Esileht Lapse ootamine Kolmas laps ja erakliinik 2023

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kolmas laps ja erakliinik 2023

Postitas:
Kägu

Ootan enda kolmandat last.. Ja hakkasin just mõtlema et äkki hoopis sünnitama ja jälgimisele erakliinikusse? TARTUS vist on Elite ja tamme? Kuidas seal need asjad käivad.. Kas iga külastus maksab või kuidas seal asi käib? Ma nii nooob selles osas. Ehk keegi on kokku puutunud ja oskab seletada ära mulle 🙂 suured tänud

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sünnitada ei saa üheski erakliinikus.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei oska elite veebilehte lahti teha?

Ei saa üheski erakliinikus sünnitada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sünnitada saad ikka ainult haiglas.

Aga jälgimiseks soovitan küll erakat. Minu teada raseduse jälgimine on siiski haigekassa raha eest erakas suures osas. Võib olla arvele võtmise ja mingite testide eest maksad ise. See kindlasti kodulehel kirjas neil. Aga suhtumises on vahe maa ja ilm. Ise olen mõlema pojaga Tallinnas erakas jälgimisel olnud, kus muidu minu naistearst, kes mul juba viimased umbes 20a olnud. Erakas on ikka väga hoitud ja jälgitud tunne. Registratuuri prouad teavad nime ja nägupidi, kõik on personaalne ja soe. Suurtest haiglatest kahjuks ei ole nii häid kogemusi. Proovisin esimese lapsega alguses, et äkki läheks suurde haiglasse (kuhu sünnitamagi) arvele. No ei olnud kahjuks üldse hea kogemus ja helistasin ning kurtsin oma arstile, kes kohe mu lahkelt enda tiiva alla võttis. Lõpuks võib sinu rasedust ju ka arst jälgida, kui tal selleks ressurssi jagub, ei pea ämmaemand olema ilmtingimata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olin esimest korda jälgimisel kolmanda lapsega Tamme erakas 4/5 aastat tagasi. Elites tollel ajal oli ikkagi kõik väga kallis ja Tamme oli kodule ja tööle sama lähedal.

Täna on Elites haigekassaga ka seotud ja peaks samuti nagu Tammes tasuma 5€ visiit. Uh pilt oli 5€, see päris alguses ja päris lõpus vereproov, kus Hiv jms maksis 15€.

Käisin eelmise aasta lõpus Elites seda emakakaelavähi uuringut tegemas ja arstid väga toredad. Samas kõik need arstid vist teevad visiite Tammes, Elites ja Maarjamõisas. Lihtsalt rohkem tähelepanu sain ma ikkagi erakas ja iga kell võimalus arstiga ühendust saada. Vastuvõtt kuni 19.00 ni ja laupäeval ka.

Täna läheks ma kindlasti taas erakasse. Parkimine juba 3 korda parem ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen Elites jälgimisel individuaalse teenuse all (haigekassa osa väike) ja maksan iga korra, liigutuse eest. Mina olen rahul, sest käin kaugemalt ja saan kõik proovid, uuringud samal päeval tehtud. Näiteks oscari vereproov, pissiproov ja ultraheli samal päeval. Mulle meeldib, et saan kõik ühe visiidiga ja telefoni teel pärast vajadusel tulemuste konsultatsioon. Kliinik on väike ja mugav, ootama olen pidanud väga harva. Samuti on arst kättesaadav telefoni teel muul ajal kui küsimusi tekib. Suhtumine sõbralik ja tunnen, et minu jaoks on aega. Eriti meeldib, et saan aegu ise alati valida ja on õhtuseid aegu.

Hetkel olen 16 nädalat rase ja kulud ei olegi nii suured kui arvasin. Raseduse tuvastamine koos UHga  90 eur. Teine kord samuti uh ja vastuvõtt 90 eur. Kolmandal korral tegin Nifty testi see oli koos viisidiga 600 eur umbes, aga see oli minu enda huvi ja soov. Neljandal korral oli oscar test koos vereanalüüsidega, uriiniproovidega, vastuvõtutasuga kokku 175 eurot. Ehk on info abiks otsustamisel.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen Elites jälgimisel individuaalse teenuse all (haigekassa osa väike) ja maksan iga korra, liigutuse eest. Mina olen rahul, sest käin kaugemalt ja saan kõik proovid, uuringud samal päeval tehtud. Näiteks oscari vereproov, pissiproov ja ultraheli samal päeval. Mulle meeldib, et saan kõik ühe visiidiga ja telefoni teel pärast vajadusel tulemuste konsultatsioon. Kliinik on väike ja mugav, ootama olen pidanud väga harva. Samuti on arst kättesaadav telefoni teel muul ajal kui küsimusi tekib. Suhtumine sõbralik ja tunnen, et minu jaoks on aega. Eriti meeldib, et saan aegu ise alati valida ja on õhtuseid aegu.

Hetkel olen 16 nädalat rase ja kulud ei olegi nii suured kui arvasin. Raseduse tuvastamine koos UHga 90 eur. Teine kord samuti uh ja vastuvõtt 90 eur. Kolmandal korral tegin Nifty testi see oli koos viisidiga 600 eur umbes, aga see oli minu enda huvi ja soov. Neljandal korral oli oscar test koos vereanalüüsidega, uriiniproovidega, vastuvõtutasuga kokku 175 eurot. Ehk on info abiks otsustamisel.

Kas enne NIFTYt tehti vahetult ultraheli ka? Ja kui tohib küsida, siis miks Nifty ja mitte Panorama näiteks? Ise proovin otsustada, kumba Elites teha lasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen Elites jälgimisel individuaalse teenuse all (haigekassa osa väike) ja maksan iga korra, liigutuse eest. Mina olen rahul, sest käin kaugemalt ja saan kõik proovid, uuringud samal päeval tehtud. Näiteks oscari vereproov, pissiproov ja ultraheli samal päeval. Mulle meeldib, et saan kõik ühe visiidiga ja telefoni teel pärast vajadusel tulemuste konsultatsioon. Kliinik on väike ja mugav, ootama olen pidanud väga harva. Samuti on arst kättesaadav telefoni teel muul ajal kui küsimusi tekib. Suhtumine sõbralik ja tunnen, et minu jaoks on aega. Eriti meeldib, et saan aegu ise alati valida ja on õhtuseid aegu.

Hetkel olen 16 nädalat rase ja kulud ei olegi nii suured kui arvasin. Raseduse tuvastamine koos UHga 90 eur. Teine kord samuti uh ja vastuvõtt 90 eur. Kolmandal korral tegin Nifty testi see oli koos viisidiga 600 eur umbes, aga see oli minu enda huvi ja soov. Neljandal korral oli oscar test koos vereanalüüsidega, uriiniproovidega, vastuvõtutasuga kokku 175 eurot. Ehk on info abiks otsustamisel.

Kas enne NIFTYt tehti vahetult ultraheli ka? Ja kui tohib küsida, siis miks Nifty ja mitte Panorama näiteks? Ise proovin otsustada, kumba Elites teha lasta.

Ultraheli tehti ka enne kui vereproovi andsin, see lisandus testi hinnale. Mulle tundus Nifty test parem valik vanuse tõttu ja küsisin ka arsti arvamust testi valikul. Olenevalt paketist saab valida kui palju testib sündroome/haigusi/mutatsioone. Kui ma õigesti mäletan, siis Niftyl Plusil oli neid üle 60ne. Mis kindlustunnet annab testi osas on ka see, et valenegatiivse tulemuse korral kahjuhüvitus rahaliselt. Mitte, et see midagi muudaks, aga tundub, et usaldavad oma testi piisavalt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen Elites jälgimisel individuaalse teenuse all (haigekassa osa väike) ja maksan iga korra, liigutuse eest. Mina olen rahul, sest käin kaugemalt ja saan kõik proovid, uuringud samal päeval tehtud. Näiteks oscari vereproov, pissiproov ja ultraheli samal päeval. Mulle meeldib, et saan kõik ühe visiidiga ja telefoni teel pärast vajadusel tulemuste konsultatsioon. Kliinik on väike ja mugav, ootama olen pidanud väga harva. Samuti on arst kättesaadav telefoni teel muul ajal kui küsimusi tekib. Suhtumine sõbralik ja tunnen, et minu jaoks on aega. Eriti meeldib, et saan aegu ise alati valida ja on õhtuseid aegu.

Hetkel olen 16 nädalat rase ja kulud ei olegi nii suured kui arvasin. Raseduse tuvastamine koos UHga 90 eur. Teine kord samuti uh ja vastuvõtt 90 eur. Kolmandal korral tegin Nifty testi see oli koos viisidiga 600 eur umbes, aga see oli minu enda huvi ja soov. Neljandal korral oli oscar test koos vereanalüüsidega, uriiniproovidega, vastuvõtutasuga kokku 175 eurot. Ehk on info abiks otsustamisel.

Kas enne NIFTYt tehti vahetult ultraheli ka? Ja kui tohib küsida, siis miks Nifty ja mitte Panorama näiteks? Ise proovin otsustada, kumba Elites teha lasta.

Ultraheli tehti ka enne kui vereproovi andsin, see lisandus testi hinnale. Mulle tundus Nifty test parem valik vanuse tõttu ja küsisin ka arsti arvamust testi valikul. Olenevalt paketist saab valida kui palju testib sündroome/haigusi/mutatsioone. Kui ma õigesti mäletan, siis Niftyl Plusil oli neid üle 60ne. Mis kindlustunnet annab testi osas on ka see, et valenegatiivse tulemuse korral kahjuhüvitus rahaliselt. Mitte, et see midagi muudaks, aga tundub, et usaldavad oma testi piisavalt.

Aitäh vastamast! Ilmselt kirjutan/helistan sinna ja uurin. Hinnaklassilt on nad samad, vaatasin just ka seda 550 eurost paketti. Kuna ma 38, siis riskid samuti suuremad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Lapse ootamine Kolmas laps ja erakliinik 2023