Esileht Sünnitus Kolmas järjestikku rasedus

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kolmas järjestikku rasedus

Postitas:

Millal sündisid teie lapsed? Mõtlen just neid kellel on eelnevate sünnitust vahe 2-3aastat ja sünnitanud kolmanda. Kas on sündinud ennem tähtaeg? Ämmaemand ikka korrutab et kolmas tuleb arvatavasti varem kui teine laps.
Esimene sündis mul esile kutsumisega täpselt 42 nädalal, teine aga ise 38nädalal. Nüüd tiksub mul 33 nädal ja on põnev teada millal kellegil 3 järjestikku beebi sündinud on ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on küll veidi suuremad vahed, aga iga järgnev sünnitus algas nädal aega hiljem ja kestis 2 korda kauem. Esimene nädal enne tähtaega ja kestis alla poole tunni, teine täpselt tähtajal ja kestis tund aega, kolmas nädal peale tähtaega ja kestis 2 tundi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämmakas ajab udu. Inimesed on erinevad, rasedused erinevad.
1. 39+6
2.(10.5a hiljem) 39+4
3.(1.8a hiljem) 39+3
4.(1.5a hiljem) 39+5
Kõik sünnitused hakkasid ise. Tõsi, kiiremaks läksid küll iga korraga. Viimasega vedas et olin eelnevalt haiglas(teistel põhjustel). Esimesest üliõrnast valust lapse tulekuni 47minutit

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kõik kolm enne tähtaega sündinud, esimene ja kolmas enneaegselt (ei olnud veel 37 nädalat täis), teine tuli üsna tähtaja lähedal: 39 nädalat ja mõned päevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nu selle jutu järgi peab mul paika.
Esimene sündis 42+5,
teine sündis 41+5,
kolmas sündis 38+3,
neljas sündis 37+5
Kolm viimast on 5 aasta sees sündinud lapsed.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. laps 39+0
1a10k vahet
2. laps 39+0
2a2k vahet
3. laps 40+6
3a vahet
4. laps 39+6

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene sündis enne tähtaega, teised kaks õigeaegselt, ehk siis mõned päevad pärast paika pandud kuupäeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal sündisid teie lapsed? Mõtlen just neid kellel on eelnevate sünnitust vahe 2-3aastat ja sünnitanud kolmanda. Kas on sündinud ennem tähtaeg? Ämmaemand ikka korrutab et kolmas tuleb arvatavasti varem kui teine laps.

Esimene sündis mul esile kutsumisega täpselt 42 nädalal, teine aga ise 38nädalal. Nüüd tiksub mul 33 nädal ja on põnev teada millal kellegil 3 järjestikku beebi sündinud on ????

5 last. 3 viimast 1a 10 k ja 2a vaheaegadega. 1., 2. laps sündsid enam-vähem tähtajal, 3. laps 37+1, 4. tähtajal ja viimese ehk siis selle kolmanda, väikese vahega järjestikuse, kandsin nädal üle tähtaja. Kuna laps oli suur, hakat esile kutsuma, kuna näha oli, et sünnitegevus polnud alanudki. Ülekandluse põhjuseks arvati olevat see, et emaka jm lihased olid juba nii välja veninud, nii et mõjus ebasoodsalt sünnitegevuse algusele

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

esimese lapsega ütles ämmaemand, et seitsme kuune ja tahtis mind säilitama saata. õnneks ma ei läinud ja sündis 3800 kaaluv poiss.

teine sündis 40 nädalal, kaalus 3150.

kolmas sündis ülekantud raseduse 46 nädalal. taheti esile kutsuma saata, aga ma ei läinud. kaalus 4150 ja oli 56 cm pikk.

kõik lapsed on terved ja tublid. 1 ja 2 vahe 1,5 aastat, 2 ja 3 vahe 5 aastat.

46 nädalal!?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

46 nädalal!?

Kägudel on kõik võimalik 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik 3 last läksid 2 nädalat üle. Aga iga järgnev sünnitus läks kiiremini ja kergemini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kõik sunnitused esilekutsutud. Keegi pole enne 40 nädalat sündinud 😀 kõik 42+ 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Sünnitus Kolmas järjestikku rasedus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.