Esileht Kodunurk Kolimisteenus Tallinnas

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kolimisteenus Tallinnas

Postitas:

Palun soovitage viisakat, aga mitte ülemäära kallist kolimisteenust Tallinnas. Jah, saab ise ka otsida, aga üldjuhul neil pole informatiivseid kodulehti, mis tähendab, et tuleb kõik üksipulgi läbi helistada. Kel viimasest ajast kogemusi ja valmis neid jagama, siis tänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolimisrõõm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan AVA-Ekspress.
Kolisime jaanuaris kogu mööbliga teise majja. Väga kiiresti tegutsesid, sõbralikud. Ei kraapinud ühtegi seina, uksepiita, lage jne, kuigi viisid nt voodid kitsast trepist teisele korrusele.
Aitavad pakkida, kiletada, mööblit lahti võtta jne.
Hind oli normaalne (arvestavad tunnihinna).
Tööandja on ka mitu korda sama firmat kasutanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

KLG – pani mul kontori sellise osavusega silmapilguiga kokku ja pakkis uues kohas enamvähem lahti ka. Ma ikka arvasin, et selleks läheb kauakaua aega aga paar tundi ja kontorist käidi üle ja pakiti kõik proffesionaalselt kokku nagu ritsikad oleks üle põllu käinud. Täielik hämmeldus. Positiisvne muidugi, ma ise olekski jäänud kõike ajalehepaberitesse kruttima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Adducot ei soovita kindlasti! Tõmbasid kummutiga treppidele sügavad vaod sisse, seina triibud, vanaaegse kapi uksed olid täketega ja unustasid osa furnituuri vanasse kohta, pidin ise järel käima. Kapi täkked küll fikseeriti aga keegi neid ära ei tulnud parandama, pidin selle ka ise kinni maksma ja tegema. Äärmiselt ebaprofessionaalne firma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uksest ukseni

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Kolimisteenus Tallinnas