Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kolmas abielu?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kolmas abielu?

Postitas:
Kägu

Ei suuda otsustada kas abielluda kolmandat korda. Esimene abielu kestis 5a pulmad sai tehtud suht kiirelt ja olime koos olnud vaid 6kuud eelnevalt. Esimesest abielust on ka 2 last. Teine abielu sai ka suht kiirelt ja väga mõtlematult ette võetud. Kuna mees muutus suht kiirelt peale abielu (vägivaldseks jne) siis kestis see vaid 1,5a. Praeguse elukaaslasega elan koos juba pea 4a. Abielu on siiani vaid vahest jutuks tulnud. Tõrkujaks olen mina olnud. Armastan oma meest väga ja tema mind, hoolib väga ka minu esimesest abielust tulnud lastest. Meil on suurepärane klapp jne… ei hakka seda siin pikalt kirjutama. Meil on ühine kodu mille koos ostsime samuti on meil ühine 1a laps. Aga mina ei suuda otsustada kas julgen kolmandat korda abielluda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Kolmas abielu?

Ma ei saa aru, mis valu on abielluda? Mis seal vahet on, kui praegu kõik ok, siis mis see juurde annab? Olen vist uuema aja inimene, aga endal pole veel isu abiellumiseks tulnud

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paber ei seo kedagi kuniks surm meid lahutab. Oli 16 aastat abielu ja nüüdseks 8 aastat kooselu.

Please wait...
Postitas:
Maryliis9

Abielu näitab pühendumist, samas kohustuste võtmist. Nt. kui sinu abikaasaga midagi juhtub(nt. jääb töövõimetuks), oled seaduse silmis inimene nr. 1, kes teda hooldama, toetama peab ja seda veel ka 3a peale abielu lahutamist!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Abielu näitab pühendumist, samas kohustuste võtmist. Nt. kui sinu abikaasaga midagi juhtub(nt. jääb töövõimetuks), oled seaduse silmis inimene nr. 1, kes teda hooldama, toetama peab ja seda veel ka 3a peale abielu lahutamist!

Please wait...
Postitas:
Kägu

No eks sa pead ise otsustama. Ära tee enam sama viga, mis esimeses 2 abielus – kiired ja järelemõtlematud pulmad. Võimalik, et seekord oled juba targem ja oledki põhjalikumalt kaalunud. Vähemalt tuttavad olete kauem kui 2 esimese abikaasaga enne pulmi.

Aga tõsi ta on, et miski ei garanteeri, et abielu püsib ühe osapoole surmani.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei saa aru, mis valu on abielluda? Mis seal vahet on, kui praegu kõik ok, siis mis see juurde annab? Olen vist uuema aja inimene, aga endal pole veel isu abiellumiseks tulnud[/tsitaat]
Oleks mul valu nii suur siis ei kirjutaks seda siin vaid oleksin juba abielus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

muidugi abiellu. su arutlus tundub mõistlik ja tasakaalukas. palju on hetkesuhte kasuks rääkivaid fakte ja oled oma varasematest kiirustamistest järeldused teinud.
rikasta seda suhet abieluga

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sinu arutlus on mõistlik. Arvan, et abiellu, kuid tagasihoidlikult, mitte vast suure kära ja müraga.
Ma ise ka kolmandat korda, seekord õnnelikult, kohe on 10-s pulma- aastapäev.

Please wait...
Postitas:
Quuu

Ise vist küll teist kordagi ei sooviks abielluda, sest esimene veel kestab ja lastetegu enam plaanis pole.
Teil on laps ja olete õnnelikud, milles küsimus, tehke ära. Mida siin julgeda on:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei saa aru – lapse julgesid saada, aga abielluda ei julge? Minu meelest on lapsesaamine hoopis olulisem samm.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Abielu ei ole ainult paber. See kehtestab kohustused ja ka õigused ametlikult. Just igasuguste \”what if\” juhtude puhul.
Ma arvan ka, et abielus olevad paarid ei ole nii kergelt lahku minejad, sest lahutamine on ikka teine asi, kui välja kolimine lihtsalt. Ehk proovitakse rohkem.

Minule isiklikult meeldib väga enda meest, kui oma abikaasat tutvustada, mitte elukaaslast või muud olevust.

Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kolmas abielu?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.