Esileht Sünnitus Kollakas voolus enne sünnitust

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kollakas voolus enne sünnitust

Postitas:
vaiketudruk

Kas keegi oskab selgitada, kui enne sünnitust (tähtaeg täna ehk 12.01) on kollakas voolus, kas tegemist põletikuga ja kas see raskendab sünnitust või võib tekitada rebendeid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kollakas voolus enne sünnitust

Voolus enne sünnitust võib suureneda küll, selles küsimuses võiksid ikka oma ÄE poole pöörduda, kas just kollakas värvus ok on. Aga see, et voolus rebendeid võib tekitada…. kust SELLINE arvamus tuleb?

Please wait...
Postitas:
Kägu

vooluse suurenemine on täiesti normaalne, aga rebendeid see kohe kindlasti ei põhjusta. Sünnitusel on oluline ämmaemandaga koostööd teha. Pressida alles siis kui ämmaemand ütleb jne. ,siis on ka kõige tõenäolisem et rebendeid ei tulegi. 🙂

Please wait...
Postitas:
Muhv28

Kusjuures päris \”õhust\” ei ole rebendite jutt siiski võetud. Kui tegu on põletikulise või bakteriaalse voolusega, mida ei ravita enne sünnitust välja, siis selline keskkond võib sünnituse käigus tõepoolest kergemini rebeneda! Vähemalt nii rääkis minu ÄE, kes igasuguseid vooluseid väga silmas pidas ja neid alati juba algstaadiumis ravima hakkas.

Mina ÄE juurde ja ravi end palun enne sünnitust terveks, isegi paaripäevane ravi on piisav/parem kui üldse mitte ravida.

Please wait...
Postitas:
Pohl

Tegemist võib olla tupeseenega!Ma just ravisin välja samad sümptomid olid!

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Sünnitus Kollakas voolus enne sünnitust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.