Esileht Ilu Kollageen

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Kollageen

Postitas:
Kägu

Keegi on võtnud kollageeni, on mõjund ka või mõtetu raha tuulde loopimine?

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on raha tuulde loopimine.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui korralikult ja järjepidavalt võtta, on tulemused väga head ja kortsud vähenevad.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui korralikult ja järjepidavalt võtta, on tulemused väga head ja kortsud vähenevad.

????????????

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui korralikult ja järjepidavalt võtta, on tulemused väga head ja kortsud vähenevad.

OMG, kes su ajud ära pesi?

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb millist võtta. Apteegi pisikesed kapslid on suht kasutud, sest see kogus peab ikka piisavalt suur olema, et mõju avalduks. Iconfiti omasid võid näiteks proovida.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui korralikult ja järjepidavalt võtta, on tulemused väga head ja kortsud vähenevad.

OMG, kes su ajud ära pesi?

Ma ei mõtlegi ju seda, et 80-aastasest mutist saab järsku sile nagu 25-aastane, aga väiksemate peenete kortsude osas on küll tulemusi märgata ja ka nahk on niisutatud.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui korralikult ja järjepidavalt võtta, on tulemused väga head ja kortsud vähenevad.

OMG, kes su ajud ära pesi?

Äkki tal on kogemused sellega?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki tal on kogemused sellega?

Ikka, ikka. Kui ta platseebot sisse sööks/jooks, oleksid tulemused samad. Ammu tõestatud, et kollageeni toidulisand on lollus.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki tal on kogemused sellega?

Ikka, ikka. Kui ta platseebot sisse sööks/jooks, oleksid tulemused samad. Ammu tõestatud, et kollageeni toidulisand on lollus.

Vaatasid seda BBC filmikest, kus kiiresti tõestati ära, et kõik iluprotseduurid on mõttetud?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina võtsin seda Iconfiti puhast kollageeni, aga mingeid tulemusi ei märganud.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küll ei ole ise võtnud, aga olen uurinud seda teemat ja on mõned teaduslikud uuringud olnud, mis on näidanud positiivset toimet:

 

* Naha elastsuse parandamisele (sealhulgas mõningale kortsuvähendavale efektile), naha niiskuse suurendamisele

* Liigeste ja luude seisukorra parandamisele, luutihedusele, sh osteoartiidi valude vähendamisele

* Juuste hõrenemisel

 

Need kõik punktid on uuritud erinevates scientific studies uuringutes, mida küll väga palju ei ole, kuid aina enam tehakse, sest teema on populaarne. Mõned uuringud ei olnud 100% usaldusväärsed, kuna need toidulisandid sisaldasid ka lisaks vitamiine, nii et ei saa täielikult öelda, et just see kollageen oli. Ja teine asi, et uuringutes sageli kasutatakse veidi suuremaid annuseid kui tavaelus.

Kuid siiski, tundub paljutõotav, aga vaid lisauuringuid.

Seniks kui võimalusi on (ja näiteks oma tervisliku toidu arvelt ei pea neid lisandeid ostma), siis miks mitte katsetada ja omal nahal kogeda.

 

Näiteks omega rasvhapete kohta ka paljud väidavad, et ah ei ole ikka piisvalt uuringuid (kuigi on natuke rohkem kui kollageeni kohta), aga mina ise olen väga palju abi saanud oma muredega ja mul suva, kui teised ütlevad, et skämm. Ma näen reaalselt mõõdetavaid tulemusi endal ja see on see, mis loeb.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://tervis.postimees.ee/6515353/kas-kollageeni-toidulisandi-votmisel-on-motet

Uuringud, mis on kinnitanud kollageeni toimet, on hiljem võltsinguteks osutunud.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kollageeni soovitavad liigeste jaoks võtta isegi ortopeedid, ju siis sel ikka mingi toime on ja miks mitte ka nahale.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://tervis.postimees.ee/6515353/kas-kollageeni-toidulisandi-votmisel-on-motet

Uuringud, mis on kinnitanud kollageeni toimet, on hiljem võltsinguteks osutunud.

Siin näiteks üks meta-analüüs (need on analüüsid, mis uurivad teisi tehtud uuringuid laiemas plaanis, et mis tulemuseks kokkuvõtteks olla võivad) näitab siiski vastupidist:

de Miranda RB, Weimer P, Rossi RC. Effects of hydrolyzed collagen supplementation on skin aging: a systematic review and meta-analysis. Int J Dermatol. 2021 Dec;60(12):1449-1461. doi: 10.1111/ijd.15518. Epub 2021 Mar 20. PMID: 33742704.

 

(Kahjuks ei lase linki lisada, aga kui otsida, siis googlest leiab ilusti). See siis tehtud hiljem kui see Postimehe artikkel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii nagu kõikide sisse söödavate ainete puhul tasub uurida sisalduse silte. Kõige soodsamad suure tõenäosusega kehvemad (sama kehtib ju poest ostetava toidu puhul). Uuringute järgi omastab inimorganism paremini loomset kollageeni, mitte merelist (tunnete end kaladega sarnased olevat?). Tüübid ja kogus on samuti olulised. Olen saanud nii naha kui ka liigesed paremaks/pehmemaks.

Ja alati võib ise sülti keeta ????

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin hiljuti just ühte saadet “saleduse saladused” vms. Ja seal nad tegid katse inimestega, kus ühed tarbisid kollageeni, ühed tegid mingeid protseduure jne jne….Ja kokkuvõttes need tulemused ei olnud mittemidagi hämmastavat, seega loobusin ka enda puhul sellest, kuna ei taha raisata asjadele, mida üles kiidetakse aga tegelikult nii suurt mõju ei avalda.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Joon aasta aega igal hommikul kollageenikokteili ja kasutan silmaümbrustele kollageenil põhinevat kreemi.

Tulemused on olemas.

Ka ei naksu liigesed enam.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtan Biotin collagen nimelist toodet praegu, lihtsalt kingiti. Juustele on mõjunud hästi, enne murdusid hullusti, nüüd ei tule kammides rohkem kui paar karva. Küüntele null mõju, murduvad kui hullud. Nahale ei saa ka aru, et midagi mõjunud oleks. Ikka sama vana, kui enne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvasin, et seda tarvitatakse ikka ka luude ja lihaste tööks.

Aga et raha tuule loopimine?

Oskab keegi tõde öelda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kollageen ei kaota olemasolevaid  kortse. Puhta kollageeni regulaarsel tarbimisel aitab see saabuvaid vananemise märke “edasi lükata”.  Nahk säilib kauem n.ö elastsena, sest kollageeni tase organismis ei lange nii kiirelt kui ilma lisa kollageenita.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ühtegi tõendit, et sissesöödav kollageen midagi muudaks, parandaks, edasi lükkaks. Mitte ühtegi.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ühtegi tõendit, et sissesöödav kollageen midagi muudaks, parandaks, edasi lükkaks. Mitte ühtegi.

Vale jutt.

Omal nahal kogetud, et muudab ikka küll! Palju paremaks ja nahk hoopis teine kohe! Aga seda vähemalt 2-kuulise tarvitamise järgselt..alles.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vale jutt. Omal nahal kogetud, et muudab ikka küll! Palju paremaks ja nahk hoopis teine kohe! Aga seda vähemalt 2-kuulise tarvitamise järgselt..alles.

Platseebo-efekt.

Teaduslikult tõestatud, et jama. Sa võid ka vett selle asemel tarvitada-oled maksnud, ootad tulemusi.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan alustuseks päris (peer reviewed) teadusartikleid lugeda. Minimaalselt Google Scholarist, ideaalis EBSCO vms andmebaasist. Suvalised naisteka vms artiklid pole “teaduslik tõestus” isegi kui seda artiklis väidetakse. ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen põlveliigeste pärast pikemalt Iconfiti lollageeni tarbinud. Tegelikult “kõrvaltoimena” oleks näonahk nagu parem küll, kuigi mul on oma vanuse (62) kohta suht vähe kortse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi on võtnud kollageeni, on mõjund ka või mõtetu raha tuulde loopimine?

Joon kolm aastat ICONFITi kollageenipulbrit ja mõju on olemas – liigesed ei naksu ja nahk on siledam, samuti on juuksed ja küüned muutunud paremaks – minule aitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Joon kolm aastat ICONFITi kollageenipulbrit ja mõju on olemas – liigesed ei naksu ja nahk on siledam, samuti on juuksed ja küüned muutunud paremaks – minule aitab.

Njah, liigestega samuti hädas ning materjale lugedes on kirjas, et senini ei ole kollageenil liigeseid parandavaid tõestatud tulemusi.

 

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Joon kolm aastat ICONFITi kollageenipulbrit ja mõju on olemas – liigesed ei naksu ja nahk on siledam, samuti on juuksed ja küüned muutunud paremaks – minule aitab.

Njah, liigestega samuti hädas ning materjale lugedes on kirjas, et senini ei ole kollageenil liigeseid parandavaid tõestatud tulemusi.

Sinu kogemus materjalide lugemisega on kindlasti kõvem sõna kui teise inimese aastatepikkune kogemus kollageeni tarbimisega.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu kogemus materjalide lugemisega on kindlasti kõvem sõna kui teise inimese aastatepikkune kogemus kollageeni tarbimisega.

Mul ka paar aastat vahepeal liigesed ei valutanud. Oleks samal ajal ka mingit soga joonud, oleksin kindlasti samuti arvanud, et sellest.

Aga jah-platseebo teeb imesid.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Ilu Kollageen