Esileht Hobinurk kolme kausiga kassi söögikomplekti

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: kolme kausiga kassi söögikomplekti

Postitas:

Otsin sellist komplekti kassile, kus oleks maast kõrgemal alusel 3 kaussi – krõbinad, konserv, vesi. Kas keegi on näinud, kaheseid on küllaga, aga vaja oleks kolmest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.10 07:55; 25.10 08:00; 25.10 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.puidune.ee/et/a/lemmiklooma-soogialus-kolme-kausiga seda olen näinud ja analoogseid veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ossa tont, kus on hind, aga selge värk, käsitöö. Vaatan, et äkki isa teeb puust aluse ja ostan kausid peale. Aga tänan.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.10 07:55; 25.10 08:00; 25.10 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kas nüüd läheb teemast välja, aga…

Ma olen väga pikaajaline kassiomanik, mul on neid tegelasi ikka olnud mitmeid. Ja MITTE ÜKSKI mu kassidest ei ole tahtnud juua samas kohas, kus on söök. Alati peab vesi olema eraldi kusagil teises kohas, näiteks vannitoas pesumasina peal või köögis kraanikausi kõrval jne ja tüübid on ise alati selle koha valinud ja sisse töötanud ja heaks kiitnud. Ja siis ükskord hakkas mind see teema huvitama ja leidsingi kusagilt kirjandusest viite, et nii ongi – kass ei taha, et vesi on söögi kõrval (või vastupidi). Miks, seda ma ei tea, oli vist kuidagi alatealikult neil seotud vee puhtusega vms.

Mina olen alati teinud nii, et panen kassile mitmesse kohta vett ja jälgin, mis ta teeb. Ta ise valib joomiskoha ja siis see koht jääb. Ja mitte ükski kass ei ole valinud joogikaussi söögi kõrval.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.10 19:51; 25.10 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hm, olen aastakümneid kasse kasvatanud ja alati on veekauss söögi juures olnud ja kassid on sealt joonud. Mujale ma panen vee vaid siis, kui läheme kodust ära ja et kassil oleks tagavara variant olemas. Kuigi näiteks võib kass hommikuse värske vee ära põlata ja juua hoopis poriloigust.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.10 07:55; 25.10 08:00; 25.10 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

 

Esimene vaste kohe, rohkem ei viitsinud otsida. Guugelda, kui soovid.  Äkki su kassid seepärast joovad söögi kõrvalt, et neil pole muud võimalust antud? Lihtsalt oletan?

Why do cats not drink water next to their food?
In the wild, cats don’t like to eat near their water source. … That’s because evolution has taught them that their prey can contaminate their water. So, if you have the food and water bowls next to each other, some cats will drag the food to another spot to get it away from the water.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.10 19:51; 25.10 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sama kogemus, et kass ei taha juua söögi kõrval asuvast kausist. Vesi on tal vannitoas ja tegelikult eelistab ta üldse rõdul joomas käia, aga sinna ta ise ei jahedamal ajal ei saa.
seda kõrvale jättes, siis minu arvates on eraldi kausid praktilisemad, lihtsam täita ja puhastada. Või kui on alus, kust kausid välja käivad, siis võiks ju ka niisama kolm samasugust kaussi osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõustun eelkõnelejatega, vesi võiks olla toidust siiski veidi kaugemal.

Veel üks aspekt, mille peale ehk tasuks mõelda. Kassidele tegelikult ei meeldi kaussidest süüa. Vurrustressiks nimetatakse 🙂 See, kui vurrud käivad vastu kausi serva, häirib kassi. Paljud kassid seetõttu kisuvad toidu kausist välja ja söövad seda põrandalt. Üks mu kassidest oli selles osas eriliselt pirtsakas, kausist otse ei kõlvanud miski. Muutus veidi häirivaks, kui jälle tassiti kanasüda esikuvaibale, et seda siis seal sööma hakata. Probleem lahenes kohe kui asendasin kausid taldrikutega ja erinevaid loomseid juppe enam mööda tuba ringi ei tassitud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Hobinurk kolme kausiga kassi söögikomplekti