Esileht Beebi ja mitmikud kolme kuuse rahutud ööd

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: kolme kuuse rahutud ööd

Postitas:

Ei teagi kas nii otseselt lahendust ongi, aga piiga käitumine öösel, viimasel 2-3 nädalal, on nii rahutud ja mulle kurnavad.
Alustuseks on ta mul rpa laps. Sünnist alates kuni siiamaani on ta ööunne läinud ilusti, ilma probleemideta 8st, söönud nii 3-4 tunni tagant ja ärganud 7st, kuna 1-toaline korter ja mees ärkab 7st. Kuid viimased 2-3 nädalat toimub midagi enneolematud, ma olen juba nii nõutu ja ei oska last mitte kuidagi aidata. Nimelt siis läheb ööunne ikka 8st, kuid süüa tahab nüüd alles 2-3 ajal (sööb korraga 90-110)ja siis 4-5 ajal hakkab siplema ja sipleb ja sipleb, panen luti, silitan, keerutan ühte pidi ja teist pidi, ei miskit. Niikaua tosserdab kuni tuleb nutt ja pean ta sülle võtma ja siis ei aita ka enam kussutamine, rahuneb kui annan talle jälle süüa, kuigi tund poolteist tagasi ta sõi, aga ta ei söö korralikult vaid 20-30ml ja jääb magama. 6-7 vahel hakkab jant uuesti pihta, siis õnnestub pika kussutamise peale 10-15minutiks ta magama saada ja 7st tal silmad lahti nägu nalja täis nagu midagi poleks olnud. 8st tahab jälle magama ja päeval ta kahjuks ei maga ka korralikult 30-40 min korraga. Ma lihtsalt mõtlen, et see siplemine öösel ei ole ju normaalne ja et sööb kõhu täis ning tunni pärast ilma pudelita uuesti magama ei jää (see ju mõjub ta maole halvasti). Täna öösel ta lihtsalt 4-7ni iga natukese aja tagant ärkas nutuga ja siis punksutas kõvasti. Gaase ma ei usu, neid pole tal ammu olnud ja seega pole ka gaasirohtu enam andnud, äkki ennetamise suhtes siiski peaks? Mees ütles, et ma teda uuesti veega magama paneks, aga talle ei sobi see ja pealegi nii pisikesele ju ei ole vett vaja? Nõutu olen, et nüüd ööd nii rahutud, mina unine ja turris ja lapsel kehva olla. Äkki peaksin talle ikkagi 11-12 ajal ka veel süüa andma, kui ta 8st magama läheb, siiamaani olen toiminud, et annan öösel siis kui küsib, aga et ta selliseid trikke teeb, oeh ma ei tea?!
🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 08:42; 09.02 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laste unere¸iim muutubki, nii et muutuvad ka öised ärkamised. Võid ju proovida 11-12 ajal läbi une teda sööta ja vaadata, mis kell siis järgmiseks ärkab. Või üritada teda sellest 4-5 ajal söömisest võõrutada, nii et jääkski öösel ainult 1 söögikord (kui kaaluiive on normaalne ja laps muidu terve).

PS! Õige on kirjutada \”kolmekuuse\”, \”3-kuuse\” või \”3kuuse\”, mitte \”kolme kuuse\” (või on sul kolm kuusepuud kodus?).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 10:18; 09.02 10:37; 09.02 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, mul täpselt sama jama, algas ka 3 kuuselt ja kestab juba kuu aega. Panen ka magama u 9 ajal. Varem magas samuti 2-3-ni. Siis hakkas siplema, andsin süüa ja magas rahulikult edasi, hommikul 7-8-ni.
Nüüd panen ikka 9 ajal magama. Vahel magab ainult 12-ni, siis hakkab juba trall pihta. Sipleb, ägiseb, vehib peaga, tõmbab jalgu kõhu peale jne jne. Kuni tuleb nutt järgi. Annan süüa, aga sellest pole kasu. Sööb küll kõik ära, aga magama ei jää. Või õigemini, silmad on tal küll kinni, aga muudkui vähkreb ja vigiseb. Vahel kestabki see trall hommikuni. Parematel öödel magab kell 2-ni ja siis trall hommikuni. Tuleb hommikul ülesse, on natuke ja juba viriseb, sest pole end välja puhanud. Päevauned samuti muutusid koos selle öise siplemisega väga pinnapealseks, samuti 30-40 minutit ainult. Kussuta palju tahad, rohkem ei maga. Natuke üleval ja jälle vigin. Olen ka suht läbi omadega. Lootsin, et ajutine nähtus…aga kestab juba kuu aega. Paranemist ei näe!
Mul samuti rpa laps! Ja selliseks halvaks magajaks muutus päeva pealt, ilma ühegi põhjuseta!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 10:25; 09.02 10:28; 09.02 14:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen püüdnud ka nii, et annan iga siplemise peale kohe natuke pudelist süüa, aga sellest pole minul kasu olnud!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 10:25; 09.02 10:28; 09.02 14:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vahel magab ainult 12-ni, siis hakkab juba trall pihta. Sipleb, ägiseb, vehib peaga, tõmbab jalgu kõhu peale jne jne. Kuni tuleb nutt järgi. Annan süüa, aga sellest pole kasu. Sööb küll kõik ära, aga magama ei jää. Või õigemini, silmad on tal küll kinni, aga muudkui vähkreb ja vigiseb. Vahel kestabki see trall hommikuni. [/tsitaat]

Meil kestab see juba peaaegu 5 kuud, algas ka 3-kuuselt ja nüüd laps varsti 8-kuune ja ikka on nii, et poole öö pealt muutub uni väga rahutuks, iga tunni või vähemagi tagant üleval ja nii see tsirkus kestabki hommikuni (süüa tahab 2 x öö jooksul, ülejäänud ärkamised on selge põhjuseta).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 10:18; 09.02 10:37; 09.02 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik jah,Looduse seisukohalt peaks kuused magama preaeguste külmadega.Pea metsnikuga nõu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mnjah! Tunnistan, et minu viga. Oleks pidanud rohkem tähelepanu pöörama eelvaatele. Aga tänud norimast!
Aga teised, mis te siis nagu teete? Oletegi lihtsalt ööde viisi üleval ja lähete selle tralliga sujuvalt kaasa?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 08:42; 09.02 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis siis teha on? Meie kasutame selliseid variante veel: vahel magab laps paremini kõhu peal, siis võtangi ta endale (või mees) kõhule öösel magama ja kui siplema või vigisema hakkab, siis kiigutan enneast, siis jälle sugub natuke. Teeme ka nn öövahetusi, st pool ööd on mees lapsega ja mina magan teises toas ja siis vahetame. Nii saame vähemalt natuke magada.
Et laps päeval paremini magaks, tõin vankri tuppa. Teen tagumisest toast akna lahti ja panen lapse vankrisse magama. Kui vaja saan kohe vankrit kiigutada.
Masendav on ja iga õhtu loodan, et äkki supermagamine taastub….
Aga kui kellelgi tõesti mõni nipp, siis ootan ka huviga!
Ja teemaalgataja, Sul on vedanud, kui su laps alles 4 ajal siplema hakkab!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 10:25; 09.02 10:28; 09.02 14:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]e siis nagu teete? Oletegi lihtsalt ööde viisi üleval ja lähete selle tralliga sujuvalt kaasa?[/tsitaat]

kui kella järgi vaatan, et ei tohiks veel näljane olla, aga ärkab, siis üritan lutiga uuesti magama saada. Kui laps lutti ei võta, siis teen nägu, et magan ja jälgin vaikselt, mis ta voodis teeb. Tavaliselt ta ei nuta, aga sahmib nii kõvasti ja häälitseb, et ei lase mul ka magada. Mõnikord võib niimoodi tunde sahmida, lõpuks tuleb järgmine söögiaeg peale ja pärast söömist on lootust, et natukegi magab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 10:18; 09.02 10:37; 09.02 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps on sul täitsa hea unega tegelikult: magab jutti kl 8st kuni 2-3 ni, see teeb ju 6-7 tundi, pluss siis veel rahutu uni lisaks. See on väga hea saavutus! Mul 3,5 kuusel on kõige pikem jupp 4 või 5 tundi ja siis edasi sahmib, kah RPA laps. Kui oled väsinud, siis aitab ehk see, kui lähed ise lapsega samal ajal magama, et kasutada võimalikult hästi ära see tema pikem une jupp, mis tuleb kohe öö esimeses pooles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Beebi ja mitmikud kolme kuuse rahutud ööd

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.