Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kolmandal ringil ja asi vist nutune

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Kolmandal ringil ja asi vist nutune

Postitas:

Olen 38 ja juba on 2 teismelist. Nüüd soovin saada kolmandat. Era kliinikusse sattusin veebruaris, siis tuli kriisiaeg ja paar päeva tagasi käisin hüsteroskoopiala ja laparaskoopial. Mille vastus on nutune. Üks munasari täielikult risvist väljas, teine täitub aga pole samuti läbitav, lisaks on emakas suurenenud ja pehme konsistentsiga, jättes adenomatoosse mulje ???? Positiivne on vaid väline munasarjade olukord ja ka analüüsid FSH oli tsükli 5 päeval 6,8. Nüüd ootan veel emaka limaskesta uuringu vastuseid ja siis selgub kas üldse IVF on teostatav. Lugedes siinseid rõõme ja muresid pole tegelikult minul põhjust hädaldada, sest kaks last on juba olemas aga järsku annab see mõtet noorele lugejale, et ei tasu selle lapsesaamisega oodata. Minul tulid lapsed 22 ja 24 aastaselt praktiliselt nipsust aga vanusega toimuvad ikka suured muutused, mida ei osanud arvatagi. Edu meile kõigile!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kahju, et teil on hetkel raske ja loodan, et kolmanda lapse unistus siiski täitub.
Kuna ühiskondlik surve lapsi saada on Eestis veel täna piisavalt suur, siis panen siia lohutuseks nendele, kes täna mingil põhjusel lapsi ei saa endale lubada (nt ei ole partnerit) või lihtsalt ei soovi neid veel, aga 30 verstapost on juba ületatud ning seda postitust lugedes tekkis hirm/ahastus/kahtlus, vastukaaluks teistsuguse kogemuse – mina jäin nipsust rasedaks lausa 3 korda ning seda vanuses 36, 38 ja 40. Inimesed ja nende teekonnad on erinevad ning lapsed peaksid sündima tänasest soovist ning valmisolekust oma elu nendega jagada, mitte hirmust tuleviku raskuste ees.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kolmandal ringil ja asi vist nutune