Esileht Ilu ja tervis kollageen

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: kollageen

Postitas:

Nii, vananemise tunnuste – kuidas nüüd öelda, mitte vältimiseks, aga siis vähendamiseks, soovitatakse kasutada kollageeni. Seespidiselt siis ikka. Pidavat mõjuma hästi nahale, juustele, küüntele, ag aka luudele-liigestele ehk et ei oleks ainult väline pool.

Aga oskab keegi öelda, kas on vahet, millist toidulisandit võtta? no eile käisin apteegis ja tutvusin valikuga. Apteekritel polnud aega, palju rahvast oli. Olid seal siis vitamiinide juures erinevad kollageeni-asjad, reklaamiga “nahal,e juustele, küüntele” ja hinnad algasid 28 eur, 1 kuuks. Ja samas ka kollageeniga toidulisandid nö liigeste riiulis. Tooteinfot lugedes on kollageeni sisaldus sama, aga hinnavahe 10 eur odavamatel. Samuti 1 kuuks.

On seal mingi vahe, mida kasutada, kui kollageeni kogus on sama? või on mingit erinevat tüüpi kollageenid (nt selle liigese-preparaadil oli tüüp II kollageen)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vb küll natuke teemast väljavälja kuna ma seespidise manustamise kohta kahjuks palju kaasa rääkida ei oska, kuid kui rääkida tekkivatest kortsudest, siis loomuliku vananemisega kaasnevate kortsudega peame kahjuks leppima. Küll aga on võimalik siluda neid kortse, mis tulevad liigsest kuivusest ja päikesest. Julgen soovitada sellist asja nagu Hado Labo rohto gokujyun hyaluronic acid lotion (https://www.google.ee/search?q=hado+labo+rohto+gokujyun+hyaluronic+acid+lotion&client=ms-android-huawei&prmd=ivsn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiR1pz7gtrWAhUhQZoKHcFIAS8Q_AUIESgB&biw=360&bih=524). Saab nt Ebay, ma ei tea, kas Eestis ka juba kusagil müüakse. Neid peaks 4 sorti olema. Punase tekstiosaga on rohkem niisutavam ja roheline on light versioon. Kolmandat ei mäleta. Millalgi tuli välja ka mingi kollases pudelis premium versioon. Ise olen punase tekstiosags kasutanud ja see on toode, mis mul alati lihtsalt peab riiulil olema. Järgmiseks soovin premiumit testida.
Võib uurida natuke hüaluroonhappe kohta, see on kortsude vastasesvõitluses üks hea relv 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kollageeni soovitaks sellist:
https://www.amazon.co.uk/Great-Lakes-Collagen-Hydrolysate-Unflavored/dp/B01947XDNK/ref=sr_1_1_a_it/261-5657906-6523913?ie=UTF8&qid=1507268112&sr=8-1&keywords=great+lakes+collagen

Mulle soovitati seda ja tegin ise ka korralikku uurimistööd. See Great Lakes kollageen tundus üks asjalikumaid.
Tegu on pulbriga, mida võid oma tavapärase joogi sisse segada (tee, kohv jms). Purk on päris suur ja seda pulbrit jätkub päris kauaks. Hind tuleb odavam kui tablettidel jms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis kollageen

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.