Esileht Pereelu ja suhted Kolimine Tallinna

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kolimine Tallinna

Postitas:

Tere.
Minu mure siis järgmine. Oleks tarvis mõneks aastaks kolida seoses tööga Tallinna. Hetkel oleme sissekirjutatud kõik Pärnusse ja sügisel saaks laps lasteaeda. Aga kui nüüd minna Tallinna, kuidas siis oleks lood.
On keegi äkki olnud samas olukorras ja oskab midagi soovitada seoses lastehoiuga. Eralasteaiad maksavad ju väga palju. Teate soovitada mõnd hoidjat, kes hoiab koos oma lapsega?
Igasugused nõuanded on väga teretulnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 18:15; 20.01 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane pealkirjaks \”Lapsehoidjat Tallinnas?\”

Vabanda, lihtsalt mul on kiiks eksitavate pealkirjade osas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui laps augustiks 3a siis võimalik, et koha sa saad, helitad lasteaia järjest läbi ja küll mõnes ka koht leidub. kui aga väiksem siis pole lootustki ka erakasse saada. seega ainuke lahendus pisema puhul ongi hoidja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole see olukord Tallinna lasteaedadega midagi nii hull kui räägitakse.
Ise võtsin sama tee ette eelmise aasta novembris. Olin arvestanud olekorraga, et pean mõlemad lapsed (sel hetkel vanem 5 ja noorem 2a ja 10 k) erahoidu panema.
Tulemus oli aga see, et pakuti kohta vanemale päris mitmesse aeda ja nooremale 2-te lasteaeda. Seega sain mõlemad lapsed riiklikusse lapseaeda, samasse lasteaeda.
Vaata Tallinna linna kodulehelt lasteaedades olevaid vabu kohti (http://www.haridus.ee/lisad/asutused/?t=l&vk=1) ja hakka laseaedu läbi helistama. Midagi ikka leiad.
Edu sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pole see olukord Tallinna lasteaedadega midagi nii hull kui räägitakse.
Ise võtsin sama tee ette eelmise aasta novembris. Olin arvestanud olekorraga, et pean mõlemad lapsed (sel hetkel vanem 5 ja noorem 2a ja 10 k) erahoidu panema.
Tulemus oli aga see, et pakuti kohta vanemale päris mitmesse aeda ja nooremale 2-te lasteaeda. Seega sain mõlemad lapsed riiklikusse lapseaeda, samasse lasteaeda.
Vaata Tallinna linna kodulehelt lasteaedades olevaid vabu kohti (http://www.haridus.ee/lisad/asutused/?t=l&vk=1) ja hakka laseaedu läbi helistama. Midagi ikka leiad.
Edu sulle![/tsitaat]

seda räägin kõigile, et ei ole Tallinnas mingit kohtade puudust, kui ise viitsid väheke vaeva näha.
Maakohtades on märksa suuremad probleemid, seasl ainult üks lasteaed piirkonnas ja kui see täis siis tuleb kooliminekut oodata, kui 6 last lähvad kooli siis kevadel ka 6 kohta tekib, sest teist lasteaeda sinna ei ehitata. Tallinn on lasteaedu täis, inimesed kolivad jms. variante on palju, ma ei teagi , kust see müüt, et Tallinnas kohti pole.
Ma ei tea ausalt ühtegi tallinnlast, kes soovi korral poleks lasteaia kohta saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pole see olukord Tallinna lasteaedadega midagi nii hull kui räägitakse.
Ise võtsin sama tee ette eelmise aasta novembris. Olin arvestanud olekorraga, et pean mõlemad lapsed (sel hetkel vanem 5 ja noorem 2a ja 10 k) erahoidu panema.
Tulemus oli aga see, et pakuti kohta vanemale päris mitmesse aeda ja nooremale 2-te lasteaeda. Seega sain mõlemad lapsed riiklikusse lapseaeda, samasse lasteaeda.
Vaata Tallinna linna kodulehelt lasteaedades olevaid vabu kohti (http://www.haridus.ee/lisad/asutused/?t=l&vk=1) ja hakka laseaedu läbi helistama. Midagi ikka leiad.
Edu sulle![/tsitaat]
see leht näitab aiateibaid! see on enam-vähem seis mai lõpuga, keegi ei uuenda seda online.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 19:35; 20.01 22:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitäh nõuannete eest.
laps saab juulis juba 3 aastaseks. aga selleks et kohta saada lasteaias peab olema siis ka sissekirjutatud Tallinna või mitte?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 18:15; 20.01 22:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]aitäh nõuannete eest.
laps saab juulis juba 3 aastaseks. aga selleks et kohta saada lasteaias peab olema siis ka sissekirjutatud Tallinna või mitte?[/tsitaat]
Jh, peab olema sissekirjutus. Kuskil sa ju hakkad elama linnas, sinna kirjutadki sisse, üürilepinguga linnaosavalitsusse ja kogu lugu, omanik ei saa seda ka keelata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 19:35; 20.01 22:52;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted Kolimine Tallinna

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.