Esileht Ilu ja tervis Kollane väljaheide

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kollane väljaheide

Postitas:

Juba päris mitu kuud on mul kõht haige. Kõik sümptomid viitavad ärritunud soole sündroomile kus väljaheide ei ole kõva vaid vedel, lisaks gaasid. Ka on väljaheide kollane.Kõht jäi haigeks siis kui põdesin tugevat stressi. Kas kellegil on sama olnud ja mis ravi olete saanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 14:00; 05.03 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba päris mitu kuud on mul kõht haige. Kõik sümptomid viitavad ärritunud soole sündroomile kus väljaheide ei ole kõva vaid vedel, lisaks gaasid. Ka on väljaheide kollane.Kas kellegil on sama olnud ja mis ravi olete saanud?

????

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi koirohtu. Lihtne ja võimas ja ohutu.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kollane võib olla sapiga seoses. pöördu perearsti poole, saab proovid teha, katsuda. Pikk aeg ju niimoodi kannatada.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki te sõite eile kõrvitsat? Või siis jõite apelsiinimahla, banaanist rääkimata. Ma valasin eile lipsu taha liitri mustsõstramahla, täna kõik must.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi soolepõletik? Mul oli selline olukord pärast hambaraviks mõeldud antibiootikumikuuri (eemaldati tarkusehammas, selle alt avastati krooniline põletik). Võtsin probiootikume (ei aidanud), söömine lõppes kõhuvalu ja -lahtisusega. Samuti olid valud, väljaheide hele. Lõpuks ei saanudki eriti midagi süüa – kõik lõppes kõhuvaluga vetsu vahet käies. Hakkasin kummeliteed jooma, vältisin lahtistavaid toiduaineid (minu puhul toored puuviljad), piimatooteid, kohv, maiustused jne. Sõin pigem vähe ja tihedamini. Umbes kuu aja pärast hakkas paremaks minema.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Maksaga probleem?</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kui teema algataja käisin lõpuks vereanalüüsi andmas ja kõhuga ultraheli uuringus.Vereproov näitas et organismis vohab Helicobacter.Määrati kolmikravi.Kolmandal ravipäeval on tunda et läheb nagu ülesmäge see asi.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 14:00; 05.03 18:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Kollane väljaheide