Esileht Ilu Kollageen

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Kollageen

Postitas:
Kägu

Sinu kogemus materjalide lugemisega on kindlasti kõvem sõna kui teise inimese aastatepikkune kogemus kollageeni tarbimisega.

Kui sa pead end ortopeedia arstidest targemaks, siis oled lihtsalt loll.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu kogemus materjalide lugemisega on kindlasti kõvem sõna kui teise inimese aastatepikkune kogemus kollageeni tarbimisega.

Kui sa pead end ortopeedia arstidest targemaks, siis oled lihtsalt loll.

Hmm, mulle nt ortopeed kollageeni soovitaski….

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hmm, mulle nt ortopeed kollageeni soovitaski….

Kes? Loodan, et ei käinud kusagil tasuta kohas.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Eestis on mõnd kollageeni, mis oleks täiesti maitsetu?

Iconfiti oma kahjuks ei ole. Anna mingit mitte eriti head kõrvalmaitset siiski.

Kunagi sain I-Herbist üht rohelises topsis kollageeni ja see oli mõnusalt täiesti maitsetu, ei olnud mitte ühtegi kõrvalmaitset, aga enam seda seal ei müüda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kasutan Iconfiti Beauty Collageni, hakkasin sel kevadel võtma ja praegu saab kolmas purk kohe otsa. Täiesti ausalt, mina näen muutusi! Nahk on palju paremas seisukorras, juuksed kasvavad kiiremini (Beauty Collagen sisaldab biotiini). Kui enne olin hädas kuiva nahaga, siis praegu ei vaja nii palju kreemi kui varem. Kindlasti kasutan ka edaspidi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kasutan Iconfiti Beauty Collageni, hakkasin sel kevadel võtma ja praegu saab kolmas purk kohe otsa. Täiesti ausalt, mina näen muutusi! Nahk on palju paremas seisukorras, juuksed kasvavad kiiremini (Beauty Collagen sisaldab biotiini). Kui enne olin hädas kuiva nahaga, siis praegu ei vaja nii palju kreemi kui varem. Kindlasti kasutan ka edaspidi.

Mul on ka praegu suvel nahk palju parem, kollageeni pole võtnud. Talvel ja kevadel on väga kuiv ja kare, suvel ja sügisel palju parem.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk on Biosilist rohkem kasu, on proovinud keegi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Ilu Kollageen