Esileht Pereelu ja suhted Kolmandaks voodisse?

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Kolmandaks voodisse?

Postitas:

Mõte mõtteks, aga reaalelus kaasneb sellega nii palju “aga” ja “mis siis kui”sid, et ei tasu riskida, liiga palju asju võib pekki minna ja probleeme tekkida (mis eesmärkidega ja ettekujutuste ja fantaasiatega need 2 ülejäänut sinna sisse tulevad jne). Bi olen, naisega tahaks olla küll, aga rahus, ilma meheta 🙂 ja kui mehega, siis temaga, muidu ei saa ikka normaalselt keskenduda, harjumuspäratult rahvarohke on voodi vist 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen olnud ise kolmandaks mitu korda. Pm äsja tuttavaks saanud paarile ja ka oleme olnud tuttavatega koos. Samuti sõbrannaga oleme olnud koos sõbraga. Olen ka enda suhtes võtnud kolmandaks teise naise voodisse. Väga vabad ja ägedad kogemused. Kõige lahedam on ikka siis olnud, kui ise oled suhtes ja kolmas tuleb voodisse. Iha portaalis otsitakse selliseid tutvusi, kuid minu turvusringkonnas tean juba mitmeid, kellega igasugu vallatusi võib teha. Sellist naist otsida on väga keeruline, paljud tahaks leida. Kui mõlemal huvi, siis tihti naisel mõni oma sõbranna mõne peo käigus äkki hea ära rääkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaesed moded ma ütlen. Teemaalgataja suguste hulludega päevast päeva kembelda. Ükski palgatõus ega pikk puhkus ei kompenseeri seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaesed moded ma ütlen. Teemaalgataja suguste hulludega päevast päeva kembelda. Ükski palgatõus ega pikk puhkus ei kompenseeri seda.

sa lambist kopeeridki oma teksti suvaliste teemade alla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Kolmandaks voodisse?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.