Esileht Ilu Kollageeni preparaadid

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Kollageeni preparaadid

Postitas:

Olen proovinud, ei soovita. Väga vintsked ja nätsked, nendega tõmbad hambaplommid lahti. Ühe purgitäie tarbisin, selle ajaga mingit efekti küll näha ei olnud.

Tellisin need, eks näis, kas nahk lööb särama ????

ETv-s oli lõppeval nädalal saade, kus tehti katseid suukaudsete ja nahale määritavate kollageeni preparaatidega. Katsetest selgus, et kõigi nende kasutegur oli ümmargune null… ????

Ma ka vaatasin seda saadet, ise ka tarbin kollageeni ja ega tõesti mingeid muutusi küll ei näe. Samas neid kollageene on nii palju erinevaid ja kõik lubavad, et nende oma parim vbl mõni tõesti toimib.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka vaatasin seda saadet, ise ka tarbin kollageeni ja ega tõesti mingeid muutusi küll ei näe. Samas neid kollageene on nii palju erinevaid ja kõik lubavad, et nende oma parim vbl mõni tõesti toimib.

Tundub, et ikka eriti ei ole. Vaatasin sama saadet ja tuli ka masendus peale. Lisaks öeldi seal, et sellel mikronõeltega torkimisel ka mõju pole, laseri mõju on väga väike. Ise teen just laseri kuuri silmadele, 3 korda maksab 600 eurot. Vist ei ole sellelgi mingit mõju. Nemad seal tarvitasid minu arust Pure Gold Collagen tooteid, mida mullegi ilukirurg soovitas. Tegelikult on kõik üsnagi raharaisk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.10 13:08; 25.10 19:06; 06.12 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka vaatasin seda saadet, ise ka tarbin kollageeni ja ega tõesti mingeid muutusi küll ei näe. Samas neid kollageene on nii palju erinevaid ja kõik lubavad, et nende oma parim vbl mõni tõesti toimib.

Tõestatud on see, et ei ole mingit toimet. Need uuringud, mis väitsid muud, tunnistati võltsinguteks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutegur on tootjale, äri õitseb.

Kahjuks nii vist on jah… Eks tuleb siis ikka väärikalt vananeda 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.11 16:19; 06.12 18:59; 07.12 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te ei tarbi puhast kollageeni? Neid keemilisi kokteile (nagu nt ülaltoodu) ma küll regulaarselt juua ei julgeks. Ma soovitan pigem seda –

https://iconfit.eu/toode/iconfit-hudroluusitud-kollageen/?gclid=Cj0KCQjwxNT8BRD9ARIsAJ8S5xbLTKkno6mstikF4aSDUghA0qnLqsVKY4KG8spcv4zaqRWQTcpaRcQaAssHEALw_wcB

Kas seda toodet võib anda ka 16 aastasele tütarlapsele, kellel nahaga ja juustega probleeme? Ja kuidas seda peaks tarbima -kui pikalt peaks järjest tarbima? Kuu aega ja siis paus teha ja siis uuesi?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole arst ega muu sarnane spetsialist, kuid olen kuulnud, et neid täitsa leidub… 😉 Miks mitte siis PK asemel mõne asjatundja poole pöörduda?

Pealegi, kollageen pole ravim!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Ilu Kollageeni preparaadid