Esileht Hobinurk Kolmedok: Suur pettumus!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 137 )

Teema: Kolmedok: Suur pettumus!

Postitas:

TV3 20:00 – 21:00
Esmaspäev 04.10.2021
Kuidas järsku selline julge saade??

+22
-18
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Julge :):)

Vaadake, kes selle autor on. Ma ei saa aru, miks TV3 selliseid koduvideoid sisse ostab, enam ei ole vaja mingit taset  hoida või?? Lihtsalt armetu.

+36
-34
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Julge :):)

Vaadake, kes selle autor on. Ma ei saa aru, miks TV3 selliseid koduvideoid sisse ostab, enam ei ole vaja mingit taset hoida või?? Lihtsalt armetu.

Ma olen küll väga positiivselt üllatunud, et lõpuks räägitakse avalikult teemadest mis ilmselgelt on õhus ja tekitavad pingeid.

Lollitamine on kestnud juba pikemat aega. Lõpuks ometi hakatakse rääkima asjadest nagu nad tegelikult on

+44
-39
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole küll saadet näinud, aga teema  pealkiri ja sisu on veidrad. Mis ajast on julgus pettumus?! Julge teemakäsitlus erinevatest vaatevinklitest saab olla ainult tervitatav.

+7
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaikselt aga kindlalt hakkavad inimesed mõistusele tulema. Tervitatav.

+34
-31
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TV3 paneb ikka odavat. Ma nagu mäletan, et vanasti oli K2 see kõige pööblim saast, nüüd on nähtavasti TV3 selle nišši endale vallutanud.

+32
-30
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest imelik saade. Mingeid tõendeid sellest, et vaktsiin tapab, ei olnud. Muidugi see, kuidas lahkamist ei tahetud teha, on küll huvitav. Vanasti nad just pigem tahtsid ikka, huvitav, kas mingi kokkuhoiupoliitika või oleneb see haiglast või on neil mingi vanus paigas, kustmaalt pigem siis ei taheta teha, või oli siis, nagu mulje jäeti: et just seepärast ei tahetud, et 6 päeva tagasi sai esimese süsti ja nad juba sisimas teadsid, et võib koledaid tõendeid leida ja üritasid seda maha vaikida/ära summutada. Ja huvitav, kas omastel siis sellises olukorras ei ole võimalik ikka lahkamist nõuda. Ja mingi noorem mees olevat surnud, aga tõendeid muidugi jälle pole ja mitme nädala järel pole lahkamistulemusi või oodati mingeid analüüse. Oleks äkki saanud siis saadet edasi lükata, kuni analüüsid käes. Oleks veel vägevama saate ju saanud nii. Tundus praegu üsna tolmukeerutamine see asi.

+23
-25
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Julge :):)

Vaadake, kes selle autor on. Ma ei saa aru, miks TV3 selliseid koduvideoid sisse ostab, enam ei ole vaja mingit taset hoida või?? Lihtsalt armetu.

Ma olen küll väga positiivselt üllatunud, et lõpuks räägitakse avalikult teemadest mis ilmselgelt on õhus ja tekitavad pingeid.

Lollitamine on kestnud juba pikemat aega. Lõpuks ometi hakatakse rääkima asjadest nagu nad tegelikult on

nendest asjadest on ju kogu aeg räägitud ja seisukohad teada

+14
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tasakaalust oli saade väljas, aga eks see oli ka eesmärk, anda sõna teisele poolele. Ka Lutsarit oli tsiteeritud sobivates kohtades, mis suunavalt sobisid saate tooniga. Minu jaoks oli eriti tüma see 50aastase mehe surma lugu. Lahkamisel selgus, et süda oli haige. Seda vaktsiini just soovitataksegi haige südame korral ja muudele eriti haigetele inimestele, nüüd juba ka tõhustusdoosi 28 p pärast II doosi. Kuni ei tea, milline oli ta elustiil, mida ta võis tarbida, mis kaebused olid varem (südamehaigus reeglina annab endast märku, ei ole selline vaikne tapja) jne – ei ole võimalik paljalt selle pealt kinnitada, et vaktsiin tappis.

+32
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi pole kunagi eitanud, et on inimesi, keda tapab või kahjustab vaktsiin, aspiriin, verevedeldaja, südamerohud, valuvaigistid jne.jne. Ja on miljonid, keda need ravimid ja vaktsiinid aitavad. Nii lihtsalt on.

+51
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi pole kunagi eitanud, et on inimesi, keda tapab või kahjustab vaktsiin, aspiriin, verevedeldaja, südamerohud, valuvaigistid jne.jne. Ja on miljonid, keda need ravimid ja vaktsiinid aitavad. Nii lihtsalt on.

Saadet ei näinud, aga kui on siiski kõrvaltoimetega keemiline ühend, nagu seda vaktsiin on, siis peab esmalt lõppema see survestamine. “Vabatahtlik”- inimesi vallandatakse, avalikke kohtadesse ei lubata (aga huvitav, et valimine on nö püha lehm, kuhu võib). Ma lihtsalt ootan, millal hakkab kohale jõudma selle oluorra perverssus.

+38
-47
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi pole kunagi eitanud, et on inimesi, keda tapab või kahjustab vaktsiin, aspiriin, verevedeldaja, südamerohud, valuvaigistid jne.jne. Ja on miljonid, keda need ravimid ja vaktsiinid aitavad. Nii lihtsalt on.

Seda enam oleks vaja teha eelnevalt mingeid täiendavaid tervisekontrolle, mitte et, tulge kõik aga suvalisse hamburgeriputkasse vaktsineerima. Minul on pool aastat juba vaktsineerimisest möödas ja siiani saadavad mind igapäevased peavalud, pole kunagi elus peavaludega kimpus olnud. Aga ma olen juba liiga vana ja mulle saab mis iganes põhjuseid peavaludeks tuua, ainult et ma ei usu sellistesse kokkusattumistesse.

+36
-23
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle hakkab tunduma, et need vaktsineeritud on oma silmad juba nii palju sulgenud, et kui keegi näkku karjuks tõe, et teile on valetatud ei usuks nad seda ka siis. Nii lihtsat on. Nad ei julge kunagi tunnistada, et võisid oma valikutes eksid, sest usaldavad teadust!

+33
-55
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pidin ka vaktsineerima minema, viimasel hetkel siiski tühistasin aja. Ütlen ausalt, kui oleksin vaktsineeritud, siis hoiaks hetkel ka silmad/kõrvad kinni..sest oleks otsust kahetsenud. Suurest hirmust, kes teab, võibolla oleks ka siin sõimanud mitte vaktsineeritud inimesi. Kuidagi oleks parem hakanud äkki. Julgem ka, et teisi selliseid on palju..

 

+35
-36
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oletame, et aasta/kahe/kolme/viie pärast selgub, et vaktsineeritud lastel ilmnevad mingid kõrvaltoimed (erinevad  uuringuid, seoseid, sõnavõtte sellekohaseid on juba praegu kümneid). Siis kas valitsus võtab mingi vastutuse…mina ei usu, arvan ,et siis hakatakse rääkima, et süstimine oli vabatahtlik ja kedagi ei survestatud  ning hakatakse veel vanemaid süüdistama, sest nemad võtsid selle otsuse vastu!

+34
-24
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi pole kunagi eitanud, et on inimesi, keda tapab või kahjustab vaktsiin, aspiriin, verevedeldaja, südamerohud, valuvaigistid jne.jne. Ja on miljonid, keda need ravimid ja vaktsiinid aitavad. Nii lihtsalt on.

Saadet ei näinud, aga kui on siiski kõrvaltoimetega keemiline ühend, nagu seda vaktsiin on, siis peab esmalt lõppema see survestamine. “Vabatahtlik”- inimesi vallandatakse, avalikke kohtadesse ei lubata (aga huvitav, et valimine on nö püha lehm, kuhu võib). Ma lihtsalt ootan, millal hakkab kohale jõudma selle oluorra perverssus.

Kui testi teed, siis ju lubatakse. Ma ei saa sellest kiunust aru. Ei taha, siis ei taha vaktsineerida, mõistan. A mis häda siis on, et testida ei saa?

+31
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No küll sa seda häda tunned, kui vaxitud ka varsti “kohvikus laua ääres istumiseks” enda nina torkima peavad.

Siis tuleb ikka korralik kiun.

+14
-34
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
  • Keegi pole kunagi eitanud, et on inimesi, keda tapab või kahjustab vaktsiin, aspiriin, verevedeldaja, südamerohud, valuvaigistid jne.jne. Ja on miljonid, keda need ravimid ja vaktsiinid aitavad. Nii lihtsalt on.

    Saadet ei näinud, aga kui on siiski kõrvaltoimetega keemiline ühend, nagu seda vaktsiin on, siis peab esmalt lõppema see survestamine. “Vabatahtlik”- inimesi vallandatakse, avalikke kohtadesse ei lubata (aga huvitav, et valimine on nö püha lehm, kuhu võib). Ma lihtsalt ootan, millal hakkab kohale jõudma selle oluorra perverssus.

    Kui testi teed, siis ju lubatakse. Ma ei saa sellest kiunust aru. Ei taha, siis ei taha vaktsineerida, mõistan. A mis häda siis on, et testida ei saa?

Ma võin testi teha, kui need on TASUTA. Kõigepealt makstakse kinni vaksid, siis nende kõrvatoimetele tehtavad uuringud- saates tõi naine välja, et veetis 3päeva haiglas uuringutel. Ja selliseid on veel. Ja minule, kes on noor, pole 2a jooksul seda surmavat tõbe saanud, pole raha uuringutele/vaksidel kulutatud nõutakse 20-48 euri testi eest iga kord kui soovin kuskile minna????????‍♀️

+22
-26
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
  • Keegi pole kunagi eitanud, et on inimesi, keda tapab või kahjustab vaktsiin, aspiriin, verevedeldaja, südamerohud, valuvaigistid jne.jne. Ja on miljonid, keda need ravimid ja vaktsiinid aitavad. Nii lihtsalt on.

    Saadet ei näinud, aga kui on siiski kõrvaltoimetega keemiline ühend, nagu seda vaktsiin on, siis peab esmalt lõppema see survestamine. “Vabatahtlik”- inimesi vallandatakse, avalikke kohtadesse ei lubata (aga huvitav, et valimine on nö püha lehm, kuhu võib). Ma lihtsalt ootan, millal hakkab kohale jõudma selle oluorra perverssus.

    Kui testi teed, siis ju lubatakse. Ma ei saa sellest kiunust aru. Ei taha, siis ei taha vaktsineerida, mõistan. A mis häda siis on, et testida ei saa?

Ma võin testi teha, kui need on TASUTA. Kõigepealt makstakse kinni vaksid, siis nende kõrvatoimetele tehtavad uuringud- saates tõi naine välja, et veetis 3päeva haiglas uuringutel. Ja selliseid on veel. Ja minule, kes on noor, pole 2a jooksul seda surmavat tõbe saanud, pole raha uuringutele/vaksidel kulutatud nõutakse 20-48 euri testi eest iga kord kui soovin kuskile minna????????‍♀️

Aga sa sellest ikka saad aru, et variant üldse kuskile minna ongi ainult tänu sellele, et suur osa inimesi on vaktsineeritud? Vastasel korral istuksime kõik endiselt kodus.

+53
-28
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

</p>

  • Keegi pole kunagi eitanud, et on inimesi, keda tapab või kahjustab vaktsiin, aspiriin, verevedeldaja, südamerohud, valuvaigistid jne.jne. Ja on miljonid, keda need ravimid ja vaktsiinid aitavad. Nii lihtsalt on.

    Saadet ei näinud, aga kui on siiski kõrvaltoimetega keemiline ühend, nagu seda vaktsiin on, siis peab esmalt lõppema see survestamine. “Vabatahtlik”- inimesi vallandatakse, avalikke kohtadesse ei lubata (aga huvitav, et valimine on nö püha lehm, kuhu võib). Ma lihtsalt ootan, millal hakkab kohale jõudma selle oluorra perverssus.

    Kui testi teed, siis ju lubatakse. Ma ei saa sellest kiunust aru. Ei taha, siis ei taha vaktsineerida, mõistan. A mis häda siis on, et testida ei saa?

Ma võin testi teha, kui need on TASUTA. Kõigepealt makstakse kinni vaksid, siis nende kõrvatoimetele tehtavad uuringud- saates tõi naine välja, et veetis 3päeva haiglas uuringutel. Ja selliseid on veel. Ja minule, kes on noor, pole 2a jooksul seda surmavat tõbe saanud, pole raha uuringutele/vaksidel kulutatud nõutakse 20-48 euri testi eest iga kord kui soovin kuskile minna????????‍♀️

Aga sa sellest ikka saad aru, et variant üldse kuskile minna ongi ainult tänu sellele, et suur osa inimesi on vaktsineeritud? Vastasel korral istuksime kõik endiselt kodus.

Vaktsineeritud levitavad ka viirust. Loodusega pole vaja võidelda, vaid ellu jäävad need, kes kohanevad. Oleks piisanud ainult riskirühmi vaksida,  hoida piisavat vahet inimestega, kanda maski,teha eraldi vastuvõtuajad arsti, poodi jms riskirühmadele. Leppida, et mõned surevad nii raske kui see ka pole. Aga iga aasta hakata korraldama terve rahvastiku mass vaktsineerimist on lollus. Ja mitte odav. Hetkel on metsikult raha raisatud, töötus suureneb, sest inimesi reaalselt vallandatakse, sest nad ei soovi vaksida. Laste ja täiskasvanute vaimne tervis on mustas augus. Inimeste usaldus valitsusse, meditsiini on kadunud. Ei imesta, et järgmistel aastatel väheneb teiste haiguste vastu vaksimine. Rohkem tuleks inimestel lapsepõlves õpetada, et surma eest pole keegi kaitstud, ja paratamatult neid haigusi hakkab korduma, sest meid on liiga palju ja elame lähestiku. Miks ma pean leppima, et tõsi, mõned surevad vaktsiinitüsistustesse(paratamatus), aga ma kindlasti ei tohi leppida, et mõned surevad sellesse haigusesse( siis olen mõrvar, hoolimatu jms)

+21
-40
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
  • Keegi pole kunagi eitanud, et on inimesi, keda tapab või kahjustab vaktsiin, aspiriin, verevedeldaja, südamerohud, valuvaigistid jne.jne. Ja on miljonid, keda need ravimid ja vaktsiinid aitavad. Nii lihtsalt on.

    Saadet ei näinud, aga kui on siiski kõrvaltoimetega keemiline ühend, nagu seda vaktsiin on, siis peab esmalt lõppema see survestamine. “Vabatahtlik”- inimesi vallandatakse, avalikke kohtadesse ei lubata (aga huvitav, et valimine on nö püha lehm, kuhu võib). Ma lihtsalt ootan, millal hakkab kohale jõudma selle oluorra perverssus.

    Kui testi teed, siis ju lubatakse. Ma ei saa sellest kiunust aru. Ei taha, siis ei taha vaktsineerida, mõistan. A mis häda siis on, et testida ei saa?

Ma võin testi teha, kui need on TASUTA. Kõigepealt makstakse kinni vaksid, siis nende kõrvatoimetele tehtavad uuringud- saates tõi naine välja, et veetis 3päeva haiglas uuringutel. Ja selliseid on veel. Ja minule, kes on noor, pole 2a jooksul seda surmavat tõbe saanud, pole raha uuringutele/vaksidel kulutatud nõutakse 20-48 euri testi eest iga kord kui soovin kuskile minna????????‍♀️

Aga sa sellest ikka saad aru, et variant üldse kuskile minna ongi ainult tänu sellele, et suur osa inimesi on vaktsineeritud? Vastasel korral istuksime kõik endiselt kodus.

Sa saad sellest ikka aru, et sel pole mingit pistmist vaktsineeritute väidetava ohutuse ega vaktsineerimata inimeste väidetava ohtlikkusega, vaid puhtalt valitsuse omakasuhuvidest ja poliitikast lähtuvate otsustega?

+15
-32
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Variant kuskile minna ainult tänu sellele? Please… ????‍♀️
Huvitav kaua osa inimestest seda mängu üldse kaasa on nõus mängima? Varsti on vaja teha 3. doos, et oma “vabadusi” säilitada. Võib juba ette ennustada, et ka sellega asi ei piirdu. Vaktsiinipassis on 8 kohta ja alati saab uue välja anda kui see täis saab ????.
Igast lollustega ei saa lihtsalt kaasa minna.

+27
-34
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on pool aastat juba vaktsineerimisest möödas ja siiani saadavad mind igapäevased peavalud, pole kunagi elus peavaludega kimpus olnud.

Aga kui oleksid haigeks jäänud ja põdenud, võiksid veel hullemaid hädasid tunda. Eeskätt kahjustab covid kopse ja hingamisteid.

+26
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle hakkab tunduma, et need vaktsineeritud on oma silmad juba nii palju sulgenud, et kui keegi näkku karjuks tõe, et teile on valetatud ei usuks nad seda ka siis. Nii lihtsat on. Nad ei julge kunagi tunnistada, et võisid oma valikutes eksid, sest usaldavad teadust!

Keegi ei ole eksimatu. Aga jah, kindlasti ma usaldan teadust rohkem kui isehakanud virolooge ja spetsialiste. Kui veel statistiliselt kokku lüüa nende “teadlaste” haridustase, siis… Mnjah.

+37
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaktsiinipassis on 8 kohta ja alati saab uue välja anda kui see täis saab ????.

Kollane vaktsiinipass on juba aastaid kasutusel, seda eriti kolmandatesse riikidesse reisimise pärast. On minulgi seal templeid malaaria ja teetanuse kohta. See pass ei leiutatud nüüd, koroona jaoks.

Miks inimesed neid napakaid maailmalõpusaateid vaatavad ja iseennast paanikasse ajavad? ????

+40
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, millega seda siis selgitatakse, et Põhjamaades on suur osa inimestest vaktsineeritud ja viirus kontrolli all. Siis võib ühiskonna ka avada ja elada edasi normaalset elu. Aga meie vaktsiinivastastele ei jõua midagi kohale. Nõutakse vabadusi nagu Põhjamaades, aga oma vastustust selles ei nähta. Läti hakkabki jälle kinni kõike keerama, sest neil on neid vaktsiinivastaseid sama palju kui meil. Olemegi Ida-Euroopa ossivabariik siin mõne teisega koos. Pole mõtet ennast Põhjamaadega võrrelda.

Absoluutselt!

Eesti vabaks sõitmine ja piketeerimine ei andnud loodetud tulemusi? Lausa vaimse tervise nõustamisabi vajatakse.

+26
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui oleksid haigeks jäänud ja põdenud, võiksid veel hullemaid hädasid tunda. Eeskätt kahjustab covid kopse ja hingamisteid.

Usun, et olen selle juba ammu enne vaktsineerimist püstijalu läbi põdenud, juba enne esimest koroonakevadet oli väga vastik köha mul pikalt ja see tekkis kui sugulane tuli Hiinast ja külastas mind. Meil ei olnud siis koroonast juttugi.

+6
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks inimesed neid napakaid maailmalõpusaateid vaatavad ja iseennast paanikasse ajavad? ????

Massiefekt. Nagu plaksutamisega. Kui piisavalt paljud mingit lollust teevad, siis matkivad neid juba kõik.

+22
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks inimesed neid napakaid maailmalõpusaateid vaatavad ja iseennast paanikasse ajavad? ????

Massiefekt. Nagu plaksutamisega. Kui piisavalt paljud mingit lollust teevad, siis matkivad neid juba kõik.

See käib küll 100% vaktsineerimise kohta! Õlad all ja uhke tunne.

+16
-26
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovisin uuesti vaadata, kuid taas üle kolmandiku ei suutnud seda kollilugu taluda. Silma torkas kurioosum, et kuigi saate/filmi/paskvilli alguses on ilmselt “särgi puhtana hoidmise” eesmärgil lause “Teadaolevalt on raskekujulised vaktsiiniõnnetused väga harvaesinevad.”, siis edasi paneb täiesti üheseltmõistetavalt selge sõnumiga, et ega ikka ei ole küll, käib hullem varjamine ja valetamine, arstid teavad, kuid vaid mõni üksik julgeb rääkida, sest kõik kardavad repressioone jmt totaalne BS. Suht okse “dok”.

+37
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 137 )


Esileht Hobinurk Kolmedok: Suur pettumus!