Esileht Pereelu ja suhted kolme lapsega üksikemad, kas on selliseid siin?

Näitan 25 postitust - vahemik 31 kuni 55 (kokku 55 )

Teema: kolme lapsega üksikemad, kas on selliseid siin?

Postitas:
Kägu

Üks võimalik variant ,miks ei julge elatist nõuda on see, et naine otsustas ise lahkumineku. Ja kui mees paras manipulaator on, st teeb naisele ja kõigile lähikondlastele selgeks ,et naine ise valis selle tee, tema tahab kena perekonda ja oma naise ja laste eest hoolitseda ja no nii edasi. Teine variant on ähvardused, et kui kohtusse lähed, on lapsed isast ilma. Põhjusi võib palju olla , miks naine kardab seda teed ette võtta. Alati ei ole ju teema selles, et mees petab ja läheb uue naise juurde. Mehed võivad väga kättemaksuhimulised olla kui nende sõnakuulekad naised äkki iseseisvaks tahavad hakata ja oma elu ise suunama hakata.

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üks võimalik variant ,miks ei julge elatist nõuda on see, et naine otsustas ise lahkumineku. Ja kui mees paras manipulaator on, st teeb naisele ja kõigile lähikondlastele selgeks ,et naine ise valis selle tee, tema tahab kena perekonda ja oma naise ja laste eest hoolitseda ja no nii edasi. Teine variant on ähvardused, et kui kohtusse lähed, on lapsed isast ilma. Põhjusi võib palju olla , miks naine kardab seda teed ette võtta. Alati ei ole ju teema selles, et mees petab ja läheb uue naise juurde. Mehed võivad väga kättemaksuhimulised olla kui nende sõnakuulekad naised äkki iseseisvaks tahavad hakata ja oma elu ise suunama hakata.

No kus sina tead, kui palju mehe vanemad on näiteks lapsi aidanud hoida!? Aga kõik pidevalt on minemas kuskile. Mis te sõtkute ometi, püsige paigal ka vahest.

Elatis- üks suur roosa mull, millega kohus pauhhti teeb. Kohus arvestab 500 eur lastetoetuse automaatselt laste kulude katteks ja määrab kolme lapse puhul mastaabisäästu tegema. Isa ka veel lastele pisut aega pühendab- Hirmus lugu, ei olegi kelleltki midagi nõuda.

Mis sa teemaalgataja ise elust arvad? Kolm väikese vahega last ongi ju mööduv kriis. Ära jõuab alati minna. Mis teema sul selle mehega on?

+4
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Huvitav, et kuidas küll ühe või kahe lapsega üksikemad toime tulema peaks, kui nemad ei saa iga kuu 500 euri, vaid 120 või 60. Kolme lapsega ei ole ikka need kulud nii palju suuremad küll kui need on ühe või kahe lapsega. Aga muidu on hästi “mõnus” siin riigis küll lapsi kasvatada, eriti üksikvanemana. Lasteaias veel vingutakse, et poolest päevast last ära ei vii. Ei huvita kedagi, et mis kellani sul tööpäev kestab ja ei saa varem. Kasvataja tahab varem koju ja kõik! Mis siis, et ametlik tööaeg tal hoopis teine. Tööle võtta ei taheta, et sul väike laps, ta jääb ju haigeks jne. Vanaema on kõik ise tööl. Ei olegi võtta mingit tugivõrgustikku. Vanaemad peab ostma oma lapsele tänapäeval. Lapsehoidjale ka maksta ei jaksa arvestades palku ja kulusid. Lõpuks ongi tervis omal läbi ja töövõimetus depressioonist juba ja hiljem tuleb veel kolinaga muid hädasid juurde. Lõpuks mustad mõtted ka peas, et issand kui loll, et üldse lapsi oli vaja teha. Jah, tõstame aga iivet! Ärme üldse ette mõtle, vaid ainult teeme.

No mul küll sellist kogemust pole, et väike laps takistuseks oleks tööle saamisel. Ka siis kui kahe lapsega üksi olin. Ka vanaema polnud hoidmas.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma ei kujuta ette, et mees võiks kirjutada kolme lapsega üksikvanemaks jäädes, et kardab laste emalt elatist nõuda. Mees nõuaks selle kohe külma kõhuga sisse, ilmselt üle miinimumigi. Ja eriti vähe põeks mees selle üle, et äkki naine ei taha enam oma lapsi näha kui ta neid rahaliselt peab toetama.

Vähem allaheitlikkust, naised!

+10
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen.

Tänan, mõistlikud mõtted ja julgustavad, sain ideid ja mõtteid, kuidas edasi. Ma enam ei karda, et ei saa hakkama! Siirad tänud!

Ei ma ei ole õpetaja. Aga tööga seoses teilt tulid head mõtted, et ka töö siseselt saab ametikohtadelt kõrgemale sihtida. Ja ka et vahepeal lihtsalt muud tööd teha ja kui hiljem kodu olemas, siis tagasi oma lemmik tööle näiteks 🙂

Kindlasti ühe lapsega üksikemal on kergem, sest on ainult 1 suu, keda täita ning elamispinnaks sobib ka 2-toaline korter.
3-lapsega koolis kõigil trennid, ekskursioonid, sünnipäevad jne, lasteaias minu arvates praegu pole ûldse kulusid peale kohamakse ainult. Ja riideid saab ka veel kasutatud osta, suurematele enam ju mitte.

Elatist ei julge taotlema hakata, sest siis saab mees vihaseks, maksta ta nagunii vabast tahtest ei taha ja see tähendab, et pigem tahab lapsi enda juurde elama pooleks ajaks, aga see ei ole me lastele kindlasti kasulik. Tean, et pole mõtet hakata süsteemiga võitlema, mis pooldab nui neljaks lapsed isaga suhtlemise jätkamist, ka siis, kui isa ei saaks lastega üksinda hakkama- ja ta ei saa! Ma pigem tahan lapsi isa eest kaitsta ja neid enam tema juurde üksinda mitte lasta. Ta on väga vihane minu lahkumise peale ja kardan, et maksab laste kaudu kätte.Praegu ei taha teda torkida, kuni on maha rahunenud ja näiteks uue naise leidnud ja minust on suva.

Sellele vastajal oli täiesti õigus, et ega ilma mõjuva põhjuseta mehe juurest kolme lapsega ûkski naine niisamaa vist minema ei jalutaks.

Kellelt aga saaks sellist nõu, et kuidas saaks tehniliselt kõik asjad korda? Kui mees on nö jobu ja võib lapsi minu vastu kasutama hakata ja minu ja nende elu saboteerima hakata?

+8
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja enne ei saanud aru kui jobu mees on kui said temaga 3 last?

Miks saada lapsi mehega keda ei usaldata?
Ok, 1 juhtub aga kolm?

+13
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei kujuta ette, et mees võiks kirjutada kolme lapsega üksikvanemaks jäädes, et kardab laste emalt elatist nõuda. Mees nõuaks selle kohe külma kõhuga sisse, ilmselt üle miinimumigi. Ja eriti vähe põeks mees selle üle, et äkki naine ei taha enam oma lapsi näha kui ta neid rahaliselt peab toetama.

Vähem allaheitlikkust, naised!

Mees ei karda, aga ta ei kirjuta. Mehed ei hala, vaid saavadki hakkama. Mis puutub põdemisse, siis kui naine jätab 3 last isa kasvatada, siis ta järelikult ei tahagi neid lapsi.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kodulaenu taotledes pead arvestama sellega, et kuna sul on kolm ülalpeetavat, peab ka sissetulek vastav olema, et peale laenu mahaarvamist jääks piisav summa igapäevasteks kuludeks. Seega on elatis hädavajalik laenu saamiseks.
Samuti tuleb silmas pidada seda, et pangale ei piisa ainult suusõnalise kokkuleppe alusel laste isalt laekuvatest (eba)korrapärastest maksetest, vaid nemad aktsepteerivad ainult notariaalset kokkulepet elatise maksmise osas või kohtulahendit elatise väljamõistmise kohta.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meie ettevõte tegeleb finantseerimisega

Kommentaar eemaldatud.
Perekool.ee Foorumis on keelatud:
4.8 omavoliline kooskõlastamata reklaam.
Perekooli Moderaator

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

#3371257:
Päris naiivne mõtlemine, et kool on tasuta.
Mida suuremaks laps kasvab, seda kallim on ka ülalpidamine.

Minu kolm last on käind nii vaese piirkonna maakoolis kui linnakoolis. Linnakoolis maksan aastas juba lõbustustele ( teatrid jne) ligi 200 euri, 600 siis laste peale kokku. Maakoolis maksis enamuse nende väljasõitude eest kooli omanik, vald

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõtle ikka ülihoolikalt järele selle elatise suhtes. Kui lapsed on piisavalt suured, ei otsusta keegi, et nad peavad isa juures elama.
Minu eks oli ka vihane, kuigi minu lahkumise põhjus oli tema uus naine. Ikkagi nõudsin elatise ja see raha läheb nüüd otse laste säästukontodele, milleks neil endal igapäevast ligipääsu pole, aga kust on hea võtta kui jälle midagi suuremat tarvis või ekskursioon tulemas.
Ära unusta, et elatis on lastele, mitte sulle. Nii et sa ei pea ennast tundma süüdi kui küsid seda inimeselt, kellel on laste ülalpidamiskohustus täpselt nagu sinul.
Pigem peaksid ennast laste ees süüdi tundma kui su pere peab pidevas kitsikuses elama ja laste elukvaliteet kannatab, sest ema ei julge isalt raha vastu võtta.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina jäin kolme lapsega üksi, kui üks laps oli lasteaias, teised olid teismelised. Ütlen ausalt, et väga keeruline oli. Teismelised sõid lõputult, kasvasid veelgi rohkem, mis tähendas lõputult toidu ja riiete ostmist.
Mees pettis ja jättis maha, mis muutis mind emotsionaalselt hapraks, kahjuks olid ka lapsed lahutuse tõttu segaduses. Kogu last elu korraldamine jäi minu õlule, mis kokkuvõttes tuli väga hästi välja, sest peale lahutust mingi aeg hakkasid mu lapsed väga tubliks.
Parim asi lahutuse korral oli see, et mina sain elukoha endale. Elatisrahaga oli alguses ex-iga kokkulepe, et ta maksab nii palju kui saab või vaja, et ta maksab mingid arved jne, kuid mingi hetk sain aru, et nii see ei toimi, sest kui tema ütleb, et tal raha ei ole, lapsele ei ole talveks jopet vaja jne (nt võib osta kaltsarist), siis pean mina ikkagi kõik kulutused kandma. Seega tegin selgeks, et soovin elatisraha. Ta ise oli nii nutikas, et ametlikuks ei teinud, sest see oleks muutnud ta täiesti laenukõlbmatuks.Mingi hetk ex sai aru, et lahutus on kallis lõbu, sest temal ei ole elamist ning peab elatisraha ka maksma, siis hakkas nõudma 50% lapsi endale. Aga teha ei olnud enam midagi, sest lapsed soovisid ikka ühes kohas elada.
Ja seda ütlen, et see variant, et mees maksab palju tahab või soovib, see ei tööta. Peab maksma konkretse summa, sest peale lahutust oli mul majanduslikult ikka väga keeruline, sest ma tõesti soovisin, et kuigi minu lapsed on lahutatud perest, siis kannavad nad normaalseid riideid, toit on laual ning saavad reisida ja harrastusi harrastada. Ja selle nimel pidin ma ikka pingutama küll. Olen küll ja veel lisatööd võtnud, sest esimestel aastatel oli ikka palgaraha otsas. Aga siis läks lihtsamaks, sain ka ise endale ilusamaid riideid osta, reisidel käia jne. Ja siis tuli ex-i poolt rahade osas tõrkumist, sest tema arvates elasin mina liiga hästi. Aga mis teha, kõik siin elus on oma valikud ja tegemised.
Hetkel on mul üksi jäämise puhul kõige raskem taluda üksindust, et ei ole leidnud partnerit. Alguses keskendusin vaid lastele, kuid nüüd on neid huvilisi olnud, kuid nad on kuidagi sellised nõrgad mehed olnud, kes kardavad lastega naist. Mulle meeldiks mees, kes tahab koos kodu luua, naudib koos olemist. Minu lastele ei ole isa vaja, sest see on neil olemas, kuid head partnerit oma kõrvale soovin ikkagi, olen ma siis lastega või üksi, kuid vot selles osas pole veel õnne olnud.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Elatis nõua igal juhul sisse. Kui ta ei maksa, siis saab ju kohe võlgnikuks. Kui hakkabki 50-50 lapsi enda juurde nõudma, mis siis? Isa peab teadma oma kohustusi ja vastutust. Mida kaugemal sa teda hoiad lastest, seda vähem ta sulle üldse midagi maksta soovib või su tööd hinnata oskab. Las elab ka tema oma igapäevaelu, kolm last kõrval. Näeb ka, kui odav see on. 🙂 Kui ta ei ole hooliv isa, siis see 50-50 nõudmine kaob tal kiirelt. Praegu teed sa nii lihtsaks mehele teie lahutuse.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

1) Kas abielu ajal soetatud vara on tingimata vaja müüa. Võib-olla saaksid teha mehega kokkuleppe, et elad seal lastega x aastat. Laste jaoks oleks see valutum. Lahutus on stress nagunii – pole vaja veel kolimisega traumeerida.
2) Kirjutad, et ei taha elatist nõuda. Mõistan. Mina pole ka kunagi ametlikult elatist nõudnud (põhjust vaata esimesest punktist). Küll aga on laste isa katnud otseselt lastega seotud kulusid (telefoniarved, huviringid, spordivahendid, nutividinad, kallimad riided ja jalanõud). See on loomulikult käinud mõlema poole nõusolekul. Mitte nii, et sean laste isa fakti ette, et laps läks ratsatrenni, maksa selle eest sott kuus. Äkki on ka sinu laste isa nõus maksama otseselt lastega seotud arveid?

Need sammud oleks mehe poolt rumalus. “Normaalne” naine paneb sellisele kohe elatisnõude selga, aasta otsa veel tagantjärele. Kui nüüd mees on aumees, on naine saanud tasuta eluaseme, kus elada x aastat, laste kulusid makstud ja aasta eest veel topelt elatist. Kusjuures Naine muidugi ei kõssakski, et 500€ võiks elatisest maha minna, sest see on lastetoetus ja jookseb emale. See info tilgub välja nagu prao vahelt kuskilt, kuigi peaks olema normaalsus. Niigi on uuringute põhjal lastele kuluv summa väiksem kui miinimumelatis ja taust on see, et naisepoolne panus ei ole pool miinimumpalka lapse kohta, vaid vähem. Loomulikult tuleb ka takistada isa ja lapse suhtlust, muidu tuleb äkki 50/50 ja võib elatisest hoopis suu puhtaks pühkida. Ja 20 aasta pärast jätkub ring otsast peale…

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, et kuidas küll ühe või kahe lapsega üksikemad toime tulema peaks, kui nemad ei saa iga kuu 500 euri, vaid 120 või 60. Kolme lapsega ei ole ikka need kulud nii palju suuremad küll kui need on ühe või kahe lapsega. Aga muidu on hästi “mõnus” siin riigis küll lapsi kasvatada, eriti üksikvanemana. Lasteaias veel vingutakse, et poolest päevast last ära ei vii. Ei huvita kedagi, et mis kellani sul tööpäev kestab ja ei saa varem. Kasvataja tahab varem koju ja kõik! Mis siis, et ametlik tööaeg tal hoopis teine. Tööle võtta ei taheta, et sul väike laps, ta jääb ju haigeks jne. Vanaema on kõik ise tööl. Ei olegi võtta mingit tugivõrgustikku. Vanaemad peab ostma oma lapsele tänapäeval. Lapsehoidjale ka maksta ei jaksa arvestades palku ja kulusid. Lõpuks ongi tervis omal läbi ja töövõimetus depressioonist juba ja hiljem tuleb veel kolinaga muid hädasid juurde. Lõpuks mustad mõtted ka peas, et issand kui loll, et üldse lapsi oli vaja teha. Jah, tõstame aga iivet! Ärme üldse ette mõtle, vaid ainult teeme.

Ja kuidas see teema sind puudutab?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen ka 3 lapsega üksikema. Lapsed on natuke suuremad ja üksi olen olnud juba 2,5 aastat. Rahaliselt tulen toime, elatisnõude andsin kohe sisse. Maksan trennid, tasulised koolid ja muu sellise, mehe juures veedetud aeg on ikkagi isa ja laste lõbu, mitte igapäeva elu… aga ma olen nii väsinud üksi vastutamast ja kõiki probleeme lahendamast. 1 laps käib üle 2 nädala paar tundi isa juures, teised ei taha minna.
Ma pole kunagi kodus üksi. Ja ma ei saa kellegile mingi jama peale öelda, et tegele sina, mul pole jaksu.
Kuigi lapsed on juba põhikoolis, häirib neid kui ma ööseks ära jään ja kedagi koju tuua ma saan veel vähem.
Ma ei jaksa olla hea ja tubli ema. Kui raha seda kompenseeriks, küll oleks lihtne

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen ka 3 lapsega üksikema. Lapsed on natuke suuremad ja üksi olen olnud juba 2,5 aastat. Rahaliselt tulen toime, elatisnõude andsin kohe sisse. Maksan trennid, tasulised koolid ja muu sellise, mehe juures veedetud aeg on ikkagi isa ja laste lõbu, mitte igapäeva elu… aga ma olen nii väsinud üksi vastutamast ja kõiki probleeme lahendamast. 1 laps käib üle 2 nädala paar tundi isa juures, teised ei taha minna.

Ma pole kunagi kodus üksi. Ja ma ei saa kellegile mingi jama peale öelda, et tegele sina, mul pole jaksu.

Kuigi lapsed on juba põhikoolis, häirib neid kui ma ööseks ära jään ja kedagi koju tuua ma saan veel vähem.

Ma ei jaksa olla hea ja tubli ema. Kui raha seda kompenseeriks, küll oleks lihtne

Eks sellele oleks ju võinud mõelda enne 3 lapse sünnitamist. Aga paljud naised on nagu kuu pealt kukkunud, kui nende roosa mull lõhki läheb, et kas nüüd ongi nii?! Jah, nii ongi. Kes sellele juba abielludes mõtlevad, et ei pruugi minna õnnelikult kuni surmani, neil pole vaja ka hiljem nutta ja kaevelda.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Peretoetuste proportsioonid on paigast ära tõesti. Mõistlik oleks 1 laps 100€, 2 last 250€, 3 last 400€. Siis ei tormaks ka paljud kriitilised pered kolmandat last raha pärast saama ega tekiks neid kurbi kolme lapse üksikemasid nii palju.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul kolme last ei ole, aga võin öelda et mul 1 laps ja pealinnas üürikas elades on suht peost suhu elamine. Isa elatist ei maksa, vahel annab riiete jaoks raha. Olen siiani kannatanud et hoida häid suhteid ja pannud raha tahaplaanile. Ise saan palka 1200-1300 vahel ja oman ka autot. Reisidest võin vaid unistada ja kogumiseks ei jätku ka eriti midagi. Tee nüüd omad järeldused. Ma olen mõelnud maapiirkonda kolida, et siis pealinnas tööl käia, aga no ilmselt sõidan siis raha jälle maha.

1200-1300 palk ja lasteraha ka 60.Kas eluase nõuab nii suure osa, et midagi järele ei jää? Miks sa ei koli päris oma korterisse Tallinna lähedal, kus 3-4 toalise saad 40 0000? Mina sõidan Tallinnast 40 km kauguselt marsaga Tallinnasse 2.40 eest, rongiga 1.30 eest. Kui tahan autoga käia, siis maanteel auto ei võta eriti bensiini, alles linnas on tõeline kulu. Siin on kool, lasteaed, huviringid. Pood, tõsi küll jätab soovida, aga saab linnast ära tuua nädalas korra.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siis ei tormaks ka paljud kriitilised pered kolmandat last raha pärast saama ega tekiks neid kurbi kolme lapse üksikemasid nii palju.

Samas veel paljumad mittekriitilised pered siis ei mõtlekski kolmandale lapsele.

Meil on puudu just kolmandatest lastest, mitte lastest üleüldse. Kui iga naine saaks vaid ühe lapse, sureksime välja.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks sellele oleks ju võinud mõelda enne 3 lapse sünnitamist. Aga paljud naised on nagu kuu pealt kukkunud, kui nende roosa mull lõhki läheb, et kas nüüd ongi nii?! Jah, nii ongi. Kes sellele juba abielludes mõtlevad, et ei pruugi minna õnnelikult kuni surmani, neil pole vaja ka hiljem nutta ja kaevelda.

Millele mõelda? Sellele, et laste isa ei taha/ei viitsi enda lastega tegemist teha?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen 3-e lapsega üksi. Saan enam-vähem hakkama.Mul on oma isiklik maja, ilma laenuta, olemas toimiv tugivõrgustik, haridus piisav ja palk Eesti keskmine. Lapsed sutlevad oma isaga, kui see korra nädalas meilt läbi astub, kuid kohtusse elatise saamiseks ma veel pöördunud pole, sest ma tean, et sellest tuleb suur lahing ja ma ei ole selleks veel valmis. Õnneks mul enam väikelapse eas lapsi pole. Veel viimane aasta lasteaeda üle elada ja siis läheb lihtsamaks.
Keeruline on see korralduslik külg – kuidas ühildada töö ja pereelu. Valisin sellise eriala ja töökoha, et igapäevane logistika oleks normaalne. Üksi olles tuleb rohkem asju läbi mõelda, kuid midagi ilmvõimatut see pole – olla üksinda suure perega.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

PS Kust te küll neid topiseid leiate, kellega 3 last jutti hakkama panna?

Armastus on pime. Enamus eesti mehi on ajusurmas topised.
Adolf Hitler unistas sellisest asjast, et puhtatõulised saksa naised aaria soost meestega abieluväliseid lapsi toodaksid. Lastele oleks garanteeritud külluslik riiklik toetus ja igatpidine ülalpidamine. Eestis tuleks ka sama asi sisse seada. Hääletage Ekre poolt ja kõik ülejäänu saab korda seatud

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tööle võtta ei taheta, et sul väike laps, ta jääb ju haigeks jne. Vanaema on kõik ise tööl. Ei olegi võtta mingit tugivõrgustikku. Vanaemad peab ostma oma lapsele tänapäeval.

Kui kõik vanaema veel tööealine, siis peaks lapsel teoreetiliselt olemas olema kaks vanaema ja neli vanavanaema, kes ka alla 70 aasta vanad. Tugivõrgustik missugune

0
0
Please wait...

Postitas:
rosinakypsis

Aga paljud naised on nagu kuu pealt kukkunud, kui nende roosa mull lõhki läheb, et kas nüüd ongi nii?! Jah, nii ongi. Kes sellele juba abielludes mõtlevad, et ei pruugi minna õnnelikult kuni surmani, neil pole vaja ka hiljem nutta ja kaevelda.

Andke andeks, aga selline naistevaenulik suhtumine küll plusse saada ei tohiks. Abielu/kooselu koosneb 2 inimesest ning tuleviku ja laste pärast ei pea muretsema/vastutama vaid naine. Õudne, et 21.sajandil veel nii tagurlikult mõeldakse.

Ma küsiks sama hästi – miks mees ei mõtle juba kooselu ajal, kui palju lapsi ta jaksab ülal pidada, kui naisest lahku peaks minema?! Miks pannakse kogu koorem naisele? Ebanormaalne, et on nii palju naisi, kes ei söanda elatist küsida, sest kardavad mehe viha. Ühiskond, mis meeste taolist käitumist isegi taunimisväärseks ei pea, on kallutatud ja ajale jalgu jäänud. Küll aga taunitakse naist, et miks said neid lapsi ja mis sa virised jne. Hull sugupoolte võrdsus küll!

+4
-2
Please wait...

Näitan 25 postitust - vahemik 31 kuni 55 (kokku 55 )

Esileht Pereelu ja suhted kolme lapsega üksikemad, kas on selliseid siin?