Esileht Pereelu ja suhted Kolmas trimester

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kolmas trimester

Postitas:

v

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noo sul on veel hästi läinud, on ka selliseid, kes kardavad, et mees võib surma saada ja see hirm halvab üldse tegevuse. Armukadedus ei võta vähemalt liikumisvõimet ära. MIs sinust järgi jääb? Täpselt sama palju kui kõigist teistest, kes lapsi sünnitanud. 3 last pole ju mingi lagi. Nii et hakka valmistuma selleks, mis sa 20 aasta pärast tegema hakkad, kui kõik lapsed on kodust välja liikunud 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus on see, et olen 3x rsp-le jäänud viimasel võimalusel. Ehk siis 30 päeva enne tähtaega. Sünnituseni jäänud päevad olen veetnud koristades ja beebi tulekuks valmistudes. Nii jäi vähem aega armukadeduseks, skandaalide korraldamiseks ja mehe närvide saagimiseks.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan olla tähelepanelik. Ilmselt on asi sinu ülekeevates emotsioonides ja hormoonides, aga alati ei ole nii.. Minu seni pere hoidnud mees, kes hobide ja tegemiste tõttu palju kodus aega ei veetnud (npüd ütleb, et selleks, et minust eemale saada), leidis omale naise, kes talle pilgu peale pani (ise tunnistas), kuulas abieluprobleeme ja roosad prillid ette pani, mujal ju rohi rohelisem ja.. Eks ma ise paljuski ise süüdi neis abieluprobleemides, nagu ka abikaasa, aga nüüd mees siis lasi kuu tagasi 1.5-kuuse tita (meie kolmas laps) juurest jalga, ajal, kui mu ema oli suremas ja mul oli kohutavalt raske aeg. Viimane kuu on olnud täiesti kohutav, nädal tagasi lahkus mu ema jäädavalt… Abikaasa kolib nüüd hoopis teise linna, nad nüüd juba armastavad üksteist (hahaha, mida see mees armastusest ka teab!!) ja on elukaaslased jne. Olen jah ilmselt väga kibestunud praegu,aga minu abikaasal viskas mu enese mitte kontrollida suutmine üle, leidis teise ja oligi aidaa. Aga lahkuminekuks pidi ikka uus voodisoojendaja võtta olema 😀 Usalda, aga kontrolli, ja omale otsi abi. Suhtenõustaja õpetab sellises olukorras käituma, kui mõistus tõrgub koostööd tegemast ja emotsioonid võimust võtavad. Kasutage seda võimalust. Teil on veel, mida päästa. Minul ei ole.. Minu abikaasa ajas teise naise osas tagasi selle päevani, kui mu ema suri, ja ma lihtsalt välja pinnisin abikaasalt ülestunnistuse. Hiljem selgusid veel räpasemad asjad..

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis vältimatu reis see on, mida on tarvis teha kolmandat teimestrit raseda naise juurest? Võib olla on sul see aeg kriitilises olukorras abi vaja, emotsionaalset tuge vaja. Miks mees mängib sinu ja sündiva lapse heaolu ja närvidega?
Minu esimene mees oli samasugune, ikka reisidele, suvepäevadele ja mina lõpurase nutsin see aeg psühholoogi juures, sest õhus oli midagi ja miski nii häiris, aga nimetada seda ängi veel ei osanud. Oli kohutav ja üksildane tunne. Tulemus, hiljem läksime ikka lahku, mees oli flirtija ja korra ka pettis ning emotsionaalne lähedus ja usaldus purunesid.
Aga ka sellest olukorrast läheb elu edasi.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna ei saanud sellepärast isegi magada. Kas see oleks asi, millega pöörduda raseduskriisi nõustaja poole või tuleks pigem psühholoog leida?

Jah. Mõlemad. Ja ruttu.
Teiseks muidugi 3 korda kuus on sitaks vähe.

Ja suhtenõustaja poole pöörduge ka, sest kurat, 3 korda kuus on ikka ülivähe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaimusilmas kujutan teda ette baaris teistega flirtimas ja ennast nautimas.

Mida sa selle “enese nautimisega” silmas pead? Masturbeerimist? No ma arvan et kui ta seda baaris teistega flirtimise ajal avalikult teeks siis kutsutaks talle kindlasti politsei, nii et usun, et sa ei pea seda kartma.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis vältimatu reis see on, mida on tarvis teha kolmandat teimestrit raseda naise juurest?

No kuule. Kolmas trimester ei tähenda, et mees peaks 24/7 olema valves. Kolmas trimester algab juba enne 30. nädalat (27?) ja oleks küll imelik eeldada, et kaaslane peaks sellest ajast peale iga päev kodus olema. Teemaalgatajal on 32n ja kui rasedus kulgeb normaalselt, mida seal siis nii väga praegu valvata on?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted Kolmas trimester