Esileht Ilu Kollageeni preparaadid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Kollageeni preparaadid

Postitas:

Kes tarbinud, on siis näonahka paremaks muutnud v tunnete mingit teistsugust muudatust?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 10.02 10:22; 13.05 09:48; 15.06 12:01; 08.10 10:04; 30.12 14:56; 03.02 22:24; 26.04 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära söönud u kilo hüdrogeenitud kollageeni, mitte mingisugust efekti ei ole märganud. Aga nagu öeldakse, äkki ilma oleks hullem! 😀

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.10 19:11; 14.10 13:08; 17.10 09:47; 25.10 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale kahte kuud tarvitamist tundun vähemalt endale 5 aastat noorem (ise 45) ja nahk on kogu aeg nagu värskelt kreemitatud ehk siidine ja *niiske*, kortsud poole vähem märgatavaks jäänud. Soovitan, aga kindlasti kalast tehtut ning vedelal kujul – imendub paremini ja ei pea nii palju tablette sisse sööma.

Mina kasutan seda :

https://ismile.ee/pood/kollageen-kalast-auhinnatud-swedish-nutra/?gclid=EAIaIQobChMIy6z3iaWq7AIVTgCiAx02-QGsEAAYASAAEgKfZvD_BwE

 

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.10 18:00; 11.10 11:42; 25.10 17:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale kahte kuud tarvitamist tundun vähemalt endale 5 aastat noorem (ise 45) ja nahk on kogu aeg nagu värskelt kreemitatud ehk siidine ja *niiske*, kortsud poole vähem märgatavaks jäänud. Soovitan, aga kindlasti kalast tehtut ning vedelal kujul – imendub paremini ja ei pea nii palju tablette sisse sööma.

Mina kasutan seda :

https://ismile.ee/pood/kollageen-kalast-auhinnatud-swedish-nutra/?gclid=EAIaIQobChMIy6z3iaWq7AIVTgCiAx02-QGsEAAYASAAEgKfZvD_BwE

on see ka mingi hea firma toodang?

keegi rohkem uurinud?

Peale kahte kuud tarvitamist tundun vähemalt endale 5 aastat noorem (ise 45) ja nahk on kogu aeg nagu värskelt kreemitatud ehk siidine ja *niiske*, kortsud poole vähem märgatavaks jäänud. Soovitan, aga kindlasti kalast tehtut ning vedelal kujul – imendub paremini ja ei pea nii palju tablette sisse sööma.

Mina kasutan seda :

https://ismile.ee/pood/kollageen-kalast-auhinnatud-swedish-nutra/?gclid=EAIaIQobChMIy6z3iaWq7AIVTgCiAx02-QGsEAAYASAAEgKfZvD_BwE

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.10 10:04; 11.10 09:04; 15.10 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Firma on korralik ja selle tooted kõrgelt hinnatud. Rootsis on väga raske jama müüa, terviseamet on kõige väiksema asja eest kukil.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.10 18:00; 11.10 11:42; 25.10 17:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kollageen on samas ka luudele-liigestele ju kasulik, st teatud vanuses võib ennetavalt ikka süüa 😀

Seda, et kellelgi on kortse vähemaks jäänud – no vähemaks neid nüüd vaevalt jäänud on. Ju on muud muutused välimuses toimunud, nt kaalutõus (ei peagi suur olema, aga muudab nägu pringimaks), uus soeng/juuksevärv, mis ergastab nägu, uus meikimisstiil, parem uni, rohkem värskes õhus jne – st muudel põhjustel tundub välimus värskem

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teema nagu taevane kingitus, eile just mõtlesin, et peaks ka hakkama võtma. Lugesin seda teemat ja arutlesin, et kas need nüüd kõikse paremad või mida keegi veel tarbib https://www.ohtuleht.ee/1013345/gerli-padar-kiidab-kollageenitooteid-nahk-oli-siledam-juba-kahe-nadala-moodudes

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin ka siinse teema mõjul hurraaga 🙂 sain reviewdest aru, et kala(marine)kollageen on nahale, küüntele ja juustele, liigestele ja sidekoele sobiks paremini veisekollageen.

Aga telisin esialgu odavama: https://www.amazon.de/-/en/Doppelherz-Collagen-Liquid-connective-tissue/dp/B0851SRL5K maitse on hea, amazonis 6 EUR, hetkel isegi 5.-, muide apothekas maksab see 18.- .
usun, et ja see enne lingitud pudel on kvaliteetne ja hea ja hea hinna-kvaliteedi suhtega. Ma lihtsalt tahtsin prooviks võtta väiksema koguse, et kas see ollus üldse kõrist alla läheb, enne kui ma mingi suure ja kallima pudeli ostan, mis ehk seisma jääb 🙂 Doppelhertz igatahes on nagu maius, veidi lääged (ja suhkruasendajatega) on nad vist kõik.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.10 19:11; 14.10 13:08; 17.10 09:47; 25.10 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin ka siinse teema mõjul hurraaga ???? sain reviewdest aru, et kala(marine)kollageen on nahale, liigestele ja sidekoele sobiks paremini veisekollageen.

Aga telisin esialgu odavama: https://www.amazon.de/-/en/Doppelherz-Collagen-Liquid-connective-tissue/dp/B0851SRL5K maitse on hea, muide apothekas maksab see 18.- amazoni 6 asemel.

 

tänud hea info eest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.10 10:04; 11.10 09:04; 15.10 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga telisin esialgu odavama: https://www.amazon.de/-/en/Doppelherz-Collagen-Liquid-connective-tissue/dp/B0851SRL5K maitse on hea, amazonis 6 EUR, hetkel isegi 5.-, muide apothekas maksab see 18.- .

See on ju lausa aspartaamiga…

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aspartaamiga ei ole, aspartaam ja atsesulfaamK on eri asjad, viimane on palju ohutum. Sukraloos on hoopis see, mis mulle seal koostises ei meeldi.

Kusjuures toimega olen rahul, on mõni päev olnud ja ära olen söönud ca 5 pulgakese jagu ja tulemust nagu oleks tõepoolest, nahk on palju pehmem ja siledam. Aastaid olen hädas olnud punnikestega laubal ja needki on hetkel siledamad kui tükk aega mäletanud olen (aga need raiped on hormonaalsed, niiet ägenevad ja taanduvad regulaarselt, kuid nii puhas pole olnud võib-olla paar aastat).  Kreeme jms vahetanud ei ole.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.10 19:11; 14.10 13:08; 17.10 09:47; 25.10 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te ei tarbi puhast kollageeni? Neid keemilisi kokteile (nagu nt ülaltoodu) ma küll regulaarselt juua ei julgeks. Ma soovitan pigem seda –

https://iconfit.eu/toode/iconfit-hudroluusitud-kollageen/?gclid=Cj0KCQjwxNT8BRD9ARIsAJ8S5xbLTKkno6mstikF4aSDUghA0qnLqsVKY4KG8spcv4zaqRWQTcpaRcQaAssHEALw_wcB

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te ei tarbi puhast kollageeni? Neid keemilisi kokteile (nagu nt ülaltoodu) ma küll regulaarselt juua ei julgeks. Ma soovitan pigem seda –

Mina tarbisin seda kaks purki, pole nagu mingit mõju märganud. Kui kaua peaks võtma, et hakkaks midagi muutuma?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.10 13:08; 25.10 19:06; 06.12 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te ei tarbi puhast kollageeni? Neid keemilisi kokteile (nagu nt ülaltoodu) ma küll regulaarselt juua ei julgeks. Ma soovitan pigem seda –

Mina tarbisin seda kaks purki, pole nagu mingit mõju märganud. Kui kaua peaks võtma, et hakkaks midagi muutuma?

Kas võtad ikka regulaarselt ? Vahest võtmisest ei ole kasu. Põhimõtteliselt peaks umbes kuu pärast tulemus näha olema aga see sültub väga inimesest ja tema nn. tavalisest toitumisest. Kui sööd palju suhrut ja valget jahu sisaldavaid tooteid siis ei aita mitte miski.

Mina nägi tulemust juba 2 nädalaga aga söön lisaks ka Biotiini (juustele superhea).

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.10 18:00; 11.10 11:42; 25.10 17:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas võtad ikka regulaarselt ? Vahest võtmisest ei ole kasu. Põhimõtteliselt peaks umbes kuu pärast tulemus näha olema aga see sültub väga inimesest ja tema nn. tavalisest toitumisest. Kui sööd palju suhrut ja valget jahu sisaldavaid tooteid siis ei aita mitte miski.

Regulaarselt võtsin kolm kuud, suhkrut ja valget jahu ei söö üldse. Ei märka nagu mõju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.10 13:08; 25.10 19:06; 06.12 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te ei tarbi puhast kollageeni? Neid keemilisi kokteile (nagu nt ülaltoodu) ma küll regulaarselt juua ei julgeks. Ma soovitan pigem seda –

Ütlesin esimese postituses, et just sellist puhast hüdrolüüsitud kollageenipulbrit sõin ära 1 kg paki, ei näinud mingit paranemist ega vahet. Selle Doppelhertzi omaga oli märgatav vahe näonahal tunda ja näha nädalaga. Ega seda süüakse kuurina, mitte pidevalt. Lisaks, kui inimene joob regulaarselt Coca  zerot või sööb suhkruvaba nätsu (mitte 100% ksülitooliga), siis selles 10ml sisalduvat suhkruasendajat kiruda on vähe silmakirjalik või nii.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.10 19:11; 14.10 13:08; 17.10 09:47; 25.10 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära söönud u kilo hüdrogeenitud kollageeni, mitte mingisugust efekti ei ole märganud. Aga nagu öeldakse, äkki ilma oleks hullem! ????

8-10 nädalat igapäevast kollageeni tarvitamist on miinimum aeg, pärast mida võib nähtavaid/tuntavaid erinevusi märgata.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütlesin esimese postituses, et just sellist puhast hüdrolüüsitud kollageenipulbrit sõin ära 1 kg paki, ei näinud mingit paranemist ega vahet. Selle Doppelhertzi omaga oli märgatav vahe näonahal tunda ja näha nädalaga.

Nädalaga ei näe sa mingeid tulemusi. See on su ettekujutus.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei viitsi raha mingite kallite kollageeni preparaatide peale matta. Želatiin on kollageen. Kui tahan kollageeni, ostan poest kõige odavamat tavalist želatiini ja teen endale mahla tarretist. Või ostan sülti.

“Želatiin, mis kujutab endast põhimõtteliselt keedetud loomset kollageeni”

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen pakkide kaupa söönud sedasama, mida Gerly Padar. Aga visuaalselt küll mingit efekti pole. Ma lihtsalt loodan, et liigesed peavad pikemalt vastu vanaduses, kui seda tarbin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägime biotiinist – millise firma tooteid soovitate ja miks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sööge lihtsalt sülti.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägime biotiinist – millise firma tooteid soovitate ja miks?

Biotiini puhul soovitan tähelepanelik neil olla, kel kalduvus aknele. Juuksed hakkasid vohama, aga nahale tekkisid vistrikud ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 19:18; 19.11 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida või keda uskuda?

“Kuigi mõned uuringud on näidanud, et kollageeni toidulisandi võtmine suurendab naha elastsust ja niiskustaset, siis on need hiljem võltsinguks osutunud. Need polnud erapooletud, sest uuringuid rahastasid toodete müüjad. Teised uuringud on tehtud katseklaasi tasandil, kasutades väikseid uurimisvalimeid või tehtud loomade peal. Seetõttu ei saa kindlalt väita, et kollageeni toidulisandi võtmine parandaks naha seisukorda”.

https://tervis.elu24.ee/6515353/kas-kollageeni-toidulisandi-votmisel-on-motet

Juuksed hakkasid vohama,

Päriselt? Kui pikka aega võtsid? Minul ühe purgi Biotiiniga ei toimunud mingit muutust.

Umbes pool aastat võtsin, siis tabasin ära, et sama kaua on näos punnid ka olnud, mis biotiini ära jätmisel ka ära kadusid. Nokk kinni-saba lahti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.11 19:18; 19.11 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.kehapood.ee/toode/ivybears-vibrant-skin-kollageeni-ja-hualuroonhappega-kummikarud/

 

Kas keegi neid on proovinud? Soovitate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.11 16:19; 06.12 18:59; 07.12 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele soovitaks pigem evoniat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 19:27; 27.11 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägime biotiinist – millise firma tooteid soovitate ja miks?

Biotiini puhul soovitan tähelepanelik neil olla, kel kalduvus aknele. Juuksed hakkasid vohama, aga nahale tekkisid vistrikud ka.

Mul on vist sama. On tekkinud punnid (eriti enne päevi) ja kui mõtlema hakata, siis need võisid tõesti tekkima hakata samal ajal kui biotiiniga kollageeni preparaati tarvitama hakkasin.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele soovitaks pigem evoniat.

Milline sinu kogemus sellega on? Kuidas toimib, kas soodustab kasvu (pikkust)? Mind huvitab, et nii palju välja ei langeks.

Kombineeri  neid plantsenta ampullidega, pärast 3 kuud ikka väga hea tulemus oli mul. roosa värviga pakend oli vitamiinil

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 19:27; 27.11 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.kehapood.ee/toode/ivybears-vibrant-skin-kollageeni-ja-hualuroonhappega-kummikarud/

Kas keegi neid on proovinud? Soovitate?

Olen proovinud, ei soovita. Väga vintsked ja nätsked, nendega tõmbad hambaplommid lahti. Ühe purgitäie tarbisin, selle ajaga mingit efekti küll näha ei olnud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen proovinud, ei soovita. Väga vintsked ja nätsked, nendega tõmbad hambaplommid lahti. Ühe purgitäie tarbisin, selle ajaga mingit efekti küll näha ei olnud.

Tellisin need, eks näis, kas nahk lööb särama 🙂

ETv-s oli lõppeval nädalal saade, kus tehti katseid suukaudsete ja nahale määritavate kollageeni preparaatidega. Katsetest selgus, et kõigi nende kasutegur oli ümmargune null… 🙁

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.11 16:19; 06.12 18:59; 07.12 20:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Ilu Kollageeni preparaadid