sõbrad on palju püsivamad :9

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kolimine Tallinna

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.